BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1012723 przez Patrizia
Patuśka no musisz uważać na bóle brzucha ja też mam na nie zwracać uwage i jakby sie nasilały jechać do szpitala. Ja Ci idzie karmienie?? dajesz cyca?? ja nie wiem czy ten moj Jasiek sie najada mam mleko ale takie wodniste jeszcze jak wychodziliśmy ze szpitala to dzien wczesniej dopiero sie cos u mnie pojawiło i Jasiek z wagi 3650g spadł na 3300g :(

agadzie84 ja w tym tyg co ty teraz tez byłam do bani słaba bez energii szybko się meczyłam więc bez obaw odpoczywaj ile możesz.:

Aha wszystkie badania synek ma ok no i miedniczka też spoko nie jest powiekszona ale do kontroli jeszcze za miesiac dla swojego spokoju :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012728 przez Patuśka
Patrizia Wooow to faktycznie szybko Ci poszło :)
Ja cyckiem nie karmię przez ta sytuacje co mnie spotkała mały cały czas był dokarmiany i nie umiał nawet chwycić cycka więc jak wróciłam do domu kupiłam mleko i go nie męczę i mam chociaż pewność że się najada :) Kurczę co godzinę ? ja wstaje co 3 i czasami ledwo żyję :P Mój urodził się z wagą 3890g a jak wychodzilismy ze szpitala ważył 3790g równe 100 g spadł ale One powiedziały że to normalne a teraz to na 100 % przybiera bo widać po Nim taki puciek się zrobił :)
I Wszystkiego Najlepszego :) :)

agadzie to normalne ja na końcówce na nic nie miałam siły .

No ja dziś tą bliznę siostrze pokazałam bo Ona jest po 2 cesarkach to mówi żeby nie panikować że to dopiero 2 tyg. musi się na spokojnie zagoić a brzuch pobolewa bo macica się pomniejsza . Oczywiście chodzę i co chwilę obserwuję w lusterku tą bliznę wygląda cały czas tak samo więc chyba nic złego się nie dzieje . No ale jak do poniedziałku będzie mnie ten brzuch pobolewał to pójde do gina pokaże mu niech powie czy wszystko okej jest .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012732 przez agadzie84
No to mnie uspokoiłyście ;)
Ale chciałabym już mieć za sobą, mi się wydaje że max 3 tygodnie i będzie, bo brzuch coraz niżej, i jak na pęcherz mi naciska to trochę kłuje czasami

Niech ktoś weźmie ode mnie tą zgagę :angry: w nocy też mnie cholera męczyła.
ale i tak o milion razy wolę ten 3 trymestr niż 1 ;)

Patrizia i Patuska, śliczne Wasze bąbelki ! <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012747 przez Patuśka
agadzie To już coraz bliżej jak przeczuwasz :) Fajnie że niedługo wszystkie będą miały przy sobie swoje bąbelki :)
A dla mnie ten dzień taki śpiący był że położyliśmy się we trójkę na łóżku i zasnęliśmy mały po 3 godzinach nas obudził :P

Mój pojechał do kolegów oglądać ta galę KSW przyjedzie koło północy więc jestem z małym sama narazie :) Mały śpi a ja powiem Wam że się nudzę :lol: cisza , spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012756 przez iwkaa
Patrizia to porod jak marzenie :)
Śliczne te wasze szkraby :)
Rozpisalyscie sie ale ja na tel wiec tylko po czytam was
Agadzie ja dzisiaj czuje się bardzo źle mam taki klujacy bol brzucha po prawej stronie nie wiem może to od kregoslupa boli okropnie isc nie mogę i do tego brzuch jak kamień twardy na faszerowalam się magmezem i no spa jak jutro dalej tsk będzie jade do szpitala choc lepiej zeby przeszlo Ruchy czuje to się nie martwię no i gdyby bolalo kolo blizny tez bym nie czekala a tak to zwlekam bo mam nadzieję że to miesnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012759 przez agadzie84
Iwkaa o kurcze, niedobrze... Mi się też takie bóle zdarzają w boku, zwłaszcza rano, jak się chce na bok przewrócić, ale zaraz mija...a brzuch też mam twardy, zwłaszcza nad pępkiem.

Patuska to pospaliscie;) też mam taki senny dzień, ale jakos daje rade, zaraz spać...zgaga mi troszkę jakby przeszła, oby się skonczyla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012771 przez Patuśka
iwkaa Oby ból przeszedł .. Daj znać jak się czujesz
agadzie Mnie na sam koniec zgaga tak męczyła że nic mi nie pomagało .. także współczuję tej zgagi .

My już nie śpimy :) Dziś nocka nie była najgorsza chociaż mały obudził sie o 1 i do 3 zrobił sobie leżakowanie więc nie spaliśmy te 2 godzinki :) a tak to budził sie na jedzenie . W ogóle wstałam o 5 przebrałam go później o 7 obudził mnie na jedzenie podnoszę go a On cały się przesikał całe ubranie nawet prześcieradło i materac ! nie wiem czy aż tyle narobił czy ja źle zapięłam mu pampersa ... :dry: szybko go przebrałam ale że nie płakał .. kurde nie da się wszystkiego przewidzieć .
A teraz staram się małego namówić na sen w wózku jak mi sie uda to troszkę ogarnę bo pewnie spotkam rodzinkę na cmentarzu to będą chcieli wpaść to żeby był porządek :)
Całe szczęście blizna przestała mnie bolec ufff.. bo wczoraj się już martwiłam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012773 przez iwkaa
Patuska no to ładnie narobil z tego co pamietam nam tez się to zdazalo chyba pampers się przesunal :)
Mi chyba dzisiaj lepiej brzuch miekki ale na razie jeszcze nie wstalam to nie wiem jak po chodze co będzie oby lepiej jak wczoraj!
Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012781 przez Patuśka
iwkaa to dobrze oby było lepiej :)
No to chyba z mojej winy przez tego pampersa bo teraz jest cały suchy więc muszę bardziej uważać jak zapinam :)
My się szykujemy i koło 12 będziemy spacerkiem wędrować na cmentarz, słonko świeci to się chce iść :) Chociaż moje chłopaki jeszcze śpią więc będę musiała ich wybudzić :)
I wzajemnie Miłego Dnia wieczorem się odezwę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012783 przez MoNiQa89
Patrizia ElizaZ gratuluje maluszkow tak sie ciesze ze juz macie wasze szczescia przy sobie
Patrizia napewno jest twoj maluszek nakarmiony i nasycony nie przejmuj sie barwa mleczka ja na poczatku tez tak mialam a mala ladnie przybiera na wadze najwazniejsze jest to zebys wytrwala w karmieniu z piersi w koncu ta laktacja popusci i bedzie ci z czasem prosciej mleczko mamy jest najzdrowsze
Teraz czekamy na was kochane iwkaa agadzie84 no agadzie84wydaje mi sie ze to juz bliziutko hihi
Patuska rowniez i twoj maluszek przepieknie wyglada na zdjeciu az na wasze zdjecia nie umie sie napatrzec kazdy dzidzius jest wart wszystkiego :laugh: :)
Mamma Mia moja malutka wazy juz 3200kg juz ladnie przybiera na wadze to co bylo a teraz to dzien a noc ale cwaniara chce juz nosic sie na rekach i rozgladac po swiecie no wie jak wykorzystac mamusie hihi;);):) a ten pajacyk kupilam w pepco tam sa tanie a ladne ubranka do dzieci
Pozdrawiam serdecznie zycze wam milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012785 przez MoNiQa89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012805 przez Patuśka
MoNiQa Słodka Emilka :) To ładnie przybiera na wadze :)
My byliśmy na cmentarzu zeszło nam się 2 i pół godz. mały spał jak zabity przespał nawet porę karmienia :P Ale to co się dzieję pod cmentarze i na cmentarzu to masakra .. a przejść z wózkiem to już w ogóle jakiś koszmar . Uśmiałam się bo na cmentarzu oprócz kwiatów i znicz można było kupić ciasta a nawet SKUTER !! :huh: Niedługo będzie można napić sie piwa i kupić kiełbaskę z grilla ... ;//

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012806 przez agadzie84
Moniqua jaką ona już dużą!!
A w pepco masz rację że są fajne rzeczy i niedrogie dla dzieci, jeszcze często w c&a są promocję różne, można małe niedrogo obkupic ;)
Ja mam tu primarka i kiabi, błogosławieństwo, bo ogólnie dla dzieci takich malutkich jest strasznie drogo.

Patuska jej jak ją bym na cmentarz poszła... Tu są, też dziś u nich wszystkich świętych ale oni zniczy nie palą i to nie to samo...jak byłam w Polsce to chidzilam bardziej z obowiązku niż z potrzeby, ale teraz naprawdę chętnie bym się wybrała...w następnym roku na wszystkich świętych przyjade do Polski:) aa apropo siusiania małego, mi kiedyś koleżanką która ma synka powiedziała że trzeba zawsze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iwkaa dobrze że już lepiej:) ją mialam dziś rano skurcze przepowiadając znowu, jakieś silniejsze niz zazwyczaj miewam ale po chwili przeszly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012807 przez Patuśka
No właśnie wiem mi w szpitalu to powiedzieli i zawsze zwracam uwagę :P to chyba z mojej winy źle mu zapięłam pieluszkę .
Ja chętnie poszłam ale powiem szczerzę że jeszcze dla mnie to za dużo ledwo doszłam do domu ciśnienie odrazu wyższe a kręgosłup i brzuch bolał .. Jeszcze z miłą chęcią poszłabym wieczorem żeby zobaczyć ten "efekt" zniczy ale nie mam z kim małego zostawić :( a nie będę go brała bo już za późno i za zimno dla niego .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012808 przez MoNiQa89
PatuśkaHahaha ale sie usmialam z tym cmentarzem i ludzmi co wyrabiaja na tych cmentarzach hihi :laugh: :laugh: :silly: :woohoo: :woohoo:
W sumie dla kazdego to dobra okazja by biznes prowadzic
Oj podziwiam ze dalas rade dzis z tym wozkiem wogole wejsc na cmentarz bo ja odpuscilam i pojde jak bedzie calkiem ciemno moje dzieci uwielbiaja ten blask zniczy sa zachwyceni :laugh:
agadzie84 no nie umie wam tak dokladnie poprzez zdjecia przedstawic jak wyglada moja malutka ale ma juz 51cm i juz zaczyna mnie coraz bardziej reka bolec gdy ja duzej nosze ma rekach hihi:):) spacerki lubie z nia bardzo bo gdy poczuje swierze powietrze to ma dawke od razu spi z okolo 4 godzinki :):)
No no agadzie mnie sie wydaje ze twoj dzidzius do nas dobija sie drzwiami i oknami hihi tylko czekamy az ciebie ruszy informuj nas na bierzaco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl