BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #990876 przez iwkaa
ja mam wizytę dopiero 30 lipca jak skończy mi się chorobowe
Jestem wściekła bo wyskoczyła mi dzisiaj opryszczka na ustach to juz trzecia! pierwsza miałam 3 tyg temu tydzien miałam spokoju i potem znowu i teraz jeszcze ta druga mi sie nie skonczyla i już mam następna! ja nie wiem co jest ze mną nie tak jakie witaminy brać zęby sie tego pozbyć a wyczytałam ze przez slonce możne się przenosić a tu jak uniknąć słońca na ustach i czym to smarować jedni lekarze zabraniają inni pozwalają smarować do swojego jeszcze nie dzwoniłam będę pytać na razie położnej
Patrizia u mnie tez duszno niby maja być burze ale pewnie grzes bokiem przejda deszcz juz tak dawno byl. A ja mam slonce od 12 do 21 i swieci mi we wszystkie okna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990877 przez patruska91
Też mam taką nadzieje że jutro chłodniej będzie , bo ja już powoli się topie :laugh:
Moje dziecko to już takie opalone , bo non stop z ciotkami na basenie a ja biała bo jak trochę dłużej na słońcu posiedzę to mi się w głowie kręci .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990882 przez Patrizia
iwkaa to jak siedzisz w domu to smaruj sobie ta opryszczke pasta do zębów stara babcina metoda :) szybciej sie pozbędziesz :) mnie na szczescie jak na raze omija chociaz tendencje mam do tzw "zimy" :)

Udało mi sie zapisac do mojego starego ginekologa w PL we wtorek miedzy 17-18 mam przyjsc i zrobi mi połówkowe :D ale mam pytanie bo wczesniej chodzilam prywatnie do niego i nie placilam nic dodatkowo za takie badanie a teraz tak jednorazowo nie orientujecie sie czy zrobi mi to w cenie wizyty czy musze cos ekstra placic kurcze nie zapytalam sie i nie wiem czy sie placi cos za takie badanie kolezanka co mieszka teraz tu w Niemczech mi pwiedziala ze 400zl na pewno ale mi sie nie wydaje jak sądzicie??

aaaa no i dobijam sie do fryzjerki zeby mnie jakos wisnela na obciecie bo ja dzwonilam do salonu to mnie na polowe sierpnia dopiero chcialy wcisnac wiec zagadalam na FB do znajomej co tam pracuje po cichutku licze ze cos sie uda :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990916 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

Rany ale Wam zazdroszczę chłodniejszego dnia który na bank nastąpi, bo tu na to nie ma szans :(
Ja durna byłam dziś na Gibraltarze w najgorszej fazie dnia, o 15 tu jest najgorsze słońce i teraz chłodzę się wentylatorem.
W międzyczasie u lekarza i podwyższyli mi tyroksynę, ze 175 na 200, nie wiem po jaką cholerę, no ale ok.

Patrizia robiłaś zupę? Jak wyszła?

Patruska91 super że potwierdzony chłopak:)

A ja wyglądam i czuję się jak skwarek, niby siedziałam w cieniu wczoraj na plaży, niby się filtrem smarowałam, ale i tak mnie przyjarało zdeka. Brzuch nie, brzuch zakrywam mokrym ręcznikiem :)


Jezu na nic siły nie mam. A jeszcze jakieś mieszkanie jedziemy oglądać koło 21... Help :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990922 przez Patrizia
agadzie84 właśnie ją konsumuję :D :D powiem tak jak ja zrobilam i spróbowałam odrazu to taka nijaka teraz juz pare godzinek sie chłodziła w lodówce wszystko sie przegryzło to niebo w gębie oczywiście dodałam troche octu i sie delektuje teraz tym przepysznym daniem :D na prawde mega POLECAM reszcie przepis na 33 stronie :P Trzymam kciuki zeby mieszkanko przypdło Wam do gustu &&&&&&

Ja dzisiaj tez umieram duchota straszna ehhhh nie ma czym oddychac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990925 przez iwkaa
u mnie miała byc burza no i byla ale bokiem przeszło i dalej duszno po kropiło troszke i dalej grzeje
Patrizia zależy jaki lekarz jeden robi w cenie wizyty inni doliczaja ja płace 100zl za każdą wizyte i w tej cenie mam wszystko tzn moja wizyta trwa 10-15min cisnienie waga i USG albo badanie ginekologiczne zleca badania co drugą wizyte no i wywiad ale jak narazie na każdej wizycie miałam USG tylko on tak dokładnie nie mierzy dziecka za kazdym razem tylko właśnie na połówkowym bedzie i ok 12 tyg tak robił nie wiem jaki inni to robią bo druga ciążę prowadzi mi ten sam dr Pierwsza ciążę zaczęłam chodzic do innego i go zmieniłam w 17 tyg bo wogóle nic nie robił ani badańnie zlecał ani nie badałkompletnie nic!
A pastę na opryszczkę kiedys próbowałam to tylko mi ją obkleiła i nic nie pomogło byłam w aptece dostałam maś na bazie wit C i B zobaczymy a przezd wyjściem przeczytałam o czosnku przylożyłam i faktycznie zaczęła mi ta nowa przysychac także mam nadzieje że coś zacznie działać!
Agadzie to co z twoja tarczyca nie tak że masz tyroksyne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990927 przez Patrizia
No ja w sumie teraz umówiłam sie z ginem co mi pierwsza ciążę prowadził wiem ze połówkowe robił bardzo dokładnie bo z okolo godziny siedzialam wszystkie te przepływy itd i tez wtedy płaciłam 100zl za wizyte no okaze sie na miejscu ile zawoła :)
Bo ta teraz moja Pani ginekolog to ona nawet nie powiedziała na ostatniej wizycie ze zrobila mi połówkowe :ohmy: i ja tam nie zauważyłam żeby coś wiecej sprawdzała niż zawsze na wizytach dopiero jak wróciłam do domu to widzialam w ksiazeczce ze mam wypisane ze wszystko oki serce kości i takie tam kregosłup ale juz mam jej powoli dość leci na kase i na ilosc a nie na jakosc jutro ostatni raz ide do niej pozniej juz wizyty u poloznej

Czosnek?? nawet nie wiedziałam że pomaga :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990980 przez agadzie84
Iwkaa ja od urodzenia niedoczynność, teraz na badaniach wyszło że coś tam niby nie jest w normie, i kazali mi zwiększyć.
No ale ponoć normalne że w ciąży te wyniki mogą być różne. Zakładam że oni się na tym znają bardziej niż ja ;)

Mieszkanie do chrzanu. Ciemne, dzielnica taka o, w łazience okno wychodzące na patio, po którym łażą ludzie a do którego jednocześnie my nie mamy dostępu. Szukamy dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991012 przez iwkaa
no to kicha z ty mieszkaniem
Ja w dzieciństwie tez chorowałam na tarczyce ale ok 15r.ż leczenie się skończyło i do tego czasu wszystko jest dobrze
Niby dzisiaj miało być chłodniej ale jakoś tego nie czuć. Moja panna zasnęła wczoraj przed telewizorem po 20 a zawsze chodzi spac po 21 a wstała dzisiaj o 5!!!!!! i od tamtego czasu cały czas na nogach jest i się bawi no zwariuje a miałyśmy isc do kina na 16 ale chyba odpuscimy bo ona mi zasnie na tej bajce także mamy dzisiaj długi dzień :D
Oprycha mi się taka zrobiła że aż mi wstyd wyjść na ulicę ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991143 przez Patrizia
ja po wizycie posłuchałma synusia na KTG :D wszystk z nim w porzadku :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991144 przez Patrizia
ahaha i ja mam juz 10kg na plusie :blink: :blink: :blink:




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991233 przez iwkaa
to Patrizia szaleństwo fajnie że z maluszkiem wszystko dobrze :) oby Ci szybko przeszło to dziadostwo.
U nas dzisiaj znowu grzało. My zaliczyłyśmy dzisiaj kino oglądnęłyśmy Minionki i po całym długim dniu wkońcu odpoczynek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991268 przez agadzie84
Patrizia, się nie przejmuj, wszystko przejdzie, zobaczysz:*

Iwkaa ja też zaraz do łóżka, bo też cały dzień w ruchu... w sumie głównie na plaży, ale dużo w wodzie byłam, no a poza tym słońce jednak męczy. Ale przynajmniej już jakąś opaleniznę widać :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991359 przez patio
Witam, jestem mamusią styczniową 2015, i robię obecnie porządki w rzeczach po córce, sprzedaję obecnie kombinezon zimowy rozmiar 56 i butelkę Tommee Tipee. Poniżej linki do OLX. Zaznaczę, że długo szukałam kombinezonu dla noworodka (ciężko znaleźć kombinezon z połączonymi nóżkami, który jest naprawdę mały, inne nawet w rozmiarze 56 są za duże), a ten nadaje się idealnie.

Kombinezon
olx.pl/oferta/kombinezon-rozmiar-56-CID88-IDaO9dd.html

Butelka
olx.pl/oferta/butelka-antykolkowa-tommee...s-CID88-IDaOa3r.html



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991445 przez Patrizia
Hej mamcie :D

U mnie w końcu popadało wczoraj na noc była burza chyba z dwie godziny same grzmoty i zero deszczu dopiero później zaczęło padać jaka ulga teraz 23 stopnie i bardzo delikatne słonko aż przyjemnie :)
Mój bąbel przed chwilą tak się przeciągał że aż takie dziwne uczucie trochę nawet bolało taki dyskomfort bo kopniaki sa super :) cały czas nie możemy wpaść na imie dla naszego synka jak na razie sa Leon i Damian nie wspominając Eustachego :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl