BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 2 tygodni temu #976298 przez gosiak
Brown ja bym zainwestowała w bete;) da Ci ona 100% pewność, a to plamienie które uznałaś za okres mogło być inplantacją zarodka ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976302 przez brown24
GosiakChyba faktycznie czas na bete. w dniu spodziewanej@ miałam delikatne plamienie i myślałam faktycznie że to może być implantacyjne, ale biorąc pod uwage moje długie 32dniowe cykle, ovulacje miałam ok 20-21dc, i nawet dziewczyny na forum stwierdziły że to troche za późno na implantacje, zreszta pozniej okres się rozkręcił i wcale nie wygladało to jak plamienie tylko normalna @, no może ciut mniej obfita niz zwykle ale brzuch i piersi bolały jak zawsze... i dzisiaj zdziwił mnie też troche śluz, normalnie jak w dni plodne...a tu jeszce conajmniej tydzien do ovulki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976303 przez gosiak
No to tu tylko beta wyjaśni wszystko ;) testy teraz widzę i kurde...obstawiam że się udało :P :whistle:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976304 przez Miluniaa
brown a nie bierzesz zadnych lekow ? Słyszałam, że też leki moga sfałszować test ... Ale zrob bete jak dziewczyny radza :) Ja zaciskam kciuki żeby jednak wyszlo po Twojej mysli :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976307 przez brown24
Milunia nie biore zadnych leków, jak dostałam okres wziełam tylko ibuprom bo głowa i brzuch bolał, i kurde od tego czasu wypiłam z 2 lampki wina.... :unsure: No "jaja" , jutro lece na bete.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #976309 przez zancik
Brown no kreska widoczna proponuje bete tak jak dziewczyny radzą :) i trzymam kciuki :kiss: a dziś nie masz już gdzie zrobic?dwie lampki wina nie zaszkodzą ja też piłam jak jescze nie wiedziałam,że jestem w ciąży i wszstko jest ok :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976311 przez Nefri
Brown koniecznie zrób betę i może nawet tak ze dwa razy z dwudniowym odstępem, żeby zobaczyć jak rośnie. Ja przed tym moim pustym jajem ciążowym w ten sposób potwierdzałam, że ciąża się nie rozwija na pewno, bo beta spadała, ale testy i tak wychodziłyby jeszcze pozytywnie, bo była wysoka. W Twoim przypadku pewnie tak nie jest, być może miałaś po prostu jakieś plamienia i trzeba to po prostu skonsultować z lekarzem. Ja w 15 tygodniu szczęśliwie zakończonej ciąży miałam bardzo obfite krwawienie i lekarze nie znaleźli przyczyny, grunt, że z synkiem było ok.
Ja teoretycznie jestem dzisiaj 9/10 dni (23 dc, ostatni cykl 27 dniowy) po owulacji i też właśnie zauważyłam u siebie płodny śluz, jakiego podczas rzekomej owulacji nie widziałam i zrobiłam test owulacyjny i wyszedł mi bardzo podobny do Twojego Brown a zawsze jak robiłam testy pod koniec cyklu to była tylko jedna kreska. I też się własnie zastanawiam o co chodzi, czy mi się dopiero ta owu zbliża? sama nie wiem, chyba na wszelki wypadek muszę zagonić męża do roboty ;)

czy któraś z Was robiła sobie testy przez cały cykl i wychodziła jej druga kreska pod koniec cyklu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976312 przez Nefri
Chudzinka u mnie na tym badaniu prenatalnym właśnie już się siusiak pokazał :cheer: więc jak będzie chłopak to jest szansa, że się dowiesz, z dziewczynką będzie trudniej pewnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976315 przez brown24
Zancik u mnie materiał do badań pobieraja tylko do 16.
Nefri ja robiłam testy ovu kilka dni po owulacji i miałam druga kreskę ale baraaadzo bladą, poźniej juz testy mi się skonczyły , i dopiero teraz mi przyszła dostawa i zaczełam robić. A przed moim niby @ też miałam więcej sluzu , bo zwykle przed @ susza. Więc może u Ciebie już ten sluź zwiastuje ciąże, a może spozniona ovulke, tak czy siak goń męza do roboty :)
Ja to chyba zwarjuje zaraz , jeszcze u mnie czeka sie na wynik bety do 4dni..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976324 przez natB
brown powiem Ci tak coś jest na rzeczy... To plamienie to mogło być wszystko w sumie, niski poziom progesteronu jakiś mały krwiaczek wszystko.. Idź zrób betę w odstępie 2-3 dni... Jeśli to jest ciąża to koniecznie biegnij do gin. Jeśli to była ciąża to tez, bo może jest jajo ale puste itp... Test ciążowy jak bum cyk cyk pozytywny... Czytałam ze te z allegro są kinowe... Weź leć kup pink test albo BobO... Kreska wyjdzie ciemniejsza niż od tego co z allegro to gratki ;D czytałam różne opinie o tych z allegro... Kwiatki wychodzą itp... Działaj! Zaciska kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976329 przez Asiaa
Magmus :laugh:

Aggi pewnie na jednym wątku się nie spotkamy, Ty masz większe szanse na fasolkę :P

Chudzinka to oby Twój dzieć się ujawnił na badaniu :)

Brown widać bladą kreseczkę, ale pewność będzie po becie więc się nie zastanawiaj tylko jutro leć zrób badanie :) a może w innym miejscu wynik będzie szybciej? bo 4 dni to trochę długo, tak przynajmniej mi się wydaje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #976369 przez magmus88
hej :) powiedzmy, że mam tego mojego suwaczka :D i co ja mam z nim teraz zrobic? hehehe


Tzn żeby pojawiał się zawsze?? :)


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #976370 przez magmus88
Uwaga sprawdzam :D dałam go jako podpis...

edit. Udało się :D
juhuuuuuuuuuuuuuu :)

Idę spać :) Pa kochane.... jutro jestem od 8 do 19 w pracy a w środę od 8 do 18..... więc pewnie odezwę się i po-odpisuje Wam dopiero w czwartek.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976388 przez zancik
Dzień doberek :)
No dzis lepsza pogoda słonce świeci :) O 11 jade do PZU i przy okazji z mamą się spotkam :) Obudziłam się przed 4 i spac nie mogłam a Tosia urządziła sobie balange :laugh: i oczywiscie o 7 rano powtórka : :laugh: :laugh:

Brown czekamy na wiesci :)

Magmus no pięknie sobie poradziłas z suwakami ;)

MIŁEGO DNIA KOBIETY :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976433 przez aggi
dzień dobry :)
melduję się po nieobecności
nad nami jakieś czarne chmury ostatnio :dry:
no ale trzeba dawać radę....
Maks wczoraj wylądował u lekarki ale na szczęście uspokoiła mnie. uff

nat
zdrówka dla Włada, biedny :( my tylko raz mieliśmy szczepienie przesuwane i się stresowałam :P przytulam z powodu @ :kiss:

chudzinka trzymam kciuki za wizytę :)

brown ja mam 32-33 dniowe cykle i kreski mogą być w 10dc na owulkowym teście blade i to nic nie znaczy po prostu że test jest negatywny ;) jednakże po takich przebojach jak masz i po tym ciążowym poszłabym na betę :) trzymam kciuki !!

Nefri po pozytywnym teście owu dalej się nie testuje bo mogą 'cuda' wychodzić ;)

Asiaa no co ty ja sama na żaden wątek ciążowy nie pójdę haha :P

zancik Tosia zabawowa dziewczyna :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl