BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1012810 przez iwkaa
Oj normalnie moda moda na tych cmentarzach :) tak jak pisalam rano dzisiaj juz jest ok choc te skutcze przepowiadajace co piszesz o nich agadzie sa naprawdę czesto ale to normalne :)
Oj w tej kurtce co chodzę to zapne ale jak jestem na stojaco bo jak wsiadam do auta to musze rozsunac :) chyba znowu uroslam :)
Moniqa cudna Emilka ale 51cm to kruszynka Maja jak się urodzila miala 57 i 3960g to było co dzwigac :) to pomysl co będzie za niedlugo :) Ja juz zapobiegawczo zapisalam się na masaż pod koniec stycznia napewno taka seria się przyda :) polecam i wam :)
Patuska ty to nie szalej jeszcze dlugimi spacerami dopiero 2 tyg minęło... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012812 przez MoNiQa89
No wlasnie patuska nie szalej z dlugimi spacerami bo ja tez myslalam ze z moim organizmem wszystko ok a po 3 tygodniach trafilam do szpitala z naderwaniem od srodka rany i ostrym zapaleniem
Iwkaa tak masz racje za niedlugo bedzie jeszcze wieksza i ciezsza pamietam jak to bylo bo moje chlopcy wazyli 4150 i 4200kg to az przy mojej obecnej sytuacji trudno mi uwierzyc hihi:);)
Gdzie sie oni tam miescili
A jesli chodzi o masaz to sama z checia bym poszla ostatnio chodze niedospana i wogole hihi chyba bym od razu przy tym usnela :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012822 przez agadzie84
My już po sesji, jak dostaniemy gotowe zdjęcia to pokażę :) Ale jak mi pokazał ten kolega na aparacie zdjęcie to moja pierwsza myśl "jakie ja mam wielkie brzuszysko!!!"
Łapią mnie dziś te skurcze co jakiś czas, nie są jakieś takie że się zginam ale odczuwalne...ale poród to chyba jeszcze jednak nie jest :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012837 przez iwkaa
Agadzie zapomniałam o twojej sesji fajnie ze jestes zadowolona :) Koniecznie musisz się po chwalić!!!!
Skurcze przepowiadajace jak dla mnie to w ogóle nie przypominaja tych prawdziwych takze bez paniki na pewno jak się zacznie to będziesz wiedzieć ze to juz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012842 przez agadzie84
Iwkaa ja tak żartowałam z tym porodem, bo w sumie jeszcze nie czas, jeszcze ze 2 tygodnie niech posiedzi mały i wtedy może już wychodzić ;)
A efekty końcowe sesji za kilka dni, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Ehh standardowo ledwo po 22 a ja już padam, prysznic i do łóżka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012861 przez iwkaa
Agadzie ja już przed 21 w lozku jestem jak tylko Maja idzie spac to ja tez padam tylko tyle ze cos tam jeszcze ogladam w tv ale nie za dlugo Trzeba jeszcze wykorzystać ta nocna cisze :)
Dzisiaj moja Maja udusila by się w nocy slina dobrze ze jestesmy u mamy i spimy razem bo nie wiem czy w domu bym slyszala Dopiero jak ja podnioslam do gory to zlapala powietrze okropnie mnie przestraszyla :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012889 przez agadzie84
O matko, Iwkaa, całe szczęście że byłaś, dobrze że wszystko ok ale się biedna strachu najadłaś :(
Noo, ja też chyba nadrabiam sen na zapas, bo potem nie wiadomo jak będzie ;)

zgaga na chwilę ustąpiła, ale ulga....i tak wiem że wróci ale póki jej nie ma to się cieszę :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012914 przez iwkaa
Agadzie moze nie wroci Jak brzuch Ci opadnie zgagi juz nie będzie przynajmniej codziennie :)
Ja mimo tego że chodze spac wcześniej to i tak w dzień chodze i ziewam ale nie zasne jak się poloze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012925 przez agadzie84
Wrocila cholera :S
To ją mam to samo, w dzień też jestem senna ale też nie zasne, tyle że sobie poleze i coś tam poczytam :)

Jezu mały się dziś prezy a mnie wszystko boli od tego, to chyba place za to że dobrze w nocy spalam :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012943 przez Patuśka
To wyśpijcie się Kobitki za mnie ! :P Bo ja dziś ledwo żyje mały daje czadu od rana .. Już nie mam pomysłu co może mu być jest najedzony, przebrany, załatwiał sie a cały dzień jedna wielka awantura :( No ale licze na to że chociaż w nocy uda nam sie pospać bo dziś jesteśmy sami z małym na noc . Teraz na chwilkę się uspokoił i przysnął ciekawe na jak długo bo dziś prawie w ogóle nie spał aż jestem w szoku skąd On ma tyle siły .
Zdążyłam napisać i się obudził ... i tylko na rekach cwaniaczek by siedział :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012969 przez MlecznaMama
Kochana Patrizio!!!!

wielkie gratulacje! Jasiu jest przewspaniały! Tak się cieszę! Z nockami wszystko się unormuje! Przy dobrych wiatrach za pół roku może sie udać już przespać całą noc, bez podbudek. Ale radość! Trzymaj się ciepło...

Wszystkim dziewczynom również gratuluję! To cudowny czas!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1012989 przez agadzie84
Hej dziewczyny

Byłam dziś na pobraniu krwi i u matrony ciśnienie zmierzyć. I o ile zawsze miałam książkowo, to dziś mi skoczyło, nie nie wiadomo jak wysoko ale skoczyło....jutro i pojutrze muszę iść do niej jeszcze na pomiar a w piątek mam konsultację w szpitalu. Hm, nie wiedziałam że tu aż tak poważnie do tego podchodzą, bo naprawdę wzrost mam nieznaczny... 120/90. No ale jak mówią że trzeba to trzeba.

Patuska jak tam nocka minęła? malutki bardzo płakał?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013001 przez iwkaa
Hej mamuski
Agadzie to faktycznie dbają takie cisnienie to norma ale widocznie wolą dmuchać na zimne
No mi brzuch opadł i ostatnio wstaję 2 razy na siku w nocy ale jak wstaje to nie mogę iść tak ciężko:) Pod koniec tygodnia przywozimy łóżeczko i robimy przemeblowanie chyba najwyższy czas :D no i powoli trzeba zorganizować rzeczy do szpitala.
nie wiem jak u Ciebie Agadzie ale u mnie skurcze przepowiadające stały się lekko bolące ten ból tak promieniuje od góry brzucha aż do.... no wiecie :) zupełnie tego nie pamiętam z pierwszej ciąży...
Patuśka rośnie Ci mały terrorysta :) no niestety ja za Ciebie się nie wyspię mimo to że mi się chce spac to i tak nie zasnę w dzień tylko taka chodze jak po jakiejś imprezie całonocnej hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013010 przez Patrizia
Nie nadrobie i oczywiście z doskoku pisze jak udam mi się jakos wpaść w rytm normalności hehehe to bedzie dobrze a tak szybko co u nas od 2 dni nocki znośne nawet nie kwiknie budzi sie na cycka przebieramy i czasem pochodzimy po sypialni bo spac się Jasiowi nie chce :D ale jakie jaja przedwczoraj Jasiek spał ponad 3 godziny w dzień mówimy z moim że trzeba budzic na jedzenie i uwierzcie kolo godziny nie mogliśmy go wybudzić już się bała że cos nie tak mój zaraz na internet jak wybudzić malucha bo się nie dało hehe przyszła położna mówimy jej że taki jakis ospały a ona boziu kochany jakbym miał takie dziecko to do kościoła na kolanach bym chodziła dziękować :D :D :D no i bałam się o te moje cycki że nie dają dużo mleka ale od czwartku Jasiu przybrał 400g super no i dużo teraz staram się go karmić co 2,5-3 godzin bo wczesniej mial na żądanie i dlatego tak przybrał ale mam to właśnie kontrolować teraz oszukuje go smoczkiem :P U mnie wszystko dobrze chodziaż w jeden dzien zatrzymała mi się krwawienie cały dzień sucho w nocy dostałam drgawki było mi tak strasznie zimno wystraszyłam się ale po 5 min przeszło i wrciło krwawienie mowilam poloznej ale zbadala i powiedziala ze jestem jak nowa "tam" hehe macica wrciła i jest wszystko ki mam pic kawke i dawac kompresor na brzuch jak się powtórzy bo jednak powinno się to troszke jeszcze oczyszczac
Pije namiętnie herbatke z koperkiem i mały pierdziucha jak szalony ale za to nie ma kolki ani boleści brzuszka :D jak na razie jest przekochanie grzeczny poza tymi nockami ale od 2 dni już sie wysypiam więc mam idealnego SYNA :D

Trzymam kciuki dziewczynki za Was śledze na telefnie ale nie moge odpisywac bo mi zjada cale posty




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013011 przez agadzie84
Iwkaa wg mnie to też norma, natomiast u nich za normę jest przyjęte 120/70, trochę panikują wg mnie ale cóż...
Noo ja mam też coraz częściej te skurcze, w dole brzucha tylko...i brzuch mam nad pępkiem twardy. Ja w sumie nie wiem...opada czy nie opada... jak to rozpoznać?
Też chodzę śnięta w ciągu dnia, wieczorem wcześnie zasypiam i bynajmniej nie wstaję wcześnie ;) Trzeba nadrobić na zapas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl