BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 18 godzin temu #1060516 przez Nat_alka
Natalia my mamy też samochody 5 osobowe, rzeczywiście z tyłu ciężko z 3 fotelikami ale ja mam plan taki, że ja będę z tyłu siedziała z bliźniakami, a Maja pójdzie na przód ;) dodam jeszcze, że mamy psa :) podróże będą bardzo ciekawe, hahahaha :whistle: ale na razie nie stać nas na kupno większego samochodu...
Ja boję się z kolei jak to będzie z karmieniem dwójki dzieci, dodam, że Majki nigdy nie nakarmiłam z butelki, nie mam pojęcia jak to będzie... Na razie staram się nastawiać optymistycznie, że dam radę dwójkę wykarmić i nie będę kupowała żadnych butelek i mlek zastępczych. Na butelkach się nie znam wogle... Najwyżej jak będzie jakiś problem z karmieniem to można w każdej chwili kupić wszystko co potrzeba, tak myślę. To mnie najbardziej przeraża!!!
Ubranek parę sztuk już zakupiłam ;) w Lidlu ostatnio były fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 14 godzin temu #1060531 przez Kalinka85
Hej same fajne wiadomosci o dzieciaczkach i posypały sie teraz dziewczynki :) gratuluje :)

U nas dzis za oknem snieg padal, teraz sie stopiło i pada deszcz, masakra z ta pogoda.

Zamowilam dzis wieksze koldry i przescieradla dla dziewczynek, posciel juz maja i niedlugo zamawiamy pietrowe lozko im zeby sie wszyscy pomiescili w pokoju.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060599 przez karolinkanice16
Dziewczyniny co i le i w ogóle ile mogę wziąć paracetamolu ?
Od wczoraj pęka mi głowa rano wstałam bolało jeszcze gorzej wczoraj wzięłam dwie tabletki i dziś z rana jedną, nie wiem czym się już ratować, bo ten ból migrenowy jest nie do zniesienia :/ :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060602 przez Moniek
Karolinka, a może spróbujesz kawę z cytryną i z cukrem. Natalka też pisała o tym sposobie. Mi zawsze pomagało. Warto by było sobie zmierzyć ciśnienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060616 przez karolinkanice16
Dziękuje Moniek
poleżałam i trochę przeszło da się już funkcjonować następnym razem spróbuje tej kawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060618 przez PaulinaJ
U nas jeżeli chodzi o wózek to najprawdopodobniej Baby Jogger Citi Mini Double ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060682 przez PaulinaJ
Chyba was majówka wciągnęła hehehe :D
Podziękowania: Nat_alka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060683 przez Nat_alka
Hehehe Paulina też tu zaglądałam i patrzę, że cichutko ;)
My wczoraj wróciliśmy wieczirem z majówki, a byliśmy w Pasymiu nad jeziorkiem :) pogoda w niedzielę i w poniedziałek nawet dopisała (przynajmniej nie padało), a w sobotę padało caly dzień!
Wieczorami boli mnie kręgosłup :( boję się pomyśleć co będzie później.... martwi mnie trochę to, że pary razy na dobę miewam odczuwalne skurcze, biorę nospe i magnez i mam nadzieję, że trochę to przycisze :)
Taki brzuchol już mam :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060688 przez PaulinaJ
Mnie plecy też bolą... :pinch:

Brzuchol fajny :P u mnie też duży a noszę jednego bobasa haha
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060694 przez Agnieszka 87
Hej dziewczyny, ale macie super duże brzuszki, ja miałam taki do porodu w pierwszej ciąży :-) ciekawe jaki teraz będzie ;-)
U mnie co do majówki to miałam trochę gości bo obchodziłam 30, okrągła cyferka przy piwie bezalkoholowym :-) a teraz trochę luzu to odpoczywam, tez mi trochę plecy dokuczają, a szczególnie przy noszeniu mojego szkraba :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060773 przez PaulinaJ
Weźcie się poodzywajcie trochę :P Jutro mamy połówkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060777 przez Kalinka85
Witajcie
My po majówce, niestety pogoda nie była szałowa wiec spędziliśmy w sumie w domu, na spacerkach. Dziś Lila poszła do przedszkola bo sie strasznie juz stęskniła :P

Zamówiałm wczoraj łożko pietrowe dla dziewczynek i powinno byc przyszlym tygodniu. Dzie przyjda wieksze koldry i poduchy, jeszcze na przescieradla czekam. I w przyszlym tyg jak bedzie lozko to je skrecimy i poprzestawiamy troche w pokoju dziewczynek. A te male lozka poki co na strych przeniesiemy.

Ja mam wizyte u gina teraz 11 dopiero.

Paulina trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060800 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny no ostatnio tutaj cisza straszna się zrobiła :)
Super brzuszki macie :)
Mój już widoczny ale jak założę kurtkę to dalej nie widać :D
Wybaczcie łazienkowe tło :P


A tak to bez zmian :) czekam na wizytę 10 maja i tak czas sobie leci, w Irlandii bardzo ładna pogoda tylko ostatnie dwa dni wietrzne strasznie
PaulinaJ to daj znać po i trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060811 przez Natalia^^
Hej. Ale wy zgrabne wszystkie jestescie ;) naprawdę zazdroszczę :) ślicznie wygladacie :)

Jak wasze "metry 2"? my mamy średnie mieszkanie ale tylko dwa pokoje. Jesteśmy zmuszeni łóżeczka wstawic do dużego pokoju i tu się przenieść ze spaniem. Wcześniej mieliśmy podział na część Jasia i nasza ale teraz się nie zmiescimy. No i Jaś pewnie by się budził przez płacz dziewczynek... Marzę o domku :) ale auto juz kupione. Teraz zmiescimy się z fotelikami :laugh:

Ja tez jutro prenatalne mam na 15.40. Ale to u mnie cała wyprawa. Musze 2 godziny wcześniej wyjechać żeby dojechać ze spokojem :( męża nie ma i zmuszona jestem sama...

Co jeszcze dziewczyny słychać?
Ja od jutra zacznę wyprawkę ubraniowa jeśli potwierdzi usg ze dziewczynki :) w pepko widziałam ładne kocyki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1060812 przez karolinkanice16
nasze mieszkanie też nie jest za wielkie mamy dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, składzik i dwie łazienki ale z jednej nie korzystamy i ona też słyżu jako taki składzik nie jest to jakieś duże mieszkanie ale nie zamieniłabym go na inne mam super okolice windę wszystko blisko :) na razie mała będzie z Nami w sypialni w koszu mojżeszowym, potem chwilę w łóżeczku i przeniesiemy ją do pokoju brata :)

Co do wyprawki ciuszków już mam sporo ale większość super rzeczy, upolowałam w lumpeksie :) i to na prawdę super rzeczy, muszę dokupić jeszcze kocyki i takie rzeczy , wózek dopiero gdzieś w sierpniu kupimy i tyle :) a no i wiadomo nie mam jeszcze kosmetyków i rzeczy dla siebie do szpitala ale na to jeszcze troszkę czasu jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl