BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011861 przez MoNiQa89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011863 przez Patrizia
Hejka :)

Patuśka ja to Ci zazdroszczę masz już synka ze sobą nie mogę się doczekać aż mój bąbel zdecyduje się do nas wyjść !!!! rana i tak pewnie goi sie długo ale Ty już na chodzie i nie narzekasz więc jest dobrze :)

MoNiQa ach jaka księżniczka nam tu pozuje króliczek przesłodki :) i wydaje się że już taka pulchniutka :)

Ja od wczoraj nic wzięłam się za porządki na zakupach połaziłam i zamiast się coś ruszyć to ja się lepiej czułam brzuch tak nie bolał energi masę hhahaha ale słabo czułam Jaska już się troche denerwowałam ale wypiłam całą wode izjadłam dwa jabłka ( uzależniona jestem od jabłek) no i zaczęły sie wygibasy :) dzisiaj może jakiś spacer dłuższy zalicze może pomoże :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011867 przez iwkaa
Moniqa jak cudna ta twoja Emilka taka maleńka :D
Patuska ty to masz powera jak ty juz po urzędach latasz :) ja napewno nie ruszęsię zdomu jak urodze przez jakiś czas mąż będzie wszytsko załatwiał zresztą wie co i gdzie wcześniej też sam załatwiał
Patrizia tak to jest jak chcesz to nie możesz jak nie chcesz to masz Ale to że masz dużo energi to też dobre wieści może będzie Ci łatwiej i szybciej urodzić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011885 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Moniqua jaka cudna Emilka!!! Rośnie dziewczynka, aż miło popatrzeć :)))

Patrizia Jaśkowi chyba dobrze u mamy w brzuchu ;) Pogadaj z nim, powiedz że po drugiej stronie brzucha jest fajniej ;)

Iwkaa u mnie też mąż będzie wszystko załatwiał bo raz że nie wiem czy poradziłabym sobie z językiem, a dwa on się bardziej na tym zna ;)

Jezu jakie porąbane sny dziś miałam, aż jestem pod wrażeniem swojej podświadomości....
I chyba za długo spałam, bo taka się ospała czuję, może też przez pogodę, bo jest raczej pochmurno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011890 przez Patuśka
Moniqa piękna ta Twoja Emilka!!! :woohoo: :woohoo:
Oj tak masz racje czlowiek codziennie sie czegos uczy :)

Patrizia niech siedzi jak najdłużej w brzuszku :)

iwkaa musiałam wszystko pozałatwiać żeby teraz już tylko odpoczywać :P

agadzie ja tez mam teraz dziwne sny ://
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011895 przez agadzie84
Śliczny malutki :woohoo:
A jak z karmieniem? Dajecie radę ?:)
U mnie się chyba jednak pierś zapowiada, bo znów wycieki mi się pojawiły, i to większe niż dotychczas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011906 przez Patrizia
Patuśka no słodziutki Fabianek :)

agadzie84 super masz z tymi cyckami :P mi jakoś nie chce samo nic lecieć ale jeśli chodzi o sny to właśnie śniło mi się dzisiaj że obudziłam się i cały top miałam mokry i wielka plama na nim tak mi z lewego cycka naleciało :P :P

Teraz to chyba najgorszy czas przede mną to czekanie i niecierpliwość kiedy się zacznie pominę już fakt że wszyscy piszą dzwonią czy to już jestem po ???? no masakra :P chyba jutro (jak sie będzie chciało memu mężowi) złożymy łóżeczko :D :D :D :D :D bo już się doczekać nie możemy hahahaha




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011907 przez MoNiQa89
Patuśka oj jaki piekny maluszek tak sie ciesze ze juz mozecie sie razem tulic super :) :woohoo: :) :)
Wlasnie jak ci idzie z karmieniem czy dajesz mu piers
Tak sie ciesze czekamy teraz na nastepne mamuski co beda mialy dzidziusie wszystko sie zapowiada ze nastepna bedzie Patrizia hihi :) :) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011908 przez Patrizia
MoNiQa aaa nawet nie mów mnie to już wcześniej dziewczyny obstawiały że pierwsza polecę i co jak tak dalej pójdzie to będę chodzić przeterminowana :P :P a mój termin ważności tylko do wtorku :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011912 przez MoNiQa89
Dziewczyny tak sie zastanawialam czy wam to napisac ale napisze bo w koncu u nas przy porodach dzieja sie tez niebezpieczne sytuacje to lepiej wszystko wiedziec
Przyklad mojej cioci .
Piekna ciaza bez problemowa nawet nie miala zbytnio problemow z objawami ciazowymi przychodzi ten czas bliski porodu lekarze powiedzieli ze ona jest napewno w 8 miesiacu ciazy lecz ona miala inne przeczucia wedlug jej obliczen wychodzilo na to ze to 9 miesiac i to juz ten czas ale...nic ja nie ruszalo poszla do szpitala do lekarzy konowalow poprosila o usg tlumaczyla ze to juz i strasznie sie martwi zobaczyli jej ksiazeczke ciazowa uznali ze sie wymadrza ze niby jest lepsza od lekarzy tym bardziej jak widzieli ze nie zaczyna sie u niej nic... Tak ja olali i olewali przez caly miesiac a ciagle chodzila tylko dotykali na odczepne brzucha rusza sie a rusza to prosze isc do domu ....
W koncu przyszedl ten ich termin a tu dalej ja nie rusza.... Zrobili w koncu te wyczekiwane usg ...bylo juz drastycznie jej mala dziewczynka byla juz w wodach a raczej te wody zamienily sie w galarete bo rzeczywiscie zamiast w 9miesiacu to byla w 10tym mala udusila sie tym swinstwem rodzila martwe dziecko
Teraz a szczegolnie ty Patrizia nie martw sie hihi nie pisze to zebys sie bala bo w koncu kobieta ma tak zwane 2 tyg do przodu i do tylu termin
Ale jesli dziewczyny zobaczycie cos u siebie niepokojacego to dawac do szpitala i absolutnie nie dawac sie zbyc
yeraz wierze ze napewno nie bedzie tak zle ze juz wszyskie bedziecie mialy bardzo szybki i latwy porod hihi :laugh:
Tak jak ja z Danielkiem 15min od pierwszego skurczu hihi :-D :-D :-D :-D :-D :-* :-* :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011923 przez iwkaa
Moniqa to podkrecilas atmosfere....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011925 przez agadzie84
O masakro, to faktycznie konowały...nawet nie wiedziałam że coś takiego może się przydarzyć.. współczuję cioci :(
Ja się już czuję jak słoń, brzuch mi co chwilę twardnieje, i chyba się obniżył, takie mam wrażenie, a mały jakby jeszcze bardziej naciskał na pęcherz, o ile to w ogóle możliwe... :unsure:

Oddałam kota teściowej, strasznie szkoda mi go było:( płakała, nie jadła, lepiej jej będzie na górze. A my kiedyś weźmiemy innego kota. Szkoda, bo jak była to troszkę mniej samotnie mi było, ale zwierzaka nie będę męczyła.

Za to ambitnie wyszyłam to co chciałam zrobić od początku, tylko powprawiać się chciałam, pierwsze coś co mogę wstawić w ramkę bo nawet wygląda ;)
tylko muszę obszyć naokoło.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011926 przez MoNiQa89
Ale ja naprawde nie chce zebyscie mnie zle zrozumialy jejku :'( :'( :'( :'( chcialam dobrze i myslalam ze jak kobieta wie duzo to lepiej sie zorientuje aby uniknknac niektorych sytuacji wiec dlatego napisalam zeby bylo dobrze
I podkreslilam ze napewno tak NIE bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011928 przez agadzie84
Moinqua i dobrze że napisałaś, ku przestrodze! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011929 przez Patrizia
MoNiQa spoko ja nie takie sytuacje mam opanowane nie dam się zbyć na pewno tydzień po terminie jeśli będę chodzić jeszcze to maja już mi wywoływać :P mnie nie uraziło to co napisałaś więc spoko :D

agadzie84 rozkręcasz się widze z wyszywaniem :P a kotkowi pewnie bedzie lepiej u teściowej skoro nie mógł się przestawić biedaczek




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl