BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

9 lata 7 miesiąc temu #930579 przez Marza
Dzwoniłam do szpitala. Baba rozmawiała ze mną chyba z 1 minutę, bo taki problem jej sprawiło, żeby mi udzielić informacji i miała wąty o to, że lekarza nie zapytałam o takie rzeczy :angry: Teraz tym bardziej odechciało mi się tam jechać :dry: Dowiedziałam się tylko tyle, że mam być o 7 rano na czczo, a cesarka będzie wykonana jak będzie wolny anestezjolog !!! Porażka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930591 przez kacha
nelka - tyłozgięcie nie jest wskazaniem do cc. W czasie porodu się wszystko ładnie prostuje. Potem, niestety, poza nielicznymi przypadkami, wraca na swoje miejsce. Z tym w ogóle jest tak, że kobiety mogą nie zdawać sobie sprawy, że je mają, bo nie maja żadnych dolegliwości. Ja mam - cholernie bolesne miesiączki (krew musi pokonać drogę pod górkę, żeby się ze mnie wydostać i macica się kurczy przy tym jak szalona). No i ból podczas stosunku na dodatek.Więc zrozumcie, ze dla mnie blizna która będzie "trochę ciągnąć" to już poziom zero...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930601 przez pauletta
Marza zapytalabym czy łaske Ci robi, zeby Cie poinformowac...

Ehhh ta slyuzba zdrowia.

Lepiej zeby jakis cham czy chamowka nie trafila na mojego meza hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930603 przez Marza
No widzisz mogłam zapytać. Jak sobie przypomnę te wredne babska to mi niedobrze... Nikt ich nie zmuszał do pracy tam.



Jakoś często mi się spina dzisiaj brzuchol...

Yoozia jak tam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930617 przez agniesia1604
kacha,
nie przejmuj sie prosze...
Ja rodziłam Stasia 3330g i 17 szwów
Zaraz Ci tu przyprowadzę koleżankę która rodziła w Warszawie pierwszy raz poród naturalny 4500g Mareczek i do tego 1 SZEW!!!!!!
Nie mów takich rzeczy że będziesz od razu nacinana.... tu nie ma reguły!!!:)
Głowa do góry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930622 przez kacha
Agniesia - dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930625 przez yoozia
masakra, mala dzisiaj tak sie wierci, ze zaraz mi pipe rozwali. boli cholernie :S brzuch mam dalej wysoko, co wcale nie znaczy, ze w ogole mi opadnie, ale od pol godziny mam takie klucia w pochwie, ze kroku nie moge zrobic. a maz wlasnie pojechal do pracy :dry: boje sie troche. i jest mi juz teraz wszystko jedno. 38 tc skonczony wiec moge rodzic. nie musze czekac do 40 tc, bo juz mnie to nie bawi. w nocy budze sie z placzem, bo ciezko mi wstac na siku. ale max 2 tyg i mala bedzie z nami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930629 przez malvi
Dziewczynki my się meldujemy po pierwszym dłuższym spacerze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930632 przez Marza
Yoozia mi właśnie też nie opadł jeszcze brzuch, ani ten czop nie odszedł... wystraszyłam się rano tego skurczu, ale jak na razie nie miałam drugiego. Też ciężko mi wstać na siku... Cały czas leżę i bardzo bolą mnie nogi i dłonie jakbym nie wiadomo co robiła...

Malvi super ! :) PAtrze na Twój suwaczek i nie wierzę, że Krzyś już ma 3 tygodnie ! :O Ale to leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930636 przez yoozia
Marza mi jest nawet ciezko stwierdzic, ze to na pewno byl czop... to byla biala, gesta wydzielina o konsystencji budyniu mozna powiedziec :S i na pewno nie byly to uplawy, bo od jakiegos czasu ich nie mam. a ''to'' pojawilo sie wczoraj jednorazowo. ide sobie dogodzic i usmaze nalesniki z serem :woohoo: a co kuzwa B) trzeba korzystac z ostatnich chwil slodkiego wpieprzania i opieprzania sie, bo potem dieta dieta...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930637 przez Marza
no ja nawet nie mam pojęcia jak ten czop ma wyglądać :blink: co do dogadzania w tym ostatnim czasie to jestem tego samego zdania co Ty :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930641 przez edyta88

kacha napisał: edyta - sorry za otwartość, ale to dla mnie ważne - czy tez miałaś problemy z bólem przy seksie przed porodem a teraz jest lepiej??

Kurde, tylko ja z tym seksem przez długio czas miałam taki dramat, że teraz nie wiem czy dałabym radę przejść przez to znowu - tym razem z tą pieprzoną blizną...


KASIU rzeczywiśćie u mnie też bywały pozycje które wręcz sprawiały ból ale teraz po porodzie jest o niebo lepiej, o orgazmy też jest dużo łatwiej więc pewnie mężulek się cieszy że nie musi sie tak napocić jak kiedyś :P a jeśli martwisz się o bliznę to nie wiem czy to kwestia wielkości blizny ale ja kompletnie nie odczuwam żadnych dolegliwośći związanych z tą blizną zero ciągnięcia itp.
więc proszę tu nie zakładać z góry czarnych scenariuszy i pożegnać paskudny nastrój!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930643 przez edyta88
YOOZIA mój czop był identyczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930647 przez malvi
Korzystajcie i dogadzajcie sobie ile wlezie przed porodem bo później już nie będzie tak kolorowo jeśli będziecie karmić cycem ;)

No Marza szybko zleciało. Zaraz się obejrzysz i Twój będzie miał 3 tygodnie :D
Podziękowania: Marza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930648 przez yoozia
Edyta powaznie? i tez jednorazowe takie cos widzialas czy kilka razy np?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl