BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1010942 przez ElizaZ
agadzie84 wszystko na pewno jest dobrze ... jak się nadal martwisz to wypij pół litra wody i poczekaj 10 minut... na pewno mały zacznie się ruszać.. a jak nie to połóż się na lewym boku i weź dwa głębokie wdechy tak żeby brzuch się uniósł do góry i chwilę poczekaj, tak radzą nasze położne. Powinno zadziałać , jak nie to oczywiście musisz skontrolować w szpitalu. Daj znać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010945 przez agadzie84
Pojechalam jednak, zrobili mi EKG, serce bije, teraz jeszcze czekam na konsultacje... Eliza patrz, dopiero odczytałam...następnym razem zrobię tak jak radzisz, dzieki :) trochę się wystraszylam, nie powiem, bo rano i wieczorem mały przeważnie szaleje, jeśli nie to w ciągu dnia, a od wczoraj cisza.
Ale serce bilo ładnie, więc myślę że wszystko będzie ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010948 przez Patrizia
Eliza współczuje bólu ja na szczęście aż takich bóli nie mam poprostu od leżenia mnie zaczynają boleć te biodra :P :P

agadzie84mój dzisiaj tez mał aktywny ale tak jak Eliza pisze popijam wody ile moge i mały daje znaki ale i tak ma dzień lenia dzisiaj , nie martw się jak po KTG serduszko w porządku to jest ok muszisz troche zwolnić tempo bo ty aktywna ostatnio jestes mega przeprowadzka urządzanie domu porządki ojjjj już powoli musisz zwalniać daj znać jak po konsultacjii

Ja dzisiaj tez leniwie pogoda do du...y nic sie nie dzieje bzuch mi zaczuna coraz częściej twardniec ale tak poza tym nic sie nie dzieje

Patuśka JUTRO TWÓJ DZIEŃ :) :) :) trzymam kciuki &&&&




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1010951 przez agadzie84
Wszystko w porządku:) I jeszcze pani doktor która mnie badała powiedziała że na jej oko to raczej przed 25.11 mały wyjdzie;) ułożony już jak do porodu, więc wszystko gra. Złośnik mały :p
Ale faktycznie, też powiedzieli że jeśli się nie rusza to wypić wodę, colę albo zjeść trochę czekolady, pójść na spacer...może i trochę spanikowałam, ale wolałam sprawdzić.

Patrizia, tu pogoda też deszczowa, ale mi odpowiada ;) nie no ogólnie to już zwalniam tempo, dziś się mój przestraszył i powiedział że koniec ze sprzątaniem, siostra jego znajomego przyjdzie mi pomóc...trochę mi głupio bo przecież ciąża to nie choroba i w mogłabym to zrobić sama, ale jak on się robi stanowczy to nie ma zmiłuj ;/

Patuska też trzymam kciuki mocno mocno i czekamy na zdjęcia Fabiana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010961 przez ElizaZ
agadzie84 jeśli chodzi o ciążę i dziecko to tak jak lekarze mówią paniki nie ma... coś mnie niepokoi to jadę.. dobrze zrobiłaś.
Cieszę się że wszystko gra..
no i to na tyle mojego siedzenia..już mi drętwieje noga i biodro.
Trzymajcie się dziewczynki, będę zaglądała .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010962 przez Paulaaa
Hej dziewczyny z tej strony Paulina, siostra Patuśki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



P.S. Zdjęcia Fabianka nie wstawię, bo zwyczajnie nie wiem czy Patrycja by chciała, żebym to ja Wam go pokazywała. Jak dojdzie do siebie to na pewno wrzuci zdjęcie osobiście.
Jeszcze raz Was proszę trzymajcie kciuki i pamiętacie o Patrycji w swojej modlitwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010970 przez agadzie84
Paulaaa


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010971 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010976 przez iwkaa
O jejciu dzięki za informacje
Patuska trzymaj się dzielnie napewno wszystko będzie dobrze trzymamy kciuki!!!!
Dobrze ze z dzieckiem wszystko ok i faktycznie duzy chlop! Patuska wyjdzie z tego mlody organizm da rade
Czekamy na wiesci jutro Paulaaa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010979 przez Patrizia
Dziekujemy za info trzymam kciuki z calych sil Patuśka da rade !!!!!!!!!! Czekamy na wiesci




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010980 przez Mamma Mia!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1010982 przez Patrizia
Mamma Mia co Ty taki ranny ptaszek :P :P ja w tym tyg tez będę ranny ptaszek :P mój do pracy wyszedł i ide w kimono dalej :D

Paulaaa przekaż Patuśce że myślami jesteśmy przy niej :D i niech spina poślady i wstaje :D juz nie mogę się doczekać zdjęcia Fabianka :kiss: :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dzisiaj noc taka sobie do 2 brzuch sie stawiał i mały zaczął sie wyginać już myślałam że coś sie rozkręca ale uspokoiło się trochę mnie stresik nawet złapał :P ide spać dalej :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011001 przez iwkaa
Patrizia ja dokładnie o ty samym pomyslałam dlaczego jej nie zrobili tej cesarki tydzien temu jak cisnienie jeszcze w miare dobre było.... kurcze jaki to człowiek czasem zagubiony jest jak się nie zna niby się ufa tym lekarzom ale czasem chyba za bardzo....
Wazne że już jest po wszystkim i tak jak piszesz dostanie Fabiana to siły wrócą i oby już więcej nic się nie działo!!! Myślami jesteśmy z tobą Patuśka trzymaj się!!!! :)
Chyba już każda z nas odczuwa ten 9 miesiąc ja "gruba"nie jestem ale sapie jak lokomotywa od 3 dni najbardziej jak siedzęmały uciska na przeponę i oddech mały okropnie to męczące
Agadzie dobrze że pojechałaś na KTG wiem co czułaś ja tak miałam tydz temu no ale teraz juuż będziesz wiedzieć pić wode albo słodycze jak się nie pobudzi to wtedy na szpital

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011012 przez Patrizia
iwkaa ja powiem szczerze że ze mną juz tak kiepsko jeśli chodzi moją ruchliwość :P mój W mówi na mnie terminator :( hehehe bo tak zaczynam chodzić oczywiście po domu tak mi wygodniej :)

W czwartek mam wizyte u mojej gin cały czas się zastanawiam czy dotrzymam :P nie mogę uwierzyć że jutro 39tydz kiedy to zleciało w każdej chwili może się zacząć i nie ukrywam że jak się nie bałam tak zaczynam się stresować jak to będzie czy wszystko dobrze ehhh ja już chce Jaśka przy sobie <3 :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011015 przez Paulaaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl