BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1011017 przez iwkaa
no nie dziwie Ci się jesteś już tak blisko ale pamietaj zawsze 2 tyg po terminie możesz urodzic :)
Mój na mnie mówi hipopotam :)
Czasem lepiej nie wiedzieć kiedy się zacznie :) bo człowiek się stresuje
W sobote byliśmy u znajomych zobaczyć koleżankę naszego maluszka ma prawie miesiąc jest taka maleńka kruszynka ile to rzeczy trzeba sobie przypomnieć.... no ale na pewno damy radę instynkt macierzyński się pojawi zaraz po urodzeniu a teraz to się wydaje z kąd pewne rzeczy wiedzieć???
No i wczoraj chyba KAROL zostało w końcu zaklepane :) chyba.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011022 przez agadzie84
Iwkaa noo, nie powiem, przestraszyłam się...apropo zmęczenia, ja po założeniu butów i skarpetek czuje się jakbym maraton przebiegla...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patrizia ją jak kaczka z kolei chodze, jak mam gorszy dzień to się normalnie na boki kiwam.

Czy ją ostatnio coś pisałam że mi nogi nie puchna? Jeśli tak napisałam to odwołuje, wczoraj tak mi spuchly stopy że masakra, jeszcze trzyma opuchlizna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011023 przez Patrizia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


iwkaa super imię wybrane :) ja w ogóle nawet nie chce myśleć jak to się trzeba nauczyć i ile z takim maleństwem wszystko na bieżąco jakoś musi iść bo jakbym chciała się przygotować i poczytać w necie to by mi głowa spuchła :P :P :P
śmiałam się wczoraj bo kupiłam kiedyś tą fride do ściągania smarków i wczoraj gadam z mamą i pokazuje że tez kupiła haha to ja mówie że super jedną będzie miał mój W a drugą ona i mogą się podzielić kto kiedy gile ściąga hahaha bo ja się chyba poż.....am :( :( :( bleeee




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011047 przez Patrizia
MoNiQa co tam u Ciebie??? dawaj znać jak malutka się miewa i dołączaj do naszej grupy na fb :D

Patruska91 jak u Ciebie Przemus daje się wysypiać??

agadzie84 ja juz jestem taka nabrzmiała że jak nacisne na nogę to aż biały ślad się robi i zaraz znika :Pm:P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011053 przez iwkaa
no właśnie ciekaawe co tam u Moniqi pewnie nie ma czasu na kompa :) no i Patruska również w wolnej chwili pewnie śpią a nie myślą o nas :D
Mi też nogi puchną w sobote u znajomych tak mi spuchły że myślałam że do domu na boso wróce butów nie mogłam założyć no i na twarzy też usta się zmieniają czyli prawidłowo taka kolej rzeczy
Patriazia ja taka byłam oczytana przed pierwszym porodzie że szok wszytsko wiedziałam :) i no dobre mi to wyszło :) miałam duuużo czasu to siedziałam przed kompem i oglądałam jakieś filmiki cztrałam artykuły wszyscy byli w szoku z kąd ja to wiem ale zamiast uczyć się na sesję ja wolałam zagłębiać wiedzę wprzyszłe macierzyństwo Teraz juz tylko gazety kupuje to sobie przypominam ale duuuużo też się po zmieniało przez te 5 lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011054 przez MoNiQa89
Hej dziewczyny mialam nosa ze zagladam teraz do was o matko Patuśka tak bardzo trzymam za ciebie kciuki zebys doszla do siebie a jestem przekonana ze Fabianek tez da rade i bedzie bardzo silny jak moja malutka z waga najmniejsza 1220kg przezyla to Fabianek tez jestem tego pewna faceci sa silni :) :) :)
Macie rowniez ciezki start ale zycze wam z calego serduszka zeby ten koszmar sie skonczyl i aby zycie powrocilo do normalnosci i aby was ciebie kochana Patuśka a i rodzine objela fala troski nad malenstwem

Kochane pozdrawiam serdecznie was :) u mnie z czasem troszke kiepsko ale juz opisuje co tam u mnie :)
Moja malutka jest tak grzeczna dziewczynka ze nigdy porownujac z synami nie mialam takiego dziecka hihi :)
Noce hmm troszke zaczynaja sie problemy bo mala za bardzo sie przykleja do piersi hihi ciagle chciala by byc do mnie przytulona i pic mleczko ale daje rade gdy usypia gleboko to myk do lozeczka ja daje najlepsze jest to ze budzi mnie co 3 godziny ale niestety jednak jestem nie wyspana
Hehe jak mnie wkurzaja ludzie :laugh: co wychodze z Emilka na spacer i gdy jestem zmuszona ja wyciagnac z wozka ludzie podchodza nie jeden nie dwoje tylko mnustwo i tak chocby moje dziecko bylo eksponatem chca dotykac glaskac och nawet brac na rece bo mowia ze nigdy w zyciu takie male dziecko nie mieli na rekach
Mowia oj od razu widac ze wczesniaczek zadaja milion pytan to jest strasznie meczace i nie jednego opiepszylam
Na razie malutka duzo spi w dzien mam czas na sprzatanie znajome
patrizia chwilowo nie dolacze do grupy na fb bo w koncu zebralismy sie na tapetowanie malowanie te tapety mamy juz chyba kupione z 2 miesiace i tak lezaly lezaly ale jak tylko skoncze to napewno to uczynie
Kupilam malutkiej plastry na przepukline pepkowa wczoraj po tygodniowym przyklejeniu sciaglam obserwuje a przepuklina nadal jest te plastry trzymie sie 2 tygodnie tylko nakleilam kolejny ale jak to nie pomoze to niestety czeka ja operacja :(
I wkoncu mala dorosla do najmniejszych polskich rozmiarow ubranek super bo wszystko miala takie za duze i hehe nawet najmniejsza czapeczka mogla pochlonac cala jej glowke twarz hihihi :laugh: :) teraz jest super juz wazy 2800kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011056 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011058 przez Patrizia
MoNiQa super wieści malutka rośnie jak na drożdżach :D no nic będziemy czekać jak już się wyremontujecie i odsapniesz chciałam tylko żebys wiedziała ze na fb mamy grupę :D współczuje reakcjii ludzi ale szczerze ja bym od razu mówiła że popatrzec to sobie mogą ale na ręce i jakieś wkładanie głowy w wózek to wyny ona jest jeszcze malutka ma widzieć mamusie braci tatusia i rodzine a nie obce gęby oglądać !!!!!!! hahaha

Paulaaa ZARĄBIŚCIE :) :) :) :) :) jak pięknie wiedziałam że długo jej nie zajmie powrót do "normalności" teraz już tylko lepiej ale fajnieeeee tak się ciesze teraz czekamy na zdjęcia Fabiana <3
a z lekarzami to fakt jak nie posmarujesz to musisz mieć na prawdę mega szczęście żeby trafić na kogoś kto jest lekarzem z pasjii ale nie ma co gadać o złych stronach teraz to same POOZYTYWNE wiadomości będziemy czytać :D
Jak tylko Jasiu będzie z nami od razu pochwalę się tak bardzo na niego czekam <3 <3




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011059 przez iwkaa
pulaaaa dzięki za świetne wieści to teraz czekamy na zdjęcie Fabiana i wiadomość od Patuśki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011065 przez agadzie84
Paulaaa jej, super, to teraz już kwestia dni i do domciu ;) dokładnie, przekaz Patusce że trzymamy kciuki i czekamy na wiadomości i zdjęcia Fabianka:)
A co do lekarzy to fakt, jak prywatnie nie pojdziesz to się niczego nie dowiesz... Jak w sierpniu w Polsce byłam to doświadczyłam;)
Tu nie mam porównania bo chodze cały czas państwowo, ale nie narzekam, przynajmniej póki co :)

Moniqua super wiadomości, slicznie Emilka przybiera! I dokładnie, Patrizia ma rację, też bym się wkurzala jakby mi co chwilę ktoś na bezczelnego zagladal do wózka i chciałby brać na ręce... Rodzina ok, ale obcy?

Iwkaa bardzo ładne imię wybrane, też na samym początku myslalam o Karolu, ale tu to jest imię żeńskie, tak samo jak Kamil... Bo Kamila to rumianek ;)

Ja się na chwilę musiałam położyć, bylismy z mężem.kafelki kupić na podłogę do lazienki, niby niewiele, ale wróciłam jakos okrutnie zmęczona, a bylismy może że 3 godziny, bo jescze zahaczylismy o ubezpieczalnie. No to leże, z nogami na poduszce żeby trochę opuchlizna zeszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011067 przez Patrizia
agadzie84 boszee 3 godziny na nogach ja to już mogę pomarzyć po godzinie już mam wrażenie że Jasiek mi wychodzi :P :P :P ale leż kobito leż odpoczywaj :D
ja już powinnam coś zacząć działać w kierunku porodu bo tu już tydzień a nie chciałabym przechodzić :P wyczytałam że pod koniec można odstawić magnez bo on hamuje skurcze i tak się zastanawiam czy nie przystopować na parę dni :P hehe




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011083 przez iwkaa
Patrizia z tym magnezem nie wiem czy prawda bo ja nie biorę od 2 tygodni żadnych leków w tym magnezu a brałam go bardzo dożo na dzień i nic się nie dzieje za to wiem że
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja od 2 tyg leków nie biorę bardziej jestem aktywna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i biegam po schodach do domu na 4 piętro do przedszkola na 2 piętro tak 2-3 razy dziennie i naprawdę czuję że żyję więc nie wiem czy coś może przyspieszyć poród :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011090 przez agadzie84
Iwkaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patrizia ja magnezu w ogóle przez całą ciążę nie brałam, jedynie witaminy no i te moje na tarczycę, teraz zresztą zapisali mi jakieś na ostatni miesiąc ciąży.
Noo, jakiś taki dzień mam do leżenia ale za jakąś godzinę-dwie jedziemy na chwilę do decathlonu, muszę sobie wreszcie torbę do szpitala kupić i powolutku zacząć chyba ją przygotowywać, leżeć może. I buty, wreszcie się ochłodziło i za zimno na japonki, a wszystkie pełne co mam zrobiły się jakieś za małe. I piłeczki ping-pongowe - znalazłam u nas taki mały sklepik, z artykułami dla dzieci z drugiej ręki i kupiłam becik, nie wiem co on ma tam w środku ale nie chcę żeby się zbiło to coś w praniu, bo jest naprawdę fajny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011094 przez iwkaa
agadzie

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011110 przez ElizaZ
Paulaaa Dzięki Bogu już wszystko ok... teraz tylko z górki. Strasznie jestem ciekawa czy ten Konował do którego poszła Patuśka to nie P. Kre .. bardzo dobry lekarz ale teraz nałykał się kasy i jego super podejście uleciało...
Trzymam kciuki za Patuśkę żeby jak najszybciej wróciła do formy i wyściskała swoje cudeńko.

ja jak obiecałam to czytam i zaglądam. Byłam dzisiaj u swojej doktor i niestety mam cc na początek listopada a miał być październik... i tez jestem w nerwach.Rwa kulszowa to okropne dziadostwo, boli jak cholera...drętwieje noga itd. ale jakoś trzeba przetrwać. Moje napięcia brzucha które uważałam za rozciągania i fikanie małej to skurcze ... mam je po 10-15 razy dziennie ale nie zapowiada się na wcześniej jak na razie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl