BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975715 przez aggi
Chudzinka chudzinkowa :) niechaj domek rośnie bo bąbel będzie miał ciasno :woohoo: :kiss: :kiss:

zancik a Maks fajnie tylko że maruda czasem taka że wytrzymać się nie da ;) drzemka to chwila spokoju dla mnie :evil:

zrobiłam testa i już tuż tuż maliny będą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975733 przez zancik
Chudzinka prawdziwa z Ciebie chudzinka :) ;) domek rosnie super :)

Aggi maruda ale kochany ;) ;) Czekamy na malinki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975742 przez natkka
Umówiłam się do lekarza, ale najbliższy termin miała dopiero na 20 :( wszystkie wcześniej były wolne z rana - a wtedy ja nie mogę bo praca. Także dowiem się dopiero za dwa tygodnie co się dzieje.
Fajnie, że pomyśleli o osobach na śmieciowych umowach, szkoda tylko o nich. Bo już o kobietach posiadających zakładających działalność to nie myślą. Z racji tego, że od 1 stycznia trzeba będzie mieć rok składkowego żeby dostać macierzyński w normalnej wysokości to ja dostane jakieś 500 zł, z czego 250 pójdzie na chorobowe :]
Chudzinka - jaka ty szczuplutka jesteś. Niech brzusio rośnie razem z chudzinkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975748 przez Miluniaa
Chudzinka super masz brzuszek ! :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975750 przez MARI
Witajcie
Chudzinka brzusio rosnie, ale ty kruszynka jestes :)
Natka czekamy na wiesci
Zancik a jak samopoczucie?
Joanna jak sytuacja u ciebie?
Mi teoretycznie zbliza sie@ ale oczywiscie nie czekam na nia wcale, przytulanko bylo wiec mam nadzieje.
Zajrze wieczorkiem bo pidze z tableta, wiec pewnie beda byki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975751 przez MARI
Popycham :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975754 przez aggi
No i są :-) !
20dc u mnie i taka sytuacja. Ale radocha bo malinowych malin nie miałam jak kiedyś testowalam :-)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975773 przez aklim88
Dzien dobry!

Dawno mnie tu nie było. U nas ostatnio piękna pogoda i całe dnie spędzam w ogrodzie oprócz tego troche pracy i nie mam kiedy do Was zajrzeć.

Natka - ja miałam w ciazy z Ala niecałe 4 i musiałam sie leczyć. Nie wiem jak ze staraniami... Lekarz na pewno Ci powie

Aggi - piękne maliny, to do dzieła! Nie daruj dziś mężowi

Chudzinka - piękny brzusio. Ja na podobnym etapie.

Wczoraj kupiłam sobie pierwsze spodnie ciążowe, bo zwykle jeansy mi sie jakoś zsuwają i wiszą nie wiem czemu. Czekam teraz na wizytę u położnej. Bedzie dopiero za 3 tyg... Przysłali mi juz wyniki PAPPa ze szpitala i wszystko ok na szczescie. Jak pozostałe wyniki dowiem sie dopiero u położnej, ale nie jest złe, bo dzwoniliby do mnie gdyby było cos nie tak.

Mam pytanko do zafasolkowanych

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tu macie zdjęcie z wczoraj. Ala oczywiscie cos majstruje w siatce z zakupami


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975778 przez zancik
Mari dzięki,że pytasz czuję sie dobrze tylko plecy dokuczja i noce sa coraz ciezsze :( i brzuch rośnie i rośnie ;) a co tam u Ciebie?

Aggi no to będzie się dziś działo :evil: :evil: ;) maliny malinowe :laugh: :)

Aklim jaka Ty szczupła jesteś :) rośnie domek rośnie ;) super,że wyniki ok :) Ala jakie ma piękne blond włoski :) U mnie z bzykankiem to było tak,że od grudnia nie miałam w ogóle ochoty (a zaszłam w listopadzie)i szczerze mówiąc to dopiero od jakiś dwóch tygodni mam ochotę i M biedny musiał tyle czekać :laugh: :laugh: :laugh: a sny takie to normalka :laugh: ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975799 przez gosiak
Aggi super maliny :laugh: kciukam ;)

Chudzinku kochany no zdjecie teraz zobrazował Twój nick :laugh: no taki szczuplaczek jak...Ja :woohoo: a brzunio niech ładny okrąglutki rośnie. Tak miałam zaczać stymulacje końcem kwietnia, ale dzis byłam na wizycie i niestety jakiś płyn mam w macicy eh:/ czekam na @ i antyki mam w raz z jej nadejsciem zacząć by się wszystko wyciszyło/osuszyło, ale dobrze lekarz robi bo cholerka wie co by sie podczas stymulki porobiło, cierpliwie czekam;)

Aklim no z chudzinką lapki możecie sobie podać, oba szczuplaczki wygłaskane ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975813 przez betka81
Zbliża się 2.30

Dzień dobry?!

gosiak o kurcze, oby wszystko się ładnie wchłonęło, wysuszyło i oby się tym razem powiodło! Zaciskam

zancik a Ty jak się czujesz? Pokaż brzuszek!
Raczej kasy nie będą dawać tym co urodzą w 2015 bo to nigdy nie działa wstecz, kasa z budżetu wyliczona na przyszły rok! A Ty nie pracujesz? Ale nic straconego w następnym roku bierz się za drugie!

aklim88 boziu jaka chudzinka z Ciebie....trochę zazdroszczę bo ja to jak słonica już wyglądam.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aggi jakie piękne malinki :P! kochana polujesz na siostrzyczkę dla Maksia? Oby Tobie się udało. Chociaż kilka historii (niedawnych) na t wątku świadczy o tym, że nie da się trafić :( Trzymam kciuki!

MARI oby @ zapomniała o Tobie!

natkka a nie możesz wyskoczyć do lekarza w czasie pracy? Zwiać na chwilę to wtedy wcześniejszy termin.
Dlaczego masz dostawać tylko 500 zł?

chudzinka chudzielec z Ciebie nieziemski :P Bąbelek niech rośnie zdrowo! Śliczny maleńki brzuś ale to dobrze nie będzie Ci tak ciężko jak mi. Ja jakiś 13 tc miałam w okolicy Świąt BN to był już wielki!

A ja dzisiaj po wizycie. U mnie nadal dziewczynka w środku. Waży już 1380g i wymiary ma adekwatne do wieku 29/30tc więc dobrze. Wszystko w porządku...tylko lekarz stwierdził, że za często stawia mi się macica i znowu luteina 2x1 tabl.
To jeszcze pochwalę się brzuszkiem i moją gwiazdą


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975828 przez natkka
betka - bo jeśli zdam egzamin to muszę założyć działaność (adwokaci nie mogą pracować na umowę o pracę) a od stycznia 2016 r. żeby dostać wyższy zasiłek macierzyński trzeba odprowadzać składkę przez cały rok :]
Niestety nie mogę wyskoczyć w czasie pracy bo ja do moejj gin dojeżdzam 40 min. więc nie byłoby mnie w pracy pół dnia. Zastanawiam się jednak czy poza gin nie spróbować umówić się do endokrynolga prywatnie, może uda się jakoś wcześniej.
Dziewczyny macie prześliczne brzuszki, tylko pozazdrościć. Niech się dzieciątką zdrowo rozwijają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975840 przez zancik
Betka czuję sie ok tylko juz mi coraz ciezej i plecy bolą :( Noce są juz też ciężkie a co bedzie dalej B) Z tego co czytałam to mają dostać też te co urodzą pod koniec 2015r.,więc i tak dupa :( Niestety nie pracuję miało być inaczej i wyszło inaczej :( I tak jak do tej pory w każdej pracy miałam umowę zlecenie :( Supe,że z niunią wszystko dobrze :) Brzuszek masz piekny oj ta luteina jest wkurzająca,ale jak trzeba nic się nie poradzi ja mam wizyte za tydzień 16.04. mam nadzieję,że wszystko będzie ok ;) No co Ty za rok drugie nie ma mowy może za 4 lata się zdecyduję ;) A Ty jak się czujesz?

Natkka może to dobry pomysł z endokrynologiem :) I Ty się doczekasz takiego brzuszka :kiss: :kiss:

Mari tak jak napisałam Betce czuję się ok tylko jest coraz ciezej i plecy bolą :( :( chciała bym juz lipiec :) A jak tam u Was?

A to mój brzuchol :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975841 przez aggi
dzień dobry :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aklim u nas od wczoraj cudowna pogoda, ponad godzinę na spacerku byłam, dzisiaj też się wybieram z małym :) mam dość kiszenia się w domu! myślałam dzisiaj o tobie kiedy masz wizytę ;) ale Ty chudzinka jesteś no dosłownie jak nasza Chudzinka :) ! a co do przytulania to jak byłam w ciąży to z początku codziennie niemal by mi się chciało potem brzuch przeszkadzał, ale co jakiś czas było :P a na sam koniec to już
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


zancik no jak na złość się działo :O aż się boję :)

gosiak haha nie dziękuję coby nie zapeszyć choć ja chyba bardziej kciukam za Ciebie :silly:

betka no niestety nie da się trafić, w sumie mi to wszystko jedno choć tak oficjalnie to my się nie staramy :P tak jakoś wczoraj wyszło :P ale wiesz to tak zazwyczaj jest że jak się chce chłopca to dziewczynka jest i na odwrót :P śliczny brzuś i cudowna księżniczka :) macie imię??
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975852 przez betka81
Hej :)
Ja po nieprzespanej nocy, spałam tylko 1,5h. O 5 obudziła się Iga i nie mam szansy na drzemkę. Chodzę jak żywy trup!

natkka to daleko masz do tego ginekologa. Spróbuj z tym endo, nigdy nie zaszkodzi. No to faktycznie niewiele zostanie Ci tego macieżyńskiego w tym przypadku.

zancik pokaźny masz już brzuszek. Śliczna Tosiowa chatka!
U Ciebie na wizycie też będzie wszystko oki. Szkoda, że nie tyczy się to wszystkich kobietek, które urodzą w chwili uchwalenia ustawy!
Ja nawet oki po za dolegliwościami typowo ciążowymi. Boli kręgosłup, plecy i pośladki. Brzuch się spina i dziecko się wypycha co komfortowe nie jest. Jak posprzątam mieszkanie to czuję się jakbym umierała. Wejście po schodach na 4 piętro z kilkoma przystankami. Wszystko sprawia trudność. I tak jak Ty czekam już na czerwiec!

aggi jak Ci już pisałam jak chłopu się chce to coś z tego będzie...hehehe...a Wy się zabezpieczacie czy co ma być to będzie?
Wiem jak to jest z tym celowaniem masz za przykład mnie, Ulę, Meli....i dupa!
Tak mamy wybrane Zoja Kinga ale mąż ma jeszcze prawo głosu co do drugiego. Jednak wydaje mi się, że już tak zostanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl