BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136579 przez Anja
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136600 przez bombel779
Ale słodkie maleństwo!! :laugh:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136625 przez AgaDolata89
Anja slicznie :woohoo:
od RacheliMarcin urodzil sie o 21.25 wazy 3700 i mierzy 53cm. moj misiek przecinal pepowine.partych skurczy mialam nie cala godz.w sumie caly porod czyli od pierwszych skurczy trwal 15godz pozdrawiamy serdecznie

przekazuje zebyscie sie nie martwily :silly: , ide gotowac obiad i idziemy 2om prababciom pokazac pierwszego prawnuka :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136632 przez Anja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136661 przez agito11
Hej
Gratulacje dla Racheli;-)
Anja -Ślicznego masz synka;-)
Urszula życzę lekkiego porodu;-)
U mnie poza delikatnym skurczami i napinaniem brzucha nie się nie dzieje;-)
Miłej niedzieli życzę :laugh:

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136686 przez kasiorek0310
Ajna Patryczek słodki i taki kolorek ładny ma a nie jak synek młynarza ; )

Rachela gratulacje ładnie jak na pierwszy poród teraz czekamy na fotki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136692 przez pulpecja
Dziewczyny Gratulacje :) za resztę trzymamy kciuki :)
Anja śliczny Maluszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136698 przez Gosia_Krupa
Rachela,gratulacje!

Anja śliczny Skarbek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136712 przez Urszula
Anja sliczny Patryczek, slodziudki!!! AgaDolata chwal sie Kubusiem a jakze inaczej dumni Rodzice! Najpiekniejsze chwile w zyciu! Rachela GRTULACJE! Masz juz za soba, jestes MAMUSIA! Agito11 dziekuje za wsparcie, rowniez zycze oczekujacym Mamusiom cierpliwosci i latwych rozwiazan! Pozdrawiam!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #136749 przez AgaDolata89
:) dziewczyny w dwupakach jeszcze troszke i bedziecie mialy swoje szkraby przy sobie :kiss:
moj Kubus- 10ty dzien :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136776 przez Anja
AgaDolata śliczniusi maluszek, takie dzieciaczki można schrupać ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136903 przez agi-p
Dzień dobry :)
Serdeczne gratulacje dla Racheli :) I witamy Marcinka ...kolejny duży chłopczyk wśród Nas :) Czekamy na relację z porodu i oczywiscie zdjęcia Małego :)
Ależ słodziutkie te Wasze chłopaki :) Anja świetne to wspólne zdjęcie macie :) :) :) Ja poluję na zdjęcie mojej Małej z otwartymi oczkami...ile razy takie chcę zrobić to zamyka oczka :P
Aga widzę , że Kubuś ma skarpeteczki na rączkach :) Ja też jak już zakładam Amisi coś na rączki to własnie skarpetki :P Niedrapki cały czas spadają :P
Co do zmiany terminu , to ordynator zlecił dodatkowe badania .Początkowo chciał przesunąć termin aż o tydzień , ale cukry zaczęły mi strasznie szaleć i zdecydowali , ze nie ma co ryzykować i poszłam na cc jako pierwsza następnego dnia . Całe szczęście , bo chyba bym w tym szpitalu oszalała .
Aga mówisz , że nie straszna Ci kolejna ciąża i poród :) Fajnie :) Ja też następnego dnia po porodzie mówiłam , ze nigdy więcej. Ale oczywiście gdzieś za 2 lata postaramy się o baby :P Już czuję się dobrze i zapominam o wszelkich niedogodnościach . Mężuś jest zakochany w córeczce i koniecznie chce jeszcze jedno dzidzi :) Kochany mój...ale na porodzie był bardzo zdenerwowany i podekscytowany jednocześnie :) Zaraz jak urodziłam to w podziękowaniu , że urodziłam Amelkę , podarował mi piękną bransoletkę i kwiaty :) Normalnie romantyk się z niego zrobił hihihi :)

Dziewczyny a jak tam z wagą po porodzie ??? Ja mam nadzieję , że uda mi się szybko wrócić do normalnego wyglądu . Jak na razie w żadne spodnie z przed ciąży sie nie wbijam :( Do tej pory ubyło mi tylko 7 kg .... jeszcze 9...mozolnie mi to idzie :(

A jak tam dzisiaj Mamusie w dwu paku ??? Może któraś już toczy bój na porodówce :) Życzę Wam z całego serducha szybkich porodów i zdrowych bobasków :)

Idę zjeść śniadanko i zabrać sie za prasowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136921 przez hagne
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że macie maleństwa już przy sobie :)
Rachela gratulacje ! :D
Anja ślicznie wyglądacie z maluszkiem :)
Aga Twój Kubuś przesłodki :)
Agi-p ale masz fajnego męża. Najważniejsze jest wsparcie najbliższych. Super :)
U nas bez zmian, choć jak przedwczoraj dostałam biegunkę to myślałam, że coś się zaczyna dziać ;) ale nic z tego. Mały się wypina na wszystkie strony. Poza tym ząb mnie zaczął potwornie boleć :angry: nie miał kiedy... Muszę do dentysty :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136979 przez Paletka
Rachela-gratulacje!!





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137075 przez dziuplowa
Dziewczyny,

ja właśnie wrocilam z ktg- tfu tfu wszystko ok :), Mlodemu sie nie spieszy :). Zadnych skurczy przepowiednich, czuje sie ok, tylko odrobine gorzej sypiam i oczywiscie mega zgaga ciągle .
Jutro będzie 7 dni po terminie ale ja wyjątkowo spokojnie czekam - dziecko samo wybiera kiedy przestaje mu być tam dobrze - tylko mama mnie do szału doprowadza dzwoniac i przypominajac "ze termin byl na 7", przestałam juz odbierac te irytujące telefony - i " przekierunkowałam ich do męża.

Od kiedy wrzucilam na fb odpowiedniego posta ze jak jeszcze ktos zapyta jak sie czuje to pogryze, znajomi tez przestali mnie męczyć.

ps. swoją drogą czy są tu jakieś babeczki z wawy najlepiej z okolic mokotowa, sluzewia, ursynowa?

kolejne ktg w srode - wtedy juz mentalnie jestem gotowa rodzic - mąz tez ma jakies spotkanie slużbowe wtedy i chętnie się z niego wymiga :).
dzis zamierzam pozamykac ostatnie sprawy na uczelni ( studia zaoczne), koncze wlasnie esej na zaliczenie, jutro depilacja nóg plus pedicure, a co :)

tak wiec mysle ze bede rodzic w srode- taka moja matczyna intuicja.

ps. 2 jak bylam dzis w przychodni na inflanckiej to bylam przerazona jak matki przegrzewają te maluchy, swoją drogą w co je ubieracie?

ps3.ktoś rodził na inflanckiej w wawie?


trzymajcie sie
dziuplowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl