BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292333 przez kasiorek0310
WIELKA WIADOMOŚĆ DZISIAJ SAM USIADŁ NASZ MAŁY SZKRAB JA SIĘ TYLKO NA CHWILE ODWRÓCIŁAM A ON PAC ZA KOŁDRĘ I SIEDZI SZCZĘŚLIWY POTEM W ŁÓŻECZKU U DZIADKU W ŁÓŻKU TEZ :D

agi to milej imprezki i daj znać jak po ???

oj Rachela trochę was nie było a foteczki Marcinka śliczne i jak ładnie buźkę otwiera, a co mi sie wydaje że chyba do ciebie bardziej podobny z buzi, ale dobrze ze udało ci się to jakoś ogarnąć wszystko i teraz troszkę w domku pobędziesz :)

i udało sie u nas pierwsze sankowanie chwileczkę bo chwileczek ale sam jechał na sankach za to zjadanie obiadku zgniecionego widelcem poszło nawet a potem jak już miał gość do złapał mi za miskę i wylał na siebie dobrze że gorące nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292370 przez aniaw
Cześć dziewczyny :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasiorek super, że juz myknął Nikos na kolanka :laugh: Każdy postęp jest taki genialny i zachwycający dla każdej mamusi :laugh:
Wszystkiego naj z okazji 7 mcy :kiss:
A na roczek dla dziewczynki kupiłabym jakąś zabaweczkę edukacyjną albo jakąś książeczkę fajną :) A nie możesz podpytać rodziców małej co by im się przydało?
Wow i sam usiadł, gratulacje :laugh:
I super, że na sanki się udało wybrać :)
My w końcu nie kupiliśmy jeszcze sanek i czekamy, żeby chrzestny zakupił Szymkowi :laugh:

Hasia super, że u lekarza ok i waga jaka fajniutka :) Wow i kolejny ząbek, super :laugh:

Agi super, że bioderka ok :) A jak tam odwiedziny gości?
My jutro mamy wizytację a ja w chałupce nawet jeszcze nie posprzątałam :ohmy: :laugh:

Rachela jakie cudne fotki i jakie śliczne oczka ma Twój szkrabek :)
Odpocznij pracusiu trochę :)

MałaMi ale rozbrykany Twój synek, matko, ale fajnie patrzeć jak tak psocą bobasy i to z uśmieszkiem na buźce :laugh:

Uciekam do spania, bo zmęczona mega jestem, dziś w dwóch lecznicach byłam w pracy i mam dośc :P Na jutro też mamy pacjentów, ale udało mi się poprosić szefową, żeby to ona dała im zastrzyki a ja w poniedziałek ich rozliczę na kontynuacji i dokładnie wszytsko omówię, bo nie opłaca mi się tyle jechać dla 2 pacjentów ;)
Rozpisłam jej wszystko, więc mam nadzieję, że da radę, bo ona nie jest wetem ;)

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292376 przez Rachela
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292382 przez agi-p
Hej Kochane :)
Rachela zdjęcia Marcinka naprawdę rewelacyjne !!!! Ależ masz Ty czy Twój Mężuś rękę do robienia zdjęć . Marcinek jest słodziutki i ma cudne oczęta :) Nie mogę się napatrzeć na fotki...Pierwsza klasa .
Faktycznie gorący okres miałaś , dobrze , ze do środy teraz odpoczniesz . Zrelaksuj się :)


Kasiorek ,ale fajnie , ze Nikodem usiadł sam !!!! :) Akurat w swoją miesięcznicę , zapamiętasz datę :) Super , ze udało Wam sie wybrać na spacer z sankami :) Podobało sie Małemu ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ania
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ty też zapracowana jesteś . 2 lecznicze na głowie . I taka odpowiedzialna praca , nie ma mowy o pomyłce , więc przemęczona być nie możesz .

U Nas wczorajsza imprezka sie udała w 100% :) Było świetnie . Tego sąsiada szwagier zawiózł o 23:30 do domku , a pozostali zostali do dzisiaj :P Siedzieliśmy do grubo po 1 w nocy :P Teraz wszyscy śpią ... no oprócz Amci i mnie :P Jedzenia narobiłam tyle , ze dzis obiadu robić nie muszę , bo gulaszu nawet wczoraj już nie podałam :P

Z super wiadomości .... Amelka wczoraj zaczęła gaworzyć !!!! Tak się cieszę , bo okropnie się tym zamartwiałam :) Toczy takie dyskusje ze sobą , ze aż mi sie buźka śmieje od ucha do ucha :)

Teraz gaduła moja próbuje mi lapka odebrać i chyba tłumaczy mi jakie to dla niej ważne :P

Udanej niedzieli Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292453 przez kasiorek0310
aniaw no tak wiadomo tym bardziej przy pierwszym maluszku, no właśnie podpytywałam to odp "ze wszystkiego będziemy zadowoleni" i tak tu z nimi gadać, aniu obyście sie doczekali na te sanki może chrzestny się wykaże

Rachela to chyba do ciebie po tych fotkach bardziej podobny Marcinek

agi nawet sie podobało i ze sam siedział na nich gdyby nie to że tak mroźno było ale zawsze to zostaje fotka pamiątkowa i to ze pięknie sam siedział na nich, niop była niespodzianka
A z mężem troch lepiej niz było w poniedziałek idziemy oglądać mieszkanko wiec zobaczymy a tak to za bardzo nie chce mis ie gadać z nim bo trzeba za nim chodzić i gadać żeby zadzwonił gdziekolwiek wiec widać po nim że na niczym mu nie bardzo zależy ze to zmienić czas pokaże jak to będzie szukać tez niczego sam nie szuka wiec nie wiem co myśleć
Ale ci dobrze tym okresem ale to chyba dzięki tabletkom co masz to cie to nie męczy chociaż ja tam nie narzekam

i gratulacje z gaworzenia kroczek w przód i mama spokojna :) i fajniutko jak kolejna imprezka sie udała nie a co, to teraz będziesz mogła toczyć rozmowy z Ama ale wesoło będzie

a ja wczoraj znalazlam krzesełko do karmienia za 60zł używane ale w dobrym stanie nic nie poniszczone z fotek co widać jedziemy je dzisiaj obejrzeć i może kupimy a takei samo oglądaliśmy nowe w hurtowni za 200zł wiec zawsze to jakaś kaska zostanie
o takie tablica.pl/oferta/sliczne-krzeselko-do-k...ia-tanio-IDH9kb.html a ten jeżdzik musi poczekać do wypłaty

A chłopaki na spacerek szybki to mama korzysta :D

i jak kogo zainteresuje chusteczki pampers 6pack za 25,99zzł w tesco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292468 przez sara125
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie pamietacie ale bylam z wami zanim urodzilam 10.06.2011.
Ale przez te 7 miesiecy nie mialam dostepy do neta i problemy z maluszkiem i mlodszym i starszym...
Pozdrawiam was wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292551 przez hasia_86
hej
u mnie że tak powiem weekend do du... eh ale widzę że nie tylko u mnie humor nie dopisał, jakoś wszystko idzie nie po mojej myśli ;/ i do tego strasznie boli mnie głowa

kasiorku sto lat Nikosiowi niech rośnie zdrowo :)
pampersy w tesco dorwałam sleep&play
a co do prezentu to również kupiłabym jakąś zabawkę i pomysł z wózkiem bardzo mi sie podobał :)
zdjęcie na saneczkach super :)
no ja też szukam krzesełka jakiegoś tańszego, fajnie że ci się udało

małami zaczynam Cię rozumieć kiedy piszesz o przebojach Kubusia, mój tylko go do łóżeczka wsadzę od razu stoi na nogach, a ostatnio zaczął wędrować po łóżeczku czym mnie bardzo zszokował
podejrzewam że raczkowanie lub inne samodzielne przemieszczanie jest już blisko a wtedy dopiero będe mieć zajęcie :P
u nas jest teraz w domu tak zimno że jak ubiore go tak jak zawsze to od razu ręce ma zimne, więc zawsze jakąś bluze mu nakładam

rachela to rzeczywiście szalony tydzień miałaś, dobrze ze teraz odpoczniesz, a zdjęcia małego rewelacja i oczywiście Marcinek podobny do mamusi

aniaw życzę poprawy humoru, a co do okresu aż za dobrze wiem co masz na myśli :P

agip fajnie ze Ama zaczęła gaworzyć, w końcu nie musisz juz sie o to martwić :) super że imprezka wypaliła, u mnie niestety nie zbyt

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mam tylko nadzieję że dziś już zadnych niespodzianek nie bedzie

sara fajnie że wróciłaś, mamy nadzieje że na dłużej, i że z maluszkami już wszystko dobrze, czekamy na kolejne wpisy od Ciebie

no a mój Michaś tak ciągnie do laptopa że juz mi w trakcie pisaniz zmienił literki z i y no i myszkę odłaczył, nie bardzo podoba mi sie to zamiłowanie do kabli ;/

spadam bo już mi tu marudzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292655 przez aniaw
Cześć babeczki :laugh:

Ja już w lepszym humorku i z M pogodzeni :blink: I odwiedziny 3 cioć w końcu super udane :laugh: I nie mogli się nachwalić bobasów, że tacy grzeczni i ciągle uśmiechnięci :laugh:
I nawet obiadek zrobiłam, sama w szoku jestem :ohmy: :laugh:
A najlepsze, że przyjechały godzine wcześniej więc jak byłam w piżamie a Tomek zaczął się golić, więc na szybko mył ryjka i w połowie ogoloną brodą ich przyjął, bo ja stwierdziłam, że nie wyjdę jak się nie doprowadzę do porządku :P :lol:

Muszę częściej zapraszać gości, super też prezenty dostaliśmy, więc fajosko :laugh:
I mamy cynk, że niedaleko u księży paulinów śluby dają w rozsądnych cenach tzn za "co łaska" a nie "co łaska, nie mniej niż..." :)

Rachela
ale synek identyczny jak Ty, extra :laugh:

Agi super, że Amelka już gaworzy :laugh: I fajniucho, że kolejne odwiedzinki udane :) Dziś też fajnie się czułam goszcząc rodzinkę, więc zazdroszczę, że u Ciebie to częsta sprawa :laugh:

Kasiorek krzesełko fajniutkie :laugh: a chrzestnego Szymcio ma super, brat mojego M :) Pytał co kupić Małemu na urodziny i chciał rowerek a my mówimy, że sanki i mamy wybrać jakie nam się podobają to on zamówi :)
Mi się takie podobają:
allegro.pl/sanki-z-oparciem-podnozkami-i...0kg-i2058843279.html
lub takie znalazł Tomek:
allegro.pl/sanki-drewniane-bukowe-spiwor...tis-i2056475541.html
Co sądzicie?
Ale jeszcze szukamy, mam nadzieję, że się namyślimy zanim zima się skończy :lol:

Mi się podobają te większe, bo obciążenie do 150kg, więc ja z bobasami będę mogła siedzieć a mój M będzie nas ciągnął :lol: O ile da radę :P

Hasia
Tobie również poprawy humoru życzę :kiss: Mój noiestety też ma zamiłowanie do picia, ale na szczęście przy drugim bobasie się opamiętał a imprezy z kumplami o wiele wcześniej planuje i mnie informuje :P Jeździ autem do pracy, więc nie może pić po z nimi więc o tyle dobrze :blink:
Oj raczkujące bobasy to dopiero wyzwanie :laugh:


Jeszcze mam dla Was kilka fotek :laugh:
Tu dzisiejsze wariacje Szymonka :laugh:
Mi bardzo odpowiadają plastikowe pudełka na zabawki - mamy wagonik, w którym Szymo siedzi i ma jeszcze on przykrywkę zieloną jak kółeczka a z przodu są oczka i buźka :laugh:
A poza tym mamy kilka kolorowych plastikowych na kółeczkach z ikea i fajnie, bo da się je ustawiać jedno na drugim a my mamy full tych zabawek i dziś doszły kolejne :laugh:

A Dominiś uwielbia swoje mięciutkie książeczki, które zaraz zabiera mu braciak :P

Poza tym śpiący Dominiś zazwyczaj na brzuszku lub boczku :laugh:

A teraz tak słodko śpi w łóżeczku :laugh:

Często też wypina kuperek do góry :laugh:

Że tez jemu tak wygodnie :laugh:

I coraz stabilniej już siedzi :laugh: A najlepsze, że skubany już pełza, tak się sprytnie odpycha nóżkami i z jednego końca koca już zaraz jest na drugim, niesamowity jest :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #292888 przez kasiorek0310
sara witamy po przerwie mamy nadzieje ze juz wszytko jest ok a ile twój maluch teraz wazy i mierzy i jakieś postępy co juz potrafi zrobić ???

hasia nie co z facetami tak to już jest nie pomyślą o nas tylko sami o sobie a jak cos potrzebują to wtedy wiedza gdzie przyjść

aniaw te pierwsze sa fajne byście mogli w 3 jeździć i większe wiec każdy sie zmieści a co do tego ślubu to też słyszałam ze zakonnicy biura tyle ile dasz wiec może warto i tam uderzyć i fajniutko jak odwiedzinki cioć udane i znowu prezenciki maluchy zgarnęły a foteczki boskie widać po tych pojemnikach ze zabawek moc, i dobrze jak juz pogodzeni przynajmniej jest humorek ok ;)masz to sie obraca o 360 stopni i to tak ze przesuwa sie do przodu w ten sposób jak chce do czegoś dotrzeć i coraz częściej próbuje stanąć na kolanach wiec pewno znowu zrobi coś znienacka

a krzesełko zakupione niby używane a wcale na nie nie wygląda :D zakupu udany :))

i dziękujemy za życzenia :D

spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292925 przez agi-p
Hejka :)
Kasiorek świetne to krzesełko :) Oj niewątpliwie udało Wam się jak cholerka :) A kasa przyda sie na coś innego.Wiadomo przy dziecku non stop wydatki są .

Aniaw zdęcia rewelka !!! Chłopaki sa rozbrajające . A pozy Domisia udane :) Ile chłopaki mają zabawek ...szok . A mi każdy mówi , ze Ama ma za dużo :P Też mamy pudła i kartony , super sprawa i przynajmniej wszystko jakoś uporządkowane ... na razie , bo jak Ama zacznie bawić się po całym domu to będzie niezły sajgon :P
Sanki jak dla mnie te piersze lepsze . Raz , ze bardziej wytrzymałe i wyglądają na solidniejsze . Ja na pewno na nie bym się zdecydowała . I fajnie , ze pasy mają .
I prosze jaka miła niedziela u Was :) Prezenty zawsze cieszą :) I aż 3 ciocie wpadły , super :) A co do slubu , to idźcie za ciosem . Zaraz bym uderzyła do tych Paulinów i termin zaklepała :)

Sara jak miło Cię widzieć :) Zaglądaj częściej i pisz co u Was :) Jak tam Wojtus się chowa ? Piszesz , ze z maluszkami problemy były , mam nadzieję , ze nic poważnego i ze już oki . Jak sobie radzisz z 2 chłopakami , akurat o takiej różnicy wieku ja myślę między Amelką a jej potencjalnym rodzeństwem :) Buziaki dla Was :kiss: i czekamy na wpisy od Ciebie :)

Hasia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I jak fajnie , ze Misio już rozpoczął wędrówki po łóżeczku :) Zdolnaicha z niego :)

A my wczoraj jak goście już pojechali wybraliśmy sie na spacerek . Zimno było masakrycznie , wiec tylko 15 min . Potem bardzo miło spędziliśmy resztę dnia , a jak Amcia zasnęła to już w ogóle przyjemnie się zrobiło :P Paulisi nie ma , wiec zaszaleliśmy an całego jak za dawnych beztroskich czasów :) Ostatnio codziennie tak milusio jest :)

I postanowiliśmy nie kończyć sypialni , nie robić dodatkowego ocieplenia i nie inwestować juz w ten domek . Za 2 lata max , przeniesiemy się do dużego domu , a teściowie przejdĄ tutaj . Tam jest świetny metraż , wiekszy od Naszego i ogólnie lepiej będzie . Teściu już chciałby sie zamienić , ale ja nie pójde do takiego syfu . Najpierw generalny remont i porządki . Musimy kase zbierać i robić wszystko po kolei .
Także u Nas co chwilę nowe plany :P I znowu wczasy pójdą w zapomnienie , bo kasa potrzebna :P
Ale jeszcze zdążymy się najeździć :)

Udanego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #292996 przez hasia_86
hej dziewczyny
u nas kolejna ciężka noc, Misiek budził się co 2 godziny, masakra jakaś nie wiem co mu się dzieje, w dzień też jest okropny tylko marudzi i marudzi a jak zniknę mu z oczu to od razu straszny krzyk jest
jak się czymś zajmie to dosłownie na 5 minut, nie wiem czy to te zęby dalej idą, a może hmm, mam głupie pytanie, zęby bolą aż całe wyjdą czy tylko do przebicia się :unsure:
Tomek dopiero do pracy poszedł a ja już wymiękam, to chyba wszystko przez ten bul głowy, w ogóle chyba mnie jakieś choróbsko bierze

agip to fajnie jak mieliście okazję z mężem trochę pobyć samemu i w ciszy :) najbardziej fajna to pewnie ta cisza :P
u nas jak Michał zaśnie to mój od razu do spania się szykuje, bo zmęczony :dry: jak widać on często daje ciała, aż brak mi słów na niego czasami
no i powodzenia w organizowaniu nowego gniazdka, masz rację w ten mniejszy nie opłaca się już inwestować skoro i tak będziecie się wyprowadzać

kasiorek tak jak mówiłam wcześniej, krzesełko fajne, więc dobrze że kupiłaś :)

aniaw zdjęcia maluchów świetne, Dominiczek smacznie sobie spał, on sam się tak ułożył czy tak go kładziesz? mój nigdy nie spał na brzuszku kilka razy tylko na boczku
i dobrze że już pogodziłaś się ze swoim,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293157 przez kasiorek0310
Agi to tak fartło nam się z tym krzesełkiem a telefon sie tej kobiecie urywał i znowu coś przyoszczędziłam będzie na jeżdzik bo babcia kaska sypnęła wiec na wszystko starszy
No to pięknie jk udało się zaszaleć chatka wolna nie ma co oj to żeby szybciej te=go rodzeństwa nie było :D fajniutko pewno sie tak poczuć jak za dawnych nastoletnich czasów.To fajnie macie jak sie będziecie przenosić do większego to tez bym kaskę zbierała i remoncik i zamiana to będziecie mieć więcej miejsca dla dzieci i was.
Nie martw sie u nas też bez wczasów będzie może tylko wypad do rodzinki na mazury prababcie odwiedzić żeby zobaczyła sobie prawnuka pierwszy raz a tak to nic bo pewno kredyt będziemy mieli na karku, pewno

hasia nie mam pojęcia czy bolą czy nie ale chyba nie bo nasz był marudny do przebicia zęba ale masz zajefajnego wielkiego miska w łóżeczko a co do męża to chyba taki typ jest faceta a co do tego ze twój zasypia to mój na odwrót ciągle próbuje ale u nas zakaz ma miesiąc niestety z reszta mi jakoś sie niechce jak całymi dniami z maluchem
Pięknie mu to poszło szybko wstał jak ma sie czegoś złapać

a nocka boska cała przespana pierwszy spacerek zaliczony a nikogo z sąsiadów nie było :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293189 przez sara125
hej dziewyczy:) dziekujemy za mile przyjecie...
Wojtus siedziv jak sie go posadzi sam jakos sie nie pali do siedzenia... jak lezy na brzuszku staje na czworaka jak do raczkowania... ogolnie wszystko robi z opuznieniem lekkim...
mial podejrzenie dzieciecego porazenia mozgowego gdyz prawa raczka ucieka mu do tylu. okazalo sie ze jest to okoloporodowe porazenie splotu barkowego.. juz prawnik moj podjal kroki w celu uzyskania odszkodowania od szpitala.
Agi-p ja ci powiem tak... najgorszemu wrogowi nie polecaM dzieci z tak mala roznica wieku... Facet by pewnie chcial i mojemu to sie podoba ale ja jestem zajerzdzona... tym bardzioej ze on siedzi w afganie a ja tu z dziecmi... lapie deprechy czesto wygladam jak kocmoluch jakis.. A Grzes jest tak zazdrosny ze chce robic wszystko co wojtek... chce go nosic chce zeby weojtek sie z nim bawil...
Ja nie polecam takiwej roznicy wieku... wiem ze to jest mega charowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293282 przez agi-p
Hasia ale gigant z Michałka :) Super już wstaje siłacz mały :) Oj zaraz zacznie Ci chodzić , to pewne :)
Ząbki bolą jak sie przebijają . Mi jak ósemki wychodziły , to myślałam , ze oszaleje , rozsadzało mi dziąsło . I Pauluni dalej zęby wychodzą , to też mówiła , że najgorsze jest przebicie . Jak już dobrze widać ząbek to powinien być spokój . Kochana może Misiowi kolejny ząb daje w kość .
Amelka mi dzisiaj obudziła się 7 razy ! Co godzinę koncertowała , ale cycuś ją szybko uspokajał .

Kasiorek rodzeństwa na pewno szybko nie będzie . Mężuś ostatnio mówi ciągle , że nie bedziemy się już starali , bo sie martwi o mnie . Powiedział , ze mamy 2 piękne córeczki i teraz bardziej mu zależy na moim zdrowiu , bo rodzinkę mamy już fajną .Za bardzo mnie kocha , zeby mnie stracić . Chce cieszyć się mną jak najdłużej we względnym zdrowiu . Ta ciąża tak zrujnowała mój organizm i powychodziły pewne choroby , że mężuś się boi o mnie i o ewentualne spustoszenie mojego organizmu po następnej dzidzi . Moi rodzice oczywiście go popierają . Pożyjemy , zobaczymy :P

Kasiu fajnie , ze spacerek zaliczony dzisiaj . U Nas rano było -15 , teraz -10 ...brr . Ale tez spacerek zaliczymy , tyle , ze po obiadku ok 14 :)

Sara oj to Ty faktycznie masz zajob :( Mężuś w Afganie i jesteś sama do 2 łobuzów ? Oj nie dziwię Ci sie , ze tak piszesz . Jak tu złapać dystans i cieszyć się macierzyństwem ? Życzę Ci Kochana duuużo siły i cierpliwości .
Ale te cholerne szpitale dają ciała !!!! Ty sie stresu najadłaś jak było podejrzenie porażenia mózgowego , a Wojtuś się pewnie wycierpiał . No co za patałachy . Oj walcz o odszkodowanie , nie am co im popuszczać .
A możesz nam pokazać swoich syneczków ?My non stop zdjecia zamieszczamy :)
I powiem Ci , ze ja mam 2 córy i też widzę ogromną przepaść miedzy czasem w zdobywaniu przez nie pewnych umiejętności . Paula dużo szybciej wszystko robiła .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293389 przez karolena
Hej dziewczyny:)
Agi-p dziękuje za życzonka,mam już 7-miesiecznego chłopczyka w domu :) :)
mój Nikoś sam siedzi i to bardzo stabilnie,czasem sie zachwieje i leci,no ale coż musi się uczyć jak plącze to mamusia leci i dopieszcza synusia.

dziś miał mieć szczepienie ale doroczne,z powodu małego przeziębienia, ale lepiej chuchać na zimno:)waży 9750 i a ob głowy ma 46cm. Po 9 miesiącu zaczepie go menigokoki i ospe wietrzną :dry: :blush:
DOMINIŚ tez jest słodziutki
Generalnie zęba nie ma ale powoli się na to szykuje.
hasia michałek super.
Rachela twój synuś jest drobniutki i śliczny podobny do ciebie :lol:
kasiorek- GRATULACJE DLA NIKOSIA I CAŁUSKI!!!!!

dostalismy skierowanie na usg jakmy brzusznej kontrolne podobno po 6miesiacu robi się kontrolnie i na morfologie i mocz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl