BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 10 miesiąc temu #990046 przez agadzie84
Eustachy :D Patrizia, spoko, mój jak wspominam o imieniu międzynarodowym dla chłopca to padają propozycje pod tytułem "Mohamed, Mustafa, Spiderman"
także rozumiem że się wkurzasz bo ja też :p Jutro będę się normalnie tym sikaniem stresować :p

Ja lecę ogarniać resztę mieszkania, większość już mam zrobioną, ale znów leń mnie ogarnął i się nie chce. No i upał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990071 przez iwkaa
wszystkie brzuszki extra i każdy jest inny :D ale najważniejsze że nie są puste i rosną i szleją w nich bąble :)
a z badaniem moczu ta zapamiętajcie to na zawsze sikając do kubeczka nigdy nie od początku tylko środkowy mocz bo zawsze wyniki mogą być błędne na początku wypłukuje się cewka a tam wiadomo mogą być jakieś bakterie i dlatego tak jest pamiętam to jeszcze z początku studiów! :D
u nas może będzie Karol albo Antek choć Majka stawia na swoim i chce Mikołaja i tak każdy chce coś innego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990093 przez agadzie84
Iwkaa o widzisz, i tajemnica wyjaśniona:) a mniej więcej po jakim czasie ten środkowy? 10 sekund? Więcej? Mniej?
Moje jeszcze nie szaleje, ale już powoli czuję jakby takie mrowienia w brzuchu, więc powoli coś się zaczyna dziać;)
O Karolu też myślałam, ale w Hiszpanii Karol to imię żeńskie więc odpada...a Mikołaj ślicznie:) Maja i Mikołaj, fajnie tak razem brzmi :) Antek też :)

W dobie Brajanków, Kewinów, Rodżerów i Elwisów (tak!!Elwis też już się pojawił, przez "w" ) to każde normalne imię jest na wagę złota ;)

Nno, sypialnia posprzątana, jeszcze tylko jutro łazienkę trochę ogarnąć, rodzicom sypialnię przygotować i gotowe.
A potem koniec sprzątania na czas jakiś :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990098 przez Patrizia
iwkaa u nas Karol tez sie gdzies przewinął przez myśl a o Mikołaju już wcześniej myślałam tak ładnie brzmi MIKI :) no ale na razie jest Norbert lub Leon sie zobaczy co to na końcu sie okaże :D

agadzie84 wyskrobie Ci chyba statuetkę perfekcyjnej pani domu :P :P :p HEHE ale ja tez tak mam jak ktos ma do nas zawitać w odwiedziny mój zawsze sie smieje ze sprzątam jakbyśmy mieli papieża gościć :P :P a teraz na nikogo nie czekam i nagle nic mi sie nie chce siedze na dup....e i przeglądam neta :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990101 przez agadzie84
Patrizia powiem mojej mamie o tej PPD, to śmiechem zabije ;) no właśnie, ja głównie tak gruntownie sprzątam jak ktoś ma przyjechać, a ogólnie to tam gdzie aktualnie jest bałagan :p Też się śmieję że nadrabiam zaległości z początków ciąży, kiedy ani rączką ani nóżką :p Oj masakra to była, mąż ogarniał jak mógł, ale wiadomo jak facet sprząta :p
Też ładne imiona, Norbert i Leon, a i Patruśka ładnie, Dawid :)

Patruska91 a Ty masz już jakiś typ? bo nie pamiętam czy pisałaś;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990108 przez iwkaa
agadzie to sikanie sama musisz wyczuc zalezy ile Ci się chce :) pierwsze troszke zrob do toalety potem do kubeczka :) nawet jak sie robi test ciażowy to tez ten srodkowy mocz powinno sie brać
A imiona fajne każdy ma swoje upodobania u mnie w rodzinie jest Franek, Jaś, Ania, Basia, Milena i Olaf (na poczatku nie podobało mi sie strasznie ale teraz nie wyobrażam sobie innych imion dla nich)
Mi do perfekcyjnej pani domu tez daleko staram się sprzatać na bierząco ale widomo jak to jest z facetem rano tupta w butach wraca sie 10 razy bo czegos zapomni tu znowu dziecko coś na kruszy czasem szlag człowieka trafia ale już sie przyzwyczaiłam
Patrizia a ty się relaksuj cisza i spokojem po porodzie już tego nie będzie! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990193 przez Patuśka
Fajne imiona dla maluszków :) Trudny wybór :P
Ja ogarniam tylko ale wielkiego sprzątania nie zaczynam :P
Mam pytanie bo obleciałam dziś 4 apteki i nigdzie niby nic nie było . A chciałam kupić sobie jakiś żel chłodzący do stóp ale w każdej aptece usłyszałam " dla kobiet w ciąży nie ma " :/ a chciałam zobaczyć czy chociaż troszkę mi pomoże . Orientujecie się może ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990208 przez agadzie84
Patuśka...nie wiem czy jeszcze jest ale kiedyś była taka seria kosmetyków "Sopot", między innymi był taki żel chłodzący, pamiętam że rewelacyjny był :)
Nie wiem czy chłodzące do nóg muszą być dla kobiet w ciąży, na brzuch ok, ale do nóg...?

I jeszcze mogę polecić taką piankę chłodzącą, nazywa się bodajże "Anna" - też cudnie chłodzi.

Rany rozpływam się. Na zewnątrz patelnia, w domu piekarnik, zero wiatru, masakra :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990216 przez agadzie84
www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/c...ac-upal-w-ciazy.aspx

Przeczytajcie koniecznie, bardzo przydatne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990256 przez iwkaa
Patuska ja miałam i żel i pianke ale nie pamietam nazwy to było już % lat temu! :) ale faktycznie trzeba bylo zapytac inaczej czy cos chłodzącego na opuchlizne nie koniecznie do stóp i nie mów że w ciązy jak coś Ci zaproponuje to zapytaj czy nie ma przeciwskazań do stosowania w ciąży
Teraz te aptekarki są bardzo ostrożne praktycznie większośc pracujących w aptekach mają tylko studium ukończone a ich wiedzą oparata jest tylko na praktyce a niektóre mało pracują u mnie tutaj to ja już wiem gdzie iśc się coś poradzić bo tak to taka żenada że masakra żeby coś po pytac nic nie wiedzą!
Mam też koleżanke po takim studium i sama dopiero w pracy zaczęła się uczyc wszystkiego a jak coś doradzić ma mgr przy sobie
Patuska może pocztaj na necie i potem idź do apteki ja często tak robie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #990291 przez Patrizia
No w koncu wstałam jak człowiek a nie o 10 30 :P :P u mnie dzisiaj juz 30 stopni a ja musze wybrac sie po karte do telefonu na nogach do sklepu mam pol godziny mam nadzieje ze dam rade :)

patuśka masz tu dla kobiet w ciąży z bielendy na pewno w PL jest wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=60316 z Musteli tez jest dla kobiet w ciąży ale chyba mustela jest droga nie pamietam musiałabys poszukac ale z bielendy na 100% jest dla ciężarnych :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990293 przez Patuśka
Dziś pochodzę po aptekach i popytam :)Oczywiście wieczorem. Dziękuję za wskazówki :) I oczywiście nie wiem czy musi być specjalny żel dla kobiet w ciąży ale wczoraj jak te kobitki z apteki na mnie patrzyły to odrazu mówiły że dla ciężarnej nic nie mają .

U mnie dziś upał, nie wychodzę nawet na minutę . Otwarty mam balkon 2 wiatraki chodzą i póki te słonce się nie schowa nie wynurzam się z domu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990345 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Wiatrak!! No że ja wcześniej na to nie wpadłam!!! Biorę dziś starego i po wiatrak jedziemy :D Patuśka dzięki ;)

To co miałam zrobić dziś już prawie skończone, mam tylko pościel do przeprasowania, ale cholera nie włączę żelazka w taki ukrop bo już padnę kompletnie...poczekam sobie do 22 aż się ciemno zrobi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990374 przez Patuśka
agadzie84 Bardzo prosze i polecam się na przyszłość :lol:
Boże mi to jest tak gorąco że chyba się dziś rozpuszczę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #990379 przez Patrizia
a ja jestem Hardkorem :D poszłam na nogach do sklepu w jedna strone mam tym moim teraz tempem 40-45min i nawet spoko sie czułam do momentu jak juz na końcu do siebie mam pod góre wróciłam jak burak czerwona :P :P odrazu pod prysznic i teraz leze i pachne :) na szczescie mam chłodno w mieszkaniu więc jest mi dobrze za godzinke wezme sie za obiad i pozniej na basen :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl