BezpiecznaCiaza112023

szczęśliwe mamusie z terminem na czerwiec 2010

13 lata 11 miesiąc temu #18417 przez anetkafed
Witam,


u nas tak samo jak wczoraj. Miałam wprawdzie kilka skurczy, ale nic więcej. Noc raczej przemęczona a nie przespana. A dziś czeka mnie pakowanie, bo przeprowadzamy się do nowego domu. Wprawdzie sama nie wiele zrobię, ale zawsze coś. Tylko tyle, że czuję się dziś jakoś kiepsko, głowa mnie boli, co nie zdarzało się od kilku miesięcy i jakaś taka zmęczona jestem, ale to ta noc kiedy ciągle się budziłam. A jak już zasnęłam to śniła mi sie przeprowadzka i to czy zdążymy zanim dzidziuś się urodzi.
Pozdrawiam trzymajcie się Czerwcówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18427 przez Margolec
hej!
Też się melduję!:)
U mnie ciągle optymistycznie. Wynajduję sobie co chwila jakieś zajęcia i jakoś się nie myśli o tym wszystkim. W sumie z postawy "niech że już wreszcie wyłazi" przeszłam w skrajność "a niech siedzi jak najdłużej, więcej w domu zrobię". Powiem Wam, że nawet nie zwracam uwagi czy mam jakieś przedporodowe objawy. Kontroluję tylko ile się Młody rusza. Coś tam mnie pobolewa, potem przechodzi i luz... Mam nadzieję,, że mi się tak utrzyma do końca.
Wczoraj robiłam duże pranie, dziś mam prasowanie, może coś upichce...i się kręci:)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18436 przez madlen73
Witajcie mamuski !
U mnie cisza nadal.Nic sie nie dzieje. Zaczynaja sie tylko skurcze i boli mnie w pachwinach.lekarz powiedzial tylko ze jak bede czula mniejsze ruchy,bole glowy to natychmiast do szpitala.Wczoraj bylam na kontroli moczu,morfologi i Ktg na oddziale polozniczym .Mowia ze wynik jest dobry i nic sie nie dzieje.Tylko jak zobaczylam sale porodowa to troche sie przerazilam.Strach przed oczami mialam i szybko poszlam ze szpitala.Czekamy na rozwoj sytuacji,ale narazie nic nie przepowiada wczesniej.Nadal czekamy w dwupaku i meczy mnie znowu strasznie zgaga.Pozdrawiam wszystkie mamuski!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18444 przez becia*1980
hejka, melduje sie w dwupaku, po wizycie lekarskiej wszystko oki, ale lekarka mowi ze maly powoli szykuje sie do wyjscia, szyjka skrocona i juz porozwierana choc jeszcze malo 1/1/1 cm, dostalam zwolnienie juz do dnia porodu, chyba ze nie urodze to mam przyjsc i da mi dalej, ale dostalam juz tez skierowanie na jutro do szpitala zeby zrobili mi ktg i usg, ale boje sie ze moga mnie juz zostawic do porodu, ze wzgledu na moja historie, wiec jak mnie nie bedzie na forum w poniedzialek tzn ze leze i czekam na juniora, z jednej strony dobrze a z drugiej zle , mam takie mieszane mysli ze nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :unsure:

widze ze u nas sa coraz bardziej napiete nastroje i emocja ,ale nie ma sie co dziwic , juz coraz blizej konca ;)

ja w nocy sie mecze, nie moe spac, spie po 3-4 godziny na dobe i dziwie sie ze jeszcze funkcjonuje, mazmnie pociesza ze juz blisko konca i ze niedlugo pospie, a ja mu mowie ze zobaczymy czy maly mi da pospac :blink:

pozdrawiam was wszystkie bo nei wiem czy sie pojawie w poniedzialek czy wroce juz do was dopiero z maluszkiem :unsure:
buziaczki dla was i waszych brzuszkow :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18461 przez Mirella
Tak sobie popatrzyłam na Wasze suwaczki i widzę że trzy macie termin na ten sam dzień? 7 czerwca jak dobrze policzyłam? Ciekawe czy Wam się tak uda? :) Trzymajcie się czerwcówki, a jak chcecie się czegoś dowiedzieć o objawach porodu to polecam lekturę mamuś majowych, oj mnóstwo o tym pisały :) I dużo dzieci się w maju na forum urodziło, to każda z Was znajdzie coś podobnego do Waszych objawów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18537 przez mysza855
Hej mamuśki!!!
Co taka cisza :unsure: Nie mówcie, że Wy już.... :)

Ja dziś jakaś połamana wstałam... Pisałam o tych biodrach, że mi drętwieją podczas spania. Dziś po wstaniu normalnie bolą mnie i w krzyżu troszkę.Kości łonowe normalnie jakby się "rozchodziły" mam takie wrażenie i czasem szyjka zaboli, zakuje - nawet nie wiem jak to określić. Jeśli do 2go nic to zobaczymy na wizycie czy cos się zmieniło od ostatniego badania...
Czyżby coś się kroiło??? :) Jeśli tak zła bym nie była :) A wczoraj dwie koleżanki dzwoniły do mnie i pytały czy urodziłam, bo im się śniło, ze już ;)
Z reszta mi samej się wczoraj śniło,że przewijam i przebieram małe dziecko ... :) ale pewnie dlatego, że wieczorem rozmawiałam z mężem o naszej niuni :)
No zobaczymy jak weekend minie :) A może prezencik na dzień dziecka :lol:

Miłego dzionka i w miarę możliwości odmeldować się jak sie sprawy mają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18553 przez becia*1980
witam nadal w dwupaku, jak widac nie zostawili mnie w szpitalu :) ale sie zastanawiali, cale szczescie ze ktg bylo dobre, usg tez, ale mam w poniedzialek znow sie zglosic na ktg, wiec nie wiadomo co dalej, no chyba ze wczesniej sie cos wydarzy ;) poki co oki, na ktg pojawilo sie kilka skurczy dochodzacych do 80 ale ja ich wogole nie czulam, poza tym byly nieregularne

na dodatek wszystkiego corcia mi sie rozchorowala i w sumie wszystkie fajne plany weekendowe diabli wzieli, ani imprezy plenerowej z okazji dnia dziecka, ani w teatrze, ani bajki filmowej w kinie :dry: szkoad mi jej bo meczy sie z goraczka, nie chce nic jesc i ogolnie wyglada marnie, dostala leki, a dzis taka ladna pogoda a ona musi siedziec w domu przez ta goraczke a do tego jest taka pokladajaca sie, cale szczescie remont juz prawie skonczony, jeszcze tapetowanie jednej scianki i porzadkowanie i koniec :lol: cale szczescie

a jak tam u was dziewczyny, odmeldowac sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18575 przez whiteeye
Ja nadal w dwupaku i mimo że mam skurcze pojedyncze i bóle podbrzusza to pewnie poczekam jeszcze trochę, bo termin mam dopiero na 23 czerwca. Chciałabym urodzić wcześniej, bo ciężko mi już :) Mam wrażenie, że urodzę wcześniej, ale sama nie wiem...
Wczoraj byłam w szpitalu, w którym chcę rodzić (W-wa ul.Inflancka) ładnie tam w środku a wczoraj cicho i spokojnie było :) Nie oglądałam sal chciałam się tylko zorientować jaki jest dojazd i gdzie jest izba przyjęć.
Synek ma coraz mniej miejsca i się ciśnie niemiłosiernie, aż mu współczuję że ma tak mało miejsca:)
Mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak ma być a ja nie będę się niepotrzebnie denerwować :)

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18607 przez renacting
Po ostatniej wizycie u lekarza i położnej, miałam urodzic dzisiaj hihi ale cos sie nie zapowiada ;) choc do północy jeszcze troche czasu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18616 przez Margolec
Renacting, ja miałam urodzić na 100% do 25.05 i jak widać do tej pory dwupak jak nic...Oczywiście życzę jak najszybszego porodu, ale nie nastawiaj się, bo można pitolca dostać od takiego oczekiwania...

Pozdrawiam Brzuchatki!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18636 przez mysia-sia
Witam Piękne Panie,

w zeszłym tygodniu nie miałam zouepłnei czasu na forum zajżeć:( przez cały czas coś... przez cały czas niedospana... weekend bardzo ładny, ale minął i zaczęła się proza dnia codziennego od wiadomości, że nam samochód okradli:/ masakra jakaś:( mąż już od godziny siedzi z policjantami na parkingu i nie wiem, chyba zeznania spisują, ale co tu dużo pisać... w nocy spaliśmy a jak chciał jechać do pracy to się okazało, że szyba wybita i sprzęt pokradziony:(

doła od tego złapałam, nic mi się już nie chce, nawet spać o dziwo:( rodzinka moja wyjechała sobie na wycieczkę, mąż pojedzie do pracy i wróci może jutro jak zdąży, a ja będę siedzieć sama jak głupia w domu i się martwić:( a jeszcze pogoda do d... się porobiła:(

na razie objawów żadnych przepowiadających zbliżający się poród nie mam, tyle tylko, że wiemy już, że mały (potwierdzony) ułożony jest do wyjścia, wszystko rozwija się dobrze, a ważył w czw już 3200-3300:P także urodzi się klopsik:) we wtorek sprawdzimy czy nadal jest anemia i wymaz będzie pobierany, ale nie wiem ile trwać będzie zanim będą wyniki...

kończę bo m ąż wrócił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18639 przez mysza855
Ja też witam nadal 2w1:)

Weekend znów z nadzieją, ale skurcze tylko postraszyły ;) Obiecałam sobie, ze jak coś to się już nakręcać nie będę. Spać nie mogę przez te biodra - no normalnie tak mi drętwieją, ze szok.
Wczoraj wieczorem coś mnie dopadło i poyczałam się jak małe dziecko ze strachu przed porodem... Masakra jakaś... Dziś niby ok, ale pogoda znów się popsuła i humor mam odpowiedni do niej :dry: Zauwazyłam, ze teraz jak niegdy ma na mnie straszny wpływ.
Śni, ze się zajmuję małym dzieckiem. Co jakiś czas telefony, albo smsy z pytaniem "urodziłaś już"? - NIE JESZCZE NIE!!! Czasem to mam wrażenie, ze czuję presję na sobie ;)
W środę ewentualna wizyta - bo chyba raczej już się nie rozpakuję do środy. I zobaczymy czy coś sie dzieje. A co dalej jak mój gin wyjedzie??? To też mnie denerwuje. Ja rozumiem, ze jakby patrzał na wszystkie swoje ciężarne pacjentki to nigdzie by nie pojechał, ale ja sie stersuję, że na końcówce sobe jedze :angry:

No cóż póki co mykam się czymś zająć. A Wam miłego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18641 przez anetkafed
Witam, ja te 2w1 cho czuję ze juz nie długo (dziwne na dzień przed terminem) :) ale dzis mam taki ból brzucha jak na @ i to ciągły i jakoś dziwnie się czuję, może to przez pogodę. My jesteśmy w trakcie przeprowadzki, bardzo pracowicie nam weekend minął, ale dzidziuś zniósł to dzielnie. Ponieważ dziś chyba wywozimy komputer nie wiem kiedy się pojawię kolejny raz. Z pewnością jak tylko będę mogła. W nowym domu neta jeszcze nie mamy, musimy nad tym szybko pomyśleć :) Trzymajcie się Mamuśki. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18648 przez becia*1980
hejka, ja 2 w 1 :)

u mnie wszystko oki, zaraz jade kontrolnie na ktg do szpitala i zobaczymy co tym razem powiedza czy mnie zostawia czy nie :unsure:

remont skonczony, wszystko juz z pomoca tesciowej posprzatane, wiec maly juz prawie moze sie rodzic, tyle ze corcia mi sie rozchorowala i to na dobre :( jak nie jedno idzie pod gorke to drugie :dry:

boli mnie skora na brzuchu i ciagnie, coraz gorzej mi sie chodzi koszmar, jak slonica, ale juz blisko konca, do tego czuje jak bola mnei uda i ciagnie w pachwinach i pochwie, poza tym oki, na ktg w sobote w szpitalu zapisalo sie kilka skurczy do 80 wiec silnych ale ja ich wogole nie czulam, ciekawe jak bedzie dzisiaj , poki co czekam az maz przyjedzie z pracy i przy okazji przywiezie tesciowa, tesciowa zostanie z corka jak pojedziemy na te ktg, a potem maz pojdzie z mala do lekarza bo ci dyzurni w weekend nie sa chyba zbyt dobrzy :(

odmeldowac sie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #18651 przez Margolec
hej!
U mnie też bez zmian, ale bardzo luźno. Chce w tym tygodniu umyć jeszcze okno i ogarnąć chałupę. Ja nie mam żadnego KTG (nawet nie wiem jak się je robi, tzn teoretycznie wiem, ale nikt mnie na nie nie kierował) ani innych badań, tylko czekać albo jak "coś" się zacznie albo do 8 (dzień po terminie) mam się zgłosić do szpitala. Zastanawiam się czy mi wywołają poród "od ręki" czy mnie będą trzymać w szpitalu czy też w domu...Wolałbym od ręki, ale niestety nie zależy to od mojego wolałabym...

Anetkafed,a TY jutro zgłaszasz się do szpitala czy jak? Uosss...właśnie przeczytałam, że znikasz. Tak czy siak powodzenia!




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl