BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #861615 przez magdalenagal
Dziubasie co Ty... to lekka kolacja ;-) Mój Stary wciąga takich co najmniej 8-10 szt ;-) i najlepiej żeby było coś mięsnego do dopchania. Tym razem zadowolił się śledziem smażonym... ( ale śledzior to sprawka Mamy ;-) )
Kolacja ma być lekka żeby się potem dupa nie rozłaziła i żeby się gupoty nie śniły ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861986 przez villcia
Siemanos Dziewczynos!
Ja tylko melduję, że cały mój plan biegowy to jeden wielki niewypał. Leje jak z cebra, że nawet psa z domu się nie wygoni(psa nie mam), a co dopiero mnie - leniwca - pobiegać. Muszę przeczekać pogodę (i lenia) i zacznę w innym terminie ;) :laugh:
Dobranocka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862022 przez jorgus_krk
dziubasek wspólczuje kuruj się bidulka, dobrze że małej lepiej

villcia faktycznie pogoda nie sprzyja, ale od środy ma być pięknie :)

ja jestem z Krakowa i widzę że trochę się was tu wybiera jak tylko coś konkretnego będziecie wiedzieć to oczywiście chętnie się spotkamy

mam do was pytanie nasz Kubuś je ładnie różne rzeczy obiadki deserki flachę ale za żadne skarby nie chce pić, nic, nul, zero żadnych soczków, herbatek, wody, soczków rozcieńczonych no po prostu nic czy któraś może ma taki problem? albo czy to źle? jeśli kupy są ok i ogólnie zdrowy to może na razie nie potrzebuje innych płynów oprócz mleka? sama nie wiem co wy o tym sądziecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862032 przez dziubasek
Jorgus Jula też mało pila, od jakiegoś czasu zaczyna więcej popijać ( ja daje wodę, albo kompot rozcieńczony woda)
Dziewczyny idę jutro do lekarza, zjadłam dzisiaj tylko kisiel, wymiotuje jak kot, ledwo żyje.
Julcia dobrze, wczorajsze kupy zle zdiagnozowalam bo dzisiaj wyszedl drugi górny kielek( razem mamy 4 zeby, każdy był poprzedzony luzna kupa)

P.s przez te cholerstwo ważę 51kg(4kg ze mnie uszko w dwa dni- nie polecam)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862163 przez NataliaK
Dziubas, oby Tobie juz dzis było lepiej :(

Magdalena dawaj na blogu te pierogi o których osttanio wspominałaś ;p super pomysł z blogiem!

jestem do tyłu z forum bo niestety często mi nie działa, zaraz nadrobię :)

U nas po staremu, siemy, nie raczkujemy. Wychodzi Jankow 3 ząbek więc jeste maudny trochę i matka czasem z sił opada ale jakoś jeszcze daję radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862196 przez Marta27
villcia jak Ty się uchowałaś w naszym poznańskim gronie? Następnym razem zapraszamy na spotkanie z nami :laugh:

dziubasek jak się dziś czujesz?

jorgus_krk Hubert piję tylko z butli mleko i wodę nic innego nie chce. Natomiast z mojej szklanki piję z chęcią herbatkę


magdalenagal
blog ekstra na pewno będę śledzić bo u mnie ostatnio coś brak weny co do obiadu

Dziś u nas znów leje a więc przymusowo siedzimy w domu. Weekend spędziliśmy na wsi pospacerowaliśmy nawdychaliśmy świeżego powietrza. Hubert coraz lepiej raczkuję wszędzie się wspina bo woli stać i wychodzi mu czwarty ząbek przez co jest strasznie marudny. Dobra lecę zagrzać mu parówkę

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862270 przez villcia
Marta27 dajcie znać kiedy i gdzie, a z przyjemnością przybędziemy :) :) :) . A tą parówką to mnie teraz zadziwiłaś :) . Mój to oprócz dzidziusiowego żarełka, to nic jeszcze nie dostaje. W menu mamy tylko cyca, jogurciki nestle/gerber ki, obiadki gotowce, deserki gotowce i kaszeczka na dobranoc. Przekąski to wafle ryżowe i chrupki kukurydziane. Siet, może to już za mało dla niego? ;)

jorgus_krk Alan też nie tyka żadnych soczków, kompocików itp., lubi wyłącznie koperkową herbatkę dla noworodków, ale chyba bardziej gryzie butelkę niż pije ;) .

Dziubas mam nadzieję ,że wszystko u Was ok.!

A i pierwszy ząbek u nas prawie na wierzchu, już go widzę przez cieniutką skórkę na dziąsełkach :laugh: .
Baj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862282 przez dziubasek
Zle dziewczyny :( czuje się okropnie, załapałam jakiegoś wirusa a ze jestem nosicielem salmoneli( nie zarazam jakby co) to ciężej to przechodze :( dostałam jakieś leki ziołowe ale co z tego jak je też zwymiotowalam :angry: wykoncze sie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862302 przez MlecznaMama
Dziubasku Kochany! Tulam Cię! Jeszcze chwila. to nie może tak długo trwać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862355 przez magdalenagal
Natka te moje ciemnogrody nie chciały pierogów. Nie lubią :angry: ale zrobię je prędzej czy później.
Dziubałko :kiss: trzymaj się Kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862361 przez dziubasek
Madzialenka ja można nie lubiec pierogow :unsure: to nienormalne :S ja nawet pomiędzy wymiotami bym zjadla :)
Dzięki dziewuszki, u mnie piękna pogoda- matka zaniemogla i dziewczynki kisza się w domu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862385 przez magdalenagal
Ty Dziubasie byłaś u mnie w domu i sama widziałaś... tu nikt normalny nie mieszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862393 przez dziubasek
No fakt :laugh: pies był w miarę normalny :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862406 przez magdalenagal
Co Ty gadasz, pies jest najbardziej jebnięty ;-) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863029 przez villcia
OOOooo!!! Znów zmuła na forum :( ! Gdzie się wszystkie podziałyście :ohmy: ;) ?
Dziubasek jak tam u Ciebie? Lepiej już :) ?

Ja dziś zapisałam się na PUMP, pierwszy trening o 19. Trzymajcie kciuki, żebym załapała bakcyla ;) !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl