BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu #285678 przez MalaMi
nasz kubus je to co my ! :lol: poza tym obiadki ze sloiczka sa niedobre i drogie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285728 przez aniaw
Hej udało mi się Was nadrobić :laugh:

Hasia ja też obecnie tabsów nie biorę bo cerazette okropnie znosiła, ciągłe krwawienia masakara ;) Muszę wybrać się do lekarza po coś innego bo już nie karmię ale jakoś ciągle nie po drodze :P
Ale masz teściową :angry:

Agi gratulacje dla sprytnej Amelki :) Większa szafa, extra, ja też chcem :)
Super, żę Paulinka zdrowe ma zębolki, oby tak dalej :)
Oj szkoda, że znów Twoja daje popalić, oby wróciła do niedawnych zwyczajów :)
A u Was wiecznie goście, super przynajmniej się nie nudzicie :) Udanych spotkanek :)
I nie denerwuj się z tym gaworzeniem, na pewno to nic poważnego :kiss:
Jakie cudne uśmiechy ma Twoja córcia, ale oczka widać łobuzerskie :silly:
I jaka fajniutka pościel w myszki :)
A wiesz 6 lutego ja też mam wizytę u neurologa z obydwoma chłopakami :) Oby nic nie wykryli niefajnego u naszych bobasów ;)

Urszula to Fajniutko, że córcia się poprawiła a pogody zazdroszczę :)
I te calutkie przespane noce marzenie :) Nasz znów budzi się raz w nocy a ja mam coraz więcej pracy i czasem cięzko podnieść się z wyrka ;)

MałaMi ale zdolniacha z Twojego synka, zdjęcia cudne, świetnie już stoi, wow :)
Nie smuć się z powodu rodziny męża, wiadomo nic nie poradzisz, ważne, że Wy kochacie synka a jemu nie potrzebne inne odwiedziny, czy jakieś tam na siłe :kiss:

Kasiorek oj z tą pracą to kurcze zawsze pod górkę ;) Fajnie, że grzeczniacha z synka przy szczepieniu, my idziemy w poniedziałaek :) Tzn pewnie tylko mój M pojedzie - musi wyrwać się z pracy bo ja mam dyżur ;)
Operacje były trudne , bo wymagały specjalistycznej wiedzy o gryzoniach i zajęczkach i strasznieee długo trwały. To był królik i szczur a ona boi się takich pacjentów znieczulać. Mało jest lekarzy zajmujących się tymi stworkami a ja to uwielbiam i chciałabym iść na specjalizację, tyle, że w Polsce naszym kochanym kraju nie ma takiej a na zagramaniczną kasy i czasu brak :(
A wieczorek z "mężulkiem" wcale nie napisałam, że nie był udany :silly:
Wiesz odpisał mi ksiądz konkretnego maila tylko musimy chyba tańszej parafii poszukać, bo ślub 850zł a chrzest 200zł :ohmy: A Wy ile płaciliście jeśli mogę spytać?
A w Urzędzie Stanu Cywilnego może wiesz jaki jest to koszt?
Sorki, że tak Ciebie pytam, ale jesteś w temacie :blush:
Co do sanek to my włsśnie myślimy o zakupie ale z tym smniegeiem tak różnie bywa, że szok :P Fajnie, że fryzjera masz jutro, oby poprawiło to Twój humorek :)
Oby wreszcie udało się zdiagnozować co to jest na skórze u Nikodema, dziwna sprawa ;)
A u nas nie ma takich przecen w biedronce o których np dziewczyny na lipcówkach pisały ;)


Małgorztta trzymaj się cieplutko :kiss:

Karolena my też używamy Dada na zmianę z Huggies i jest ok :)
Ale Twój synek prześlicznie się uśmiecha :)
Nie stsresuj się, mój też jeszcze sam nie siedzi, wszystko w swoim czasie :)

Dzięki wielkie za rady dotyczące wymiany torby na matę :kiss:
Ja sama takiej maty bym w życiu nie kupiła, ale ostatecznie się wymieniłam :)
Jestem zadowolona bo Szymcio od razu ucieszył się jak złozyliśmy mu ten samochodzik i buja się na nim i jeszcze Dominiczka ciągnie i pokazuje, żeby też go sadzać, więc śmiechu jest co nie miara :) Oprócz maty ta babeczka dała mi jeszcze całą reklamówkę zabawek po synku, więc transakcja udana :)
Musze porobić szkrabom zdjęcia na tym autku i Wam pokazać :)
Nasz Mały wreszcie lepiej je, ale nie znosi grudek w posiłkach i jak choć jedną wyczuje to zaraz wymiotuje ;) Oj musi przywyknąć :)
Jutro znów dyżur rano, obym nie zaspała :laugh:

Spokojnej nocki życzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285752 przez kasiorek0310
aniaw mysmy za chrzest dawali chyba 100 albo 150 a za ślub 300 puls 100 za zapowiedzi to nie wiem skąd u was takie ceny ze szok a w urzędzie to sa groszowe sprawy myśmy tylko katy załatwiali bez ceremonii i płaciliśmy coś ok 100 zł za same znaczki i pieczątki

no to ci sie trafiły fajne operacje jak tez bym się bała takiej podjąć ale co to tam dla ciebie jak ty masz zamiłowanie do takich gryzoni no nic to dobrze jak wieczorem z twoim m udany byl mimo tego ze się mały budził i dokazywał :D

anaiw teraz w tesco sa wyprzedaże po 39zl za sanki z oparciem wiec nie tak dużo u nas skorzystamy bo znowu sypie :D, fajnie jak wymiana sie udala i zadowolona jesteś i reklamówka pełan zabawek fajnie jak właśnie die z ciekawości zobaczyć do biedry czy u nas coś maja a my czekamy wciaz na twoja fotke co z włoskami zrobiłaś

miłego dyżuru jutro

zmykam spać dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #285775 przez agi-p
Hejka :)
MałaMi nie przejmuj się rodzinką Twojego Męża ... będą żałować w przyszłości , a może nie ? Taki typ ludzi i tyle . Najważniejsze , ze Kuba ma oparcie w Was i Twojej rodzinie . Ja tam mam gdzieś całą resztę . Ci co chcą utrzymują z nami kontakt i kochają moje córcie , a inni niech spadają . Nic na siłę . Rodzice mojego Męża nie sa wylewni w okazywaniu uczuć i sporadycznie widują Amelkę , dodam że nie ze swojej inicjatywy . Ale przeciez nie będę płakała z tego powodu . Centralnie mnie to wali . Pewnie w przyszłości będą się zastanawiac dlaczego Amcia woli moich rodziców czy nawet znajomych od Nich .

Karolena wszyscy mówią , ze Ama nie wygląda na szczypioreczka :P Moja "kluseczka" kochana . Neurolog jeszcze u Was niepotrzebny . Siadanie i wstawanie wg książek dopiero ok 8 m-ca dzieci doskonalą . Spokojnie . Ja w tej akurat kwestii bym nie panikowała . Amelka siedzi już od dawna sama , ale sama nie usiądzie , trzeba ją posadzić . Każdy lekarz powie Ci , że Mały ma jeszcze czas . Mi każdy lekarz też to mówi , jak pytam o pewne umiejętności :P Nawet o ten brak gaworzenia . Ale doskonale Cię rozumie , bo sama te panikuję .

Widzicie wszyscy mówia , że panikuje się przy 1 dziecku , a przy drugim czy kolejnym to już wszystko się wie i nie ma niepotrzebnej nerwówki , Jednym słowem zdrowa znieczulica . U mnie to jednak odwrotnie . Przy Paulisi , mimo że byłam gówniarz , to wszystko robiłam intuicyjnie , nie spazmowałam , czekałam , obserwowałam i uczyłam się mojej córeczki . Teraz mimo , ze mam planowane dzidzi i jestem juz dawno pełnoletnia to przejmuje się wszystkim , odkrywam pewne rzeczy na nowo i dostrzegam pewne zagrożenia . Moze temu , ze różnica wieku taka duża . Jednak 11 lat to sporo . Czuje się jakbym została mamą po raz pierwszy . Paulinka była bezproblemowym słodziakiem , moze temu jakoś łagodniej wszystko przeszło . Ama od początku daje w kość i nic nie jest jak przy Lince . Obie córeczki kocham nad życie , ale sa już od maleńkości jak ogień i woda :P

Kasiorek nam ta dermatolog pomogła , więc wierzę , że i Wam zaradzi . Nie pamiętam jej nazwiska , wiec nie wiem czy to ta sama . Teraz do neurologa też idziemy an Reymonta .
Ten śnieg to chyba specjalnie dla Was tak napadał , zeby Nikoś mógł poszaleć na sankach . Porób fotki :)
Pytasz o łóżeczko nasze ? Mamy w sypialni to co na zdjęciach , w którym Ama śpi w nocy tylko i czasami w ciągu dnia ją tam posadzę jak coś muszę w sypialni zrobić . W ciągu dnia śpi w łóżeczku turystycznym w salonie .
Mam nadzieję , ze uda Wam sie dopaść zabawki w biedronie . My byliśmy w tej w Jasienicy i przebrane wszystko . Daj znac jak w Bielsku .
Czekamy na rezultat zmiany fryzurki :)

Aniaw czyli 6 lutego obie będziemy miały małego stresa ,który oczywiscie okaże sie niepotrzebny , bo wszystko będzie oki :)
Kurcze ale Wam ksiądz zaśpiewał za ślub i chrzest , chyba zwariował . U Nas jest świetny proboszcz i od razu powiedział , ze udzielenie sakramentu chrztu i ślubu są jego obowiązkiem i nie pobiera się za nie opłat . Dodał , ze jak będziemy mieli ochotę to damy jakiś datek , ale nie jest to koniecznością . Powiedział , zebyśmy tylko dali coś tam ministrantom i organiście . Ostatecznie daliśmy ministrantom 30zł , organiście i kościelnemu po 50 zł a proboszczowi jako datek an kościół 250 zł .
Za chrzest daliśmy 50 zł .
Powariował ten Wasz ksiądz . Odpisz mu czy podając te ceny , wpisał w ich wysokość już obiad dla gości :P
Fajnie , ze transakcja wymienna taka owocna się okazała :) Chłopcy mają radochę a to najważniejsze :) Czekamy na foteczki pyszczków malych :)

Oki napisałam się jak głupia , oby mi to nie znikło :P
Uciekam pościelić łóżko , przebrać się i do roboty :P

MIŁEGO WEEKENDU :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285819 przez aniaw
Cześc dziewczyny:)

Ja od rana na dyzurze i nawet miałam pacjentów od razu, teraz chwila przerwy i mogę zwierzakami w szpitalu się zająć :)

Z tym księdzem to załamka, szukamy teraz jaka cena w innych parafiach :P
Niby powiedział, ze mozemy indywidualnie dogadać sie, ale jak takie sa stawki to co, opuści nam 100zł? Bez sensu ;)


Kasiorek a zapowiedzi to dodatkowo pewnie musze jeszcze płacić w mojej parafii, z mojej parafii bedę musiała wziąć zaświadczenie o bierzmowaniu i zgodę na udzielenie slubu w innej parafii, więc pewnie dodatkowe koszta :P
Chyba olejemy ten ślub :(
A sanki pojedziemy obejrzeć :laugh: Udanych wyczynów snieżnych :)
Z tymi spacerami to masz racje, że uodparniaja dzieciaczki, kurcze ale ja nie mam kiedy na tak długo wychodzić z nimi a siostrze trudno z dwoma na raz ;)

Agi to racja, że dzieci potrafią być różne :) U mnie niby rok przerwy a ja też zupełnie inaczej podchodze do tematu :) Tez wszystkim sie przejmuje, ale może trochę daje na wstrzymanie i nie lece z kazdym katarkiem do doktora :laugh:
Ale u mnie różnica w temperamencie Małych jest niesamowita :laugh:

Może jutro uda porobić się zdjęcia to chetnie bym coś zapodała :laugh:
Miłego dnia wam zyczę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285896 przez aniaw
Kurcze taka fajna akcja dziś w stolycy a ja w pracy :angry:
uwolnijlacha.blogspot.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285901 przez kasiorek0310
tak na szybko na bielsku byłam w jednej biedrze i złapałam grającego hipopotama i nic więcej a i był projektor tylko ze różo9wy w biedrze przy sferze II ja polowałam na tego pchacza ale nie było jutro mojego wyciagne do jeszcze jednej

wpadne wieczorkiem mój do pracy idzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285967 przez agi-p
Aniaw my za zapowiedzi tez płaciliśmy po 50 zł w parafii i mojej i Męża . Z tym , ze u mnie to od razu Pani wyciągła cennik i zażądała 50 zł . U Męża , gdzie braliśmy ślub musieliśmy wciskać Proboszczowi , bo w ogóle nie chciał kasy !
Tak to jest jak człowiek policzy ile to wszystko kosztuje , to odechciewa się ślubu . Paranoja . A potem księża marudzą , ze jak to bez ślubu można żyć .

Widzę , ze w lecznicy sie ruch Wam zrobił . Dobrze , bo kasa będzie a i pacjenci bezpieczni , bo w Twoich rękach .

Ja czekam właśnie na gości , odrobiłam sie ze wszystkim i teraz chwila oddechu . Ama śpi , wiec mam spokój :P
Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286117 przez hasia_86
witam wieczorową porą :) i się chwalę bo Misio na dzień babci zrobił taki prezent i ząbek mu wyszedł :P
a babcia od ładnych 3 czy 4 miesięcy codziennie o zęby pytała :P

co do teściowej to poskarżyłam się oczywiście mojemu i zaczął się tłumaczyć że ona na pewno nawet nie wie co powiedziała a ja chodzę i się wkurzam, że ona tak jak on najpierw mówi potem myśli - co prawda to prawda, ale ja już taki typ ze nie umiem się gniewać wczoraj normalnie z nią gadałam, byliśmy u nich i ok było, ale po prostu kiedyś jej wypomnę te wszystkie marudzenia, tylko muszę się zebrać, na razie jeszcze jakoś mi nie wypada, bo tak mnie nauczyli że starszym się nie pyskuje, moja mama już dawno mi kazała powiedzieć jej do słuchu a ja jej na to że nie bo za dobrze mnie wychowała :P

no Misiak marudny jest okropnie, dalej wcina wszystko jak leci, prababcia gotuje mu takie przysmaki że hoho :) fajnie nam tutaj ale tęsknimy za naszym tatusiem już trochę :blush: mały chyba nawet bardzo bo ciągle tylko tatatatatatata :) nawet raz mu wyszło dada dzie ale się uśmiałam

Karolena witaj dawno nie czytałam co u Ciebie więc tym bardziej nam miło było czytać i oglądać zdjęcia Nikosia, fajny chłopiec
my kupujemy tylko owoce i deserki w słoiczkach ale raczej tak jakoś wpadnie w ręce w sklepie, co do obiadków mam takie zdanie jak małami :)
nie przejmuj się że mały jeszcze nie siada czy nie wstaje to przychodzi z dnia na dzień, a i lekarz ci powie że niektóre dzieci zaczynają ok 4 miesiąca a inne ok 8 i wszystko jest ok,

aniaw no to wam zaśpiewał ładnie ten ksiądz, my daliśmy za ślub 500 a za chrzciny 200 albo 300 ale sami z własnej woli, zapowiedzi u mnie 50 u męża 100
całe szczęście u nas cenników nie ma
a jak przy księdzach jesteśmy, to jeśli mogę zapytać ile dla księdza po kolędzie dajecie?

mała mi aż przykro się czyta o takich ludziach, u mnie teściowa jest jaka jest, teść jest super, ale do Miśka oboje są w porządku,
może i ona się wpierdziela, ma niewyparzony jęzor, ale bardzo nam pomagają i to często ...
dobra nie będę na nią słodzić bo aż mi dziwnie :P

chyba trzeba spać, a Misek też już 2 noce, spał w miarę, bo przebudzał się tylko na chwilkę i nawet mleka w nocy nie było, a teraz smacznie śpi i sobie pochrapuje albo mruczy nie wiem jak to nazwać

agip mała oczywiście urocza no i jako dziewczynka tak Ama jaki i Eliza maja prawo być mniejsze pamiętajcie ze jak zaczną nasze dzieciaczki dojrzewać to wasze córcie wyprzedzą naszych chłopaków o jakieś 2 lata :P

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #286178 przez kasiorek0310
malami ja tez tylko obiadki gotuje a deserki daje tego czego teraz nie ma sezonowo wiec ciężko by tylko maluchowi dawać samo jabłko ciągle to sam smak się psuje i brzydnie każdemu a co dopiero dziecku

hasia z teściowymi to tak juz jest i nic sie nie poradzi tylko moja w niczym nie pomaga a wręcz jeszcze utrudnia wszystko jest fajnie jak jej nie widzę i o niej nie słyszę zobaczymy moja widziałam cos ponad miesiąc temu zobaczymy czy sie zjawi czy nie

a co dawałyście na dzień babci i dziadka bo my kubeczki ze zdjęciem Nikodema i napisem nie wiem czy się spodoba ale chcieli kubki ze zwykłymi napisami a jak wymyśliłam że dostana z foto i z napisem najwspanialsza babcia/ dziadek na świecie

a u nas coś sie pogorszyło z zasypianiem zasnął znowu o 21 no nic gorsze dni

a jutro będziemy testować sanki śnieg jest wiec popołudniowy spacer w sankach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286407 przez agi-p
Witam Kochane :)
Weekend minął nam szybko i przyjemnie :) Goście dopisali , humorki również :) Ich 15 m-czna córeczka Juleczka jest rozkoszna i bardzo grzeczna . Nic nie ściągała , nie niszczyła ogólne super dziewczynka . Nawet Amelce cały czas "cacy" robiła i zabawki przynosiła :)
Przywieźli Amci chodzik po Juleczce . Miałam nie kupować , ale skoro nam pożyczyli to skorzystamy . Amelka od samego początku zachwycona chodzikiem :) Chce w nim siedzieć i nawet zaczęła sie w nim przemieszczać pomału :) Oczywiście siedzi w nim po troszce , ale podoba jej się :)

Hasia WIELKI GRATKI Z POWODU PIERWSZEGO ZĄBKA !!!! Ale superowo i taka pamiętliwa data :)
I wychodzi na to , że teściowa nie taka zła :) Widać taka jej "uroda" . Najważniejsze , ze Wam pomaga i jakos się dogadujecie :)
Fajnie , ze Michaś ma taki apetyt :) Niech zjada wszystko i zdrowo rośnie :)
Oj nie dziwię się Wam , ze tęsknicie za Tatusiem . Ja raz na noc u Mamy byłam i tęskno mi było . Mężuś dzwonił do mnie co godzinę :P

Kasiorek super , że fryzurka zmieniona :) Pewnie od razu lepiej się poczułaś :) Bardzo fajnie wyglądasz :) I spiąć możesz w razie czego :)
Sanki chyba Wam nie wypaliły ...czy byliście ? Odwilż na całego !
Super , ze prezenty na dzien babci i dziadka takie wybraliście , zapewne bardzo im się spodobają :)

My kupiliśmy te kalendarze ze zdjeciem dziewczynek :) Dla mojej Mamci jeszcze mamy takie ozdobne świeczki (mama uwielbia ) , dla mojej babci zdjęcie dziewczynek w dużym formacie a dla teściów bombonierkę .

Oki uciekam :) Idziemy grać z Mężusiem i Paulisią w tysiaka :)
Udanej reszty niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286428 przez MalaMi
tylko na chwile ;P
hejka :*
my za msze laczna koscielny i chrzest malego ale jak pisalam wesela nie robilismy nawert bialej sukni nie mialam to placilismy 50zl ostat sume
cywilny ok 80zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #286466 przez aniaw
Cześć babeczki :laugh:

Kasiorek fajniutki fryz, ja mam podobne pazurki, tylko po fryzjerze nie bardzo potrafię teraz wymodelować moje kudełki ;) A jak tam saneczki się sprawdziły? :)
My dziadkowi wysłaliśmy kartkę z życzeniami a do babci zadzwonliśmy, bo z wywołaniem zdjęć zbieram się i zbieram i jakoś veny brak :P

Agi super, że odwiedziny udane :) Fajniutko, że chodzik się podoba Amelce :laugh:

MałaMi
my też wesela nie planujemy zbytnio, więc pokombinujemy w innych parafiach dowiedzieć ile co kosztuje :P

Hasia gratulacje z powodu ząbka :laugh: Fajniutkie te gaworzenie naszych bobasów :)

A ja wczoraj dostałam różę od mojego M i smiałam się, że już wyglądam na babcię :P
Dziś z Szymonkiem robiliśmy baławana i zabawa była genialna :laugh:
Obwiązałam się też w chustę i nosiłam Dominiczka i może się przyzwyczai :)
Pokaże Wam kilka fotek :)
Nie wiem czy fryzurka będzie widoczna, bo robiłam później telefonem, bo baterie w aparacie padły ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286504 przez kasiorek0310
Agi to fajniutko ze weekend się udał i ta Juleczka taka grzeczniutka a co do chodzika to tez bym skorzystała pożyczając zawsze to nowość a wiadomo ze cały czas w nim nie będzie ale jak po trochę to nie zaszkodzi a trochę urozmaici czas malej.

To wiedzę z dziadkami tez tak macie a kubki bardzo się podobały nawet teściowa taki dostała (oczywiście ja sie tym nie martwiłam ;P )

małami to strasznie mało płaciliście ale i dobrze to ich zas.rany obowiązek a nie do narzekania szybko bo bez ślubu a żeby go dać to tyle kasy ciągną

aniaw to fajniutko jak ulepiliście bałwana u nas już nie ma za bardzo z czego ulepić wszystko stopniało, a hustwanie fajniutko to masz ta elastyczna zwykła czy tkana, a z tym ślubem to sie nie poddawajcie jak już macie takie chęci to nie rezygnujcie bo potem znowu będzie ciężko
ale ty masz dłuższe te włoski niż ja wiec tobie łatwiej związać

ja mam trochę krótsze ale tez dam rade związać

a z sanek nici wyszły pojechaliśmy do teściowej bo matka mi już truła dupę ze dzień babci a nie jedziemy wie pojechałam dla świętego spokoju posiedzieliśmy godzinę i do domu mały miał gorączkę wiec mi sie udało ale nawet nie dała go rozebrać do końca a go porwała na rece i pomarzyć można żeby go dostać s powrotem nawet żeby bluzkę przebrać to trzeba było samemu zabrać szok normalnie wiec znowu ma miesiąc albo dłużej spokój bo nie ma okazji żeby jechać wiec spokój a sama tez sie szybko nie zjawi

aha i była w biedrach w Czechowicach to w żadnej nic juz nie było tylko rajtki frociaki za 7zeta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #286554 przez MalaMi
z tym rodza sie faceci :evil: :laugh: zobaczcie filmik z udzialem malego smyka

www.wiocha.pl/268440,Z_tym_sie_rodza_faceci


ale ja od razu jak zalatwialam mowilam ze nie robie wesela i dlatego chcialam pozna godzina msze i powiedzialam ze zalezy mi najtanszym kosztem, ale tez nie mielismy organisty. w innej parafi chcieli 250-300zl i tez mowilam ze chce najtanszym kosztem ! ze nie robie wesela, a ksiadz sam namawial zebysmy wzieli. DLA MNIE CHORE ZE ZA SAKRAMNEMTY TRZEBA PLACIC !!!!!!!!!!!!!!! hipokryzja kosciola :X :angry:
jeszcze w innej parafi ksiadz powiedzial ze nie wypada dac 50- czy 100zl jesli sukienka za 1000zl bedzie :angry: :ohmy: poprostu szok , a przeciez czasem mozna odkupic uzywana, najlepiej do niego pojsc w worku z kartofli :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl