BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #134767 przez agito11
Hej
Przyszłamama Witaj;-) Napisz więcej o maleństwie i o Twoim samopoczuciu;-) Pozdrawiam
magdallena155 3400 to ładna waga, ja się martwię o swoje bo podobno około 4 kg ma mieć;-P
Rachela- Biodro pewnie dokucza tak jak mi. Najgorzej podnieść się z łóżka. Znam ten ból.
Jestem po wizycie u gina. Ktg bez zastrzeżeń. Maluszek wiercił się dziś bardzo.
Jeśli chodzi o ten stan zapalny układu moczowego powinno być już ok. W poniedziałek mam powtórzyć badanie moczu. Gin po badaniu stwierdził że szyjka się skóciła i brzuch znacznie obniżył i że poród może nastąpić w ciągu 10 dni;-))))))
Od wczoraj mam skurcze, delikatne.(przepowiadające)
Cieszę się :laugh:
Pozdrawiam Was
Gratulacje dla ''rozpakowanych'' mam;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134776 przez Urszula
Rachela dziekuje za mile slowa! Mam nadzieje, ze i Tobie pojdzie dobrze! Co do plci nie wiemy napewno, poniewaz mialam tylko trzy USG w tym jedno dodatkowe ze wzgledu na bol zwiazany z miesniakiem. Wiec na ostatnim powiedziano nam, ze to prawdopodobnie dziewczynka. Wszystkie rzeczy dla Dzidzi mamy w kolorach neutralnych. Mieszkamy z Mezem w Londynie a jak wiadomo tu w Anglii prowadzenie ciazy rozni sie od tego jak robi sie to w Polsce. Niemniej jednak nie narzekam :) Co do tabelki widnieja na niej nieaktualne imiona dla Naszej Dzidzi; jesli bedzie dziewczynka damy Jej na imie Eliza a jesli chlopczyk - Mikolaj :) Pozdrawiam serdecznie!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134779 przez Rachela
Witamy Przyszłamamę - napisz nam też czy chłopczyk czy dziewczynka. Jak tylko będę miała twoje dane to uzupełnię naszą tabelkę - jeszcze wszytko przed nami. Kto wie może dzisiejsza noc :)

Agito, to super jak brzuszek już nisko, i szyjka się skraca, czyżby maleństwo przyszło szybciej? A czy już wiecie czy chłopczyk czy dziewczynka i jeśli tak to jakie imiona wybraliście?

Magdalena rzeczywiście zgrabna ta twoja córcia. :laugh: Choć pamiętam u którejś dziewczyn też mówili że będzie ok 4 a tu dziecko ok 3 się urodziło.

Do szpitala mam spakowane 2 koszule + koszulkę do porodu. Jeśli chodzi o majtki to koleżanka poleciła mi tzw. babcine bawełniane, bo te siateczkowe w upałach się nie sprawdzają. No i mam też gigantyczne podpaski firmy BellaMama - na razie dwa opakowania a resztę się dokupi.

Nie wiem co się dziś ze mną dzieje, wcinam słodkie jak najęta - chyba przez całą ciąże nie zjadłam tyle słodkiego co dziś ;) no i jakoś mnie dziwnie brzuszek pobolewa...

wpadnę później a teraz uciekam do mojego Miśka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134781 przez Urszula
Magdallena155 co do torby i siatkowanych majtek, mam takie spakowane. Moja torba do szpitala jest spakowana dokladnie tak jak podaja na tej stronie. Mam wszystko z listy :)

Przyszlaamama witaj! Mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko w porzadku, napisz cos o sobie prosze!

Pozdrowienia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134789 przez karolena
Witajcie :woohoo: :woohoo:
Agi-p śliczna twoja Amelcia- taka malutka :kiss:
Madzia czekamy na zdjęcia Antosi :lol: i na info od ciebie :)
Mgdalena155 to faktycznie niunia duża
AgitO- wiesz już co będzie?
ja spać w nocy wogóle nie mogę mam duszności, i co chwile się budzę, zasypiam ok 4-5 rano przebudzam się o 6 rano i śpię następnie do 9-10.
Ja do szpitala wzięłam 2 pary majtek sitkowych, podkłady na łóżku i zwykłe bawełniane majtki.
Czop mi odszedł w niedziele i jak narzazie cicho... żadnych objawów :dry:
czekamy spokojnie na Nikosia. Dopiero jutro przyjdzie pościel do łóżeczka :lol: :angry: tak późno.
Kasiorek fotelik śliczny a zwłaszcza ten kolor CUDNY!!!!
pOZDRAWIAM WAS :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134798 przez kasiorek0310
Rachela to fajniutko chyba tam masz bliżej ja tez swojej położnej ani lekarza nie będę mieć licze na dobry personel, to twój odważny jak chce być przy narodzinach mój tez powtarza że chce ale nie wiem czy czasami się nie wycofa jak przyjdzie co do czego ; /

magdallena155 no to ładny kolcuszek szczęścia masz wiec pewno spora będzie ta twoja kruszynka ładnie jak wszystko ok. z wami oby już tak zostało ; ) Ja mam spakowane dwie koszule i te majtki siateczkowe tez ale jakby było mało to mój mi potem dowiedzie koszule jakbyśmy musieli zostać dłużej. Jak moja bratowa rodziła to też były zakazane majtki ale wtedy wszystko miała ubrudzone krwia ja tez mama jeszcze swoje podkłady bo wiem że w szpitalu nie wiele ich daja wiec wole swoje a jak zostana to wtedy się wykorzysta jako podkład do przewijania dla małego jak u kogoś będziemy ; )

Przyszłamama no to ładnie jak na dzis ale jak widac maluszek się nie spieszy

agito11 to ładnie jak wszystko ok. [po ktg i widze że tez ladna waga przewidywana u mnie tez ma być ok. 4 kg jak już nie jest bo wiecej wizyt nie mam dopiero po terminie mam się zgłosić po bilet do szpitala o ile samo się nie zacznie, no to ładnie jak w ciągu 10 dni może się zacząć, u mnie tam nic się nie dzieje tylko te nogi jak bańki

a u nas bez zmian nudy nic sie nie dzeje tylko czasem w brzuchu cos zakłuje i tyle

Karolena dzieki to mój misiek wybierał fotelik mnie bardziej sie zielony podobal ale co tam i dla dziewczynki potem tez może być ( myśle tu o drugim maluszku )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134800 przez Przyszłamama
Więc tak dziękuję za miłe powitanie :P
Moje małe szczęście będzie dziewczynką nadam jej imię Maja Natalia waży już 3400:P
Moje samopoczucie jest takie sobie lekko kręci mi się w głowie i mam ból podbrzusza jak chodzę i siadam oraz gdy wstaję. Miałam w nocy 1 skurcz i twardnieje mi brzuch . A jak wasze samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134804 przez agito11
Podobno będzie dziewczynka;-) Sandra
No chyba że gin czegoś ;) nie dojrzał to będzie Marcel
Rzeczy dla malucha mam uniwersalne i na chłopca i na dziewczynkę. Wózek też myślę że w uniwersalnym kolorze.. Tylko pozostało łóżeczko kupić. Ale to dopiero jak maluszek będzie z nami;-)

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134858 przez kasiorek0310
przyszłamama u nas samopoczucie takie sobie plecy bolą nogi puchną same dolegliwości ale to juz końcówka dzisiaj 39 tydzień sie zaczął a tu nic sie nie dzieje wiec czekamy cierpliwie, poza tym nic wiecej sie nie dzieje

ciekawe jak tam u świeżych mamusiek daja rade z pociechami swoimi ja to już bym chciała żeby on zechciał wyjśc a tu nic uparciuch jeden :angry: :angry: :angry:

agito11 ladne kolorki pasuja i dla dziewczynki i dla chłopczyka nie ważne co ważne by bylo zdrowie i wszystko an miejscu miało

nic zmyka sie połozyc bo plecy daja znać o sobie i mały sie okropnie wypina ; /

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134859 przez kasiorek0310
przyszłamama u nas samopoczucie takie sobie plecy bolą nogi puchną same dolegliwości ale to juz końcówka dzisiaj 39 tydzień sie zaczął a tu nic sie nie dzieje wiec czekamy cierpliwie, poza tym nic wiecej sie nie dzieje

ciekawe jak tam u świeżych mamusiek daja rade z pociechami swoimi ja to już bym chciała żeby on zechciał wyjśc a tu nic uparciuch jeden :angry: :angry: :angry:

agito11 ladne kolorki pasuja i dla dziewczynki i dla chłopczyka nie ważne co ważne by bylo zdrowie i wszystko an miejscu miało

nic zmyka sie połozyc bo plecy daja znać o sobie i mały sie okropnie wypina ; / i brzuch twardnieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134873 przez Rika
Rachela dzięki :)

Magdallena155 ja nie wyobrażam sobie latać bez gaci po porodzie! Nie wiem co ta babka naopowiadała...
Szczególnie w szpitalu w pierwszych dniach po porodzie ciekną te odchody poporodowe... ale jak ma zamiar chodzić za Tobą i sprzątać to w sumie czemu nie? ;)
Ja po pierwszym porodzie miałam dwa dni porządnego krwawienia i przez 2 dni nosiłam gatki siateczkowe i było OK, później już nosiłam normalne galoty z wkładkami poporodowymi :) A w 6 dzień po zdjęciu szwów latałam w krótkich spodenkach :D

Mi zaczął odchodzić czop dzisiaj w nocy :), do szpitala biorę dwie koszule powinno wystarczyć. Przy pierwszym porodzie nie wystarczyło ale leżałam tydzień i mąż mi codziennie jedną zabierał do prania bo chodziłam zalana mlekiem :/
Teraz troszkę inaczej się przygotuję bo wiem czego się spodziewać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134880 przez hagne
hej :)
Agi-p gratuluję pięknej córci :D
Podoba mi się Twój fotelik kasiorek, może też się na taki skusimy :)
Agito a jaki wózeczek macie?? Nam został wózeczek i fotelik jeszcze do zakupienia, łóżeczko i pościel stoi i czeka :)
Przyszła mama witaj :)
U mnie samopoczucie kiepskie ze względu na upały, ledwo dziś doczłapałam się na badania, jutro wizyta u lekarza i nie wiem jak dam radę dojść :( a mam niedaleko, dosłownie przez osiedle i rondo. Mam nadzieję, że pogoda się zmieni troszkę i będzie lepiej. A w nocy też budzę się co chwilę, a jak mam się przewrócić na drugi bok to masakra :)
Rachela też nie mam ani lekarza, ani położnej, liczę że będzie dobrze mimo wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134956 przez agito11
Hagne
Z wózkiem miałam to szczęście że odkupiłam od znajomej w b.dobrym stanie x-lander wielofunkcyjny z fotelikiem, parasolką spacerówką i torbą. Kolor taki jak na zdjęciu wcześniej danym(gondola) trójkołowiec. Jestem zadowolona bo taki chciałam.
Taki jak na zdjęciu tylko w morskim kolorze. Nie robiłam fotki mojego wózka.
A łóżeczko takie jak na zdjęciu poniżej chcę kupić.

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #135022 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)

Często czytam Wasze wypowiedzi i tak jak Wy nie mogę doczekać się już mojego maluszka :laugh:

Gratuluję kolejnym mamusiom :lol:

Ja dziś się zastanawiam jak zamordować mojego faceta, bo ten jego urlop doprowadza mnie już do szału :angry: A tak się nie mogłam doczekać, jak więcej czasu będziemy razem w domku...

I czy teraz w więzieniu jest dostęp do internetu? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #135302 przez Viszka11
Gratulacje dla Nowych Mamus:* :kiss: :kiss:

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl