BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150279 przez aska27
Dziewczyny przesłodkie są te Wasze bobasy!!! :laugh: Gratuluję i zazdroszczę :blink:

Rachela co za uśmiech hihi widać ,ze mały zadowolony! :)

Anja , kasiorek śliczne zdjecia :) dzieciaczki CUDOWNE!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150330 przez Green
sliczne dzieciatka :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150597 przez hasia_86
dobry wieczór dziewczyny ;)
gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek :lol:
śliczne te dzieciaczki czerwcowe :) wszystkie pozostałe też :)

kasiorek duży twój synuś i śliczny, a z laktacją na początku zawsze jest ciężko, życzę Ci żebyś miała tak jak ja, zero poranionych sutków i nawałów :lol: :lol:

agito cierpliwości i wytrwałości!!! już nie długo

Rachela Marcinek świetny, tak ładnie się uśmiecha, u mojego nigdy nie mogę złapać uśmiechu aparatem, bo takie krótkie uśmieszki nam puszcza :P

agip ładne te twoje dziewczyny, zresztą widać że po mamusi mają urodę :)
ja na bieżąco czytam co tu się dzieje ale nie zawsze mam jak odpisać


u mnie jak zawsze kolorowo musi być, mały ma katarek, ale jakoś sobie radzimy, bez wody morskiej byśmy chyba nie dali rady, po za tym jest grzeczniutki i tylko czasami dłużej popłacze, normalnie cudowne dzieciątko :cheer:
za to ze mną jak zwykle muszą być przeboje, w dalszym ciągu nie mogę siedzieć na swoich 4 literach, w sobotę byliśmy na pogotowiu no i się okazało że mam jakieś zakażenie, piecze masakrycznie, ale jak mogło być inaczej, ciąża z przebojami, poród z atrakcjami no i w połogu też musiało się coś przypałętać. jak by tego było mało ciągle się przeziębiam i mam anemię :( kiedy się to skończy :unsure: :dry:

na to zakażenie dostałam antybiotyk, niby można karmić ale mały dziwnie reagował wiec karmimy się aktualnie bebiko, ogólnie moim mlekiem nie bardzo się najadał, ale nadal będziemy próbować, odciągam sobie pokarm, jak będzie ok to po antybiotyku wrócimy do cyca, mam nadzieje że się uda :P

dzisiaj byliśmy u lekarza rodzinnego i przy okazji się zważyliśmy, w ubraniu mały miał 4700 g więc ma około 4,5 kg :lol: mama dumna :)
niestety moja waga przez ostatnie 2 tygodnie zmalała tylko o 0,5 kg :pinch: ale ciążowe kg mamy już za sobą teraz walczę z tym co mi nie potrzebne :P :P

trzymajcie się ja mykam spać, bo mój czas leci, mały śpi od 9 więc między 2 a 3 wstanie :S
pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie

a to dzisiejszy Michałek


i jeszcze śpioch :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #150669 przez agi-p
Dzień dobry Mamusie :)
Hasia Misio boski :) Mały śpioszek . I jak taki grzeczniutki to tylko sie cieszyć :)i gratulacje , ze pięknie na wadze przybiera :):):) Oj biedna Ty jesteś...cały czas coś . Oby antybiotyk szybko pomógł . Anemie też miałam , ale szybko przeszła . Ja też czyszczę nosek Amelci wodą morską. A używasz potem gruszki do noska ??? zazdroszczę Ci zgubienia kg ciążowych . Też już chciałabym walczyć tylko z kg poza ciążowymi . A tu dalej waga pokazuje że do mojej wagi brakuje 7 kg :( O dodatkowych cm , których pewnie już nie zgubię nawet nie mówię .

Rachela dzieki za info o łóżeczku . W czwartek jadę oglądać do kilku sklepów , więc i do jyska zaglądnę .
Ależ świetne zdjęcie Małego !!! Mi tak jak Hasi nie udaje się uchwycić uśmiechu . Amelka ma krótkie i całkiem nieświadome uśmieszki . Już nie mogę się doczekać aż będzie się uśmiechała na mój widok i gaworzyła .
Wczoraj była u mnie koleżanka z 7 miesięcznym synkiem . Rany ale miałam porównanie :P Amisia taka malusia i lekka. Jak wzięłam na ręce Igorka to uświadomiłam sobie , ze muszę jak najszybciej oduczyć Amelkę noszenia na rękach :P Ten mały to wydawał mi się taki kloc , ze jakbym miała go na rękach usypiać to chyba by mi odpadły :P:P:P

Agito biedulko czyli walczysz dalej . Sandrunia wyjątkowo uparta jest . Czyli do czwartku czekamy . Za dobrze jej w brzuszku :)

Kasiorek dobrze , ze u Was kapturki zdają egzamin :) Będzie tylko lepiej :) A noce zapewne będą różne . U nas dzisiejsza była paskudna od 2 Amelka wymiotowała non stop i jak już zasypiała to na 15 min . Dzisiaj chyba ja też przez dzień sobie pośpię trochę , żeby nabrać sił . A c do karmienia to ja często podaję 1 pierś ... odbije Małą i zaraz drugą , bo głodomorra się domaga :P I kolejny bobas , który lubi się kąpać :) Czyli tylko moja Mała dalej nie do końca lubi się pluskać . Hmmm...chyba mały brudasek mi rośnie :P:P:P
Fajnie by było jakby wszystko odbywało się bezproblemowo ... ale u każdej z nas coś będzie się zdarzało . Damy radę dziewczyny :)


Nic uciekam i zycze miłego dzionka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #150885 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)
Dzięki wielkie Rachela za dodanie mnie do tabelki :)
Twój synuś przesłodki ma uśmiech i fajnie, że w chuście się pozwala nosić:)
Ja też mam chustę i zastanawiam się czy mu się spodoba, bo mój drugi synek Szymuś nie chciał, żebym go tak nosiła i zaraz płakał. Nawet nosidełko mu nie odpowiadało...
A mam do Ciebie pytanko. Bo kiedyś podczytując Was przeczytałam, że Goleszów to Twoje rodzinne miasto. Mój narzeczony też jest z Goleszowa a teraz mieszkamy w stolicy. Hm może się znacie??? :laugh:

Przesłodkie są zdjęcia Waszych Maluszków :)
Gratulacje wszystkim takich słodziaków :)

Mój Dominiś uwielbia się kąpać, ale za to jest niejadkiem. Musze wybudzać go do jedzonka i zmuszać go, żeby więcej jadł. Pokarmu mam dużo, że wykarmiłabym kilka bobasów, ale może coś Małemu nie smakuje :huh:

Weekend spędziliśmy w szpitalu, bo Mały dostał żółtaczki. Niestety musiał być naświetlany, ale dobrze, że tylko 2dni, bo dłużej chyba bym tam nie wytrzymała :angry:

Czekam teraz aż zadzwoni położna z przychodni i umówi się na wizytę, bo mam juz sto pytań do :)

Jak na razie mój synek jest bardzo grzeczny, źle zobaczymy jak się trochę rozkręci :)
Jego braciszek (Szymon 16mcy) jest bardzo zainteresowany nowym przybyszem :) Ale najchętniej to chyba walnąłby go mocniej w głowę :P żeby mały zaczął płakać, bo jak tak leży ciuchutko, to co to za atrakcja :lol:

Wszystkim mamusiom karmiącym życzę powodzenia i dużo cierpliwości :) Ale ta cała męka opłaca się, bo cóż może być lepszego niż nasze mleczko? :woohoo:

Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #150961 przez kasiorek0310
witam mamusie mój maly spi wiec korzystam mam do was pytanko czy jak karmicie piersia to ile czasu wam dzieciaczki wisza na nich mój dzisija 45 minut na jednym wisiał i sie bałam że cos długo a potem dostal butli troche bo nie wiem czy mam go dostawiac do drugiej piersi od razu czy podawac butelke bo sie boje zeby mi potem nawal nie przyszedł jak nic poradzicie cos niedoświadczonej mamie

Agi a kapturki zdaja egzamin mały lepij łapie sutki i sie tak nie denerwuje a i mnie tak nie boli bo bół nie do zniesienia byl wiec cudny wynalazek jak dla mnie, nasza noc była nawet ok wreszcie doczekaliśmy sie mega kupy co ledwo pampers pomiescił a cieszylismy sie jak dzieci :lol: bo od soboty wieczora nic nie było

Hasia foteczki spioszka cudne, a z tym antybiotykiem sie nie przejmuj byle sie wyleczyc i wrocić do cyca a reszta sie poukłada wiem łatwo sie mówi jak sie tego nie ma ale grunt to dobre myślenie, a maly ładnie przybiera na wadze ja jestem ciekawa ile mój przybierze i czy wogóle coś przybierze czasem cos uleje ale to niewiele

a czy wasze dzieciaczki zawsze odpijaja po piersi bo moj czasem tak a czasem potrafi po godzinie sie obudzic zeby go podniesc na odbicie, a noc mały spał co 4 godziny sie budzi ale nie ma tak zeby stałe godziny mial co do budzenia sie i w ogóle nie wiem czy to dobrze czy xle ale pogadamyz poożna jak do nas przyjdzie

no i czesc papierkowej spraw załatwiona akt i przychodnia zaliczona teraz tylko do mojej skoczyc po dokument do becikowego mój do pracy papiery zawiesc i pozostaje czekac na pesel

Aniaw walczymy walczymy mój tez dostał żołtaczke ale na szczescie w 2 dobie i dwa dni tez mu starczyły zeby go naświetlac, jeszcze troche i braciszek sie przyzwyczai do nowego lokatora w domu trzeba czasu ale jak kolki bedzie miał to juz wogole bedzie mial dośc braciszka oczywiscie tego nie zycze

Zmykam bo mój maluch sie juz wybudza powoli moze troche jeszcze drzemnie do 16 ale nigdy nie wiadomo pozdrowionka ciezko teraz wszytsko czytac ale nic ciekawe co tam u madzi malgorzaty i reszty dziewczyn halo odezwijcie sie jak sobie radziecie i wasze maluchy ????


a to mój bąbel tygodniowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151082 przez hasia_86
witajcie :)

i przechwaliłam tego mojego synusia, jak wstał o 4 rano to do 9 budził się co godzinę, potem zasnął o 13,30 i od 15 walczymy, całe szczęście ciocia przyszła i mogę troszkę odpocząć :P i tu zajrzeć ;)

agip ja to nie wiem czy mój lubi kąpiel czy nie ale już jest spokojny chyba że trwa ona za długo

o i właśnie znowu zwymiotował :angry: a dałam mu cyca, no jednak nie toleruje, nie będę więcej próbować, a ciotka jaka obrzygana :evil:

kasiorek dostawiaj do drugiej, bo będą nie równe piersi, ja tak na początku miałam, że tylko z jednej najczęściej dostawał i widać było ze jedna była widocznie mniejsza :dry:
kapturki tez stosowałam i dla tego od początku mały nie poranił mi sutków, jakiś tydzień temu je odstawiłam bo mały za dużo powietrza przez nie łapał i potem była kolka, a po za tym ciężko je utrzymać w czystości i musieliśmy walczyć z pleśniawkami :dry:
a i z odbiciem to u nas rożnie, nawet bym powiedziała że rzadko, i potem się ulewa :dry: no ale jak już się uda to beknięcie godne dorosłego faceta :laugh:

dobra spadam bo widzę że ciocia se rady nie daje :P
pozdrawiamy

mam już 4 tygodnie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #151090 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151093 przez hasia_86
gratulacje Małgorzatto!!!!!

niech się Borysek zdrowo chowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #151101 przez Anja
Cześć dziewczyny.

Mój bąbel właśnie poszedł na drzemkę. :laugh:
Z nim już co raz lepiej, w nocy zaczyna ładniej spać, mam nadzieję, że niedługo będzie sypiał tak jak w dzień :) Byłabym zadowolona!
Hasia słodziutka dziecinka, kurcze, zazdroszczę, że Michałek taki grzeczniutki, chociaż aż tak na młodego narzekać nie mogę :silly:
Mój jak beka to jak mróweczka za to jak piernie to sam robi wielkie oczka albo potrafi się wystraszyć :laugh:
Niestetey znów Cię "coś" dopadło :dry: Miejmy nadzieję, że szybko zniknie i już będzie ok! No ładnie-Michałek to kawał klocuszka :laugh: Patryk ma 4200 g a 2 tygodnie temu miał 3660 g, więc położna powiedziała, że wszystko ok, bardzo ładnie przybiera! Oby tak dalej!
Agi-p oj biedna Amelka, oby jej szybko przeszło... Ja też tak robię, że podaję jedną, odbijanko i drugą daję, bo Pattinson to też głodomorek :blush: Czasem też dam mu wodę koperkową ok 30 ml do popicia. Bardzo ją lubi!
aniaw mój maluszek też bardzo lubi się pluskać, teraz kąpię go co drugi dzień i jest bardzo zadowolony!
Niestety mój mały też miał żółtaczkę bo mało jadł ale tak jak u Was 2 dni naświetlania i mu przeszło.

kasiorek mojemu też czasem się nie odbije...Wtedy kładę go na chwilkę na 3-4 minutki i podnoszę znowu. I wtedy jest ok. Ciekawe jak to z moim becikowym, tu niestety nie wypiszą mi tego oświadczenia, że miałam choć jedną wuzytę podczas ciąży. Powiedzieli mi, że moga odręcznie po angielsku mi napisać kiedy dokładnie miałam wizyty. Mam nadzieję, że to wystarczy!

Kochane a często kładziecie dzieciaczki na brzuszku? Mój bardzo nie lubi ale widzę, że więcej bączków puszcza i kupke łatwiej robi. Więc ćwiczymy kilka razy dziennie po troszku :)


Ojj mały jednak nie chce pospać, idziemy się bawić.



A to mój Misio.
Mam już 5 tygodni i jestem taaaki silny :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #151107 przez hasia_86
anja specjalnie dla Ciebie jeszcze "cieplutkie" Michałek mógłby tak bez końca spać, na brzuszku najfajniej

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151160 przez Anja
Hasia jaki ten Twój mężczyzna uroczy :blush: Jakie duże usteczka ma, całuśny chłopak z Niego wyrośnie ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #151319 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #151375 przez Anja
Malgorzatta śliczniutki! Jaka karnacja :laugh: Boskie te nasze chłopaczki! :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #151534 przez AgaDolata89
Malgorzatta gratuluje slodkiego przystojniaczka :laugh:
hasia_86 spiacy slodziak - moj tez uwielbia to miejsce :woohoo:
Anja sliczny i silny :)
my przedwczoraj mielismy malowanie sypialni na pomarancz, przy dziecku zeszlo nam to do 4 rano, fakt wieczorm zaczelismy ale jak na zlosc ciagle trzeba bylo latac do niego :dry: tatus jeszcze szedl rano do pracy, ja ledwo zylam. od 19 do 4 rano obrobil 4 flaszki po 125ml :ohmy: wtedy bebiko bo na wisienie na cycu nie mialam czasu :S
dzis wstal po 4 i nie chcial spac,byl pojedzony i przebrany po 8 wynioslam go do pokoju zeby sobie poplakal i wiecie co godzine plakal zanim zasnal :ohmy: ten ma darcie jqkby go ze skory obdzierali :angry: przez sen sie zanosil :silly: dodam ze nic mu nie dolegalo- czasem ma takie nastroje i to na ogol z rana :dry: juz go zaczynaja nerwy gryzc :blink: tu go juz pogryzly :Pna taki kolorek wlasnie malowalismy :P a tu pije butle mleka mojego (odciagnietego) taka jedna to dla niego pikus czasem z drugiej sie domaga :blush: lezy na brzuszku :kiss: mam nagrane jak potem ssal kciuka i tu pytanie do Anji jak wrzucalas filmik na youtube ?zeby potem wrzucic tutaj ?
bede spadac, pogoda brzydka deszczowa, tego lata tak naprawde nie ma :angry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl