BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #983911 przez a!gusia
Gonia dzieki!moja Mala ma juz 5 tygodni!nie wierze!!!
Ja tez mialam cc ale tak jak za pierwszym razem smigam juz od 3 dnia po ;)
Wlasnie karmie Karinke dlatego mam chwile na internet bo przy dwojce dzieci to juz czasami nie ma czasu na nic :) choc Jerzyk juz duzy i samowystarczalny jest..
U nas problem jest z baczkami strasznie ciezko Karince wychodza i prezy sie i wierci biedna i nie wazne co ja jem :( dzis jej dalam herbatki koperkowej zobaczymy jak bedzie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983953 przez Lidziun
witajcie szczesliwe mamusie, mam pytanko czy ktoras z Was jest w Wawy i rodzilam moze w szpitaku Brodnowskim??? Chcialabym sie tylko dowiedziec jaka wyprawka jest potrzebna dla dziecka, bylabym baaaaardzo wdzieczna za odpowiedz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984079 przez Lily729
ooo wieki mnie tu nie było ;) Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #984233 przez GabrysiaSta
Niko mój prezent na Dzień Matki, waga 3700, 56 cm Jak się ogarnę napiszę coś więcej ale ogólnie jestem cała mega szczęśliwa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984239 przez natali422
Gratulacje GabrysiaSta ; ) Niko śliczny po prostu idealny prezent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984247 przez goniag12
GabrysiaSta gratuluję. Faktycznie lepszego prezentu nie mogłaś dostac. Czekam na relacje.

No to już chyba wszystkie majoweczki rozpakowane. Dziewczyny odzywajcie się w miarę możliwości i uzupełnijcie tabelkę. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984257 przez papryczkaczili
Ciesze sie ze jestesmy wreszcie w komplecie, nie moge uwierzyc ze to juz po wszystkim. Niunia jest taka piekna i slodka. Gabrysiasta bardzo Ci gratuluje synek jest piekny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984298 przez RozowaKokaina
GabrysiaSta gratulacje. Przystojniak malutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984354 przez natkach
Hej;-) u nas wszystko dobrze:-) Antoś grzeczny płacze tylko na jedzenie i jak sie nudzi sam w łóżeczku ;) bardzo lubi sie kąpać jak go wyciągamy to marudzi :-) wychodzimy na spacerki żeby korzystać ze słoneczka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984394 przez GabrysiaSta
Witam,
Nikoś dziękuje za wszystkie gratulacje!
No i relacja z porodu. W poniedziałek wizyta u gina na ktg i usg. Okazało się, że mam rozwarcie na 2-3 cm główka wysoko, więc stwierdził, że zrobi mi delikatny masaż szyjki no i wody poleciały (ilość nie za duża ale jednak). Dał skierowanie do szpitala i do godz. 20 miałam się pojawić na patologii. Tam rozwarcie na 3-4 cm na ktg wychodziły skurcze których nie czułam. Położyli mnie na sali i czekaliśmy na rozwój. W nocy 3 kobiety urodziły (o matko jak się darły.. już chciałam wyjść na własne żądanie) o 10 rano znowu ktg rozwarcie dobre 4cm. No i babka mówi, że mnie podkręcą ja w zaparte, że może się samo rozkręci.. ale o 13:00 przyszła pani i powiedziała "dość tych fochów idziemy rodzić!". 13:00 podłączają mnie pod oksy (oczywiście mąż ze mną na sali, żarciki z położną, gadka szmadka..) pojawiają się chyba jakieś skurcze.. bardzo delikatne, 13:30 coś pękło i wody ze mnie się wylały no i zaczęły się skurcze porządne i rozwarcie na 7 cm, 14:05 rozwarcie 10 cm a o 14:25 Nikodem się urodził! Miałam piękny poród! :)
A jak wasze Maleństwa sypiają? dziewczyny macie jakąś specjalną dietę? Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984412 przez papryczkaczili
Gabrysiasta tylko ppzazdroscic takiego porodu, mi jest troche przykro ze nie moglam urodzic naturalnie ale ciesze sie ze mimo to wszystko jest wporzadku uslyszalam od lekarza ze gdybym byla w domu a nie w szpitaku to moja dzidzia by sie udusila bo bym nie zdarzyla dojechac ehhh jeszcze jak dzis pomysle o tym co siezadzialo w ciagu godziny to wyc mi sie chce i tak sie ciesze ze sie wszystko dobrze zakonczylo. Po malu dochodze do siebie po cc dzis juz nawet normalnie wstalam z lozka wczoraj zaliczylismy pierwszy spacerek:)
Moja niunia jest bardzo ruchliwa w dzien spi w nocy oczy otawrte ale malo placze jest grzeczna, nie moge narzekac. Troche mam problem z karmieniem obie szybko sie denerwujemy mam wrazenie ze nie moze sie najesc ale ostatnio przybrala na wadze wiec nie jest tak zle.
Czy wy tez jestescie takie placzliwe? Moje hormony tak buzuja ze nie jestem w stanie sie opanowac i plakalabym z byle powodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984618 przez goniag12
Papryczkaczili ja też tak miałam. Burze hormonalne po porodzie to normalne. Tym razem miałam dużo większą niż za pierwszym razem.

Co do karmienia to się nie denerwuj. Większość z nas ma problem na początku. Jeśli mała rośnie to najważniejsze. Moja je dosłownie kilka minut i zaraz zasypia i tak co 3,4 godziny a przytyła juz ponad 1kg (przez miesiac). Trzeba kontrolować wagę i juz, jak rośnie to wszystko jest dobrze.

Jejku jak to wszystko szybko zlecialo. Moje maleństwo ma już miesiąc. Szok. Niech ktoś zatrzyma czas....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984696 przez papryczkaczili
Hehe dokladnie, czas leci strasznie szybko moja mala prawie dwa tygodnie. Co dzien jest wieksza. Moja niunia przybiera ale karmienie w nocy to tragedia meczy mnie po godzinie a i tak krzyczy ze glodna mimoze mam.mleko bo sciagalam.laktatorem ale one chce sobie tylko podydac:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985027 przez J.J.
Gabrysia gratuluję ślicznego synka i lekkiego porodu, niech maleństwo chowa się zdrowo, siostry pewnie szczęśliwe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985157 przez papryczkaczili
Jak wasze maluszki? My mamy troche klopotow z karmieniem dalej. W dzien pieknie ciagnie piers a wieczorem usypia i tylko sie bawi potrafi tak 4 godziny i placze ze glodna i konczy sie butelka ehh moja mala cwaniara. Ropieje nam oczko polozna kazala przemywac sola fizjo probuje tez woda przegotowana a nawet moim mlekiem zbiera sie tego duzo musimy sie wybrav do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl