BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #983007 przez goniag12
GabrysiaSta no to już musisz być gotowa w każdym momencie. Mi w pierwszej ciąży tez schodził czop ale przez 3 dni i na trzeci dzień urodziłam, ale nie miałam skurczy wcześniej a cały poród trwał tylko 5 Godzin. Tak więc u ciebie tez może pujsc tak szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983022 przez GabrysiaSta
goniag12 ja bym nie panikowała gdybym szpital miała w tej samej miejscowości ale, że mieszkam na wiosce... :) a poza tym z Gabi wpadłam z 10 cm rozwarciem na porodówkę i nawet nie zdążyli mnie przebrać :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983029 przez goniag12
GabrysiaSta doskonale cie rozumiem bo tez miałam kawałek do szpitala. A jeszcze tak się zbierałam ze w szpitalu byłam dopiero po 3 godzinach od rozpoczęcia skurczy bo były co 10- 7-5 minut i bardzo nieregularne a jak dojechałam do szpitala to się okazało ze juz jest 9cm i po godzienie urodziłam ale to przez to ze wody mi nie odeszły (dopiero 12 minut przed urodzeniem małej wypadł czop i odeszły wody). Całe szczecie ze nie czekałam dłużej. Pol godziny w domu dłużej i trafiłabym na korki bo to juz byłyby godziny szczytu i nie wiem czy bym zdarzyła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983061 przez papryczkaczili

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983063 przez natkach
Papryczkaczili ogromne gratulacje :-) śliczna Malutka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983077 przez a!gusia
Czesc dziewczyny dawnoooo mnie nie bylo widze ze sporo sie tu dzieje :)
Moja coreczka Karinka dzis konczy miesiac! Nie moge uwierzyc..
Jest cudowna ladnie spi i je-karmimy cycem.jedynie ma problem ze wzdeciami mecza ja strasznie ja uwazam na jedzenie i daje jej espumisan-troszke pomaga..
Gratuluje dzieciaczkow-sliczne!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983110 przez martyna10146
Hej Dziewczyny :)
Jestem czerwcóweczką, ale regularnie Was podczytuję, ba mam termin na 5 czerwca i od ładnych kilku tygodni zastanawiam się czy rozpakuję się faktycznie w czerwcu czy zahaczę jednak o maj :) Aktualnie zaczął się u mnie 39 tydzień, więc tak jak Wy już wypatruję rychłego porodu :)

Wasze opowieści są dla mnie bezcenne i wszystkie objawy o jakich piszecie i relacje z porodu mogę od razu odnosić do siebie. No i najważniejsze - Wasze maluchy są po prostu przecudne :woohoo:
Patrząc na każde zdjęcie już nie mogę się doczekać aż mój szkrab wyjdzie.

No, to pogadałam sobie... Trzymam kciuki za ostatnie nierozpakowane majóweczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983164 przez natali422
papryczkaczili gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #983190 przez toska
Papryczkaczili ogromne gratulacje :)
Kamil urodzil sie 22.05 o 22.09, 3820 g i 51 cm SN.Mamy sie dobrze,dopiero dzisaj wyszlismy ze szpitala,jak sie bardziej zorganizuje napisze wiecej.A tu moj maluch:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983308 przez betka81
toska Kamilek śliczniutki! Ogromne gratulacje...ale i tak ładnie sobie mały u Ciebie posiedział! Super, że już jesteś po wszystkim!

papryczkaczili dla Ciebie też gratulacje!

Zazdroszczę Wam, że macie maluchy już ze sobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983359 przez RozowaKokaina
toska papryczkaczili Gratuluje maluszków są cudowne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983522 przez solenka89
papryczkaczili i toska gratulacje maluszków :) są bardzo, bardzo śliczne :) idealne :)
Nasza malutka skończyła już 2 tyg :) i rośnie jak na drożdżach :) Karmię ją piersią cały czas i laktacja ładnie się ustabilizowała :) Ale początki były bardzo trudne zwłaszcza jak przyszedł nawał pokarmu, to była katastrofa, płakać mi się chciało jak miałam małą karmić, tak mnie wszystko bolało. Ale teraz jest naprawdę rewelacyjnie :) A jak to u Was wygląda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #983551 przez papryczkaczili
Dziekujemt:) u mnie mleko na dobra sprawe pojawilo sie w drugiej dobie wczoraj jeszcze mala dokarmialam butla dzis jest mleczko ale bol niesamowity jeszcze ta rana po cieciu ehhh. Dajemy jakos rade mam nadzieje ze bedzie co raz lepiej,malutka narazie jest grzeczna i jest przeslodka



Toska gratulacje, cudny synus:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983789 przez goniag12
Papryczkaczili serdecznie gratuluję. Nie było łatwo ale najważniejsze że mala zdrowa i ty tez napewno szybko wrócisz do formy.

Toska również Tobie gratuluję. Kamilek bardzo Mk przypomina moja Majke. SUPER chłopak.

Agusia no i tobie również gratuluję. Juz się bałam ze coś się stało bo tak długo cie nie było . Pochwal się ta swoją księżniczka.


GabrysiaSta czekamy na was.

Propo karmienia to u nas idzie bardo dobrze. Ale na poczatku ból był straszny. Macica mi się tak mocno obkurczala, że pierwszego dnia wymiotowalam za każdym razem jak karmiłam. Skurcze wywoływały u mnie wymioty. Tak jak podczas porodu. A potem dostałam jeszcze tabletki na obkurczanie bo polozna nie była pewna czy wszystko wydaliłam podczas porodu wiec bił się nie zmniejszal i trwał pierwsze 4 doby. Teraz jest już dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983883 przez papryczkaczili
Ciesze sie ze u waszystkich Was jest wporzadku. Wreszcie mamy te swoje maluszki. Strasznie dlugo czekalo sie na nie ale z biegoem czasu patrze.ze.mimo to ciaza zleciala mi blyskawicznie:)

Jeszcze tylko czekamy na Gabrysiasta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl