BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1012545 przez iwkaa
Patuska może Cie nie zdołuje a może z Toba bedzie inaczej przed pierwsza ciążąnosiłam tez XS S ale juz po porodzie niestety nie.... niektóre S zostały ale i musiałam zaopatrzyc się w M niby brzuch zrobił się płaski po pewnym czasie ale z małych spodni skóra się wylewa i wygląda obrzydliwie co jak co ale jednak to juz nie to samo co przed porodem skóra jędrna no i troche w obwodzie klatkie piersiowej też zostało także nastaw się że XS mogą byc jednak małeno ale S czy M to jeszcze nie tragedia!!!! :D :D :D
To dobrze że idziesz na obiad do teściowej przynajmniej nie musiasz gotować :) resztę jakoś przezyjesz. Maja teściowa jutro przyjeżdża ale za tydzień już wraca także malego zobaczy dopiero na Boże narodzenie :)
Agadzie musisz się upiększyć na sesję żeby była wyjątkowa!!! :D
Wczoraj koleznka położna mnie nastraszyła.... była akurat na oddziale jak przyjechała dziewczyna przeziębiona na KTG okazało się że tętno dziecka słabe i od razu na cc ją wzięli zrobili cc wody zielone z dzieckiem cos nie tak i od razu karetką do innego szpitala bo tutaj u mnie takimi dzieciaczkami się nie zajmuja dziecko było w tak ciężkim stanie że reanimowali je kilka razy w karetce ale na szczęscie je dowieźli co dalej nie wiem ale jednak przeziębienie w ciązy to nie taka prasta sprawa a mój mąż taki chory... uduszę go jak mnie zarazi!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012554 przez Patuśka
iwkaa na XS to sie nawet nie nastawiam :P z moim cielskiem teraz o jak kiedys wroce do S/M bede szczesliwa :laugh:
O matko !!!! przez przeziębienie ? :blink: o boze biedny maluszek :(
ciesze się że ja już małego mam obok siebie :)

Była położna wiecie ile siedziała ? 7 minut !!!!! jaja ... i to koniec spotkań . a ja wysprzatałam ogarnęłam się itd. :laugh: ale mam juz to za soba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012564 przez iwkaa
Patuska to sie ciesz że tak na chwilkę zawitała ta moja potrafi godzinami siedzieć Zmień suwaczek :0 to bedziemy wiedziec której ile maluszek ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012567 przez Patuśka
iwkaa no jak dla mnie to dobrze że tak krótko ale 7 minut ? i to się nazywa szybka praca :P
zaraz zmienię bo w sumie nie wiem czy potrafię to zrobić więc spróbuję :laugh: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012569 przez Patuśka
Udało się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012571 przez agadzie84
wow, to wizyta ekspresowa ;)

Tu położna w ogóle nie przychodzi, ja się stawiam z dzieckiem u niej, pierwsza wizyta do 5 dnia, a potem to już pewnie na bieżąco.
My z teściami gdzieś dziś też idziemy na obiad, jakoś specjalnie nie mam ochoty. Ale nic. Gorzej że oni chcą jakieś miasto zwiedzić , a ja się na żadne zwiedzanie nie nadaję, więc albo z moim pojedziemy później albo coś innego trzeba wymyślić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012583 przez ElizaZ
Nie wiem co z fotkami :( moze tym razem sie uda .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012606 przez Patrizia
Eliza gratulacje córeczki jest sliczna

sorki ale nie odp Wam i nie jestem na bieżąco pisze jedna reka wiec ciezko mlody zasnol na mnie hehe karmimy na zadanie bo nie mialam mleka obiecuje ze dzisiaj lub juto napisze konkretnie co tam u nas nocki takie sobie dzisiaj co godzine pobudka a ostatnie dwie nocki nawet oka nie zmrozylam ale synus jest tego wart napatrzec sie nie moge na te jego minki jutro wizyta poloznej zobaczymy ile u nas posiedzi
wiec dziewczynki powoli wracam do Was




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012610 przez iwkaa
Eliza cudna :*
Patrizia tak jak napisałaś maleństwo jest warte każdego poswiecenia fajnie ze juz się tulicie
Kurde ale juz was się duzo rozpakowalo! :)
Agadzie juz niedlugo my! :)
Czekamy na wiecej wiadomosci od was Eliza i Patrizia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012615 przez agadzie84
Elizaz śliczna emilka !:):):)

Patrizia ojj to ciężko z nockami, współczucia...ale najważniejsze że malutki zdrowy :) czekamy na Twój powrót ;) Ciekawa jestem jak u Ciebie wszystko się potoczyło ;)

Iwkaa no w sumie jeszcze tylko Ty, ja i Mamma mia, chyba że już też ma małą przy sobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012659 przez Patuśka
ElizaZ Cudowna !!! :) Przepiękna Emilka :)

Patrizia to czekamy na więcej wieści od Ciebie :) też jestem ciekawa jak się u Ciebie zaczęło itd . :)

iwkaa agadzie to teraz czekamy na Wasze maluszki :)

My dopiero do domu zjechaliśmy . Zasiedzieliśmy się u teściów :) a teraz karmimy sie zaraz kąpiel i spać bo padam już dziś ale pciesza mnie fakt że dziś mój na noc w domu jest to nie tylko ja będę wstawać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012711 przez Patuśka
A co tu taka cisza ? :blink:
My dziś już po spacerku :) Nocka też była całkiem "niezła" bo mały obudził się tylko 2 razy :) więc nawet się dziś wyspaliśmy :)
Dziś co mnie pobolewa brzuch i blizna :( tylko w sumie nie wiem czemu bo ani nie dźwigałam ani nic mam nadzieje że przejdzie i nie będę musiała jechać z nią do szpitala pokazać . No ale staram sie jeszcze nie panikować :)
Dziś ogólnie jakiś śpiący ten dzień .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012713 przez agadzie84
a ja mam potworną, okropną zgagę, normalnie masakra, takiej jeszcze nie miałam :(

Patuska uuu ciekawe czemu tak Cię boli, może faktycznie lepiej to skonsultować?
fajnie że mały nockę przespał, jesteś mniej zmęczona :) A jak wózek się sprawuje?

Dziewczyny czy to normalne że jestem non stop senna i mega szybko się męczę? No coś okropnego, byle wyjście do sklepu, a ja padam z nóg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012720 przez Patrizia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja mam nocki nieprzespane co godzine pobudka na cyca i jeszcze jak na złość w nocy nie chce się zassać pręzy sie i męczy i tak się oboje denerwujemy w dzień nie ma tego problemu nie wiem dlaczego tak jest ?? dzisiaj jest jakiś dziwny w nocy udało mi się go wziąść do siebie do łóżka i pospałam pierwszy raz 3 godziny hurrrra a teraz w ciągu dnia spał już 3,5 godz i musiałam go budzić na jedzenie a i tak to nie było łatwe nie chciał się rozbudzić possał cyca 20mi i dalej w kimono położna przychodzi za godzinke więc się jej zapytam czy to noramlne
A to mój Jasiek moje największe szczęście jakie mnie spotkało :)




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012722 przez agadzie84
Patrizia, wow, ale szybko Ci to poszło ;) Współczuję tylko tego braku snu, dobrze że ta położna przychodzi, to się jej dopytasz:) Ale fajnie, masz już synka przy sobie!
Ps: fejsbuk mówi że masz dziś urodziny ;) tak więc wszystkiego najlepszego!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl