BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #990405 przez agadzie84
Patruśka też się rozpływam :p
Mnie ratuje chłodny prysznic co chwile, albo wanna z chłodną wodą...

Patrizia :D pod górkę najgorzej ;) Ale ci zazdroszczę chłodu w mieszkaniu;)

Słońce zaszło!!! Jupi jupi :D Wprawdzie pewnie zaraz znów się zjawi, ale chociaż na chwilę dało odetchnąć...

Jutro rodzice przyjeżdżają, już się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990440 przez Patuśka
Patrizia podziwiam :P
Ja jednak się aż tak nie leniłam:) poprałam troszkę , posprzątałam i ugotowałam zupę kalafiorową ( taka mnie ochota naszła) :P
a teraz wykąpałam się i siedzę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990456 przez agadzie84
Mam wentylator!!!
Mała rzecz a jak cieszy;) Ale mi fajnie wieje :D tak to ja mogę siedzieć, czemu mnie wcześniej nie olśniło to nie wiem :p
Patruśka a miałaś nic nie robić :p Mi wyleciało z głowy że jeszcze mam łazienkę do ogarnięcia, ale to już jutro.
Teraz mi się nie chce. Teraz będę robić nic. O!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990463 przez Patuśka
Haha ☺ dobrze że chociaż trochę można sobie pomóc w ten upał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990481 przez agadzie84
Noooo... bo ostatnie dni to masakra, na zewnątrz patelnia, w domu piekarnik, nie dało się, a teraz tak dobrze :D
Może nawet uda mi się całą noc przespać dziś, bo jestem dobrze schłodzona, a ostatnich kilka z tego gorąca spać nie mogłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990488 przez Patuśka
Ją też spać nie mogę :( budze się co chwilę a 3-4 w nocy jestem wyspana.. :P ale za to w dzień spie.. A teraz uciekam spać ☺☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990564 przez agadzie84
Nno, wyspana, mieszkanie posprzątane, jedzenie zrobione na przyjazd rodziców, teraz tylko szybki obiad, małe zakupy i mogę się lenić ;)
A od jutra zacznie mi się czas aktywny, znaczy aktywny nie w sensie sprzątanie (wreszcie!!!).
Jak to dobrze że odzyskałam siły, jak to dobrze że sensacje przeszły i czuję się dobrze, bo inaczej cienko by było :p
A w czwartek USG...i pewnie się dowiem kto mi w brzuchu siedzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990595 przez iwkaa
no to agadzie czekamy do czwartku u mnie też grzeje na razie jakoś nie narzekam ale tez juz sie zaopatrzyłam w wiatrak :)
Patrizia ty mówilas coś o grzybkach że też mialaś Jak to jet szybko to przechodzi czy nie bo ja biore te globulki od środy ale cos mi nie przechodzi i nie wiem czy sie martwic czy nie??? Mam nadzieje że to małemu nie zaszkodzi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990680 przez Patuśka
Hej Dziewczyny :)
Co tu tak cicho ? :)
Ja dziś nie mam siły nogi spuchnięte jak balony :( rozpływam się . Patrzyłam na termometr to w słońcu jest 48 stopni więc oczywiście nie wychodzę z domu póki co :) wieczorem pojadę na jakieś zakupy bo nie da sie wytrzymać .
Mały w brzuszku fika coraz bardziej :)
Miłej Niedzieli :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990701 przez agadzie84
A ja prawie cały dzień na plaży, mój mąż śmiał się ze mnie szyderczo bo sobie takie duże dmuchane koło kupiłam, chyba nie wie jak fajnie sobie z falą popłynąć :p A fale super.

Jakieś cholerstwo mnie tu ciągle gryzie, mam całe nogi podrapane ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990746 przez iwkaa
ale ukrop masakra.... my w niedziele zwiedziliśmy zamek Łańcucki bylismy szukać księżniczki :) jak wyszlismy z zamku akurat para młoda była a Maja zachwycona że to księżniczka :)
co tu dzisiaj robic w taki gorąc na basen nie moge.... na palcu zabaw skwar tragedia
Agadzie widocznie zrobiłaś się w ciaży smakowita skoro cos Cię gryzie :D
Patuska mój mały też fika coraz mocniej nie musze zwracac uwagi sam daje o sobie znać wczoraj wieczoram taki koncert dawał że troche zaczeło boleć brzuch mały a takie kopniaki mocne fajne uczucie :)
Chyba mi się suwaczek psuje bo ja już zaczynam 20 tydz a na suwaczku 18 zraz się za niego wezmę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990770 przez Patrizia
iwkaa małam grzybki ale na samym koncu dostalam globulki na 5 dni i w ostatnim dniu zaczela mi sie akcja porodowa jak rodzilam to juz nie mialam a ty na ile masz te swoje??

No straszny upał wczoraj psiedziałam na basenie ciśgle wchodzac pod prysznic i sie chlodzac bo do basenu nie wychodze :) dzisiaj dalej goraco ale cos tam pokazuja ze na dniach ma byc burza :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990835 przez patruska91
Hej dziewczyny ja już po usg połówkowym , chłopak potwierdzony :laugh: Wszystko jest w jak najlepszym porządku .Kolejna wizyta 22 lipca.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990845 przez iwkaa
patuska fajne to zdjecie no i niech rosnie tak dalej zdrowo!
Ja dostałam moje leki na 15dni to jeszcze duzo bo dopiero 5 wybralamobj powoli zanikaja tylko uplawy zostaly i nie wiem czy to normalne w sumie to one zaczely sie od brania tych globulek i nie wiem czy tak ma byc czy nie
Ale ja bym poszla na basen ale w takim stanie nie bede nie odpowiedzialna dla innych :) jedynie ratuja mnie pobliskie zalewy ale same we dwie to nie bardzo mąż do nocy pracuje i z tego nic ale od jutra ponoc ciut chlodniej obyyyy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990873 przez Patrizia
patruska91 super ze chłopak sie zdrowo rozwija takie ładne zdjecia tych naszych maluszków :cheer: :cheer: ja juz nie mogę sie doczekać jak w przyszłym tyg zrobię połówkowe w PL :) a jutro mam tutaj wizyte ale nie biore USG wiec tylko szyjkę sprawdzi i tyle

iwkaa no to ty masz dłuższą kuracje ja miałam końcówkę ciąży wiec chyba miałam mocniejszy antybiotyk dlatego 5 dni kiedy masz wizyte?

Dzisiaj muszę przyznać ze słońca nie ma ale jest tak duszno że aż mi żle :/ niech przychodzi ta burza bo nie ma czym oddychać :)

agadzie84 trochę późno ale zaraz biorę sie za Twój przepis na gaspaccio czy jak to tam sie pisze :P :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl