BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 3 tygodni temu #976820 przez natB
brown możesz zrobić jutro... ale jeśli coś tam jeszcze jest to beta może chyba dalej rosnąć, ale nieprawidłowo... szukaj gin... leć na betę... :( ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976823 przez brown24
Dzieki dziewczyny że podnosicie mnie na duchu, powtorze badania i wtedy bede miala porównanie. A starać się i tak miałam zamiar odrazu, więc co bedzie to bedzie... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976825 przez natB
brown tu pewnie nie jedną ciąża już zaskoczyła.. także nic straconego! ...idź spać i działaj jutro... dalej zaciskamy kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976831 przez joanna1991
CHUDZINKA twoje maleństwo jakie już widoczne :D :* zdrówka :*

ZANCIK mamuśka ale poszalałaś z zakupami :* piękne :)

NEFRI no jak byk na tym teście są dwie krechy :D czekam na twoją betę :)

BROWN przytulam :* miejmy nadzieję że jednak wszystko będzie po twojej myśli :* zrobisz powtórkę bety i się upewnisz :*

No to jutro według mych obliczeń powinna być owulka, jak na złość jutro wracam do pracy i na dodatek na popołudnie ale z moim mężem to nic straconego ;) hi hi nawet od rana ma chęci na Przytulanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976832 przez MARI
Dziewczyny napiszcie mi proszę coś o tym costangusie, bo zastanawiam się czy nie zacząć tego brać. Miałyście jakieś skutki uboczne po nim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976833 przez MARI
popycham :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976838 przez Chudzinka
Nefri, gratuluję, kreska jak nic widoczna :-)
Brown, gdyby nie ten niski progesteron, tez bym już skakala z radości, a tak to biorę się zapeszac. Powtórz badanie I postaraj się skonsultować jak najszybciej wyniki. Trzymam za Ciebie kciuki.
Dziękuję za miłe słowa odnośnie Maleństwa :-)
Patikiert, na razie planujemy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:-)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976846 przez aklim88
Brown - przytyłam mocno i trzymam kciuki

Nefri - widzę różową kreskę wow! Gratulacje

Zancik - piękne ubranka dla małej księżniczki. Ja juz tez troche kupiłam, bo była akurat wyprzedaż w nextcie wiec stwierdziłam czemu nie - i tak bedzie trzeba kupic. Ale uniwersalne wzięłam, nie mogłam tak poszaleć jak Ty ;)

Chudzinka - dzieciatko piękne. Uwielbiam te zdjęcia z usg. A z imionami, to 100% trafiasz w moje typy. Mam już Alicję, a Artura też planowałam rezerwowo w poprzedniej ciąży. Teraz mamy dylemat, bo nie wiemy czy dać polskie imię czy angielskie. Fajnie jakby Ala wymyśliła jakieś.

Nat - coś wiem o tych odraczanych szczepieniach. Ala powinna miec szczepienie pod koniec stycznia, bo tu dają wiecej dawek przypominających i jeszcze nie byliśmy. Przysłali mi juz pismo z przychodni z miesiąc temu, ze mamy zaległe szczepienia, a Ala była cały czas chora. Teraz niby wyzdrowiała, ale mówi, że gardło ją boli i nie wiem co myśleć. Czy iść z nią jutro do przychodni? Nie wiem. Najgorzej jak ja zaszczepia bez badania...nie wiem czego się spodziewać.

Aggi - dzięki za radę. Bede zbierać butelki plastikowe i wieszać na tych patyczkach ;) chociaż wstążki też chyba podziałały, bo dzisiaj żadnych szkód nie odnotowałam.
A jak Maksiu? Minęło mu?

Pati - fajnie,że już po przeprowadzce. Ja już się przeprowadzałam 5 razy w życiu i jak pomyślę o kolejnej przeprowadzce, która mnie kiedyś czeka, bo teraz wynajmujemy, to krew mnie zalewa. Z każdą przeprowadzką coraz więcej rzeczy do przewiezienia. Nawet mam już zboczenie żeby nie kupiwać dużych gabarytowo rzeczy, które nie są niezbędne...

Joanna - działaj, działaj! Może akurat w takim cyklu bez spiny ciś zafasolkuje... Dobrze, że już wracasz do zdrowia, będziesz miała wiecej energii do działania :laugh:



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976862 przez natB
Joanna do dzieła :)

aklim no u nas dalej katar, także zobaczymy jak po wknd... Ja z katarem nie szczepie... Teraz taki u nas okres katarów, Włada kuzynostwo przedszkolne i szkolne i co rusz któreś chore.. Obserwuj Alicję, jeśli jest mocno przeziebiona przeczekaj... Jeśli nie to idź i zaszczep :)

brown dziś myślami jestem z Tobą... Daj znać później co i jak...

Ale mnie dziś głową boli :/// chyba musze szybko wyskoczyć do apteki, bo do 15 nieogarne..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976878 przez aggi
dzień dobry
u nas nocka taka sobie, nawet OK ;) dobrze że mąż usypiał małego, jakoś ja ostatnio nie mam cierpliwości jak on tak ciągle krzyczy i kopie
u mnie 27dc, 6 dni do @ :)


brown
beta jest dość wysoka, niestety nie znam się na tych wartościach w odniesieniu do tygodni, ale powtórz ją i idź do gina by dał coś na progesteron tak jak dziewczyny piszą - tak będzie najprościej i najbezpieczniej :)

joanna trzymam kciuki za staranka :D

MARI to sie bierze przez 90dni non stop no chyba że pojawi się ciąża to się odstawia. Ja żadnych skutków ubocznych nie miałam ;)

aklim a pytałaś Alę o imiona? :) Maks nadal terroryzuje, usypianie to katorga, śmieje się a za chwilę wrzeszczy ;) Masakra jednym słowem, mam nadzieję że mu tak nie zostanie........ wysypki nie ma, a jedzenie już ciut lepiej mu wchodzi

ja już sobie meliskę wypiłam coby nie zwariować :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976924 przez Nefri
aggi a karmisz piersią? Ja karmiłam do 12 miesiąca i dzięki temu problemów z usypianiem nie bylo, kładłam go przy cycku i odpływał a ja sobie w tym czasie odpoczywalam :cheer: teraz po prostu sobie leżymy razem, ja go głaszczę po piersi i śpiewam po cichu "aaa, kotki dwa" i też ładnie usypia. Ale był taki czas, jakby był mniejszy, a ja jeszcze nie wpadłam na pomysł, że mogę go karmić na leżąco, że usypianie było dla nas koszmarem, ale to też dla tego, że ja na siłę próbowałam usypiać go na rękach i też nie miałam wypracowanej rutyny, odkąd wprowadziliśmy w miarę stały rytm dnia, problemy się skończyły. Zresztą teraz on jest większy, więc to inna bajka, bo już dużo rozumie i sam wie, że jest śpiący i musi iść spać.

Mari ja brałam castagnus jeden cykl, na razie odstawiłam, bo testy ciążowe wyszły pozytywnie, więc zobaczymy co dalej. Ale żadnych skutków ubocznych nie miałam, zapytałam się mojej lekarki o ten lek jak już zaczęłam go brać i tylko mi powiedziała, że śmiało mogę, że na pewno nie zaszkodzi. Nawet czułam się po nim lepiej jakoś psychicznie, pewnie to placebo, ale grunt, że działa ;)

dzisiaj zrobiłam betę, wieczorem powinien być wynik, pewnie nawet jakoś ok 18. zrobiłam też progesteron, ale się denerwuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976930 przez aggi
Nefri nie, nie karmię ;) Jak karmiłam to najpierw był cyc a potem dojadał butelką moje mleko i zazwyczaj zasypiał przy jedzeniu i go odkładałam. Potem zaczął pić mm i też był 'odkładalny' a teraz od kilku dni się mu coś poprzestawiało i obraził się na butelki i mleko i na spanie i w ogóle masakra :blink: trzymam kciuki za betę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976940 przez natB
U nas w sumie nigdy nie było problemów ze spaniem... Miał czasem też jakieś swoje,, widzi mi się,, ale przechodziło... Może Zęby? Na to najlepiej zwalić heh :P

Nefri będzie.dobrze, zaciskam kciuki :)

Wzięłam 2 tabletki i ból głowy poooowoli ustępuje :angry: zmiana pogody się szykuje, a ja reaguje jak stara baba :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #976943 przez brown24
Nefri trzymam kciuki za bete i za progesteron :kiss:
Moje kolejne wyniki pewnie dopiero jutro, ale rano zrobiłam jeszcze test ciążowy i juz negatyw ehh.. więc mysle że wyniki tylko potwierdzą moje przypuszczenia o ciąży biochemicznej.. na dodatek dziś zaczął mnie leciutko pobolewać jajnik, a licząc od 1 dni tego krwawienia/poronienia dziś 13 dzień cyklu a zazwyczaj w tych okolicach zawsze boli mnie jajnik , później przestaje i dopiero koło 18 już kłuje na owulke. Mam nadzieje że wystąpi w tym miesiącu. W poniedziałek lub czwartek wybieram się do mojego gina bo wtedy tylko przyjmuje.
Aggi, Nat, Aklim, Chudzinka, Joanna dziękuje za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #976952 przez zancik
Witam :)
dzis słonce świeci alwe wieje jak cholerka :( o 16.30 wizyta juz nie moge sie doczekać :) :)
Joanna to działajcie działajcie :)

Mari tak Jak Aggi pisze o Castangusie ja tez bralam tylko jedec cykl i zaszłam a skutków ubocznych nie miałam ;)

Aklim no mam nadzieję,że dzis sie nie okaże,że siusiorek urósł hahahah : :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Nafri zaciskam mocno kciuki i dawaj nam tu znac :)

Brown u mnie pierwsza beta wynosiła 61 a po dwóch dniach ponad 200.Cykl wczesniej miałam własnie sytuacje,że pojawiały się kreski na ciążowym tak jak u Ciebie a za jakiś 3 dni dostałam @ tyle,że wtedy nie robiłam bety i nie wiem czy była to ciaża biochemiczna B) Trzymam kciuki nadal :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl