BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 8 miesiąc temu #181125 przez divette
niech mu się szybciutko przebiją. u nas nic ;)
Baby a chodzicie z małym na basen?

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181245 przez ulcia85
ale tu cisza :( moja Julka tez zaczela strasznie ulewac po jedzeniu,nie za kazdym razem,ale kilka razy dziennie :huh: myslalam ,ze to przez to,ze tak strasznie paluszki sobie woycha :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181255 przez baby_55
dzisiaj byliśmy drugi raz :)
bardzo fajnie się bawił w wodzie, pluskał się machał ładnie nóżkami, wcale się nie bał :) tylko potem przebieranie w hałasie suszarek odbyło się znowu w płaczu... wyjątkowo nie znosi szumu suszarki, nie wiem zupełnie czemu ??
za to dzisiaj drugi dzień pięknie usnął szybciutko i śpi sobie nadal :) nawet się nie kręci ani nic :)
jeśli to wszystko przez ząbki to mam nadzieję, że szybko minie :)

oki uciekam do spania babaeczki, miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181291 przez Magdzia
Ojoj, no cicho tu strasznie :) Dziewczynki się wakacjują :D

My dziś rodzinnie spędziliśmy czas. Zaliczyliśmy wygłupasy w trójeczkę i mega spacer, że mi nogi weszły w tyłek :P Tatuś porobił nam zdjęcia (później coś tam wkleję), plus na kolację domowa pizza. Właśnie zdycham tak się najadłam. Wyszły mi dwie mega blachy. Zjedliśmy jedną i ruszyć się nie mogę :D Teraz zostałam już sama, bo P. pojechał do pracy. Ale dzień był super.

Baby podsunęłaś mi pomysł na jutro. Może namówię małża i pojedziemy z Bzyczkiem do Aquaparku :D Tylko, że ja na moje cycki to chyba dwie miski założę :silly: :S Plus uczulenie na chlor, ale jakoś dam radę :D Czego się nie robi dla dziecka :D

No właśnie, dlaczego te zęby nie mogą JUŻ BYĆ :huh: Dzwoniła do mnie trochę wcześniej koleżanka. Ma takiego roczniaka i też narzekała mi na zębiska u tego Malca. Mówiła, że wogóle nie chce im jeść. Muszą go oszukiwać. Dają mu smoka, po czym smoka wyciągają wkałdają łyżeczkę z jedzeniem i zatykają szybko smokiem :P Kilka łyżek tak zje, póżniej to już pluje :silly:

Z szefem nic nie załatwiłam, czekam na odpowiedź z centarli z wawy. Ten mój mądraga g... się zna i wykpił się centralą :angry: Mam niby dostać maila z odpowiedzią :huh: No zobaczymy co z tego wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #181302 przez baby_55
Magdzia my byliśmy na basenie z ozonowana wodą i jednak unikałabym aquaparku, bo tam są dużo gorsze warunki niż na zwykłym basenie, no i spokojniej jest a dla takiego malucha pierwsze wyjście to przeżycie więc spokój jest ważny
tutaj mozna znaleźć baseny przyjazne maluszkom :) www.plywajciezdrowo.pl/szukaj.html

edit:
właśnie zobaczyłam, ze akurat wasz aquapark jest polecany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #181313 przez Magdzia
baby dzięki za stronkę :) Czyli jeśli znalazłam tam nasz Aquapark to znaczy, że jest on przyjazny maluchom? No i u nas chlor :dry: W Bydgoszczy pływałam na ozonowanym, w tej mojej "wsi" pewnie wogóle nie słyszeli o ozonie :angry: :P
A naszą pływalnie polecali nam już znajomi. Ponoć dla maluchów jest super. Mają swój osobny zakątek...cichy i spokojny :D

Dzisiaj z rodzicami łapałem motyle :P




Teraz ciocie poznały całą moją rodzinkę :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181321 przez baby_55
śliczne foteczki :) kurczę nasze chłopaki ślicznie wygladają w takich czapeczkach :)
aquapark wygląda na to, ze przyjazny, u nas niestety nie jest ale na ok. 10 basenów w krakowie tylko 3 są ok więc... no cóż

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181408 przez ulcia85
ja nie wiem co jest mojej malej,druga noc z rzedu budzi sie w nocy i placze przez sen,wierci sie,ma zamkniete oczy i kweka,nie chce ani piersi,lulam ja a ona nic :( :( trwa to ponad godz i zasypia,myslicie,ze to przez zeby????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181429 przez MlodaMama
ulcia u mnie jest tak co noc hehe..mały budzi sie co godzine zje troche i szaleje, smieje sie a zaraz placze, ja juz jestem wykonczona normalnie ehh..no coż tak rola matki jest..

A wczoraj mąż sam zamowil ta butelke, zamówilismy 150ml 0+ szukalismy chociaz 260ml 3+ ale 3+ były tylko butelki 360ml a to za dużo jak narazie... mam nadzieje że bedzie płynąc odpowiedznie, a jak wczoraj wieczorem zamowilismy to kiedy powinno dotrzec?jutro??

Magdzia śliczne zdjęcia:) ja zmykam narazie bo maly juz piszczy chyba zglodnial hihi :)


a i jeszcze nauczyl sie cmokac, juz teraz sie nei pluje tylko caly czas cmoka :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181476 przez ulcia85
MM to zalezy od sprzedawcy kiedy dostanie kase i kiedy wysle,jak wybralas przesylke pocztya to moze byc tak,ze kilka dni poczekasz,wiem z wlasnego doswiadczenia,jak zamula poczta,no czasami sie zdarzy,ze szybciej,kuriera masz w ciagu 2 dni.Sama czekam juz drugi tydz na tusz do rzes,przelew zrobilam o godz 10 wie c kase mial tego samego dnia,na drugi dzien napisal mi wiadomosc,ze wyslal towar listem poleconym i dalej czekam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181518 przez Magdzia
hej, hej

Ja jeszcze nigdy nie czekałam na list polecony dwa tygodnie. Ty lepiej dowiedz się czy sprzedawca nie wali Cię w rogi :ohmy: Nie wiem jak u Was, ale u mnie Poczta Polska funkcjonuje lepiej niż nie jeden kurier :ohmy:

Mam obiadowy dołek. Dajcie jakiś pomysł na obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181522 przez divette
u nas był dupa listonosz i awizo mi nie zostawił i przesyłka wróciła.
poczta jest ok. to urzędy pocztowe nawalają. u nas najpierw listonosz, później paczkarze byli dupy. teraz już jest ok
u mnie wczoraj była zupa z fasolki szparagowej, a dziś mam ochote na wątróbkę

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181550 przez baby_55
u nas też czasem były problemy z listonoszami, bo nie zostawiali aviza ale to na starym mieszkaniu, tutaj jest ok :)

tez nie mam pomysłu na obiad nie wiem co zrobić ?? :unsure:

a w ogóle to bylismy dzisiaj o 10 na szczepieniu, mały juz nie taki mały... waży 7260g i mierzy 64cm :)

MM zalezy jak szybko wysłali, zawsze w aukcji piszą w jakim terminie wysyłają towar

Ulcia to moga byc ząbki ale też inne powody, cięzko tak stwierdzic zwłaszcza na odległość...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181652 przez MlodaMama
Przelew zroiłam przez internet to penwie dzisiaj już kase dostał to myśle że jutro powinno byc no albo w czwartek :)

A ja wczoraj rozmiawiałam zmoim mężem i bratem i mój mąż wyjeżza do belgi pod koniec pazdizernika i wraca dopiero na święta i wtedy ja dopiero z nim pojade, czyli to aż dwa miesiące a miał być jeden miesiąc...poprostu chemy żeby on tam troche zarobił, mieszkanie wynajął nam na początek i włąśnie mój brat ma jemu robote załatwić i pomóc..ehh..DWA MIESIĄCE!!!! to akurat mały będzie zaczynał wszytko robic siadać itd a tatus akurat tego nie będzie widzieć...no ale cóż mam nadzieję że te dwa miesiące szybko zlecą..najgorzej że ja bęę sama tutaj mieszkać, bo do matki nie pójdę mieszkać za żadne skarby już wolę sama tutaj, a teściowa jak to ona wpadnie na 5 minut i se pójdzie.. ''z mamuśką się pokłóciłam i nic nie wróży żebyśmy się pogodziły za bardzo mnei uraziła tym co zrobiła''ale już nie będę się tutaj opisywac co i jak:)

Tylko najgoorsze że to aż dwa miesiące ehh... jakoś będę musiała wytrzymać, ale mam pewnośc że on tam nic nie zeskrobie bo mój brat będzie go pilnował hihihi , naszczęście siostra przyjeżza do polscki we wrześniu i zostaje do świąt to mam nadzieję że mi pomoże..i jeszcze napewno będę za nim tęsknić, jak ja ledwo tydzień bez niego wytrzymałam a tu dwa miesiące??jeszcze nigdy na tak długo się nei rozstawaliśmy, jeszcze synek go nie pozna jak wróci hehe. i urodziny on ma 17 grudnia to też je będzie spędzał tam... synek będzie siadał i tak daleja on tego nie zobaczy, no nic jak trzeba to trzeba w sumie razem podjeliśmy tą decyzję :)
A tutaj coś dla wszystkich mam :) :)


[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #181655 przez MlodaMama
A butelek taka kupilismy jak mysllicie dobra ona bedzie??

allegro.pl/tippee-butelka-150-ml-0-bpa-a...osc-i1759726557.html

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl