BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1041964 przez Kejt
Witajcie :silly:

Ja dziś byłam na badaniach i pielęgniarka pyta czy jestem w ciąży i który tydzień, ja jej mówię 20/21 a ona: "cooooo?! Przecież tu nic nie widać, to ja bez ciąży taki mam :P "i niby się ucieszyłam bo w suknie ślubną spokojnie wejdę :laugh: a z drugiej strony znowu jakieś mi chore pomysły przychodzą do głowy że Michalina za mało rośnie :( całe szczęście w pon wizyta bo osiwieje w tej ciąży :P zazdroszczę że wy się nie przejmujecie w tych ciażach :)

Dziś czekam na przesyłkę, zamówiłam pieluszki muślinowe, bambusowe, flanelowe,otulacze, i kocyki,już nie mogę się doczekać :laugh: ja to jak dziecko czasami biorę wszystkie ciuszki i rozkładam sobie na podłodze i przypasowuje co do czego będziemy zakładać :laugh: nie powiem jaką minę przy tym ma mój narzeczony :laugh:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041965 przez dodi
Mulian ja też nie lubię w necie podawać swoich danych szczególnie tel bo wtedy reklamy wysyłają ale z tego co pamietam tu chcieli tylko żeby wybrać datę porodu i podać adres do wysyłki gratisu
Mi też wczoraj pokazywał w 3d ale fakt nie wygląda to za fajnie może jak dzidzia będzie większa.to będzie lepiej widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041967 przez dodi
Kejt nie przejmuj sie u mnie też brzuch mało co sie powiększył a z dzidzią wszystko dobrze i w sumie przybrałam na wadze niecały kilogram ale z tego sie cieszę bo mam sporą nadwagę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041968 przez masuska
Oj i ja dziś nie mogłam spać, wstałam chwilę przed 6tą i już zasnąć nie mogłam. A w nocy do WC wstaję kilka razy :P

Dziś też zobaczę mojego maluszka, popołudniu mam wizytę.

Dodi też dostałam tą chusteczkę:)

Kejt miałam podobną sytuację dziś rano, znajoma pytała czy jestem w ciąży, bo tak słyszała a po mnie nic nie widzi.

Mulian możesz zawsze podać fikcyjne dane, tylko adres musi być prawdziwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041969 przez Mulian
Dziewczyny, ale opłaca się dla tej chusteczki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041970 przez dodi
Szczerze to nie bardzo się opłaca pisali że kocyk myślałam ze to większe będzie a to taka szmatka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041971 przez masuska
Fajniejsza jest chyba teczka z zestawu, noszę w niej kartę ciąży i wyniki badań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041972 przez Kejt
Masuska to dziś może się już dowiesz co będzie ? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041973 przez masuska
Kejt, dziś tylko mi pokaże że serduszko bije. Kazał mi na koniec września męża zabrać i dopiero wtedy ma nam powiedzieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041974 przez honka_18
Mulian to dobrze kojarzę ;)

Kejt ja tydzień przed ślubem miałam suknię trochę za szeroką, a w dniu ślubu się nie dopięła, tak mi brzuch wywaliło :whistle: tydzień później szliśmy na ślub brata męża i już musiałam pociąć podszewki ( szłam w swojej ślubnej bo miałam niebieską :P ) więc nic się nie martw jeszcze przyjdzie czas na duży brzusio
Heheeh z 3 maluszkiem to nie mam czasu myśleć za wiele :whistle: chłopcy i sprzątanie po nich zajmują mi cały czas, a że ja "wariatka " jestem to pracuje jako niańka żeby mi za nudno nie było :P

Też tak czasami robię, Ale jak mąż jest w pracy a chłopcy śpią :whistle:

Masuska trzymam kciuki

Zamówiłam dzisiaj piżamę ciążową z guzikami do karmienia , i czekam na szumisia bo dzisiaj ma mi kurier przynieść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041975 przez Mena
Hello :lol:
Kurczę nie wiem o której mój dziec wstał dzisiaj, jak ja się obudziłam po 7 to on już siedział bajkę oglądał :blink: . kurczę wszystkie jabłka mam poobgryzane, widać tylko malutkie krolicze ząbki na jabłkach :silly:
Kejt z tym przymierzaniem co do czego będzie pasować, miałam tak w tamtej ciąży :lol:
Znowu opryszczka mi się zrobiła :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041976 przez honka_18
Mena ale fajnie :woohoo: moi nie włączają sobie bajki dopóki im nie pozwolę, bo tv mamy na dole a oni mają zakodowane, że sami na dół nie schodzą jak ja śpię :whistle:

Myślicie, że mogę już śmigać w pasie ciążowym, czy jeszcze za wcześnie???? bo kręgosłup mnie boli nie wiem czy przez mój gigantyczny brzuch, czy z innego powodu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041977 przez ika77
Hej dziewczyny
Ja po wizycie u gina wszystko ok, waga 4 kg do przodu, dziewczynka potwierdzona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041978 przez Mulian
Ika super!
Honka, ja tam chodzę w ciążowych ciuchach, są dużo wygodniejsze (spodnie, bluzeczki ciążowe po prostu wyglądają lepiej niż zwykłe szersze, choć wczoraj i tak mi znajoma powiedziała, że wyglądam jak ze wzdęciem ;)). Pasa jeszcze nie używałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041980 przez Mena
honka nie no Marcel też sam sobie nie włączył, P. mu włączył jak z pracy wrócił :lol:
ika fajnie że po wizycie wszystko okey :)
Ej A do czego wogole ten pas jest tzn co on robi? Bo szczerze to jakoś nigdy się tym nie interesowalam :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl