BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012189 przez agadzie84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012190 przez iwkaa
Agadzie dasz rade :) O to super że masz tą wizyte załatwioną :) to juz wszystko wiesz co i jak do porodu aja jednak no wizyte pójdę za tydzieńnic mi nie dokucza mały się wierci cały czas to poczekam zawsze to tydz do przodu i jeszcze urośnie do tego czasu choć trochę
Ja w końcu w weekend weszłam na wagę i mam +10kg także jak dla mnie to w sam raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012191 przez agadzie84
No, dobrze pomyślane z tą wizytą w szpitalu w wyznaczonym dniu porodu :) O ile wcześniej się nie zdecyduje ;)
Spytałam też matrony o ten mój hipotetyczny wyjazd na święta, powiedziała że dziecko musi zobaczyć pediatra, ale wg niej to ogólnie nie ma przeciwwskazań, mówiła że coraz więcej osób lata z takimi malutkimi dziećmi.

Sesja brzuszkowa prawdopodobnie w niedzielę :)

Patuska jak spacer pierwszy ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012217 przez Patuśka
Pierwszy spacer super ! mały spał jak zabity :) Później w domu też pospał więc super :)
Załatwiłam dziś trochę spraw związanych z becikowym a tak to siedzimy w domku i odpoczywamy :) Ta blizna czasami mnie szczypie więc staram się nie przesadzać jeszcze z chodzeniem itd. :)
Muszę odwiedzić jakiegoś dietetyka bo kurde tyle mi zostało na plusie po ciąży że szok nie licze brzucha no bo to normalne a kilogramy zbyt wiele ich pozostało .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012222 przez agadzie84
Patuska byłam kiedyś pod opieką dietetyka, i naprawdę polecam, na bardzo dobre mi to wyszło, -21 kg zdrowa dieta, ładna cera, rewelacyjne samopoczucie :)
Fajnie że się spacerek udał :) a jak Ci się zagoi już to polecam Ci na bliznę taką maść Cepan - wprawdzie jedzie trochę cebulą, ale jest skuteczna :)

Iwkaa, tam pępek, niektórzy to łożysko zachowują.... ;) Gdzieś czytałam że w Wielkiej Brytanii to dość popularne jest..ja bym nie mogła :p


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012223 przez iwkaa
Agadzie super że Activia dała radę :) o masakra łożysko.... bleee
Patuska oj szczypać bedzie a potem brak czucia w tym miejscu ja chyba miałam rok albo 2 ale to normalne No to nie szalej ze spacerami powoli i nie daleko:)
A co do maści ja nic nie polece bo nie smarowałam bardzo ładnie się goiło i zero zrostów!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012227 przez Patuśka
agadzie no po tych 6 tygodniach pójdę do dietetyka bo dużo zostało i źle się czuję z tą wagą więc póki co ejszcze sobie pozwolę pojeść a po upływie tych6 tygodni biorę się za siebie :)
Mi w szpitalu nic o smarowaniu nie mówili tylko codziennie psikać tym octaniseptem czy jak to tam się pisze :P
iwkaa mi się wydaje że ta moja blizna nie należy do najgorszych (chyba) bo nie jest duża i jakoś specjalnie jej nie widać :)
wszystko robię powoli itd. bo jednak trochę się boję żeby sobie krzywdy nie zrobić :)

Ta moja mała pociecha to terrorysta :P Kurdę tak się drze czasami że aż gorąco mi się robi ... A przy kąpieli ? :ohmy: chyba wszyscy sąsiedzi słyszą że Fabian bierze kąpiel .. :P Teraz wykąpany, najedzony śpi :) Ja czekam do 21 żeby zrobić sobie zastrzyk bo codziennie musze na krzepnięcie krwi sobie robić i się kładę bo dziś bez sił jestem a jutro mój ma nockę więc sama będę z małym to dziś skorzystam z tego ze jest i mi pomoże w nocy . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012228 przez iwkaa
Patuskapo pewnym czasie powinien się przyzwyczaić do kąpieli na początku to chyba każde dziecko płacze ja nie zapomnę naszej pierwszej kąpieli Mai tak się darła że nie wiem czy zdążyliśmy ja umyć szybciej ją wyciągaliśmy niż była wkładana
A z ta maścią to dopiero później jak będziesz chciała nie koniecznie bo ona tylko jest na blizny żeby były ładne i mniej widoczne :) a Octaniseptem to nawet nie wiedziałam że się psika kiedyś tego nie robiłam no ale fajnie teraz jest mieć koleżanki po cc to coś zawsze podpowiedzą :D
A sąsiedzi niech wiedzą że dziecko jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012242 przez agadzie84
O matko, to sąsiedzi mają koncerty, ale dokładnie, niech wiedzą że dziecko w domu ;)

Idę do łóżka, znów migrena się zaczyna, muszę zasnąć zanim na dobre się rozkręci ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012283 przez agadzie84
Co tu taka cisza ;) ?
Własnie odebrałam brata z lotniska, za jakieś 2 godziny mój będzie więc pełna chata :p
przespałam migrenę, i o dziwo spałam bez żadnej pobudki nocnej na siku, pierwszy raz od dawna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012293 przez iwkaa
noo cisza zaglądałam rano :)
ja właśnie zrobiłam prasowanie pieluch i prześcieradeł ale się spociłam przy tym żelazku ;P nie mam juz gdzie tych rzeczy trzymać jak będzie łóżeczko dojdzie mi szuflada a teraz już naprawdę nie mam gdzie tego układać a jeszcze pranie zostało dla małego a z łóżeczkiem chciała bym poczekać 2 tyg po co ma się kurzyć
U mnie noce takie jak zawsze jedno siku muszę zaliczyć Dzisiaj w nocy jak chciałam się przekręcić z boku na bok to tak mi brzuch zdrętwiał że aż się przeraziłam nie wiem dlaczego tak a ból przeokropny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012362 przez Patuśka
Dopiero teraz zaglądam bo mój mały dziś dawał czadu .. dopiero teraz go opanowałam i zasnął :)
Dziś był marudą okropną nic mu nie pasowało .. i szczerze mówiąc dziś nie mam siły a tu jeszcze nocka przed nami bo dziś mój S na nocke więc nie pomoże mi :( No ale mam nadzieje że jutro będzie miał lepszy dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012370 przez Patuśka
Cześć Mamuśki :)
Piszę z rana bo później pewnie nie będę miała za bardzo jak :P Fabian miał wczoraj gorszy tylko dzień w nocy było bardzo fajnie obudził sie 2 razy na jedzenie i szedł spać więc dał się wyspać :) Ciekawe jak będzie w dzień ale myślę że tak jak w nocy :)
Już jest takim głodomorkiem że zjadła 90 ml . co 3 godzinki :P zastanawiam się gdzie On to w tym brzuszku mieści .. no ale skoro tyle potrzebuje to tyle dostaje :)
Dzis troszkę posprzątam jak mały będzie spał bo jutro wizyta położnej to żeby było wszystko na tip-top :P a we wtorek mamy tą pierwszą wizytę u pediatry na 12 bo dzwonili wczoraj z przychodni więc już wszystko zaczyna sie ruszać :)
Dziś pewnie zaliczymy spacerek żeby cały dzień nie siedzieć w domu . Mój będzie odsypiał nocke więc my z Fabianem musimy się czymś zająć żeby ojcu nie przeszkadzać i dać się troszkę wyspać :P
No dobra to uciekam bo to 6 godzina dopiero :huh: :P ide zrobić jeść mojemu i jeszcze na ta godzinke się położę poki mały śpi :)
Miłego dnia :) wieczorkiem zajrzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012399 przez agadzie84
Hej dziewczyny;)

Patuska oj to super że mały dał pospac, wynagradza marudny dzień;) fajnie że tak chętnie zajada, może nie będzie problemu z niejadkiem ;)

Czuje się dziś jak slonio-,hipopotam albo coś rownie ciężkiego, sama myśl o zrobieniu jakiegokolwiek obiadu mnie przerasta...

Iwkaa mnie czasem też zaboli rano jak się próbuje przewrócić na drugi bok, w sumie takie mocne ukłucie czuje, ale na szczescie zaraz przechodzi.

Ja chce już urodzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012402 przez Patuśka
agadzie jeszcze troszkę i Twoje maleństwo wyjdzie :) ja ten ostatni miesiac tez okropnie sie czulam jak słon :P
Ja wlasnie sprzatam znaczy staram się bo przy dziecku to jednak nie takie proste :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl