BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 4 tygodni temu #863071 przez kasiak
Zbieram się i zbieram i dobra, już jestem.
Sobotnia impreza skończyła dość szybko. Sebek był śpiący bo mało w dzień spał i po 2,5 godzinie pojechaliśmy do domu. I dobrze, bo jestem na tyle aspołeczna, że nie chciało mi się tam siedzieć i gadać o dupie Maryni.
Najzabawniejsza sytuacja? Jak zeszła rozmowa na temat cycków. I mowię, że mam rozmiar G, a znajoma (kobieta 30-letnia, ok.13 tydzień pierwszej ciąży) wypaliła teksta, że niemożliwe bo nie ma takich dużych rozmiarów stanika, bo w sklepach są tylko do E...
No tak...pewnie bedzie chodzić bez jak jej jeszcze cyc urośnie w ciąży, no bo przecież nie ma takich duzyć cycników...

Mieliśmy dziś jechać w odwiedziny do poznanej tutaj na forum mamy, która mieszka jakieś 20 km ode mnie w inszym miescie. Ale pogoda jest tak dupna, ze nawet po chleb mi sie jechac nie chce...dobrze, ze jeszcze mam co jesc, bo porazka.

Dziubasie jak dziś zyjesz? Przechodzi to dziadostwo co się przyplątało?
Villcia daj znać jak trening. Ja cwiczę z MelB. Po wczorajszym 15-min cardio wreszcie zaczęły mięsnie boleć :P moze cos z tego bedzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863108 przez dziubasek
Żyje i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vilciaa na czym ten PUMP polega?
Kasiak dalabys ze dwa rozmiary ze swojego G co?
Ja wrócę do ćwiczeń jak nabiore mocy bo na razie to nawet sprzątać chaty mi się nie chce( i wszyscy domownicy zdziwieni ;) )

Zastanawiam się co tu by dzisiaj zjrobic na obiad( w poniedziałek był kisiel, wczoraj ryz)- jak myślicie co pomoże mojemu wymeczonemu flaczkowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863146 przez kasiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na obiad? Może woda :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863169 przez magdalenagal
Dziubasie, jak chcesz żeby Ci kupona pochytało to nagotuj sobie marchewki i pij wodę spod niej. Powinno Ci pomóc. No i u nas na rzadką chorobę z szybkimi biegami polecają słone paluszki, chipsy paprykowe i colę wygazowaną.

Villcia właśnie co to PUMP?? Pompuje się poślady?? ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863175 przez dziubasek
Magda dziękuję za twoje rady ale po chipsach i coli wymiotowalam pol poniedzialku :angry:
Kasiak
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863180 przez villcia
PUMP to trening ze sztangą, ciężarki dokłada się wedle uznania. Do tego głośna i ostra muza – super :laugh: . Nie rozbudowuje mięśni, a modeluje sylwetkę. Kiedyś zapisałam się przed wycieczką do ciepłych krajów i uwierzcie mi 3 miesiące i wstydu w bikini nie było ;) ! Mam nadzieję , że tym razem mi też pomoże. Choć moja kondycja jest teraz zerowa,a dupsko większe niż poprzednio :huh: !No , ale chęci są, więc obaczymy co z tego będzie. Najwyżej jutro będę zdychać ;) !
Dziubasek to dobrze, że już z Tobą lepiej! Na obiad to Ci niestety nic nie zaproponuję, bo możesz jeść tylko ble i fe ;) :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863197 przez nala
Dziubasku, zdrowia życzę! A na obiad moze jakaś cienka zupa, ugotowana na wywarze warzywnym, żeby za ciężka nie była. Tak do pochlipania ;)

Villcia, gratuluje zaparcia do ćwiczeń :) zrób fotkę przed i po ;)

Kasiak, szkoda, że impreza się nie udała, ale pamiętam że się nie nastawiałaś. U nas pogoda słoneczna, aż chce się wyjść z domu.


A my od 2 dni zmagamy się ze stanem podgorączkowym i momentami z gorączką. Alicja marudzi, w nocy śpi z nami bo co chwilę cyc jest na tapecie. I nie wiem czy mam iść z nią na spacer czy odpuścić. Dzisiaj ma temp. 36,9.
Mam nadzieję, że to wszystko na zęby i mogłyby już wyjść kolejne. Od czasu wyjścia dolnych jedynek w grudniu i na początku stycznia cisza.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Faktycznie znowu cisza na forum. Sporo dziewczyn już w ogóle nas chyba opuściło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863200 przez magdalenagal
Dziubas bo Ty fracuski piesek jesteś :P suchą bułę jedz i tyle :silly:

A Nala, faktycznie mówiłam że prędzej nie będę jadła niż zacznę ćwiczyć. Ale widzisz... tylko krowa nie zmienia poglądów ;-) ogólnie lepiej się czuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu - 10 lata 4 tygodni temu #863204 przez kasiak
Wyciągnęłam jakieś żarło z zamrażarki, ale zanim to będzie zjadliwe to chyba padnę z głodu. Zjadłam resztę frytek z piekarnika, zapijam latte z ekspresu, poprawiłam Sebka jogurtem, którego nie chciał dokonczyć...a wieczorem będzie sraka, że mi nogi wyżej głowy podniesie...
Ogladałam dziś DDTvn i powiem Wam, że przerażona jestem jak patrze na te lalki Reborn. To te co wyglądają jak prawdziwe niemowlęta. Aż mi się zimno robi i laleczka Chucky staje przed oczami. Ale ludzie muszą mieć we łbach nasrane żeby je kupować. Niektórzy je przebierają, robią sesje zdjęciowe, urządzają "scenki", jak sama ich autorka opowiadała. Porażka.

Villcia, sztanga? Ciężarki? noł fenks, zostane przy MelB :P
Dziubasie,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nala, u mnie sie na razie nie zanosi. Nie tęsknie bynajmniej i bolec tez nie boli. Poczekam zobaczę, może mnie odwiedzi.
A u nas idą górne jedynki, są już tuż tuż. Od wczoraj jest problem z zasypianiem, z jedzeniem, marudzi. A na dziąsłach juz takie białe kreseczki i tylko się przebic muszą :laugh:
Z jednej strony fajnie, bo bedzie śliczny zębuszek, ale jak mnie znou użre do krwi to się chyba wydrę, bo jak mówię normalnie "nie wolno" to się ze mnie śmieje Bąbel mały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863208 przez villcia
nala bidulki! Może faktycznie idźcie na spacer, stan podgorączkowy to nic złego , a przy dzisiejszym słoneczku na pewno poczujecie się lepiej :) :) !!
Jeżeli chodzi o zdjęcia to na razie wolę być po drugiej stronie obiektywu i najwyższy już czas , aby to zmienić :P !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863215 przez villcia
Kaśka, też byłam tego zdania, ale wierz mi efekty są zadziwiające! Nie wyglądałam jak Pudzian, wręcz przeciwnie - very kobieco!

Spadam, muszę jechać po Julcie do szkoły!

Papa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863237 przez dziubasek
Vilcia ja byłam.raz u mnie na silce na BODY PUMP i jak zobaczyłam te kobitki ze tak powiem " przytyrane" ( czyt. Mięśnie większe niż u faceta) to zrezygnowałam. Może to u ciebie jest w inny sposób prowadzone i daje inne efekty. Ja polecam Power jump ( ćwiczenia na trampolinie) chodziłam przed ciąża:)
Nala ja bym poszła na spacer na twoim miejscu.
Kasiakja byłam kiedyś w punkcie sprzedaży takich laleczek jak niemowlaki, weszłam bo szukałam lalki dla siostrzenicy- a tam lalki jak dzieci- aż mnie ciary przeszły....
Magdaja na flakach pedzona wiec nie taka francuska suczka ;) zadowole się chyba zwykłą zupka z sucha była na zagryche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863282 przez villcia
Co się tak uwzięłyście na te pump :P .
Dziubasek, może ty byłaś na jakimś treningu dla karczysk i zakapiorów :P ;) !
U nas wygląda to zupełnie inaczej i jak wejdziesz na pierwszą lepszą definicję pump, to zobaczysz, że tam się mięsni nie pompuje!
No, ale dobra jeden lubi rybki drugi woli pipki… :laugh: :laugh: .Wszystkim się nie dogodzi!
Ja muszę wyjść z domu, bo nie nadaję się na domowe ćwiczonka :( ;) Ani rodzima Ewcia ani zagraniczna Mela ze szklanego ekranu nie są mi w stanie pomóc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863299 przez magdalenagal
Ja jestem ciekawska bo ja chcę pump ass. A nie zwiss ass ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #863305 przez villcia
magdalenagal ja nie dość, że zwisass to i wisicyc na dokładkę :laugh: !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl