BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #842498 przez karolinap

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842569 przez Nikaa
MlecznaMama super :):)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842713 przez olcia1989a

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842819 przez uniuni
Mleczna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842872 przez yuki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, ostatnie w tym roczku. Mila ma 67cm i waży 6280g - od ostatniej wizyty, tj. 09.01 przytyła 420g :( Mamy skierowanie na usg brzuszka i do gastroenterologa. Mają sprawdzić czemu ona je i nie tyje. Lekarka kazała wprowadzać nowe pokarmy ale przecież to robimy, rano dostaje kaszę jaglaną, po południu obiadek, na wieczór kaszkę. Do tego cały czas jest na cycku. Nie wiem co robić, mogę chyba tylko zwiększyć ilości bo je chętnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842945 przez MlecznaMama
Dzięki Kochane!!!!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Yuki... nie martw się. Mój rrobetr też ładnie je i też nie przybiera. Przybiera ale słabo. Niedawno był na 3 centylu.... miał robione usg wszystkiego jak byliśmy w szpitalu i wszystko ok. Takaż jego uroda, i pewnie taka uroda Mili.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #842962 przez Nikaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842966 przez bea2a
Mleczna super! Gratuluje! Też ostatnio się coraz częściej zastanawiam nad drugim ale dopóki karmię i dopóki Martynka nie będzie przesypiała nocy to raczej się nie zdecyduje. No ale czas szybko leci :)

A tak poza tym mamy wreszcie zęba - dolną prawą jedynkę. Jednak martwi mnie pewna kwestia - na dziąsełku jest taka jakby czarna kreseczka. Wyczytałam gdzieś, że może to być krwiaczek od przebicia się ząbka. No ale pewności nie mam. Czy któraś miała coś takiego? A że jest ząbek to czuć po prostu taką igiełkę na dziąśle bo na razie to nie bardzo go widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842969 przez MlecznaMama
dzięki Bea! Sama zadecydujesz kiedy będzie odpowiedni moment :) faktycznie podobno nie można karmić jak się jest w ciąży bo się macica obkurcza..
Co do tej kreseczki na dziąsełku to nie wiem, ale jak wyszedł ząbek to Martynka może być już spokojniejsza w nocy .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #842991 przez dziubasek
My też po ważeniu 7760 i 70cm dluga( moja modeleczka) Majka 16kg i 100cm

Z rzeczy mniej przyjemnych nie przyjęli mojej Majki do przedszkola( bo niby zanim się zaklimatyzuje to juz beda wakacje) i 7 kwietnia wracam do pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #843222 przez Myszka24
Mleczna gratulacje :-) rosnijcie zdrowo,
Bea2a super ze macie zebolka :)
U nas nadal masakra Martynka w nocy wstaje co1-2 godziny ,wszystko co ma podreka pcha do buzi wiec wnioskuje ,ze może górne jedynki idą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #843263 przez uniuni
Nikaa dziękuję :*
Dziubasku to trochę durne tłumaczenie z tym przedszkolem :/ skąd mogą wiedzieć jak szybko Majeczka się zaklimatyzuje? Ja wracam do pracy w czerwcu, a już na samą myśl brzuch mnie boli więc nawet sobie nie wyobrażam jak Ty się czujesz :( a Julcia jaki szczypiorek :)
Yuki nie zamartwiaj się na zapas, może faktycznie taka jej 'uroda'. Jeśli ma apetyt i jest zdrowa to chyba wszystko ok :) myślę, że jeszcze nadgoni :)
Mleczna gdyby nie to, że panicznie boję się że coś może pójść źle, to już z miesiąc lub dwa temu byśmy zaczęli starania, ale teraz mam Nitka i nie chciałabym by coś mi się stało, bo on mnie potrzebuje. Kilka miesięcy jeszcze wytrzymam. Najważniejsze by być zdrowym, by służyć swoim dzieciom jak najdłużej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #843334 przez dziubasek
Uniuni no durne tłumaczenie, tym bardziej ze Majka od razu poleciała do dzieci. A po cc radze odczekać ten rok, u mnie było ok 18 m-cy a i tak blizna ciągnęła nieziemsko i cały czas sprawdzali czy nic się z macica nie dzieje. Wiecie jednej kobitce uda się bez powikłań innej nie- zycie jest jak loteria...
miłego dzionka mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #843367 przez MlecznaMama
UNI tak racja. Przede wszystkim to musisz być zdrowa i silna bo Nitoś Cię potrzebuje!

Dziubasek co do Majki i jej zaaklimatyzowaniu się to śmiem twierdzić ze zaaklimatyzowałaby się najszybciej z tych wszystkich dzieci w tym przedszkolu. Może spróbuj jeszcze aż tam podejść/ żeby spróbowali zapisać Majkę na próbę. Bo ona jest odważna i śmiała/// da sobie rade!
Myszka no to moga być ząbki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #843379 przez dziubasek
Mleczna mi się wydaje ze na początku byłoby jej ciężko, ona jest ze mną bardzo emocjonalnie związana i nie lubimy się rozstawać... Od ponedzialku zapisałam ja na balet( bo chciała) no i zacznę z nią chodzić na inne playgroupy( bo do tej pory chodziłam tylko na polska)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl