BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1011667 przez Patrizia
No właśnie co taka cisza :P

agadzie84 jak bym nie wiedziała to bym po twoim brzuchu stawiała na dziewczynke :P :P i nie wygląda na mega wielki :)

iwkaa powtórzę się ale kuzwa zazdraszam figury !!!!!!!!!!! brzuch sama piłeczka :kiss: takie różne te nasze brzuchy :P

Ja oczywiście wstałam o 10 :P a mój Jasiek dopiero teraz daje jakieś skromne znaki, pisałam do położnej kiedy się widzimy to mi odpisała że ma ciężką grype :ohmy: :ohmy: żebym stawiła się w niedziele (też kurcze nie może napisać konkretnie gdzie i co będzie nie lubię takich niedopowiedzianych i mało konkretnych wiadomości) teraz musze do niej napisać czy mam w niedziele stawić się w szpitalu gdzie mam rodzić na jakąś kontrole czy na co bo nie wiem nie chcę jechać na darmo 40km żeby mi powiedzieli a jak się nic nie dzieje to po co pani przyjechała :P :P no i mam nadzieje że ona nie chce się ze mną spotkać z takim choróbskiem !!!

Dobra ide pstryknąć zdjęcie mojego bębola póki jeszcze jest :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011669 przez Patrizia
mój bandzioch :P




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011677 przez agadzie84
Hej dziewczyny :)


Faktycznie coś cicho się zrobiło :p

Patrizia hehe na dziewczynkę mówisz :p lepiej nie, wszystko prawie mam pod chłopca :p chociaż dziewczynkę chcę też mieć :)
Już masz chyba nisko brzuch no nie? I gdzie Ty masz te kilogramy?

Iwkaa tak jak Patrizia mówi, piłeczka :) zazdraszczam, bo u mnie łatwo zrzucić tego nie będzie.

No mówię Wam, czasem mam wrażenie że mój brzuch jest wielki a czasem że malutki, a pewnie jest optymalny.

Nogi znów mam spuchnięte i palce u rąk, uh, nie lubię tego uczucia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011678 przez Patrizia
agadzie84 ale byłyby jaja jakbyś dziewczynke urodziła hahaha a nogi palce u rąk to juz chyba od 2 tyg mi puchną :P i też mam tak że czasem to brzuch mega wielki się wydaje a czasem jak sie przebudzam w nocy lub nad ranem to nie czuje żebym go miała :P

Cicho bo już 3 mamuśki maja swoje szkraby którym poświęcają cały swój czas ale pewnie wrócą jak się wbiją w rytm maluchów :P :P

Zaczynam akcje rozkręcania :P na pierwszy ogień idzie kuchnia :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011682 przez iwkaa
Agadzie a może to faktycznie dziewczynka??? :lol:
Mi ostatnio ekspedientka w sklepie mówi to co chłopiec będzie a ja do niej że tak A za chwilę się ocknęłam i pytam skąd wie a ona że widzi po brzuchu a ja oczy jak 5zł :woohoo:
Ja ostatnio robię to co muszę codziennie coś po troszkę nie sprzątam wszystkiego w 1 dzień
ale macie superaśne te brzuszki każdy jest inny :) ale dziewczyny takie brzuchy to mogą rosnąć i rosnąć :D
No ja taką mam figurę po mamie ale rozmiar S już nie zakładam odkąd Majkę urodziłam no może zależy jakie ciuchy i jaka firma ale za to mam inne kompleksy których widzę że wy nie macie mianowicie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011705 przez agadzie84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Poprałam kolejną partię ciuszków małego, jak już wszystko skończę to poprasuję. Oj nazbierało się tego naprawdę sporo.
W przyszłym tygodniu spakuję torbę.

Iwkaa znajoma mojej babci ma coś takiego, że nawet jeśli po kobiecie nie widać, to ona wie że jest w ciąży i wie jaka płeć, mówi że widzi coś w oczach... mi powiedziała że pewna nie jest, ale chyba chłopak no i się sprawdziło ;) Mojej mamie jak ze mną w ciąży była od razu powiedziała że dziewczynka.

Patrizia, ciasto upiecz ;) I chodź po schodach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011737 przez iwkaa
Patrizia a może ciepła kąpiel :) jak zaczniemy Ci tu rady udzielać to Jaś się wkurzy i będzie dłużej siedział :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011752 przez agadzie84
hehehe ojj z wanną bym nie ryzykowała :P taka jedna moja znajoma była już też chwilkę przed rozwiązaniem i bolały ją plecy, więc zrobiła sobie kąpiel. Do wanny weszła ale już wyjść nie mogła....musiała czekać na swojego męża, kilka godzin w zimnej wodzie.

Zgaga mnie męczy. Już mleko mi nie pomaga :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011760 przez Patuśka
Hej dziewczyny :)
Znowu Was nie nadrobię :( Ale jesteśmy już od wczoraj w domku z małym :) Fabian cały i zdrowy wszystko super :) ja się wczoraj kiepsko czułam ale powiem Wam że dziś jest dużo lepiej :) Co prawda męczę się okropnie ale z dnia na dzień jest coraz lepiej . Dziś już byliśmy w Urzędzie wszystkie papierkowe sprawy mamy załatwione i w przychodni i z położną itd. :)
Jutro jeszcze tylko ściągnięcie szwów i wracam do zdrowia :)
Nie będę pewnie bardzo na bieżąco ale staram sie nadrabiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011767 przez agadzie84
Patuśka super!!! Spokojnie, dojdziesz do siebie :) ważne że i Ty i mały jesteście cali i zdrowi, teraz tylko uroki macierzyństwa;) Ahhh normalnie Ci zazdroszczę, też już bym chciała mieć małego przy sobie, a póki co coraz bardziej słoniowata się robię :p Ale jeszcze troszkę.
Trzymaj się tam dzielnie, i dawaj znać jak się mały chowa i jak się czujesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011792 przez Patuśka
Dziękuję Bardzo :) Powiem Wam że to coś cudownego mieć już dziecko przy sobie :) Ale i stres okropny , dziś pierwszy raz się kąpaliśmy myślałam że zawału dostane ale daliśmy radę :) A tak to uczymy się wszystkiego i dochodzimy do wprawy :)
Życze Wam wszystkim szybkiego rozwiązania bo ta miłość do dziecka .. no nie umiem opisać słowami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011856 przez MoNiQa89
:) hej dziewczyny brzuszki macie przecudne
Az milo popatrzec ;)
Pisalyscie o cyckach hihi :) no faktycznie mnie tak duzo urosly ze musialam kupowac nowe staniki ale zawsze mam jeden minus gdy konczylam karmic moje dzieci piersia nie dojsc ze zmalaly duzo.... To byly juz takie chocby spuszczony balon hihi :laugh: dopiero po cwiczeniach poprawiajacych jedrnosc to moglam na nowo sie usmiechnac
patrizia mnie zawsze dopomogl w przyspieszeniu porodu maz hihi:):):) ta metoda u mnie sie sprawdzila bo w obu ciazach na nastepny dzien zaczynala sie akcja porodowa:):);)
Patuśka o jak super ze jestes juz z nami i malenstwem w domku:):):););) wiem ze miec juz dziecko to ogromny stres. Mnie ulzylo fopiero po 2 tygodniach z moja malutka wpadlam w ten caly rytm nauczylam sie ja poznawac i przewidywac rozne sytuacje bo jak wiadomo kazde dziecko jest inne i tylko matka dobrze wie co dziecku dolega co trzeba zrobic by uspokoic dziecko itd hihi te metody ktore juz sie nauczymy przy naszym malenstwu juz przy innym moze sie nie spelnic:):)
Napewno cie jeszcze boli brzuszek kochana ale ten bol pojdzie w niepamiec:):):) teraz w tym pomaga ci malenstwo oj ja wiem kochana gdy juz sie ma takie malenstwo przy sobie to jest taka milosc ze nie da sie opisac :);) to trzeba przezyc
Z czasem teraz tez mam troszke teraz problemu tak jak ty i w nadrobieniu dziewczyn ale staram sie jak moge :);) zycze wam milego dnia kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011857 przez MoNiQa89
Przepraszam za bledy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011859 przez MoNiQa89

To moja malutka
Oj szkoda ze do gory nogami
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011860 przez MoNiQa89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl