BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1041789 przez mavi31
Kurcze oby ta znachorka się nie mylila hihi bardzo bym się cieszyła gdyby była dziewczyna a tak pozostanę jedna kobieta hihi w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041799 przez Sander
Doczekałam się!!!! Koplo mnie Maleństwo!!!!! to napewno to!!! Aż się popłakałam.... Nareszcie moje słoneczko <3 boże juz je kocham!!!!
Honka u mnie przyzwyczajenie trwało kolo 2 miesięcy.
Niestety leże teraz, tak od godziny strasznie słabo mi się zrobiło, a potem zaczęło się twardnienie brzucha i teraz tak leże na wszelki wypadek. Nospe tez wzięłam.
Tak czy inaczej na leżąco mogę góry przenosić!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041802 przez Mulian
Sander super, ja czekam i czekam i nic :dry:
Kejt, ja tak aż nie mam. Co prawda częściej jestem głodna niż przed ciążą, ale nie jest tak źle. A teraz wreszcie ochota na zdrowsze jedzenie mi wróciła więc królują warzywka, owoce, sałatki, twarożek, olej lniany. Cieszę się bo coś mi się wydaje, że nie tylko w brzuszek mi idzie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041809 przez dodi
Witajcie
Sander zazdroszczę u mnie na razie cisza nic nie czuję a to już 18tydz. Trochę sie martwię dobrze że jutro mam wizytę
Przeczytalam właśnie na innym forum ze organizowane sa warsztaty dla przyszlych mam w kilku miastach może któraś się chce wybrać i dają też jakieś gratisy ja sie wybieram w w Katowicach sa 02.10 trzeba sie.zapisać podaje linka www.mama-wie.pl
Nic trzeba wstać dzieciaki do.szkoły budzić
Miłego dnia mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041810 przez mavi31
Cześć dziewczyny ;)
Ja tez juz w końcu czuje ruchy ale nie są zbyt regularne raczej na wieczór jak sie położę ;)
Sander cieszę się razem z tobą ale uważaj na siebie kochana odpoczywaj ile możesz ;)
Choć widzę że to łatwiej komuś powiedzieć hihi
Ja dziś mam całkowity lux młody w przedszkolu mąż w pracy więc mogę sobie w swoim tempie wszystko zrobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041812 przez Sander
Laski lecę zaraz do gina. Zobaczymy co powie o tym twardnieniu brzucha no i jeszcze jakaś infekcja się przyplatala, pewnie po antybiotyku.
Zobaczymy kiedy małe znów się odezwie, ja też myślałam że to dłużej zejdzie bo z Iza bardzo późno ruchy czułam.
Mavi zazdroszczę takiej laby :-P
Dodi u mnie niestety nie ma, a szkoda bo chętnie bym poszła. Zdaj nam relacje później :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041814 przez mavi31
W moim mieście niestety też nie ma :(
A co do laby to tylko dziś:( następne wolne przed południem w środę ale i tak czuje ze zwolnienie tempa pomaga przedewszytkim mojemu psychicznemu nastawieniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041819 przez Megi
To i ja się witam :)
Sander czekamy na wieści od lekarza! Zwolnij trochę tempo
Honka jak dziś synek poszedł?

Ja dziś się obudziłam po 24.00 i spać nie mogłam. O 1.00 w nocy jadłam kanapkę z twarożkiem bo byłam taaaaka głodna :S
Mam nadzieję, że to jednorazowa akcja napadu głodu w nocy :blush:
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041820 przez Mena
Hello :lol:
Sander daj znać jak po wizycie :)
Megi ja w tamej ciazy o 2 nas ranem obudziłam się z takim głodem że musiałam zjeść a zjadłam kanapkę z dżemem truskawkowym a na to papryka konserwowa :blink: później rano zastanawialam się jak ja to wogole mogłam zjeść :woohoo:
Dziewczyny lilafron się odzywala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041829 przez Sander
Jestem po wizycie na NFZ. Globulki dostałam, magnez 3x2 dziennie, preparat z żurawina 2x2, no i nospa forte 3x1. Wiec trochę się nalykam tych tabletek. Serduszko słyszałam wiec jestem zadowolona.
Napady głodu tez mam i wreszcie zaczęłam tyć. Najchętniej bym jadła lody i oczywiście chipsy... Ogólnie ciągle bym coś jadła. A napady w nocy na jedzenie to i bez ciąży miałam, chodziło głównie o czekoladę ;-)
No właśnie Honka, jak Artek?
Ostatnia wiadomość od lilafron była niepokojąca... Mam nadzieje że jej się poukładalo wszystko i odezwie się żeby tylko powiedzieć ze jest dobrze...
Moja gwiazda dziś dostała bluzkę której nie chciała ubrać, poszłam do łazienki a ona zaniosla bluzkę do szafy i wyjęła taką która jej się podoba... Myślała ze nie zauważe :-P to Ci lobuziak :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041841 przez princess
Mena to spory był Twój synek, mój w 39 tc urodził się z wagą 3500 :)

Też mnie to pytanie "co będzie" w kontekście płci dziecka lekko irytuje i odpowiadam, że dziecko ;) Nie chodzi mi o ciekawość ludzi tylko w jaki sposób pytają, jakby to była rzecz.

Mulian to super, że znasz już płeć :) Można snuć już plany

Sander a daje Ci coś ta Nospa?

Dziś mąż w pracy na 12 h, wyszedł przed 6, wraca przed 20, jutro to samo. Zaprowadziłam Adiego do przedszkola, na hasło "idziemy do przedszkola" wyskoczył z łóżka :) Idziemy do przedszkola 2 km, cieszę się, że jest ładna pogoda i możemy z buta. Ja potem wracam też z buta. I niedługo znów idę po syna ale wracamy już autobusem. Wczoraj po Integracji Sensorycznej pani chwaliła Adiego, że wykonywał jej polecenia, był grzeczny i miał dobry humor. Bardzo się cieszę. Codziennie do przedszkola daję na śniadanie ser na kanapki bo dają dzieciom taką wstrętną wędlinę że... mój mięso je tylko w postaci parówek i wędzonej ryby, resztę trzeba zmielić i ukryć w potrawie. Dzięki serkowi przynajmniej zje śniadanie, bo z zupą i drugim daniem już gorzej, zje parę łyżek i na tym koniec. Po przedszkolu za to w domu owala całą michę obiadu ;) No dobra to zbieram się do przedszkola. Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041843 przez ika77
Ja też czekam na kopniaczki i się nie mogę doczekać.
Jutro idę do gina już się nie mogę doczekać.
Ja w robocie siedzę i się wkurzam, czasem mam już dość i myślę o zwolnieniu.
Ja też chodzę cały czas głodna, no i jem jem i jem. Jutro się zważę u gin to będę wiedziała ile do przodu, ale myślę że sporo.
Pajączki na udach mi straszne wychodzą i nie wiem czy można to smarować jakimiś balsamami na pajączki czy nie.
I nie wiem co miałam jeszcze napisać :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041844 przez honka_18
Mena ja jem tosty z dżemem i czekoladą i zagryzam ogórkiem kiszonym :whistle:

Sander Ale się nałykasz tych tabletek :whistle:
U nas już od jakiegoś czasu jest " nie chcę tej bluzki bo nie ma auta"

Princess właśnie w tym problem :evil: jak ktoś mnie pyta o moje dziecko jak o przedmiot :angry: :evil:

Nie odzywałam się bo sis u mnie była na kawie. Artek jak tylko zobaczył przedszkole zaczął wyć ale wyciągną ręce do pani i poszedł się z nią bawić, podobno był szczęśliwy i nawet nababzgrał coś tam farbkami :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041845 przez Megi
Honka to dobre wieści

Sander dbaj o siebie i wypoczywaj, ile się da. Jak mus z lekami to mus

Ika znam ten ból bo ja też w pracy i czasem mam dość. Ale jeszcze trochę muszę się przemęczyć ;)

Lilafron się nie odzywa :( Wysyłałam Jej też PRIV i nic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041846 przez Mena
Princess no był i jest kawał chłopaka :lol:. Mógł być taki duży bo w ostatnim trymestrze ciąży cukry mi szalaly no i od wysokich mógł tak przybrać, ale równie dobrze po prostu taki miał być (mój mąż też miał ponad 4 kg jak się urodził)
honka haha też ciekawe połączenie :woohoo: . to dobre wieści w temacie Artka
Sander to pół apteki masz w domu :woohoo: no ale jak mus to mus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl