BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu #975858 przez natkka
Daleko, ale ma bardzo dobre opinie i doktorat z ginekologii. Wcześniej chodziłam do takiego na miejscu, ale po tym że zupelnie zignorowała fakt, że jestem w ciąży, żadnych witamin, badań nie zleciła na początku i skońćzyło się jako się skończyło, to mi się do niej odechciało. Nie żeby miało to jakieś większe znaczenie, bo po prostu tak chyba musiało być, ale czułabym się lepiej gdybym wiedziała, że zrobiłyśmy wszystko co można było żeby tą ciąże utrzymać. Więc teraz chodzę do takiej, która wyniki badań analizuje mailowo w ciągu max. 12 godzin :)
Betka współczuje nieprzespanej nocy, ale za to jaka radość będzie jak Zoja będzie na świecie. Swoją drogą piękne imię :)
Zancik - mam nadzieję, ze też się doczekam :) śliczny brzuszek, ale faktycznie masz już co nosić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975859 przez Asiaa
Wczoraj zamiast dodać mój post forum się zablokowało :angry: Chciałam Wam wstawić foto testu owu, bo stwierdziłam, że wykorzystam te które mi zostały ;) może wieczorem się uda co by w temacie było ;)

Dziewczyny ale Wy chudziutkie jesteście :woohoo:

Chudzinka, Aklim już brzuszki zaczynają być widoczne :) niech lokatorzy zdrowo rosną :)

Gosiaku wiem, że czekanie bywa ciężkie, ale niech wszystko tam się unormuje, a później ruszycie z kopyta :kiss:

Betka ładnie buźkę widać u malutkiej :) i domek też ma ładny :)

Zancik niezłą willę już masz B)

Aggi no ciekawe co z tego wyjdzie u Ciebie :silly:
Podziękowania: gosiak, betka81, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975864 przez aggi
betka u nas metoda co ma być to będzie czyli totalny luz :P po drugim dziecku pójdę po tabsy jakieś chyba ;)

asiaa zobaczymy hahah :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975872 przez brown24
Aklim, Betka, Chudzinka, Zancik cudne macie brzuszki, niechaj zdrowo rosną :)
Nattka jesli założysz działalność nie muisz opłacać składek preferencyjnych, możesz wyższe , im wyższe tym poźniej wyższy zasiłek. Ponadto ustawa jest dopiero w toku, i nie wiadomo kiedy tak naprawde i w jakiej formie wejdze w życie. Jeśli chcesz więcej info pisz na piv, troche sie orientuje :)
Ja już po @ , nowy cykl, nowe nadzieje :) po owulcce ide na badania hormonów.
Miłego dnia
Podziękowania: betka81, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975880 przez natkka
Brown - informacje o tym, że wchodzi od 1 stycznia mam od mojej kadrowej. Może czegoś nie doczytała, bo ja staram się omijąć prawo pracy i ubezpieczenia społeczne szerokim łukiem. Wiem, że można opłacać wyższą stawkę, ale jeśli faktycznie nowelizacja wejdzie od 1 stycznia to i tak trzeba będzie opłacać ją za cały rok żeby dostać wyższe świadczenia, jak będzie mniej będą dzielić okres skłądkowy przez 12 więc i tak wyjdzie dupa :) jak będę wiedzieć co z moją tarczycą i czy zdałam ezgamin to zainteresuje się tematem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975932 przez magmus88
Aklim, Betka, Chudzinka, Zancik - kochane, piękne macie chatki :) gratuluję jeszcze raz!

JA Wam się tylko pochwalę, że znajoma urodziła dziś małą Weroniczkę ;) niestety jeszcze żadnych szczegółów nie znam :)

Ja dostałam @ (coś tak minimalistycznego, że szczerze nie wiem czy to można nazwać @ ) :D hehe ale byłam bez owu więc to pewnie też ma znaczenie.

Za miesiąc i dwa dni mam operacje!! :whistle: jak ten czas szybko leci :D a w czwartek mam znowu wolne i idę na USG.... zapytam się co z tym monitoringiem..... czy brać się za to w najbliższym cyklu czy może już na spokojnie po operacji....

Powiem Wam, ze mam rozkminę z tą moją pracą.... sama nie wiem co robić.... wyjdzie na to, że jakby mi sie coś udało to ja i tak nic nie dostanę.... kule :(
Podziękowania: betka81, zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975962 przez Asiaa
Brown dokładnie, nowy cykl to nowe szanse :)

Magmus w razie czego może załapałabyś się na te nowe przepisy, więc póki co tym się nie martw. Skoro czeka Cie zabieg to może faktycznie lepiej po operacji, a do tego czasu można by monitorować ;)

Mój wczorajszy test:
bez lampy


i z lampą



A to dzisiejszy:
bez lampy


z lampą



Wydaje mi się, że maliny są dziś, bo wczoraj można by się doszukać iż testowa jest minimalnie jaśniejsza od kontrolnej ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975963 przez magmus88
Asia! Twoje maliny wypaliły mi oczy :D przepiękne!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975998 przez martyna_z
Betka może być i Twoja miejscówka :) oby jakaś w końcu sie trafiła ;) Dasz sobie radę! Może mama/siostra/koleżanka pomoże? A męża gdzie masz? ;) ładny domek ma Twoja ślicznotka :)

Żancik fajny ten suwaczek "Zostanę mamą..." teraz dokładnie widać jak nie wiele Ci zostało :) oddaj na chwile brzuszek ponoszę, taki zgrabny ;) jaak bym chciała .... ;)

mesy co u Ciebie słychać?

nat powiem Ci że praca faktycznie ciekawa, ale w trudnych warunkach, cały czas hałaś ok. 80dB i wiecznie niezadowoleni rodzice... dobrze że dzieciaki okazują wdzięczność ;)

Chudzinka brzuś faktycznie zarysowany już, choć ja mam taki sam ;p muszę się ograniczyć trochę z jedzeniem i ruszać trche więcej bo kiepsko będzie latem... ;)

Aggi takie maliny aż szkoda nie wykorzystać ;)

Aklim Ty chyba masz jeszcze mniejszy brzuszek, faktycznie nie wiem czemu spodnie Ci się zsuwały :)

gosiak, racja lepiej wszystko wyprowadzić na prostą i dopiero działać, trzymam kciuki!

Asiaa no no do dzieła! :)

Ja dziś już padam... Wróciłam z pracy przed 16 i jeszcze okna pomyłam żeby skorzystać z tej pięknej pogody no i jeszcze zakupy... a teraz kręgosłup pęka. Jutro sprzątanie i musze swój rower na serwis zaprowadzić bo taka pogoda że głupio samochodem jeździć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976023 przez zancik
Dzień dobry w taki piekny dzionek :)
Pranie juz wstawione a gorąco mi jak cholerka czuje,że nogi spuchnięte :( Dziś jedziemy do mojej kuzynki po wózek,łóżeczko i cos tam jeszcze ma nam dać :) Idę nie długo z [podaniem o działkę ogrodową mam nadzieję,że dostaniemy bo u nas to nawet nie ma gdzie iść z dzidzia psoiedzieć a tak powoli zrobimy sobie altankę w przyszłym roku jakąś piaskownice i coś tam sie wymysli dla Tosi ;) Szczury mi sie dzisiaj śniły a jeden to był wielkości dzika :laugh: :laugh: :laugh:

Asiaa no malinowo się zrobiło super :) i do dzieła ;)

Aggi no to czekamy co będzie :) ;)

Mrtyna chętnie Ci oddam brzucho na troszkę to ja sobie w tym czasie ogarnę porządnie chałupkę :laugh: :laugh: :laugh: Moja kuzynka tez pracuje w przedszkolu i czasem to juz ma dosc jak mi powiedziała co tam sie czasem dziaje to az mi kopara opadła a matki którym sie cos nie podoba powinny same iść popracować i zobaczyc czy to jest takie proste jak to się im wydaje :evil: A tak z nudów patrzyłam w necie jakie są suwaczki i postanowiłam wstawić nowe :laugh: Nie dłudo studniówke będziemy miały :)

Magmus to daj nam tu znac w czwartek po wizycie :) ja tez mam wizyte w czwartek już doczekać sie nie mogę :) ;)

Natkka trzymam kciuki za egzamin :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #976025 przez MARI
Dzien dobry z rana :) ja juz w pracy szybka kawka, oczywiscie forum i do roboty. Masz racje ZANCIK piekny dzis dzien, ale ladny suwaczek zmienilas-ale ten czas leci. No i brzusio juz pokazny, pewnie coraz ciezej.
Zajrze wieczorkiem bo klientki juz szturmuja w pracy.
Milego dnia dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976037 przez aggi
dzień dobry :)
nie wyspałam się, mąż mnie dorwał czwarty dzień z rzędu, no normalnie dzisiaj ucieknę haha :evil: Maks obraził się na mleko... nie chce pić :pinch: ale za to pogoda cudowna i napawa optymizmem :) całą noc okna otwarte mieliśmy... żyć nie umierać, czekam aż emek wróci z pracy i go wyciągnę na długi spacer, może za miasto :)


brown to trzymam kciuki by te badania to była tylko formalność ;)

magmus co to za operacja?? czas szybko zleci i nawet nie zdążysz zauważyć że już będzie po :)

asiaa piękne cudowne maliny jak moje :) no to zaciskam kciukasy za staranka !! byle się na jednym wątku nie spotkamy hahahhaha :evil: :evil: :evil: :evil:

martyna jak u Ciebie?? ojjjj wiem jak to jest użerać się z rodzicami którzy we wszystkim widzą winę nauczycieli :pinch: byłam w sekretariacie przez pół roku to wiem że jest ogólnie masakra. A żadne nie patrzy że to może wina ich dziecka? że to ono ma naukę gdzieś, nie słucha, dokucza kolegom... echh

zancik
pochwal się później co dostałaś :D uwielbiam oglądać takie rzeczy dzieciowe :woohoo: piękne suwaczki masz :blush:

mari miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976060 przez zancik
Mari dokładnie coraz ciężej :( a dzięki za pochwałe suwaczków ;)

Aggi ło to było gorąco :P ;) Niestety dzis sie nie pochwalę co dostaniemy bo kuzynka przełożyła to na za tydzień bo głowa ja boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976062 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! Ja tak dawno nie zaglądałąm bo leżę z chorobą w łóżku :( sił nie mam. U mnie jak to po świętach... obżarłąm się, gości co nie miara bo w święta miałąm urodziny i się wszyscy zlecieli..

ANABELLE ale masz słodziutkiego bobaska :*

PATI ja od maja też zaczynam monitoring owulki :D

NATKKA ja miałam wynik ponad normę i moja gin-endokrynolog powiedziałą że aby zajść w ciążę hormon TSH musi wynosić 0,05 mi ostatnio za dużo spadł i teraz mam 2 z kawałkiem ale powiedziłą że jest wszystko w normie...

NAT no to może tym razem to był strzał w dziesiątkę skoro maliny się pokazały :D

CHUDZINKA no, no chatka zaczyna robić się coraz widoczniejsza :D hi hi

MARI w tym miesiącu nie robię testów owu :) będę bardziej obserwowała swój organizm :) niech się dzieje wola Boża :* a jak u ciebie?

AGGI ale maliniaki! :) ten poprzedni bym zinterpretowałą że jakieś kilka dni do twoich malin a tu na drugim tak się sytuacja rozkręciła :D

ALKIM twój domek też robi się widoczny :D O Matko jakie wy z chudzinką chudziutkie :D też tak chcę :p

ZANCIK łooooo ale twój brzucholek szybko rośnie :) właśnie głaskam Tosię przez monitor :D hi hi

BETKA no już pokaźny masz brzuchol :* A twoja gwiazda jaka duuża :) najważniejsze że wszystko w porządku :)

ASIAA mnie też twoje maliny aż rażą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976068 przez magmus88
Joanna zdrówka CI życzę :)
Widzę, że razem się będziemy podglądać nasze cykle :D hehehe :)

Aggi - wycięcie woreczka mam :) chyba, ze złapie mnie wcześniej jakiś atak :D tym bardziej, że mam urodziny w majówkę :D hehehe więc kto wie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl