BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #286652 przez kasiorek0310
malami no wiesz co to ty za filmiki dajesz nam tu do oglądania ale po prawdzie to tak rzeczywiście jest

no tak chore ale co zrobić to i tak fajnie ze wam sie udało to co niektórzy mierzą cenę na widok kiecki im droższa tym więcej masz księdzu dać chore
no to tym bardziej ze sam namawiał to i tak dobrze ze dużo nie krzyknął

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286735 przez aniaw
Uciekam już do wyrka bo moi już śpią :)
Jutro rano mam do pracy ;)
I szczepienie Dominisia jutro i mój M będzie musiał iść, bo ja nie mam jak ;)
Ciekawe ile Mały waży i co z tym za dużym ciemiączkiem, może będzie trzeba badania poziomu wit D zrobić, bo ja mu już nie dawałam ;)

We wtorek rehabilitacja a w środę znów okulista ;) Tylko same wizyty :dry:
Dobrze, że przynajmniej bezpłatne :P

A z tymi księżmi to też szlak mnie trafia, że potrafią takie ceny zaśpiewać sobie :angry:

MałaMi widziałam już ten filmik, niezły :silly:

Kasiorek chusta zwykła elastyczna, dostaliśmy jak Szymonek był malutki la eon nie lubił w niej chodzić ;)
Z tą teściową to się masz ;)
A u nas w biedronkach też nie było nic ciekawego niestety :(

Jeszcze zapodam Wam fotkę Szymonka śpiącego :)
Jak zawsze na brzuszki i wśpiworku bo się rozkopuje :) I słodziutko przytulił swojego Georga :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286771 przez kasiorek0310
ania słodkie to foto z ta małpka i jak ja przytula :)

nie bój sie twój M sobie na pewno poradzi i będzie ok
daj znac potem ile wazy ten wasz klocuszek :)

spokojnej nocy dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286789 przez agi-p
Witam :)
Aniaw super fotki :) Wyglądasz świetnie w rozpuszczonych włoskach :) Fajnie Ci w tej fryzurce :) Wyglądasz promiennie i tak młodzieniaszkowo :) Chłopaki jak zawsze cudowni :) Szymuś to mi przypomina takiego chłopczyka z reklamy jakiegoś syropu , chyba lipomal czy coś takiego :)
Udało Ci się , że Dominiczkowi podoba się w chuście . Amelka nie dałaby sie związać , zwłaszcza w tej pozycji . Ona musi być przodem , żeby wszystko widzieć , albo na biodrze . Chyba , ze chce sie przytulać , wtedy pozycja przodem do mnie mile widziana :P

Aniu mam takie pytanko z innej beczki .... Nasz pies najadł sie kosci z kurczaka i na drugi dzień coś z oczami mu się porobiło . Całe powieki miał czarne i takie duże , mrugał non stop oczami , tzn tak mu drżały i widac , ze go bolały , bo cały czas łapami wycierał . To może być od kości czy coś innego ?

Kasiorek super , ze Kubeczki zrobiły furorę :) I u teściowej nawet byliście :) I dobrze , to że ona zachowuje sie głupio czasami , nie oznacza , ze Wy też macie iść jej śladami . Ale proszę piszesz , ze Nikosia porwała na ręce . To chyba dobrze , pisałaś , ze nie interesuje się Małym i że powinna właśnie w ten sposób się zachowywać jak na babcię przystało .
Szkoda , ze wypad na sanki nie wypalił . Może jeszcze będzie sposobność .

MałaMi ale filmik :P Amelka też często sie tak buja :P :P :P
Jak tam Kubuś ?Dobrze , ze udało Wam się załatwić parafie , w której małym kosztem wyprawiliście ślub i chrzest . Co parafia to inaczej mówią . Powinno być to ujednolicone ...wszędzie za free !!!

Uciekam sie ogarnąć , zjeść i na zakupy śmigam . Popołudniu znowu goście . Na szczęście chyba ostatni w tym tyg .... chociaż czasami w jednej chwili to sie zmienia :P

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286803 przez aniaw
Witam witam :)

Agi a co znaczy, że miał czarne powieki? Powieki od zewnątrz czy spojówki?
Jeżeli chodzi o związek kurczaka z oczami to mało prawdopodobne. No chyba, że kości były nie świeże i doszło do jakiegoś zatrucia to wówczas objawy mogą być ogólnoustrojowe, ale głównie dotyczą przewodu pokarmowego.
Może kawałek kostki odprysło i dostało się mu do oka - ale to mocno naciągane...
Albo coś podrażniło mu oko, albo ma zapalenie spojówki lub całej gałki ocznej?
A wypływ z oka też był?
A drżały mu tylko powieki czy gałka oczna też?
I jak teraz to wygląda?
Jak jest jakiś problem z oczami to one zawsze sobie je trą, pocierają głową o coś ale to niewskazane i trzeba uważać, żeby dodatkowo nie doszło do jakiegoś uszkodzenia.
Nie za bardzo jakoś mogę sobie wyobrazić jak to wyglądało, więc trudno mi coś konkretnego napisać. musiałabym go obejrzeć osobiście.

Uciekam dalej do pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286893 przez MalaMi
kasiorek ten co nas namawial chcial 250-300zl wie uwazam ze duzo za skromna uroczystosc.

Kubus wstaje tam gdzie sie da, opanowywuje teraz ze stoi trzyma sie jedna reka a druga probuje czegos innego zlapac.

aniaw slodki on z misiaczkiem :)


odnosnie filmiku to kubus jak sie uczyl raczkowac to sie tak bujal :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287145 przez aniaw
Mój Dominis waży 8,560 i ma 68 cm to chyba jakiś malutki w porównaniu do Waszych chłopaków (bo my przecież z końca czerwca) :laugh:
Miał jedno ukłucie i jak tatus donosi był bardzo dzielny.
Niby z ciemiaczkiem lekarz uspakajał, że do 12mca może zarastać, fakt niby trochę duże jeszcze, więc codziennie mamy podawać kapsułke wit D a badań krwi na razie nie zlecił ;)

MałaMi sprycarz z tego Kubusia, ciekawe kiedy mój będzie sam siedział a co dopiero wstawał :) Oj Szymon to by chciał sie juz tak z nim bawić i czeka i czeka ;) A jak Mały leży na kocu to ten jak taran po nim łazi dosłownie, więc tak trzeba uważać, bo wyczucia za grosz nie ma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287163 przez agi-p
Aniaw pies spojówki miał czarne i takie jakby az wory mu się zrobiły . Ale dzisiaj widzę , że jest lepiej , więc spoko :) Dzięki za odpowiedź :)
Woow super Dominiczek waży :) Amcia ma 7800g . Buziaki dla niego jak taki dzielny był :) My wit D podajemy od początku . Ciemiączko Domisia zrośnie się spokojnie :)

MalaMi czyli Kuba kolejne osiągnięcia ma za sobą :) Nasz szybki maluch :)

Kochane kupiłam dziś w biedronce huggiiesy ,rozm 4 - 87 szt, za 39,90 zł . Super cena , jak jesteście na kupnie to się opłaca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287279 przez MalaMi
nie uzywam hugies premium po nich maly ma uczulenia i to takie ze pumifucort tylko pomaga :dry: ja uwzywam dada premium, happy lub wczesniej mialam tanie pampersy orginalne. poza tym z hugiesow wogole nie bylam zadowolona bez wkladu aloesowego (dada maja) malo chlonne przemakaly ( dada nie)-> wiec na ogol je kupuje.
kuba lapie za telewizor, taborety, gdzie sie da stanac juz nie wspomne ze nawet kable od komp go interwsuja wraczkowal pod biorko i musiaalm go wyciagnac to probuje modem z kompa wyciagnac od neta ( mamy z play) wszedzie oczy trzeba mic :blush: wolalabym wolniejsze tempo rozwoju przy moim systemie zycia :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287498 przez MalaMi
niedawno wyrwal mi kontakt z sciany w pokoju w sypialni i wyciagnal kabel od lamki ktora byla tam wlaczona :huh: przeraza mnie moje dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287582 przez kasiorek0310
Agi no tak o to mi chodziło nie wiem co jej sie stało ale godzinę z nim chodziła na rekach czego on nie bardzo przyzwyczajmy żeby tyle na rekach, no to masz z tymi gośćmi czasem to dobrze bo trochę ludzi sie przewinie a czasem to już męczące.

aniaw to ładnie Dominiczek sobie waży nie am co ale i nie taki długi a co do ciemiączko to my tez mamy duże ale jakoś nic nam nie mówiono ze to źle bo do roku powinno ze zrosnąć wiec nie ma strachu, i pięknie ze taki dzielny był przy szczepieniu

malami to ladnie ten twój maluch szaleje nic tylko uważać i oczy dookoła głowy mieć

agi a to jakaś giga paczka czy co ze tyle pieluch za tak mało i to te niebieskie pieluchy czy te czerwone, mam nadzieje ze sie uda wykorzystać sanki zapowiadają mrozy i śnieg to może się uda, zobaczymy czy sie ona cos zmieni czy nie bo mówiła ze znowu mamy my wpaść ale poczekam az ona ruszy, no kubeczki wszystkim podpasowały az sama zaczęłam sie zastanawiać czy sobie takiego nie zrobić ale zobaczmy

spokojnej nocy ja zmykam popatrzyć na oferty standard :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287604 przez aniaw
MałaMi ale Kubuś szaleje, matko ale trzeba pilnować go :ohmy:

Kasiorek może jakaś nagła odmiana u teściowej? :P

Aga fajnie, że u piesiorka lepiej :)
Ja też widziałam tą promocję i na pewno skorzystam :) Mam jeszcze promocyjne dada za 19,90zł ale zapas zawsze się przyda :)

Kurcze wiecie załamałam się ostatnio czytając bajkę Szymonkowi :lol:
Czerwony Kapturek się zepsuł :lol: Ani nie połkął wilk babci - babcia schowała się w szafie, ani dziewczynki nie połknął bo uciekła i nawet wilk nie zginął tylko myśliwi go przegonili :lol:
Moje wspomnienia z dzieciństwa legły w gruzach :lol:

Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287617 przez MalaMi
aniaw a gdzie i kiedy dada byly w promocji ????????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287620 przez kasiorek0310
anai kupiła jak otwierali u niej biedronkę nowa i temu w promocji byly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287645 przez agi-p
Hej Kochane :)
MałaMi rajusiu Kuba jest niezrównany ! Dobrze , ze mu sie nic nei stało . Z prądem nie ma żartów . Musicie jakoś wszystko zabezpieczyć jak z niego taki ciekawski i wszędobylski .

Aniaw to fakt teraz tak bajki modyfikują , ze az się ręce załamują :P
Super tą promocję na dady mieliście . My też je kupujemy i używamy na zmianę z pampersami activ baby i huggiesami . Amelce nic się nie dzieje po tych 3 rodzajach :) Innych nie wprowadzamy .

Kasiorek na promocji są te huggiesy premium , niebieskie z kubusiem puchatkiem . Wyjątkowo w kartonowym opakowaniu . Te czerwone Economy to podobno straszna lipa . Nie mialam ich , ale kumpela odradzała .

Ide sie jeszcze położyć , bo malo spałam . Znajomi siedzieli u Nas od 18:00-00:35!!! I najlepsze jest , ze to żona tego kolegi piła alko z moim Mężusiem . Wypili...uwaga po 0,7 na głowę !!! Ola piła równo z moim Mężem z kielicha . W szoku byłam , ze ma taką mocną głowę :P Dzisiaj zapewne będzie umierała , mój Mężuleczek wstał lekko mówiąc na bani jeszcze i cierpi okrutnie :P:P:P A tu do pracy trzeba było jechać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl