BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #976077 przez mesy
Martyna - sprawdzam czy mnie jeszcze tu pamiętacie :whistle:

U nas w porządku ;) czas leci...dziś mamy 7 miesiąc....ehh Kiedy to Zlecialo ;) :woohoo:

Gosiak....buuuuu , ale co racja to racja....lepiej wyciszyć jajoki ;) mi antyki akurat dobrze zrobiły :P. Tak więc wiesz , bierz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976085 przez natB
Oooo i znowu mnie jakiś czas nie było...

U nas w sumie hm fajne dni, bo mały mega grzeczny, ładnie śpi.. wie, co chce.. pokazuje także uf.. gorzej z jedzeniem... je faktycznie to na, co ma ochotę...czyli nie tak, jak dawniej to co dostawał to jadł... teraz już ma swoje ulubione smaki :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


CHudzinka ale zgrabna babka z Ciebie :) no brzusio już widać, pamiętam te chwile, jak nie mogłam się go doczekać :).. ja go widziałam, a reszta ciągle "gdzie masz ten brzuch XD" i był dół heh :P... u mnie grubo po 20 tyg. było "coś" widać :)

Aklimaaaa i kolejna chudzina... jaki małluteńki brzuszek :D woww :D

Asia maliny jak nic! działajcie owocnie oczywiście :D

Agi ładnie tam się u Was ostatnio dzieje :D jak tak dalej pójdzie to na pewno w 2016 rok się wstrzelisz :D szybciej niż myślisz heh :D

martyna cieszmy się, że jeszcze dzieci potrafią okazać tą wdzięczność :).. szczerze ciekawa jestem kiedy to się zmieni, bo takie maluchy już potrafią być "wredne" :/ :/

Mesy nooo kolejnych pięknych miesięcy, lat dla Patryka :)... a zdjęcie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976122 przez magmus88
Witajcie moje testowiczki :)

Co tam słychać w te piękne, niedzielne południe?? heheh Ja już ukulałam kluski śląskie :D nic tylko czekać na obiadek hehehe.

Dzisiaj idziemy na kawkę do znajomych.... trochę rozrywki się przyda :) Mój mężu w pracy dziś tak dodatkowo.....

Kochane podpowiedzcie mi skąd macie takie piękne paseczki? Może bym sobie założyła.... będę wiedziała przynajmniej ile jesteśmy małżeństwem hehehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976140 przez joanna1991
WItam witam :D u mnie piękne niebo ale wieje zimny wiatr, wczoraj była lepsza pogoda :)

MAGMUS kliknij na np. mój suwaczek to przekieruje cię na odpowiednią stronkę :) hi mój mężunio też był dziś w pracy, dobrze że dziś obiad u rodziców bo robić mi się nie chciało.. mam dzisiaj takiego niedzielnego lenia :D hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976157 przez martyna_z
Zancik tez chciałam taka dziełkę, ale mój M stwierdził że jak ma kupować to za te pieniądze woli kawałek ziemi za miastem, ja bym wolała pod noskiem, no ale i tak na razie kasy brak ;)

A jeżeli chodzi o przedszkole to nie wystarczy lubić dzieci żeby dawać radę ;) generalnie nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu, ale czuję że kiedys będę musiała bo to praca naprawdę w trudnych warunkach i do emerytury to się nie da :)

Aggi no no chyba Maksiu będzie miał rodzeństwo jak już tyle razy ;) a u mnie chyba już po przeziębieniu choć jeszcze gardło nie doszło do siebie i patrząc po kaendarzu to też chyba po owu, choć w tym miesiącu bez testów bo tak jak pisałam nie do końca bym chciała teraz ;) generalnie chyba wiosna to to czego mi brakowało :) odżyłam teraz. Wszystko poprane, poprasowane i posprzątane. Rower uruchomiony będę teraz do pracy jeździć ;)

Joanna zdrowiej :* dziś owulka? do pracy dziewczyno! ;)

Mesy no wiesz, takiej krótkiej pamięci nie mam ;) sto lat! dla Patryka i zdjęcie poproszę :)

nat zdarza im się być wrednymi ale to są raczej wyjątki, dzieciaki generalnie są po prostu szczere i co im się da to do nas wróci :) nadzieja jest zawsze!

Napisałam do Was już w sobotę, chciałam wysłać post, ale Internet mi odłączyli, później nie miałam już czasu, sobota pracowita, niedziela już odpoczynek nawet chwila na drzemkę się znalazła ;) jakoś ostatnio więcej snu potrebuję, jakieś wiosenne przesilenie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976161 przez natB
Odzywam się, bo pewnie pod koniec tygodnia będę Was nadrabiać, póki mi transfer na kom nie wróci buee...

martyna pewnie, że wyjątki, ale ostatnio mam wrażenie, że co raz częściej spotykane :evil: :evil: ...
U mnei też prawie wszystko poprasowane i posprzątane :D... nie wiem, czy Wy też tak macie, ale ja prasuję mężowi koszule, wtedy kiedy potrzebuje.. a tak leżą zwinięte w koszu (ale wyprane heh :P)... nienawidzę prasować koszul, męczącego zajęcia chyba nie znam...

U nas mały kurde przeziębiony grrrr :[... ledwo, co się ciepło zrobiło... matka go rozebrała, a ten dudle z nosa.. co prawda rzaaaadko ma katar, ale teraz się przypałętał... mamy dalej zaległe 2 szczepienia i ciągle coś wyskakuje XD... a ja co raz bardziej się boję go zaszczepić... od stycznia mamy odraczane szczepienie, w sumie ja sama nie odraczam, bo to był na antybiotyku, potem to miał ten zabieg na
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to teraz katar XD... ale dostanę zjebkę od lekarza, a co... moje dziecko moja decyzja! :)

Wknd minął szybko, matka nie wypoczęła... nie wybawiła się z dzieckiem i znów wraca do pracy... miłego tygooodnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976178 przez natkka
natB - ja nie prasuje mężowi koszul, to on prasuje te rzeczy, które potrzebujemy na bieżąco. Co do zasady kupuje rzeczy, które się nie gniotą :D
Z tymi szczepieniami to nie jest tak dokładnie, że to twoja decyzja. Wiem, że na pomorzu ukarano już grzywną kilkunastu rodziców za nieszczepienie dzieci, a ma być tych grzywien jeszcze więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976209 przez natB
nattka ja wiem, że w Pl jest obowiązek szczepienia, teraz Włada czeka to najgorsze, czyli mmr i do tego musi być zdrowy, nie może Przechodzić ząbkowania, bo to może tez spowodować no i ogólnie w 100% zdrów jak ryba... Dlatego zaszczepić wtedy kiedy tak będzie, w poprzedniej poradni zaszczepić mi małego z.katarem teraz już jestem bardziej świadoma i nie dopuszcza do tego. Jak juz pójdę to jak będzie zdrowy, a zjebke na pewno dostane. Dlatego chociaż musze się umówić, żeby powiedzieć ze mały jest przeziebiony.

Mam dostęp do internetu w tel :D...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976214 przez zancik
Dzien dobry a raczej do du...... :angry:
Za długo było ciepło i już deszcz i wieje jak cholera :( A miałam dziś jechać do PZU załatwić sprawę z polisą i du...a wściekła jestem wrrrrrrrrrr na złość oczywiście :angry: :angry: Tosia od rana spokojniutka dostałam ze dwa kopniaki może :( Dobrze,że już w czwartek wizyta bo siędenerwuje czy wszystko ok.

Joanna brzucho rosnie jak szalone :laugh: A jak tam zdrówko lepiej? :kiss:

Mesy pewnie,że pamiętamy :kiss: :kiss: :kiss:

Nat nie ten cykl to następny a stres nic nie pomoże niestety trzeba wyluzowac ;) Zdrówka dla Niunia :kiss: :kiss: :kiss:

Martyna my nie kupujemy tej działki będziemy ją opłacać 80zł na cały rok i wpisowe tylko 200 zł jednorazowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976227 przez natB
zancik ooo działka :) ominęłam wątek heh :) Tosia będzie miała gdzie biegać, a Wy gdzie odpocząć :) moja mama ma taką, moja bratanicq bardzo tam lubi jeździć. Mieszkają w kamienicy, a jak jest lato, a moja mama jest nauczycielka wiec ma wolne, to jeżdżą i leniuchuja :) a mała szaleje w basenie, w piaskownicy :) fajna rzecz... Ja mam wieś na codzień także ja od czasu do czasu wyskakuje do Poznania :) do,, wielkiego,, miasta :D

A Tosia czuje, ze pogoda do kitu i odpoczywa :D... DDziś przegrywalam zdjęcia i filmy ze starego tel a tam filmiki,, skaczacego,, brzuszka... Eh tęskno :)...


Luuuuz Luuuuz Luuuuz musze wyluzować wiem eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #976260 przez joanna1991
MARTYNA kochana na moim suwaku niby jest że owulka ale ostatnio trochę się poprzesuwało bo o 4 dni spóźniła mi się @ więc czuję że owulka będzie za kilka dni :D Zmieniłam suwaczek na bardziej aktualny :D

ZANCIK aa niby lepiej, coś przechodzi a kaszel przychodzi... ale to nie zakłuca naszych przytulanek, w tym miesiącu przytulamy się wtedy kiedy mamy ochotę :D jest o wiele lepiej :) moi rodzice też mają działeczkę i naprawdę super sprawa.. taki mamy kawałek swojego "innego" świata :D

Właśnie w tej chwili się relaksuję :) piję kawkę i telewizor jest dziś cały dla mnie bo mężunio na 14 poszedł do pracy :) hi hi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #976264 przez Chudzinka
Cześć dziewczyny :)
Ja miałam wyjazdowy weekend, super odpoczęłam. Dziękuję za komplementa odnośnie brzuszka :blush:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gosiaku, widzę, ze Cię nieźle ta hiperka trzyma, lekarz na pewno robi wszystko, żeby teraz się udało, więc nawet jak trzeba będzie trochę poczekać, to myślę, że warto :kiss:
Buziaki!
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976270 przez gosiak
Bry;)

Mesul ja nawet chciałam zeby mi antyki dał, bo w ogóle jakieś anomalia mam głównie to skrócone cykle, choć ten ostatni byl w miare ok 27 dni, a poprzednie 25, 24 :blink: a dużo dziewczyn szło długim i wtedy się udawało, mam nadzieję że i u mnie to podziała;)

Chudzinko, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytkę, piękne widoki Cię czekają:* a co do mojego lekarza to mam taką nadzieję że wie co robi, nie pozostaje mi nic jak mu zaufać,...a jak to mówią "co się odwlecze...." nauczyłam się przez te lata cierpliwości więc miesiąc na prawdę mnie nie zbawi;)

Ale tu maliny widzialam :woohoo: , dziewczyny działajcie działajcie;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #976286 przez zancik
Joanna wracaj do zdrowia najważniejsze,że przytulanki są :) :kiss:

Nat ja mieszkam na wsi,ale w blokach i nie ma za bardzo gdzie z dzidzią iść dlatego zdecydowalismy sie na działkę najpierw musimy doprowadzic do porządku :)
Chyba rzeczywiście Tosia czuje,że pogoda do kitu :laugh:

Gosiak trzymam mocno kciuki :) :kiss:

Chudzinka to super,że wypoczęłąś i jutro oczywiście czekamy na wieści po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #976297 przez brown24
Cześć dziewczyny. Normalnie jestem w kropce :dry: Jetsem po okresie(przynajmniej tak mi sie wyadaje że to był okres spóźniony 3 dni) Przed , i w terminie miesiaczki robiłam testy ciązowe , jeden wyszedł z bladziuchną kreską, kolejny z mocniejsza ale tez blada, a pozniej kolejny już negatywny i dostałam miesiączkę spóźnioną o 3 dni.
Dziś zaczelam testowanie ovulacyjnymi, i o dziwo po wykonaniu testu wyszła dość mocna druga kreska, wprawdzie nie jak kontrolna ale widoczna a to dopiero 10 dzien mojego 32dc. Mialam też w zapasie test ciązowy i coś pokusiło mnie żeby go zrobić, patrze i oczom nie wierze, znowu druga blada kreska ale widoczna jak byk gołym okiem. Jak to możliwe? już sama nie wiem co mam myśleć i robić :dry: przecież miałam niby okres...
Zdjecia testów :
Ovu z 7dc i 10dc(dzisiaj)
Ciązowy z dzisiaj

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl