BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #287745 przez kasiorek0310
Agi co do tych czerwonych to wiem bo testowaliśmy i tez się u nas nie sprawdziły a te niebieskie sa ok my tylko tych używamy dadów już dawno nie mieliśmy, ok to dzisiaj jedziemy na Czechowice do pepco i textila bo sie wyprzedają to zobaczymy co tam jest to przy okazji wpadnę do biedrony to wezmę bo akurat zapas sie zmniejszył.

No to ta Ola rzeczywiście mocna głowę ma szok mnie to by po 3 4 ścięło pewno bo ja abstynent do czystej.A wczoraj zakupiłam deserki z bobovity dwa za 3,70 nawet sie opłaca a to w tesco maja takie rózne tutaj macie stronke to sobie zobaczcie wchodzą nowe promocje a od 26 stycznia na pieluchy pampers za 4 82 szt po 55zł jak ktoś uzywa a w tesco giga paczka po 58 zl ale huggies za 128szt
reszte sobei zobaczcie na promobaby.pl/

dla nas niestety te pieluchy małe bo na 4+ jesteśmy wiec nie skorzystamy :( a 5 za duże no cóż szkoda ale dady zakupimy sobie to może te krostki co mamy nam zejdą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288260 przez aniaw
A ja nie muszę już jeździć na rehabilitację i się nie chwalę :P
Dominiś ma już prawidłowe napięcie mięśni i nie ma asymetrii. Ma bardzo silne nogi i chce już wstawać. Podobno raczej nie będzie raczkował tylko od razu chodził. Zobaczymy. Dla mnie to na razie wróżenie z fusów :)
I możemy już go sadzać bo prawidłowo usztywnia kręgosłup :)
Niby teraz jest nowy trend, że odchodzi się od opinii, że bez raczkowania dziecko ma trudności z prawidłowym rozwojem obu półkul i z właściwym rozwojem koordynacji ruchowej.
W ogóle dała nam kilka rad pszyszłościowych:
- żeby nie uczyć dziecka chodzić trzymając go za rączki tylko przy użyciu pchacza
- na spacerach też nie trzymać za ręce tylko zakupić szelki ( przy ciągnięciu za ręcę dochodzi do mikrourazów oraz dzięcko nie nabywa umiejętności koordynacji chodzenia typy naprzemiennie ręka - noga)
- do 2 roku życia dziecko ma naturalne płaskoskopie i żeby nie katować go obuwiem ortopedycznym i innym mega sztywnym, bo te wszystkie reklamy niby specjalistycznego obuwia to tylko chwyt marketingowy
- i jak nie musi chodzić w obuwiu to najlepiej na bosaka w skarpetach antypoślizgowych

Dobra teraz Was poczytać muszę :laugh:

Agi niezła ta Twoja koleżanka z tym piciem? Ciekawe jak ona się czuła dziś ;)

Kasiorek dzięki za info o promocjach :)

MałaMi dada były w promocji na otwarciu biedronki ( u nas było w przeciągu 2mcy otwarcie 2 biedronek dosyć niedaleko więc zrobiliśmy zapasy) :laugh:
Warto porozglądać się za nowo otwieranymi biedronkami, bo zawsze tam mają dady w promocji :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288331 przez MalaMi
aniaw to super ze juz koniec rehabilitacji. :woohoo: on chodzi z pchaczem ale tez trzyma nas za raczki, przy lozku tez chodzi, w lozeczku trzyma sie czego popadnie. fajnie ze zapasy udalo ci sie zrobic, szkoda ze u nas nie ma takiej promocji :dry:
jak wlozylam mu buty na nogach to nagle nie wiedzial co z nogami sie stalo :blush: , a w domu chodzi / raczkuje na skarpetach antyposlizgowych.
slyszalam jak kuba mi mruczal ale nigdzie nie bylo go widac, patrze a on pod lozkiem kurze mi wycieral soba :lol: wszedzie wlezie :evil:
agi ty to masz wrecz napiety grafik- tyle znajomych, cie odwiedza :side:

a i jak zostawia maly czasem butle nie dopita to takiego szalu dostaje jak ja widzi np po godzinie ze wypilby te zlewki :blush: :S bo caly teraz myk polega na tym zeby mu zrobic i on sobie wezmie i sam wypije :woohoo: a ze jest zerny to jak mu nie dasz to co my jemy to jakby mogl to by z buzi wyjal :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288429 przez kasiorek0310
Aniu to fajniutko jak już macie koniec z rehabilitacja cudnie pewno sie ogromnie cieszysz bo koniec z jazda co tydzień przez całe miasto wiemy jakie to było uciążliwe te jazdy i w ogóle. dzięki za przekazanie nowinek od lekarza bardzo przydatne i zapamiętane :D ja sie rozglądam za pchaczem ale każdy tylko gada po co ci to i w ogolę a ja wiem ze jednak to dobre i dzisiaj doszłam do wniosku ze przy kolejnym bobasku zakupie sobie zwykłego elastika chustę będzie lżej już z dwojak maluchów.I z tym raczkowaniem to tylko słyszałam ze musi dziecko raczkować bo te półkule właśnie atu odmiana ze już takie nie zwane aż nasz chyba tez od razu chodzić zacznie bo tylko stawać chce a o raczkowaniu zapomnieć można.

Malami to teraz Kubusia pełno będzie nie ma co to teraz nic tylko uważać tylko wiem łatwo sie mówi a gorzej no nic zobaczymy jakie będziemy poczekamy zobaczymy :)

u nas bez zmian zębole ida i wyjść nie moga dzisiaj to juz sie rzucał na nas żeby gryść

spokojnej nocy

a co powiecie o tym pchaczu warty czy nie
allegro.pl/nowy-skuter-jezdzik-chodzik-p...ory-i2065849931.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288616 przez aniaw
MałaMi ale masz teraz urwanie z głowy z tym Twoim pędziwiatrem, oczy dookoła głowy trzeba mieć :ohmy: :)

Kasiorek pchacz wydaje się fajniutki, nawet po doliczeniu przesyłki cena mega korzystna :)

Oj wiecie co lekarz to inne teorie ;)

A my właśnie przytachaliśmy do domu super biblioteczkę i niedawno mój M ją skręcił i wyglada super :laugh: Wreszcie moje knigi przewędrują znów na swoje miejsce, bo do tej pory samotnie leżały w garażu ;)

Co tam cisza nocna :silly:

A jutro okulista obu bobasów i przyjeżdza do mnie moja psiapsiółą i już się nie mogę doczekać :l

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288626 przez agi-p
Dzień Dobry Mamusie :)
Aniaw , ale super , ze rehabilitacje dobiegły końca !!!! Gratulacje :)
Co do raczkowania , to moja Paulinka nie raczkowała , chodziła w wieku 9 m-cy i żadnych problemów nie miała . Wiadomo jedno dziecko może mieć problemy z koordynacją , inne nie będzie ich miało /
Fajnie , ze biblioteczka zamontowana i książki będa miały swoje miejsce i łatwo do nich będziesz mogła powracać :)
Mam nadzieję , ze okulista powie , ze wszystko oki . Czekamy na wieści :)
I udanego spotkanka z psiapsiółą :)

Kasiorek ale taniego pchacza wynalazłaś . W szoku jestem :) Nie ma co prawda za dużo gadżetów , ale wizualnie spoko . W tej cenie to trudno byłoby nawet używanego wylicytować .
Szkoda , ze już nie ma takiej promo na huggiesy jak w tesco raz kupiłyśmy . Mega paka po 30 zł .

MałaMi Ty to masz faktycznie małego adhd'owca :P Nawet pod łóżko Ci wlazł ...może chciał Cię odciążyć w sprzątaniu :) Kombinator mały . Oj nie będziecie się z nim nudzili , a to dopiero zapewne początek :)

Ama ucina sobie drzemkę , jak wstanie to jedziemy na zakupy i do mojej Mamci . Posiedzę u Niej trochę , obiadek zjem i poplotkujemy . Mamcia się ucieszy, bo już dzwoniła , zebyśmy z samego rana przyjechały :) Potem Linkę odbiorę ze szkoły , odwiedzimy moją babcię i powrót do domku .

Urszula , Małgorzatta , Rachela co tam u Was dziewczyny ? Jak dzieciaczki się miewają ?


Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288723 przez aniaw
Cześc kobitki :)

Agi jak zwykle różne odwiedzinki, super, zazdeoszczę :) Miłego dnia i udanych zakupów :)

Kasiorek jeszcze co do tego pchacza to ja myślę, że wcale pchacz nie musi mieć mega funkcji bo tu chodzi głównie o przytrzymywanie się i naukę chodzenia. Ten dodatkowo jest jeździkiem więc będzie służył dłużej więc super.
Inne funkcje typu zabawy grania czy np sortera spełniają inne zabawki czy np stół edukacyjny.
Ja mam pchacz który dostałam na gumtree od babeczki za darmo i on gra i ma sorter z przodu ale Szymonek i tak używał głównie do chodzenia :)

Dobra biorę się za szykowanie :)

A tu jeszcze mój M z córeczką koleżanki i z chodzikiem co mamy :)

Kasiorek mój nie korzystał z innych funkci chodzika, więc jak dla mnie nie trzeba kupy kasy wydawać i tyle :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289030 przez kasiorek0310
ok dzięki dziewczyny za opinie mi tez tylko chodzi ze on był do chodzenia bo te reszta zabaw to mamy całe pudło ich już wiec nie będziemy jako tako zabawy z tym chodzikiem a i przekonało mnie to ze potem latem może służyć jako jeździć i to tez mi się podoba wiec jak sądzicie wart kupna czy nie bardzo widzę ze ania jest za a reszta my chyba go kupimy i będzie sobie na razie stało i czekało az mały zacznie stawać

agi to fajniutko jak do mamci wpadniesz pogadasz i Ama babcie znowu zobaczy i prababcie

anaiw fajniutko jak twoje książki ujrzą światło dzienne i będą miały swoje miejsce i daj znać jak tam po wizycie u okulisty czy wszystko ok :)No właśnie nam nie chodzi to wyrzucenie 100 w pchacza który i tak tylko trochę posłuży a ten nie dość ze tanio to jeszcze jeżdzik am wieczorkiem go zamówię i będzie git

agi czystym przypadkiem znalazłam czasem się coś trafi a co do tej promocji to już długo jej nieok dzięki dziewczyny za opinie mi tez tylko chodzi ze on był do chodzenia bo te reszta zabaw to mamy całe pudło ich już wiec nie będziemy jako tako zabawy z tym chodzikiem a i przekonało mnie to ze potem latem może służyć jako jeździć i to tez mi się podoba wiec jak sądzicie wart kupna czy nie bardzo widzę ze ania jest za a reszta my chyba go kupimy i będzie sobie na razie stało i czekało az mały zacznie stawać

agi to fajniutko jak do mamci wpadniesz pogadasz i Ama babcie znowu zobaczy i prababcie

anaiw fajniutko jak twoje książki ujrzą światło dzienne i będą miały swoje miejsce i daj znać jak tam po wizycie u okulisty czy wszystko ok :)No właśnie nam nie chodzi to wyrzucenie 100 w pchacza który i tak tylko trochę posłuży a ten nie dość ze tanio to jeszcze jeżdzik am wieczorkiem go zamówię i będzie git

agi czystym przypadkiem znalazłam czasem się coś trafi a co do tej promocji to już długo jej nie było bo mam to tesco przy szkole

wpadne do was wieczorkiem bo cos mały bunt podnosi w łożeczku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289258 przez hasia_86
hej dziewczynki, ja już po feriach w końcu w domku, ale widzę że próżnowania nie było i przez 2 ostatnie dni przybyło nam 27 postów i jest co czytać :lol:

aniaw świetne foteczki mały śpiący z małpka super, fajnie że znalazłaś miejsce na książki, ja też uwielbiam książki i ciągle staram się powiększać swoją biblioteczkę, kiedyś tylko kupowałam historyczne książki bo to na studia były potrzebne, a teraz to belerystyka zazwyczaj coś typu kod da vinci albo jakieś horrorki czy kryminały- ach chyba muszę coś nowego kupić :P

agip skąd ty bierzesz siłę na tych wszystkich gości? u nas ten weekend zapowiada się gościnnie bo mężuś urodzinki ma i będzie trzeba coś naszykować, ale powiedział że nie chce torta :( a już miałam ochotę zrobić a jeszcze bardziej zjeść :silly:

teraz to on sobie z małym na rękach ogląda mecz - horror Polska - Niemcy w rękę ale po prostu masakra i na boisku i u mnie w domu, co za emocje :P ale mam z niego polewkę :P

a co do pampersów to wasze dzieciaczki fajne, dady używają i inne, a mój nie wybredna dupka, tylko oryginalne pampersiaki, kupuje te pomarańczowe S&P bo inne odparzają, teraz dostałam z Rossmanna myślałam ze będzie lepiej ale nie to samo co z każdymi innymi ....

kasiorku fajna nowa fryzurka, ja pazurki zawsze robię już od nie wiem kiedy, jakoś to mi najbardziej pasuje, pchacz też fajny i cena super

małami no ale masz hardcorowca, szok z nim, czytając się przeraziłam a co dopiero ty jak to widziałaś, w lidlu teraz kupiłam zatyczki do kontaktów, 8 zł, 12 sztuk, i majhją też fajne ubranka,

kończę bo tatuś chyba zapomniał jak dzieckiem się zajmować :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289419 przez agi-p
Hasia świetne to krzesełko :) Oglądałam je w sklepie , ale cena mnie odrzuciła :P
Michaś jak zwykle boski :) Mały wesołek :) Ale ma delikatną pupeczkę ...no no . Ama też początkowo tylko papmersy oryginalne tolerowała .
Kochana zrób ten tort ...a co . Mężuś nie chce , ale Ty sobie pojesz :) Mi tez możesz wysłać , chętnie zjem mega kawałek :)
Kochana ja sama nie wiem skąd mam siłę na tych wszystkich gości . Co weekend mamy pełen dom . Ale już postanowiliśmy , ze kolejny spędzamy sami :P Wiem , ze to fajnie , ze każdy chce do Nas wpaść , mówią że u Nas zawsze tak miło i sympatycznie , ale wszystko z umiarem jest dobre.

Aniaw fajny ten pchacz :) Taki kolorowy i ciekawy :)

Kasiorek ten pchacz , którego pokazałaś tez bym kupiła . Fajny i w rozsądnej cenie :) I jeszcze na długo posłuży :) Daj znać jaki jest w realu i czy Nikoś zainteresowany .

Nam dzionek minął błyskawicznie . U Mamci było super :) Na zakupac najwięcej skorzystała jak zwykle Ameleczka . Kupiłam jej kolejną butelkę , łatwą do trzymania z miękkim ustnikiem . Ale Amelka też jej nie chce :( Zrobiłam tez zapas deserków . I nowe miseczki dla Amci , bo nasze już przefarbiły od marchewki :P Oczywiście Amelka wzbogaciła się też o nowe bodziaki :)

Kurcze kochane słyszałyście o porwaniu 6 m-cznej Madzi w sosnowcu ? Nie mieści mi się to w głowie . Niewyobrażalna tragedia :( Współczuje rodzicom , na samą myśl , ze Amelce mogłoby sie coś stać to słabo mi sie robi . Najgorsza jest ta bezsilność i niemoc .


Amcia już śpi słodko , mam nadzieję , ze ten stan utrzyma się długo .
A Wasze dzieciaczki budzą się jeszcze w nocy ? Dziś sąsiadka mamy powiedziała mi , ze jej wnusia od urodzenia przesypia 10 godz w nocy !!!!
Spokojnej nocki i do juterka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289450 przez MalaMi
agi nie slyszalam o tym ale niw wyobrazam sobie co czuja rodzice patrzac na mojego szkraba nie wyobrazam sobie tego, to jest podle , zrobic cos takiego . mam nadzieje ze malenstwo sie znajdzie. wiecie co dziewczyny szkoda ze w polsce nie ma kary smiercci, mniej bylo by tych zbrodni, a tak dostana pare lat i znowu to samo mnostwo rodzin pokrzywdzonych. ci rodzice strach... bo nie ma zadnej pewnosci ze dziecko ssie znajdzie...agi mi ciarki przeszly , tylko z drugiej strony jak ktos mogl porwac dziecko, przeciez tak male nie chodzi ?
hasia bombel tez twoj broi.
amoj adhd padl i musze go wykapac potem, jutro szczepienie.
mam smutny na stroj ale nie chce nawet o tym pisac, zal zlosc smutek, rozczarowanie :dry:
kasiorek jakbym nie miala pchaczza to bym na tego sie skusila bardzo taniutki :)
patrzalam na allegro za szelkami do chodzenia do 20zl mozna kupic.
CZYTALAM O TEJ TRAGEDI DLA NIEWIEDZACYCH WRZUCAM LINK
wiadomosci.wp.pl/gid,14196738,title,Tego...zdjecia,galeria.html
POPROSTU STRACH WYJSC NA ULICE ? TO bylo pewnie zaplanowane, i jak czytalam te komentarze pod tym artykolem to krew mrozi w zylach. a jesli faktycznie dziecko zostanie sprzedane ? i przez nieudolna policje przekrocza granice porywacze z dzieckiem to chore.
DZIEWCZYNA ZAGINIONEGO DZIECKA MA TYLE SAMO LAT CO JA ( nie wyobrazam siebie w tej sytuacji ) ...i trauma do konca zycia, przeciez to w psychiatryku po czyms takim mozna wyladowac :huh: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289463 przez kasiorek0310
Ago to cie muszę zmartwić nasz spał dzisiaj od 20.30 do 8.30 rano szok ze tyle śpi nie wiadomo czemu ale mnie to cieszy bo i ja się wyspie, fajnie jak Ama znowu się wzbogaciła ja tez dzisiaj Nikodemowi zakupiła nowa miseczkę bo jedna to mało i ze ciuszki znowu trafione

hasia no to koniec dobrego dla was w sensie babcinych obiadków i w ogóle a Michaś jak zwykle słodki a te krzesełko fajne fakt cena straszna ale co tam jak dostaliście to wykorzystacie

tak tak słyszałam o tym porwaniu straszne to musi być tez tacy młodzi bez kłopotów a tu takie cos żeby dziecko komuś porwać to trzeba mieć chyba serce z kamienia mam nadzieje że ja znajda ale jak dobie pomyśle ze to taki maluch jak nasze to się az serce kraje

ale pchacza to dzisiaj albo jutro zamówimy zobaczymy a jak przyjdzie to wam dam znać jaki jest i w ogóle

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289545 przez hasia_86
no to co się stało w Sosnowcu to straszna tragedia, nie wyobrażam sobie bólu tej matki, szok jak można takie dzieciątko porwać, mam tylko nadzieje że fizycznie tej dziewczynce krzywdy nie zrobią, i pomyśleć że kiedyś kobiety mogły beztrosko zostawić dziecko pod sklepem a teraz to w ogóle nie do pomyślenia

ja nawet nie sprawdzałam ceny tego krzesełka ale tak przypuszczałam, Michaś nie bardzo chce na nim siedzieć, i jakoś dziwnie skonstruowane jest bo żeby się bawić tymi rzeczami to musi krzywo siedzieć, Misiek to sobie opiera się o nie i wstaje, albo stuka jak na perkusji i wtedy to krzesełko sobie gra

a mój syńcio różnie śpi czasem dłużej czasem krócej, zazwyczaj od około 9 do 4-5, zdarza się że zaśnie o 11 dopiero a czasami nawet do 6-7 śpi, jakoś nie widzę w tym żadnej reguły, jak ja muszę wstać to on śpi, a jak mi się bardzo chce spać to on wstaje :P

a mały teraz sobie leży i grzechotka stuka o ząbek :) dobry jest

mała mi wyżal się będzie ci lżej, może jakoś poprawimy ci humorek


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dobra trzeba mykać chyba pa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #289653 przez kasiorek0310
hasia może wiesz boi sie że stanie sie coś jego synkowi ja tez tak na mojego nie chucham ale mój tez czasem az przesadnie trzyma żeby się przewrócił ja go zostawiam jak siedzi i sam sie nauczył prze to wyciągać ręce zeby sie nie przewrócić a mój jak z nim siedzi to zawsze rekoma go trzyma po bokach jak go pomne to dopiero daje na luz, jak mam takie samo podejście co ty dziecko musi sobie nabić guza i wiele innych rzeczy żeby doświadczyć a nie potem będzie ciekawe i co wtedy oni sie chyba boja bop to ich pierwsi synkopie wiec chuchają chyba nic nie pozostaje jak tylko przetrzymać jakoś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #289658 przez aniaw
U okulisty bobasy tak się spłakały i krzyczały na cały korytarz aż byłam w szoku :ohmy: :(
Bidulki a tylko do gałek im zaglądała babeczka a nie obżynała ze skóry :P
Na szczęście wszystko ok, ale teraz czeka nas kontrola u neurologa bo nadal niewiadomo, czemu Szymcio przechyla tą główkę ;) Może dopiero za pół roku okulista oceni stan widzenia jak Mały powie co widzi ;)

A spotkanie z przyjaciólką mega udane i Szymcio prosił ją oczytanie książeczek i Dominiś się przytulał do niej i zaglądał za bluzkę :P Śmiesznie było :)

Biblioteczka prawie cała wypełniona, jeszcze na jutro 2 pudła książek zostały :)
Nie wyobrażam sobie mieszkania bez ksiązek a poprzedni właściciele nie mieli ani jednej, więc nawet żadnego mebla stosownego ie było stąd moje ksiązki chwilowo musiały trafić do garażu :)
Ale wracają już na swoje miejsce :)

Co do tego tragicznego porwania dziecka to nadal w szoku jestem :ohmy: Aż strach myśleć o tym :ohmy:

Agi niby goście faktycznie super sprawa ale jakbym miała tak codziennie to fakt trochę męczące ;) Słodkich senków dla córci :kiss:
Mój budzi się znów ok 3.30 w nocy i już tak ma :P
Oj zakupy jak zwykle najbardziej korzystne dla dzieci :laugh:

Kasiorek mam nadzieję, że zakup będzie udany :)
Kurcze fajniutko śpi Wasz Mały :)

Hasia zdjęcia cudne, a niektóre zabawki fakt udziwnione ;)
Mężuś moim zdaniem troszkę nadwrażliwy :blush:
Mój też się boi jak intensywniej bawię się z Małym ale sam tez potrafi nieźle Małym wywijać :P

MałaMI powodzonka na jutrzejszym szczepieniu i poprawy nastroju życzę :kiss:

Uciekam bo Mały zasnął mi dopiero teraz na macie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl