BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #236819 przez agito11
Hej
Agi-p NAJLEPSZEGO ;-)
Z tymi kupami nie Jesteś sama. Moja wczoraj nie robiła dziś też jeszcze nie ale jest spokojna. Jakiś czas pewnie tak będzie z kupkami ale powinno się unormować.
Moja też ma AZS ale delikatne i niby diety przy tym nie muszę mieć.
Tylko nawilżać skórę wystarczy.
Sandra zjadła wczoraj kilka łyżeczek zupki jarzynowej smak na początku za bardzo jej nie odpowiadał. Dała radę.
Dziś kupiliśmy Małej leżaczek z fisher price Las tropikalny super sprawa.
Mała teraz będzie w nim zasypiała, lekko nogą bujnęłam i zasnęła;-)
Trochę sobie odpocznę bo nauczyłam ją noszenia a kręgosłup już mi pada....
Uciekam pranie sprzątanie obiad.

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236850 przez Rachela
Agito sliczna twoja coreczka.
Agi jeszcze raz wszytkiego naj:)

ja mam przymusowe leniuchowanie. Bo cos mnie rozlozylo. Leje sie z nosa. Na oczy nic nie widze a o miesniach lepiej nie mowic. No ale zebym nie czula sie niepotrzebna to na imprezke tescia dwa ciasta dzis upieklam. Sernik i murzynek :) chyba kiedys zrobie serniko-murzynek:)

Aniaw udanej przeprowadzki i duzo zdrowka dla Dominiczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #236853 przez Rachela
Agi a na kupke amelki. Wypij sok pomaranczowy- u nas dziala rewelacyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #236995 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Agito Sandra jest śliczniutka :kiss: A Ty wyglądasz rewelacyjnie :)
Leżaczek świetny...kolorystyka mi się bardzo podoba . Fisher price te nowe wzory ma rewelacyjne , takie żywe :) Oby Małej posłużył jak najdłużej , bo np Amelka w leżaczku już nie bardzo chce siedzieć . Zaraz się podnosi , ale Wasz ma chyba oparcie wyżej . U nas tylko jedna pozycja niestety .
Ja też Amelkę nauczyłam do noszenia i czasami to wysiadam :P Mężuś potem musi mnie masować , bo kręgosłup boli jak cholera :(

Rachela to szybkiego powrotu do zdrowia . I kusisz tymi ciastami .... oba moje ulubione (jeszcze za szarlotka przepadam) . A murzynko-sernik mojej babci to mistrzostwo świata :) I pieknie na wieczór jęzor mi wisi po pas i chyba coś jeszcze spałaszuję :P
Dzięki za radę o soku.Szczerze powiem , że sok pomarańczowy piłam ostatni raz chyba w 6 m-cu ciąży . Jako , ze Ama miała takie kolki i alergie to unikałam również teraz produktów z grupy ryzyka . Ale pomału zaczynam próbować .

Dzisiaj Ama pokonała kryzys kupkowy :) Bez pomocy strzeliła 2 wielkie niespodzianki :P tzn ja jadłam i piłam produkty pomocne :P I wczoraj i dziś na samej piersi była . Jutro zaczynamy zabawę z jedzonkiem .

Udanego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237053 przez kasiorek0310
agi to ladnie jak sie z kupka wreszcie udało i to bez pomocy czopka zawsze to lepiej jak sama zrobi :) to pewno cieszyłaś się jak dziecko po takim czasie nie robienia przez Ame ale luzik i ładnie jak sama zasnęła w łóżeczku wczoraj może to jakiś znak ze sama chce zasypiać to byś miała cudnie nasz dzisiaj i wczoraj tez sam i to bez pozytywki juz zasypia za to o 4 robi raban i krzyczy zeby tylko ktoś wstał do niego a jak wstanie to sie śmieje i na głupoty mu ochota przychodzi wiec dzisiaj byl plscz przez pół godziny jak sie zorientował ze nikt nie wstaje to poszedł dalej spać

rachela miłego pobytu na Morawach bo pewno u teściowej jesteście i rodzinki męża i kuruj sie tam ładnie oby szybko puściło choróbsko

aniaw czasem jest fajnie w szkole czasem nie ale co tam coś zrobić muszę jeszcze puki w miare sie chce bo potem ciężko będzie a jak tam Dominik lepiej już coś a masz jakieś fotki z tego tarzania sie w liściach twoich mężczyzn z chęcią bym to zobaczyła

a my dzisiaj zrobiliśmy próbę nowego dania czyli jabłko marchew i banana bo takie słoiczki tez miała tylko dużo więcej było ja równowagę chwile bo chwile ale coraz dłużą chwile wiec chyba szybko zaczniemy siedzieć :D

agi ten nawilżacz fajniutki i cena tez całkiem fajna :) prezent praktyczny i przydatny przy maluchach i nie tylko :D

milej nocy i do wieczorka jutro bo pewno znowu tak wejdę bo zajęciea rano tylko do 12 a potem na cmentarze objechać i potem stały rytuał wieczorny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237117 przez aniaw
Cześć kobitki:)

My dziś leniuchowania ciąg dalszy :laugh:
Tzn przeglądam trochę rzeczy nasze i jak coś niepotrzebne to robię zdjęcia i wystawiam na gumtree na sprzedaż, bo w nowym mieszkanku się nie pomieścimy a przy okazji kasa się przyda :laugh:
Dominik kaszle mniej ale za to stany podgorączkowe łapie i czasem taki marudnawy, że szok.
Dziś musiałam dwa razy podawać Paracetamol w syropku ;)
Zobaczymy jak jutro będzie i albo jutro albo poniedziałek lekarz ;)
Mamy tez mały sukcesik bo pół nocy przespał Dominiś w swoim łóżeczku a później leniwa mama wzięła go po karmieniu do wielkiego łóżka ;)

Agi fajniutki ten nawilżacz :) Dobrze, że z kupkami się udało :)
Ja a propos kupek u maluchów pamiętam taki wywiad z Chylińską jak śmiała się jak ktoś tam z rodziny radził jej jeść śliwki, jak jej pierwszy bobas karmiony piersią nie mógł zrobić kupki.
I ona jadła te śliwki mimo, że ich chyba nie cierpiała i sama biegała do kibelka a dziecko na to niewzruszone :lol:
Powodzenka Tobie też życzę przy próbowaniu nowych potraw, które do tej pory omijałaś :silly:

Rachela dużo zdrówka :) a o ciastach ani mi nie mów bo ja obecnie do świąt jestem na mega diecie antysłodyczowej :angry:

Kasiorek zaraz poszukam jakichś zdjęc specjalnie dla Ciebie :)
No a w szkole wiadomo, jak to w szkole, ale ważne, że jeszcze się Tobie chce :laugh:
Niezły mądralinek ten Twój synuś tak wymuszać na rodzicach nocna pobudkę :silly:

Agito słodka ta Twoja Sandrunia i Ty jaka laseczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #237119 przez aniaw
I jeszcze obiecane fotki:

Tata z synkiem :)

Szymuś uwielbia liście :)

A tu ja próbowałam z nim zdjęcia za rączkę, ale dla niego liście były ważniejsze i gdzieś miał moje pomysły :P

A tak ostatnio Szymuś zaklinował się w wózku i ruszyć się nie mógł :lol:

Już Was nie zameczam :laugh:

Do jutra :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237172 przez agi-p
Witam się niedzielnie :)
Kasiorek dobrze , że Nikos dopiero o 4 ma pobudkę ..oj ja to bym tak chciała :P I gratki z powodu kolejnego dania .Nikoś to mały smakosz :)

Aniaw zdjęcia swietne . Szymuś mały kombinator :P A Dominisiowi żeby ta gorączka minęła . Super , że przespał pół nocy w łóżeczku..małymi kroczkami do przodu :)
Co do tych śliwek to ja też jem :P Na początku pokręciło mnie po brzuchu , ale na tym się skończyło . Ja ogólnie mam problem i jak coś działa na wszystkich , to mnie nie rusza .

Dzisiaj w ruch ida owoce dla Amelki :) I odrobina kaszki mannej . Kupiłam ostatnio tą z bobovity kaszkę manną wieloowocową . Dosypuje się odpowiednią porcję no do deserku i tyle . Nawet gotować tego nie trzeba , więc ułatwienie :P

I wczoraj nagrałam filmik jak moja Ama pierdzi na buzi . Popołudniu ej zgram i spróbuje zamieścić .

Milej i spokojnej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237395 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Cisza weekendowa na Naszym wątku :P
My spędziliśmy miły dzioneczek . Byliśmy w odwiedzinkach u chrzestnego mojego Mężusia , a potem do Nas przyjechał chrzestny Amelki :) Było miło i Amelka dostała kaskę na połowę fotelika samochodowego :)
I udało nam się przemeblować w końcu naszą byłą sypialnie , a teraz juz pokoik Amelci .
Tak więc dzień przeleciał szybko i pracowicie .

Mam nadzieję , ze rano będzie tu kilka postów do poczytania ...tymczasem życze milej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237430 przez kasiorek0310
aniaw to dobrze jak Dominis lepiej juz i mniej kaszle a forteczki cudne nie ma to jak rodzinny wypad :D

agi no to dzien odwiedzin mieliście ładnie to w ten sposób Ama ma swoj pokoik to wy sie do innego wyprowadziliście czy jak a to juz chce fotelik wymieniać małej czy jeszcze nie ???


a ja dzisiaj zakupiła deserki z bobovity dla małego bo nie robiłam słoiczka ani z brzoskwinkami ani z dzika róza czy owocami leśnymi wiec tych co nie mam to bede dawać mu kupne zobaczymy jak na razie wcina bez zarzutu wszystko moja mama czyli jego babcia dał mu znowu starte jabłko troszeczkę i znowu wypluł cos mu nie podchodzi bo takie ze słoiczka to wcina :) i wzbogacił sie o kolejne rajstopki tym razem Kubusiowe :D
i byl z nami odwiedzić dziadzia na cmentarzu po raz kolejny na szczęście całą ta cześć przespał potem w sklepie jak oszalały oglądał wszystko bo tam kolorowo ze szok i zaczął jakieś nowe słowo czy nie wiem jak to nazwać czasem wola tak : WBU CZY JAKOŚ TAK bardzo fajnie to brzmi przy tym ze sie śmieje i pluje jakby trochę ale uśmiech do mamy wracającej ze szkoły bezcenny tym bardziej jak moja mama stwierdziła to jak wracam jest pogodniejszy i weselszy a jak mnie nie am to taki smutny jest pieknie tak jak on sie cieszy

spokojnej nocy papatki do spisania jutro mój ma 2 zmiany wiec pewno wieczorkiem wpadnę aha i dzisiaj już nam nie zrobił pobudki o 4 może znowu sie cos przestawiło ale zeby go tak denerwowały zobaczymy jak bedzie dzisiaj

aha agi jak tam po owockach smaku nei straciła Ama chętnie jadła ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237488 przez aniaw
Agi fajniutko, że dzień się udał a jaki fotelik wybraliście teraz?
I czekamy koniecznie na filmik z Amelka w roli głównej :laugh:

Kasiorek a mój to się tak strasznie uśmiecha do tatusia za każdym razem jak ten do niego zagada, normalnie szok :laugh: A ja się staram wydurniam itd :P
Ty to już pełna parą z tymi nowymi smakami, super :)

Dziś tatuś podał Dominiczkowi kilka łyżeczek jabłuszka bobovity i podobno mu smakowało :)
Powiedział mi dopiero później że podał, więc tego nie widziałam, ale jutro ja mu podam znów i sama się przekonam :)

No małymi ale bardzo małymi kroczkami z tym łóżeczkiem nam idzie ;)
Dziś byłam jakaś zmęczona nocą i pospałam sobie do 10.30, ale tylko dzięki temu, że mój M wziął Dominiczka z sypialni raniutko i się nim zajmował, więc mogłam pospać. no i wtedy właśnie podał to pierwsze jedzonko Małemu :silly:

Ja kombinuje i myślę nad prezentami świątecznymi i ciągle się zastanawiam jak pomieściwy się w nowym mieszkanku i szukamy jakiegoś wyrka, ale wszystkie jakieś drogie ;)

Kurcze jutro idę do gina w sprawie tej mojej nadżerki po skierowanie na dalsze badania :huh: Jeszcze tego mi brakowało :huh:

Uciekam, bo już późno.
Dobrejnocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237498 przez agi-p
Hejka :)
Aniaw ale fajnie , ze mogłaś sobie pospać ..kochany Meżuś :) Kurcze powiem Ci , ze ja po nocy tez padnięta jestem . Spanie Amelki dalekie jest od ideału . Dzisiaj co ją w nocy odkładałam do łóżeczka , to po 10 min pobudka . I nie pomaga ani głaskanie , ani przytulanie czy nucenie . Tylko przystawienie do cyca . O 4 już zabrałam ją do naszego łóżka i zasnęłam podczas karmienia .
A z prezentami to ja tez już zawrót głowy mam . Najgorzej to wybrać coś dla Paulinki , a najprościej dla Amelki :) No i dla Mężusia muszę coś wybrać ...hmmmm , dobrze , ze jeszcze trochę czasu zostało .
Powodzenia u Ginekologa .

Kasiorek wyobrażam sobie jaki Nikoś musi być szczęśliwy jak wracasz :) Jesteśmy dla naszych maluchów najważniejsze . Czyli Nikodemek nowe smaki popróbuje ...oby mu smakowały .

Co do pokoju Amelki , to na razie i tak sypiamy na dole w salonie od paru tygodni . Sypialnie zaczęliśmy robić , ale skończona będzie dopiero w przyszłym roku . Wtedy też Ama zamieszka na dobre w swoim pokoju . Tylko elektr.nianię muszę jeszcze kupić .

A fotelik nam jeszcze nie potrzebny . Myślę , że zmienimy w styczniu . Ale już podczytałam dziewczyny z innych wątków i mam swoje typy .

Wczoraj podaliśmy Amelce jabłuszka z brzoskwinką i kaszką manną wieloowocową , tzn Tatuś podał .Jaki dumny był , stwierdził , ze zawsze jak tylko będzie w domku to on będzie Amelcię karmił . Pomijam fakt , ze oczywiście Ama była brudna jak nigdy , zresztą Tatuś i krzesełko też :P Ale miał taką frajdę , ze nawet nic nie mówiłam :) Amcia początkowo pluła jedzonkiem , ale potem jadła ze smakiem .

Idę pokombinowac z tym filmikiem i postaram się doadać .

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #237666 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #237668 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #237670 przez Malgorzatta
ps. Zdjęcia super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl