BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1010602 przez mysia5
Jurada jaka rozkoszna laleczka :woohoo: :)
Śliczna !
Mój tez jakiś bunt robi :angry: śpi dziś po 15 minut i się budzi, ale to chyba z powodu tej nieszczęsnej kupki :( Kasiu a jak tam u Ciebie ? Pomagacie jakoś Jasiowi żeby zrobił kupkę? U Was też się tak napina i steka? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010611 przez agatagama
śliczna córeczka Juradka :)
Mysia my z kolkami chyba już się nie męczymy, ale właśnie jak Jaś robi kupkę albo chce puścić bąka to strasznie stęka, pręży się, jęczy i robi czerwony...a kupek robi z 8 dziennie, ładnych, rzadkich. Karmię piersią więc nie ma reguły. Chyba po prostu muszą się przyzwyczaić do bączkow i robienia kupy...
Ja też codziennie robię sobie wychodne chociaż na chwilkę, żeby odsapnąć :)
w ogóle mój M. umie uspokoić Jasia w 5 minut...a ja po prostu czasem nie umiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010614 przez asiekasiek
Jurada jaka ślicznota i jakie włoski długaśne :D

Pesq byłam u pediatry i tak powiedziała, ze katarku nie ma ;) ja może przeczulona ;) heh w ciąży na lajcie podchodziłam do wszystkiego a teraz chucham dmucham ;) ale jakby był katarek to żeby odciągać tak dwa razy nie więcej... :pinch: :pinch: kurde co kraj to obyczaj ale właśnie tak sobie myślę, że wolałabym już ten Nasivin kupić i tyle bo taki czerwony nosek ma jak się jej odciąga :( więc dzisiaj bez odciągania :)

I Laura po skończeniu 4-ech tyg waży 4490g więc bardzo ślicznie pani powiedziała, że tak jak 6-tygodniowy niemowlak :) heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010621 przez pesq
Jurada - niestety u mnie też są identyczne akcje. Też mam ochotę uciec gdzieś w cholere czasami. I identycznie z cycem kilka razy się rzucała na cycu bo nie chciała już pić tylko cmokać a tam leci.. no i ja daje smoka na to ale może lepiej nie dawaj jeśli masz siłe.. bo u mnie smok już jest na zawołanie :S :pinch: Zła jestem na siebie za to a z drugiej strony ten smok ratuje mnie przed wyciem bo uspokają ją bardziej niż lulanie czy cokolwiek także sama nie wiem...

U nas też kup duużo dziennie i odpukać nadal bez problemu. Ale marudna bywa jak cholera czasami nie mam pojęcia o co jej chodzi i wstyd mi ale.. wkurzona jestem wtedy :( i żal mi jej i serce peka i złoszcze się na siebie za to że mam ochote wyjść z domu :( wstyd......

A teraz to w ogole pisze do was wsciekla na Łukasza - i wsciekla na siebie ze jestem na niego wsciekla. Ogólnie tak jak mówie on pomaga a właściwie opiekuje sie małą super razem ze mną.. od 16 do 22. a wcześniej jest w pracy - później śpi i staram się go nie budzić w nocy bo rano do pracy.. a jak próbuje obudzić bo nie daje rady bo np. 2 godziny wycia bez powodu w nocy to coraz częściej mnie ignoruje - nie wiem czy naprawde nie słyszy czy udaje :( ma taki mocny sen ze ma w d.. wszystko w nocy chyba ze go z łóżka skopie... no i nie chce narzekać bo naprawde robi tak dużo ale jakos jego zapał maleje a mój co.. przeciez nie moze maleć. Heh. I właśnie mi oświadczył że dziś i jutro idzie do kumpla sobie wieczorem. Pierwszy raz w sumie od porodu ale.. rozpłakałam się jak dziecko. I właśnie stąd ta moja złość na siebie ... że nie doceniam tego co mam chyba. Ale to było mimowolne. Poczułam się jakoś tak źle... AJJJJJJJJJJJJ ciężko być babą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010622 przez pesq
Laura pieknie przybrała! :) Ale ona sie wieksza urodziła.. Boje sie ze Agata po miesiącu czyli w pn bedzie ważyła tyle co Laura a urodziła sie przeciez 3150 najniższa waga 2900 :P :P Tluste mleko matki :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010623 przez asiekasiek
Pesq myślę że możesz być spokojna co do wagi takiej ;) no właśnie duża się urodziła to co innego. a baby co do chlopa nie bądź zła na chlopa niech idzie a jak przyjdzie to powiedz teraz ty zajmujesz się Agatka. a co do mocnego snu wczoraj w nocy po 21 odciagalam pokarm siedzę na fotelu a mąż spał i Laura w swoim łóżeczku. i nagle zaczęła kwekac a jak tak robi to ja od razu przy niej czy nie ulewa czy nie dusi się... i wołam Marcina a ten zero reakcji jak wkurwilam się heh wzięłam mu poduszkę spod głowy i wydarlam się na niego ze ja odciagam to niech chwile ma oko na nią :D bo myślałam że go udusze ze nie słyszy tego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010624 przez pesq
hahahahah Asiek "kwekać zaczeła" rozsmieszyło mnie.. ja mam to samo jak jakieś charki jęki to zrywam sie a ten co, najwyzej na drugi bok... i sam napierdziela chrapaniem..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010625 przez asiekasiek
Pesq bo ona tak właśnie kweka :) ha ha u mnie to samo na drugi bok i śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010628 przez pesq
To dzis taka akcja.. mała jęczy ok 5 - ja ledwo zywa bo bujałam ją 1.5 h od 1 do 2:30 no i mowie Lukasz Łukasz prosze przebierz jej pieluche i daj mi do cyca a on - juz chwilke.. i aż usiadl wiec ja poduszke do glowy... za chwile nie słysze zeby wstawal odwracam sie spi.. ja mowie - Łukasz krwa mać a on - powiedziałem że chwilke sprawdzam coś.. no ja myśle co on sprawdza czy ona zareaguje na jego sen udawany czy co., no ale dobra skoro sprawdza.. no i dalej ona kwiczy a on nic odwracam sie - ŁUKASZ DO CHOLERY WSTAJESZ CZY MAM WSTAĆ a on - powiedziałem że wstane jak sprawdze jak to zrobić w internecie..............................

:D :D :D

Wstałam przebrałam nakarmiłam itd.. a on mówi że on to przez sen musiał bo dziś nic nie pamięta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010630 przez pesq
Z tych nerwów że poszedł chlać a ja siedze z małą (jeszcze spi) zeżarłam pół lodówki. Braaaaaaaaaaaaawo ja! :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010644 przez glooria
Chlopy tak mają .... oni nie slysza takich placzkow czy kwekow ... sprawdzone na trzech córkach

Ja jak spie to slysze jak corka wychodzi z łóżka w pokoju obok i tupie do drzwi po wykladzinie a moj slyszy ja jak mu wejdzie na glowe i powie TATUS ŚPISZ? :laugh: :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010657 przez jurada
Aaaaaaa! Oszaleje! Od 19.00 do 22.00 najgorsze 3godziny w przeciągu doby. :angry: :angry: :angry:
Jeszcze ssie pierś ale juz spokojnie. Wiem ze zaśnie zaraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010666 przez Scarlett86
Czesc :) podczytuje Was ale z odpisaniem gorzej jak maly zasnie i zaczne odpisywac to sie budzi. Ma jakas czujke :) Teraz tez mi zaczal plakac i pisze na raty. Zasypia mi przewaznie na rekach, niestety. U nas troche lepiej z brzuszkiem zaczelam podawac espumisan i pomoglo. Cieszylam sie ze synek mi sie przestawil i spi w nocy ale teraz w dzien ladnie spi raz dluzej raz krocej ale zasypial mi na noc o 24 teraz codziennie budzi sie o 22 czasem sie zdrzemnie na 5 minut ale spac na noc chodzi 2 albo 3 nad ranem. na szczescie. Spi wtedy do 12 lub 13 oczywiscie budzi sie ale dostanie mleko przewine go i spi dalej. Rano ogarniam chlopakow do szkoly robie im sniadanie itd. i chlopaki sami juz ida do szkoly. Maja 5 minut na pieszo i po prostej wieec tragedii nie ma. Moje dzieci ida do szkoly a ja z powrotem do lozka i spie razem z Julkiem. tylko dlatego jakos funkcjonuje do tej 3 rano. Jak juz wstaniemy i sie ogarniemy to ide robic obiad najczesciej na raty. Ostaatnio wpadlam na genialny pomysl. Wzeszlym roku pofarbowalam sie na brazowy kolor. Caly czas mialam blond. Pojechalam z mezem do sklepy z zamiarem kupna ciemnej farby a wyszlam z rozjasniaczem :pinch: Przez tydzien z domu nie wychodzilam takiego kurczaka mialam na glowie ale juz jest ok tzn bylo do wczoraj az znow nie wpadlam na kolejny genialny pomysl. Maz zajmowal sie Julkiem chlopaki juz spali i mialam chwile dla siebie i .......obcielam sobie wlosy. Nie wiem co mnie podkusilo hahaha ale czulam ze potrafie. Obcielam 20 cm z dlugosci i zrobilam sobie grzywke. Aco do meza to tez mi bardzo pomaga ale w nocy maly moze sie wydzierac nie wiadomo jak a on spi jak zabity.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010667 przez Scarlett86
Jurada u mnie najgorsze godziny to od 22 do 2 gora 3.Przed wczoraj mialam kryzys, spalam 5 godz a potem na nastepny wieczor meczylam sie do 3. Bylam wsciekla jak cholera. Spiaca na oczy ledwo patrzalam a maly sie darl jak by go ze skory obdzierali. Mialam ochote wtedy sie gdzies schowac naprawde. Moje dziecko usypia muzuka do tego pielucha tetrowa musi sie w nia wtulic i smoczek. teraz spiewalam mu a on sie najpierw dziwnie na mnie patrzal a potem zrobil taka podkowke i zaczal plakac. Wychodzi na to ze nie mam talentu hahaha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1010682 przez Kasia888
Mysia u mnie bez zmian :(
pręży się i napina, wczoraj w ogóle nie zrobił kupy :(
byliśmy u pediatry, mleka nie zmieniła, dała dodatkowo dicoflor i skierowanie na usg brzucha.
Ciągle płaczę próbowałam już wszystkiego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl