BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1060387 przez Kalinka85
Karolinkanice16 czekamy na wiesci i powodzenia :)
Anulka_82 wielkie gratulacje córci :)

U nas dzis deszczowo caly dzien i ma tak byc az do piatku, dopiero w sobote ma sie rozpogodzic w koncu. Zardzewiec juz mozna

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060388 przez agnieszkazst

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060419 przez karolinkanice16
Dziewczyny jestem po usg które trwało ponad godzinę i jestem trochę zmieszana zmartwiona ? Moja dziewczynka nie chciała przez całe usg pokazać kim jest ale na końcu lekko nogi rozchyliła i dalej jest dziewczynką :), co do reszty najpierw badała mnie jedna położna robiła usg i powiedziała że główka jest za mała tzn mózg i w głowie wszystko ok ale kości główki coś za małe, potem przyszła już główna Pani doktor specjalista i zbadała jeszcze dokładniej i oprócz głowy coś jej się nie podoba na serduszku ale również kazała się nie martwić, bo normalnie wszystko wygląda ok tylko jak się przybliży coś jakby było nie tak tak o to jutro mam wizytę u kardiologa który zrobi znowu usg i sprawdzi serduszko a 10 maja kolejne usg i zbadają główkę, Pani doktor kazała się nie martwić powiedziała że wszystko jest super wymiary kości rączki i nóżek zbadali jeszcze raz przezierność, kość nosową, podniebienie itd.
A po za wszystkim jeśli za 2 tygodnie ta Panna dalej będzie Panną to będzie Hania :) jest strasznie ruchliwa i wstydliwa, ale nóg rozkładać nie chce, na usg 4d które również zrobili zakrywała sobie pół buźki potem wkleję zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060422 przez Nat_alka
Karolinka 3mam kciuki za jutrzejszą wizytę, wszystko będzie ok! Dobrze, że szybko Cię skierowali dalej, nie będziesz miała czasu się denerwować.
Malutka jest wstydliwa! Nie chce żeby ktoś jej tam zaglądał ;) super że dziewczynka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060428 przez Agnieszka 87
Karolinkanice16 będzie dobrze na pewno, trzymam kciuki za wizytę! A Hania bardzo ładne imię :-)
Dziewczynki chyba takie wstydliwe, bo mój chłopczyk i ten pierwszy i ten drugi teraz to na usg zawsze rozkraczali nóżki ze bez problemu i ja widziałam jaka płeć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060429 przez karolinkanice16
Dzięki dziewczyny :* Jutro na 16 a waszego czasu na 17 wizytę dam znać jak będę po :* :)

Agnieszka87 no mój syn w brzuszku też pięknie pokazywał za każdym razem co tam ma :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060444 przez Anulka_82
Witam Was Dziewczyny
Dziękuje za gratulację
a co to wstydliwości dziewczynek to coś w tym jest
moja też nic tyle czasu nie chciała pokazać jak nie była zwinięta w kłębuszek to do góry nogami itd i teraz tez u mnie usg trwało ponad 1,5 h żeby zobaczyć któż to tam jest i tylko na chwilkę rozchyliła nóżki i stąd udało się zobaczyć ;-)
Miłego dnia wam wszystkim życzę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060447 przez Kalinka85
Karolinkanice16 trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze. Daj zanc pozniej.

To moje wszystkie dzieciaczki jakies bezwstydne bo od razu pokazywaly kto to jest :P i dziewczynki i teraz synek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060470 przez Moniek
Witam Was Mamusie :) Byłam dziś na kontroli - wszystko w porządku, moje wyniki też są lepsze (jednak sok z buraka i pietruszka do wszystkiego dała radę - niewiele bo z 11,3 hemoglobina poszła do 11,8 ale zawsze coś :laugh: ). Dzidzia rośnie i.... chyba jest Dziewczynką :laugh: Ale dokładne potwierdzenie będę miała 8 maja na połówkowych. Dokładnie muszę zbadać sobie łożysko i szyjkę bo niestety mój patyczek do aplikacji luteiny czasami jest zabarwiony krwią :( Ale Dzidzia ładnie kopie także jestem spokojniejsza.

Karolinka jestem pewna, że wszystko będzie w porządku (przypominam, że moje dziecko było pustym jajem płodowym). Trzymam mocno kciuki. Dobrze, że trafiłaś na troskliwych lekarzy i nie musisz długo czekać na wizytę. A każdy milimetr więcej długości Dziecka to jeden dzień (tak mi dziś mówiła ginekolog) także naprawdę trzeba wprawy lekarza, żeby dokładnie wszystko zmierzyć. Koniecznie napisz co i jak po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060488 przez Saszka892
Cześć dziewczyny :) przychodzę z wieściami. Jestem po wizycie, dowiedziałam się że łożysko mam na ścianie przedniej i przodujące, ale powoedzial lekarz że wszystko może się jeszcze zmienić. Lekarz stwierdził że dziecko będzie duże i prawdopodobnie większe od starszej siostry... Pożyjemy zobaczymy ;) no i w końcu dowiedziałam się kto u mnie mieszka ;) a więc... Mamy druga dziewczynkę :) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060493 przez karolinkanice16
Serduszko piękne i zdrowe :) teraz czekać na usg główki do 10 maja :)
Dzięki dziewczyny :)
Widzę że dziewczynki się u Nas rozkręciły :) Super !

A to moja wstydnisia z wczoraj <3 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060494 przez Nat_alka
Karolinka SUPER! Trzymałam mocno kciuki! Śliczna zawstydzona dziewczyneczka <3
Ja dzisiaj byłam w poradni i dostałam skierowania na badania ;) posluchalam tętna maluszków i to tyle :)
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060503 przez Natalia^^
Same dobre wieści !

Karolinka ale super zdjęcie :) najważniejsze że serduszko zdrowe !

Natalka zaczynam panikowac. Najgorsze myśli mam kiedy zaczynam myśleć o wyprawce. Nie chce wydawać zbyt wiele ale kompletnie nie wiem co będzie potrzebne i najchętniej kupiłbym wszystko :laugh: . Wózek. .. myślałas o jakimś? Ja jestem wściekła bo nie ma ładnych wózków jeden obok drugiego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060507 przez Nat_alka
Natalia ja też nie mam pojęcia jak się za to wszystko zabrać... wiem, że będzie sporo więcej rzeczy potrzebne niż przy jednym dzidziusiu. Jeżeli chodzi o wózek to bedziemy mieli ten en.pegperego.com/baby/duette-piroet Cieszę się niesamowicie, ponieważ dostaniemy go od naszej znajomej, która mieszka za granicą (poniesiemy tylko koszty wysyłki) ;) Nie mamy nic praktycznie po Majci, więc trzeba będzie wszystko od nowa skompletować. Byliśmy w hurtowni i wypatrzylismy fajną wanienke ze stelazem, przewijak też wybraliśmy :) teraz trzeba tylko obrabowac bank i na zakupy ;) hehehe. My odkładamy to wszystko na czerwiec, tak sobie postanowiliśmy :) łóżeczka mamy, trzeba kupić materace, pościel, lista nie ma końca! :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060510 przez Natalia^^
Zrobiłam całą listę... mam chyba zapisane wszystko....ale poza ubrankami. Nie wiem jak się do tego zabrać. Przytłacza mnie ze mam wszystko dla chłopca... Zostawiłam wszystko a tak naprawdę użyje kilka par body i śpiochów...wszystko zostawiłam.... a tu dwie dziewczynki zmajstrowalismy :laugh:

Fajnie ze macie z głowy wózek. To jest ciężki temat... a tak masz sprawdzony :) u nas padlo na jefo fyn duo ale szukam używanego.... nie ma :( a nowy 2400 i tylko gondole chcemy.

Dla nas najdroższym elementem wyprawki jest jednak auto :blink: mamy 5 osobowy ale 3 foteliki się nie chcą za nic zmieścić.... :( musimy kupić większy 7 osobowy. I niestety trzeba dołożyć dużo ....
Boje się dziewczyny coraz bardziej. :( a hormony mi szaleją i nie ułatwia to sprawy. Z synkiem byłam bardziej spokojna... ale ponarzekałam. Nie chciałam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl