BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864107 przez Magda28
Sarenka a jaki stopień ma twoja niunia??? moja ma dysplazje typu IIC :dry: niby nie najgorzej bo są do IV..kurcze zapytam się w sobotę o te gacie...może będzie mogla nosić :dry: tak wiem że im szybciej tym lepiej,podobno jak z dzieckiem 6 tygodniowym sie pojdzie to takie coś 6 tyg się nosi,jak z 3 miesięcznym to trzy miesiące i tak dalej....

Dziś zrobiłyśmy sobie spacerek do ośrodka na szczepienie :) bidulka tak się spłakała,ze aż samej mi łezki poleciały :( wybraliśmy szczepionkę tą standardową a nie kupną i mala była kłuta 3 razy :( Waży 5300g i 60 cm kluska :P a muszę się pochwalić,że prawie cały czas na cycu jest :lol: nawet w nocy :) butle dostaje tylko raz przed snem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864155 przez Sarenka
Magda- to Nasz spadochroniarz w gaciach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864156 przez Sarenka
Magda- to Nasz spadochroniarz w gaciach :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864162 przez Magda28
Super te gacie :lol: na pewno wygodniej niż w tych szelkach...muszę się zapytać o nie.A ile za nie płaciłaś?bo my szelki dostaliśmy za darmo,a te gacie to nie wiem.
Widzę że też c chustę założyłaś :) ja też żeby małą szelki nie obcierały :lol: Tak wogole słodka niunia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864187 przez Sarenka
To zdjęcie akurat było zrobione tydzień temu - wybierałyśmy się na spacer stąd czapka i coś pod szyję :) Gacie mam po chrześnicy - Ona akurat nie rozszerzała nóżek na "żabkę". Rozmiar pasował. A gacie kosztują ok 45-65zł. Chociaż jak poszukasz na allegro lub tablica.pl to można kupić już za ok 20zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864192 przez Magda28
a ok dzięki :) najpierw zapytam się czy moge :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864309 przez zubi
Lysy nie wiem co napisać, myślami z tobą- trzymaj się i koniecznie daj znać czy wszystko już w porządku.

Sarenka mała to ładniutka dziewczynka nawet w tych żabich portaskach, to samo dotyczy wiki Madziu, my jeszcze przed badaniem bioderek- termin 1.04.2014- mam nadzieję ze nas to ominie.

Deta moja Natalka też trochę podobna do twojego synka :)

A ja wam jeszcze naszej małej nie pokazywałam bo mąż przeciwny wstawianiu zdjęć, nawet na FB mi nie pozwolił, ale strasznie mnie korci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864394 przez issska1986
zubi napisał:

A ja wam jeszcze naszej małej nie pokazywałam bo mąż przeciwny wstawianiu zdjęć, nawet na FB mi nie pozwolił, ale strasznie mnie korci.


mozwsz potem wykasowac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864866 przez kasiek21
hej kobietki! my jesteśmy już w domu! jestem wykończona!!
mały dostał jeszcze antybiotyk 2 razy dziennie do 1 kwietnia. więc nie długo ale jednak. w dodatku wyszliśmy ze szpitala z katarem! Igor tak charczy że aż nie mogę słuchać no ale co...
chwilę odpoczne umyje się i trzeba lecieć do apteki... zaś zostawię tam majątek... w tym miesiącu już tyle kasy wydałam na lekartwa kremy i w ogóle że usz... masakra...!!
najpierw ta alergia kontaktowa na która wydałam 120 zł! dicoflor 2 razy kupiony to koszt 70 zł do tego inne duperele też kasy a kasy no i teraz jeszcze antybiotyk, woda morska na katar marc majrankowa no i oczywiście mleko! 30 zł za puszkę! najgorsze to to że na chwilę obecna nie będzie refundowane... eh. no cóż... takie to życie...

dzieciaczki wszystkie piękne...

kurcze starałam się czytać na bierzaco a i tak nie pamiętam kto co pisał...

syn mój po powrocie ze szpitala jeszcze śpi. a byliśmy w domu ok 11... no tak w domu cisza spokój tak więc śpi. w swoim łożeczku zawsze lepiej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864914 przez zubi
Dziewczyny a oto zdjęcie naszego króliczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864963 przez issska1986
Zubi Natalka słodziaczek :)

Kasiek dobrze,ze juz w domu, zdrówka zycze dla Igorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865021 przez issska1986
A my już po wizycie u ortopedy, w prawdzie o 190 zł lżejsza, ale wolę tak niż mają mnie bez podstawy naciągać państwowo na jakieś szyny i dzieciaka męczyć :angry:
Wszystko ok, prawidłowo się rozwija, następna wizyta kontrolna w 6 m.ż. :cheer:

Wpadłam tylko o wizycie zameldować...


szczepienie mamy 2 kwietnia, więc zobaczymy ile wazy i mierzy młoda ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865198 przez wola82
Zubi slicznosci :kiss:
Kasia nareszcie odpoczniecie w domku, duzo zdrowka.

Wy dopiero teraz z dzieciaczkami macie pierwsze wizyty u ortopedy?
Ja z Lena pierwsza mialysmy w pierwszym tygodniu zycia i pozniej w 6 , to bylam w srode.
A dzisiaj bylam u ginekologa, wszystko w porzadku z tym ze dostalam skierowanie na cwiczenia miednicowe nie wiem jak to przetlumaczyc dokladnie, opisze wam po pierwszym spotkaniu.
No i niestety mam zapalenie pecherza i dostalam antybiotyk,ale jakos dziwnie sie po nim czuje :huh: Oczywiscie dozwolony przy karmieniu piersia, chociaz nie bardzo chcialam no ale coz zrobic :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865216 przez Sarenka
Zubi sliczne Malenstwo. Tak slodko sobie spi...
Wola My pierwsza wizyte u ortopedy mielismy w 3 tygodniu. I teraz mamy kontrole we wtorek a wiec Mala bedzie miala 1mies i 3tyg.
Kasiek przez Twoja sytuacje z Igorkiem podczytuje forum styczniowe by byc na biezaco. Tam forum dziala preznie,tu jakas cisza ciagle...
Moja Mala dzis byla bardzo grzeczna,a teraz od godz 20 cos marudzi. I niepokoi mnie Jekmj kupka. Ja wlasnie w wannie ,ale slysze ze nie spi i poplakuje mezowi :( moze boli Ja brzuszek...
Dziewczyny odzywajcie sie czesciej.
Andzia jak Macius?
Mila co u Was?
Lysy jak sie czujesz?
Marudka dawno sie nie odzywalas...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865227 przez Sarenka
Jakich uzywac teraz pampersow i jaki rozmiar oraz przy jakiej wadze dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl