BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #740377 przez kasiak
Z katarem to jest tak, ze po tygodniu powinien przejsc, jak do tego nie ma goraczki to nie ma paniki. Przed jedzeniem oczysc córci nosek, bo jak ma zatkany to nie moze jesc bo nie oddycha. Ja uzywalam wody morskiej w sprayu i aspiratora. Jak ja kladziesz to nie calkiem na plasko tylko glowa wyzej. A troszke kaszle bo jej katar sam splywa do gardla, jak tylko lekkie kaszlniecia raz na jakis czas to jest w normie. Sebek katar mial i tak robilam jak pisze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740407 przez dziubasek
Dzięki dziewczyny, ja właśnie jej zakropilam woda morska, usnela na 2 godzinki i potem znowu to samo... Biedna moja :( jutro miała mieć szczepionke( chyba jej nie zrobią) noi jutro jedziemy na bioderka... Mnie też rozłożyło, glowa mi pęka i czuje kazda kość, nie mam jak odpocząć dzisiaj bo maz ma 12godzinny dyzur:( w takich momentach najbardziej brakuje mi rodziny :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740423 przez dorkiszon
dziubasek ja też pryskam sola morską i czyszce , bo ma śpiki i świszcze na nosie codziennie po nocy.
Zrobiliśmy foto książkę Kubusiowi za 27 zł na allegro 40 stron.
Tak postanowiliśmy, że jak to takie tanie zrobimy mu co miesiąc taką książke z najlepszymi fotkami.
Potem ostatnią na roczek i kolejne zobaczymy.
allegro.pl/fotoksiazka-a4-pion-40-stron-...tis-i3460446676.html
Jakby ktoś chciał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740429 przez dziubasek
Chyba z nia nie jest tak zle jak ze mna :) jak jej psikne w nosek to pokicha i za chwilke cieszy buzke- wycalowalabym ja ale kurna nie moge bo boje sie ze ja jeszcze bardziej rozlozy(Maja nadrabia i ja caluskuje za nas dwie ;) )
Dorkiszonsuper sprawa, musze zobaczyc ile takie foto albumy u nas kosztuja.. Ja to troche jestem na siebie zla, zabniedbuje moja mlodsza corke, Majce walilam sesyjki co miesiac, do tej pory uzupelniam jejtaki album(dam jej jak bedzie juz duza kobietka)a Julci wale fotki telefonem, albumu do tej pory nie kupila chocaiz ostatnio z mezem ogladalismy i wogole musze zakasac rekawy i wszystko robic tyle samo dla kazdej(zeby zadna nie czula sie pokrzywdzona)... Mezu to mi smeci o jakiejs sesji rodzinnej(ja nawet bym na to poszla ale za 6 zdjec wolaja 200 funtow- nie stac nas na to w tej chwili)moze zrobie sobie sesyjke z dziewczynkami jak bedziemy w pl- na pewno taniej wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740501 przez karolinkanice16
A co do tej główki to dzięki dziewczyny dzisiaj już lepiej nie martwię się tak. My zaraz mimo brzydkiej pogody idziemy na miasto do spożywczaka mieliśmy jechać zrobić zdjęcia Ksawciowi do paszportu no ale nie wypaliło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740543 przez NataliaK
Kamilka większość z nas ma kiepską kondycje po ciąży :P więc się nie przejmuj a piersi to nie wiem mam kolezanki którym zostały takie "flaczki" małym biustom chyba łatwiej wrócić do poprzedniego wyglądu. Oby i Twoje nabrały jędrności :woohoo:

Karolinkanice ja tam też nie widzę u Ksawcia żeby coś z jego główką nie tak było. W każdym razie główka jeszcze się ukształtuje i będzie ok. Szkoda tylko, że musiałaś słuchać tych głupot.

Dziubasekale Twoja Majka to super siostrzyczka ;) oby katarek szybko minął!

Faktycznie cisza na forum w weekend. My spędzaliśmy czas z rodzinką albo ze znajomymi. Dawno się tyle nie spotykaliśmy z przyjaciółmi co w ten weekend :) zaczeliśmy żałować, że już tu nie mieszkamy bo jednak łatwiej się spotykać jak się mieszka w tym samym miejscu chociaż dzieli nas tylko jakieś 10km...

Dziś Janek kończy 2 miesiące a mi stuknął miesiąc jak wróciłam do domu i jestem z moim synkiem :) czas tak szybko leci Janek jest przekochany. Ostatnio zaczął robić aaguuuuuu! i coraz więcej się uśmiecha :) jestem w nim bezgranicznie zakochana :kiss: !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740544 przez askan2
Hej mamcie :)

U mnie dziś piękny dzień, byliśmy na długim spacerku i jestem taka dumna z mojego syna, nie płakał, nie spał a przez godzinę rozglądał się w wózku, gadał i śmiał się, wcześniej się tak nie zdarzało jak nie spał to płakał :P

U nas nocki niestety ciężkie mały budzi się co dwie godziny a od czwartej rano do szóstej to wogle drzemki po 20 min a po 6 na pełnych nogach :( ... mam nadzieje że jak bóle brzuszka przejdą to się to zmieni...

dziubasek zdrówka Wam życzę :kiss: , a powiem szczerze że i mnie coś łamie, oby tylko Ksawi się nie zaraził

dorkiszon fajna sprawa z tą książką, a powiedz dużo zabawy przy projektowaniu?

karolinkanice16 nie przejmuj się, a tak wogle to ta siostra twojego M. jakaś wredna :P najlepiej skrytykować a nie doradzić czy wesprzeć... a główka będzie na pewno piękna i okrąglutka :laugh:

Dajćie linka do bloga Karoliny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740610 przez karolinkanice16
kochane bo tego tak nie widać tylko jak się z góry popatrzy jak bym zrobiła zdjęcie to byście na pewno zauważyły.

Link do blogaska Karolinki :)
nasze9miesiecyyy.blogspot.ie/2013/08/1-miesiac.html

Ja dziś połowę późniejszego dnia znowu tylko o tej głowie myślałam nosz kurde :angry: .
Po za tym mój Ksawcio uwielbia spacery w foteliku rozgląda się i uśmiecha gada do siebie a potem zasypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740620 przez Qltoorka
karolinap, oczywiście mogę Ci wysłać-zaproponowałam w pierwszej kolejności dorce, bo pamiętałam że ona je używa ;) ale albo nie doczytała albo nie jest zainteresowana.... :P W każdym razie ja Ci je wyślę za wartość przesyłki :) Podaj mi tylko adres na priv, jak wyślę to tylko Ci dam potem znać jaki mnie wyszedł koszt paczki...

dorkiszon, faktycznie bardzo fajnie ta fotoksiążka wygląda..bardzo...dzięki za linka :) Chyba skorzystam :) Pokazywałam mężowi i też mu się spodobało, ale zaznaczył, że on wymyśla teksty do zdjęć, bo ja wymyślę jakieś ckliwe a powinny być śmieszne...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740669 przez dorkiszon
Kamilka to miałaś z karmieniem tak samo jak jam a flaki cycki to tez mam masakra nawet mi ze stanika wyplywaja te flaki :D
No ja juz pierwszy album mam w domku sa tez droższe te albumu, bo i jakos pewnie lepsza, ale za ta cene spoko.
askan mój mąż to wrzucał, ale nie było duzo pracy z tym z tego co widziałam, bo robił to przy mnie jedynie to dłużej czekał na ten kod co wysyłają na maila, bo to był prawie weekend więc może mieli wolne , albo coś wtym rodzaju, bo w poniedziałek zaraz wysyłali i sam album tez mega szybko do domu kurierem.
Ja dzis u mamy byłam przyjechała tam moja ciocia, babcia i kuzynka fajnie było, a mąż w domu po nocce siedział.
Mały śpi codziennie teraz od 19 płacze strasznie i marudzi , bo wie, ze go kapiemy o tej porze i sie domaga więc szybko wracałam od mamy, bo się zaczynało.
Wykapalam, potem strasznie płacze , bo chce żeby go usypiać więc szybko usypiam, płacze troche przy tym i się poddaje.
Ryczy jakby miał kolki tak na maxa, ale juz wiem o co mu teraz chodzi.
Na spacerze marudzi popłakuje męcze go smoczkiem wypluwa ja wkładam i tak pół drogi i nagle śpi. Dziś za to spacer idealny cisza spokój dziecko spało jak zaczarowane byłam pod wrażeniem nie wiem co mu się stało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740686 przez Qltoorka
Mamki, a powiedzcie Wy mi jak zabiera się pokarm w butelce na spacer to jak długo może być on podawany? Dokładnie chodzi mi o mleko odciągnięte... My dziś byliśmy na działce i zabrałam ze sobą butelkę z odciągniętym mlekiem... Mleko przed wyjściem podgrzałam w podgrzewaczu i trzymałam w termoopakowaniu... Czyli generalnie mleko przez cały ten czas było w miarę ciepłe, choć wiadomo, że ta torba nie utrzyma stałej temperatury 37 stopni... Wylewając niedawno resztki jakie w butelce zostały poczułam, że mleko jest zkwaśniałe (po 5 godzinach) i teraz się cholernie martwię czy nie było już takie wcześniej, gdy mu je podawałam... Mówi się, że mleko moze stać do 6 godzin w temp pokojowej (niektóre źródła podają nawet że do 12 godzin...), ale to temperatura pokojowa nie jest... Czy modyfikowane też tak kwaśnieje? Kurczę, normalnie boję się podawać mu cokolwiek w butelce, bo jestem już głupia z tego wszystkiego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740693 przez patrysia305
hej mamcie

meldujemy się po chrzcienach , Tymuś był wspaniały- taki dzielny nic nie płakał, tatus dzielnie synka trzymał i ogólnie wszytko wyszło pięknie. MAły na sali duzo spał budził sie tylko na karmienie i chwilowo się rozgladał.

Dziś bylismy w Kościele na Mszy i zasnął na początku i spał i spał. JEste z niego dumna

dorkiszon super pomysł z fotoksiażką, mój maluch ma to smo przed snem - płacze strasznie po kąpieli daję cycka choć nie zawsze chce, i zsypia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pozdrawiam miłej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740756 przez dorkiszon
Qltoorka mi modyfikowane nie skwaśniało ani razu , ale moje naturalne owszem kiedyś się zdażyło, a stało niedługo tylko, że mała ilość może temu.
Reszte najlepiej zapytaj Joanny ona będzie wiedziała :D ile może być podawane pewnie swojej małej podaje codziennie kwaśne mleko :P
Tupeciara z niej niezła widzę, że nadal wkleja sweet foty i suszy te zęby wystajace z gęby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740770 przez agusiaa26
Hahaa dorkiszon nie moge z twoimi tekstami :laugh:
Co do kapania u nas jest Tak samo:) kapiemy malego ok 19 i juz czasem ok 18:30 domaga sie kapieli i pozniej na spanko to samo ryk jak na kolke az caly czerwony i spocony: /

Qltoorko jesli mam trzymac na wierzchu mleczko to tez sugeruje sie 6godzinami i tez niestety czasem mysle ze moje mleczko jest kwasne, np wyciagnelam z lodowki mleko ktore stalo moze 5dni i wylalam bo juz podjezdzalo bardzo i nie wiem czy tak ma byc czy co:/

Karolinkanice co za pizdolindy z tych babek, wspolczuje ogromnie, sama wiem jak to jest miec tesciowa na karku i tylko patzy ci na rece i mowi co masz robic a czego nie. Wez je olej albo jesli zwroca ci uwage to od razu odpowedz im co o tym myslisz to moze sie zamkna i koniecznie powiedz swojemu zeby byl po twojej stronie bo to wazne!

Mnie tez irytuja zdjecia Dzoany, nie widze.najmniejszego sensu wstawiania codziennie tych samych sweet fotek... Zal.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740781 przez dziubasek
yaaah Dorkiszon jakie teksty, pomimo kataru i okropnego zmeczenia(caly dzien byla sama z dzieciakami i z przeziebieniem ;) ) humor dzieki tobie mam cudowny. Lubie sie tak posmiac na wieczor :lol:, ja tam nie wiem jak c mlekiem osciagnietym to nie pomoge....
Patrysia zapodaj jakies fotki z chrzcin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl