BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317309 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317317 przez agi-p
Dzień dobry Mamusie :)

Kasiorek a nie lepiej się rozejrzeć za troszkę większym mieszkaniem niż to 36 m ? Trochę małe , a pisałaś ,ze chcecie jeszcze dzidzi w przyszłości , to zaraz taki metraż okaże się za ciasny . A w kredyt na ładnych kilka lat się pakujecie . Oby te , które dzisiaj będziecie oglądać okazały się fajne :)
Na roczek idziecie ? prezent już zakupiony ? A rajstopki kupowała Rachela .

Aniaw mój Mężuś wczoraj zawiózł lapka do informatyka i czekamy na wieści . Mam nadzieję , ze to tylko padnięty system . Oby Waszego też udało się tanio naprawić . Kurcze a martwię sie , bo inne dziewczyny pisały , ze strona forum zawiera jakieś wirusy , a że mają dobre programy , to wywala je z forum . Może zainfekowałam kompa ? Oj , zeby to forum działało już normalnie !
Rany 3 zęby na raz ??? Oj biedactwo małe .

Małgorzatta to żłobek na "poziomie" skoro tak dbają o dzieci , ze nawet szczepienia im serwują . Dobrze , ze szczepiłaś na te dodatkowe,bo ponoć jak dziecko idzie do żłobka to,to najlepsze rozwiązanie . Powiem Ci , ze udało Wam sie z tym żłobkiem . Super , ze dwu języczne , od malusiego będzie za pan brat z obcym językiem i oswoi się z nim :) I dla Małego dobrze , ze macie możliwość takiego powolnego przyzwyczajania go do nowej sytuacji . To , ze pójdzie na troszkę na początek , to dobre rozwiązanie . Nie będzie tak drastycznie "odstawiony" od Was :) I masz rację w żłobku to i kadra wykwalifikowana i odpowiednia opieka i różnorodność zajęć . I kontakt z innymi dziećmi :)
Bardzo chętnie książkę przeczytam :) Mój mail
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Amelka robi identycznie jak Borysek . W nocy tylko przy piersi się uspokaja , Inaczej będzie tak długo płakała aż zwymiotuje . Lekarz mówił , ze to dobra aktorka , skoro nawet wymiotuje na zawołanie . Robi to , zeby zwrócić na siebie uwagę . Ach te Nasze dzieciaczki :P
A Borysek rewelacyjnie sobie radzi z przemieszczaniem :) Amelka jeszcze tak nie potrafi . Ale też uwielbia lustra :)

Rachela Marcinek to spryciarz :) Jak już staje przy krzesłach , to lada moment zacznie chodzić :) :) :)

Miłego dzioneczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317518 przez kasiorek0310
Małgorzatta to dobrze ja przez miesiąc bedzie sie oswajał z nowym miejscem i bedzie zaszczepiony an wszystko jak czytałam u lipcówkach to synek masuski trafił do szpitala z podejrzeniem rota wlasnie no wiesz to male miasto a w bielsku sa dużo droższe a w Czechowicach taniutkie wiec temu tam idziemy mieszkać a nie am tak daleko do bielska bo autobusy jeżdżą i fajnie jak w prezencie będzie miał menigo zaszczepione to jeszcze bardziej zabezpieczony

Ago to wyglada tylko na 36 metrów ale spokojnie ten drugi pokój dla dzieci pomieści i dwa łózka i duża szafę i biurka tez i jeszcze miejsce jest a to temu ze kosztem tzn salonu tam malutki ale dla nas najważniejszy jest ten drugi pokój dla dzieci zeby duzy był a drugie na pewno bede chciała bo samego nie chce zeby był taki rozpieszczony widzac po bratanku co jedynak za chwile 6 laty a jak jest u nas to sie bawi z Nikosiem lgnie do niego ze widac ze mu brakuje kogoś do zabawy dzisiaj idziemy oglądac takie na 53 metry duzo większe ale nie wiadomo jaki stan i jakieś jeszcze jedno pośrednik znalazł wiec zobaczymy a jutro kolejne i te pół domu ale z moim ojczymem co budowlańcem jest zeby to fachowym okiem obejrzał bo cena fajna miejsce tez i działka do tego i duze bo ąz 3 pokoje duze w sumie prawie 100 metrów wiec zobaczymy czas pokaze

malgorzatta ładne Borys sie czołga nas na rekach sie podciąga tak śmiesznie i idzie do przodu choc coraz częściej na 4 staje i próbuje raczkować wiec zobaczymy a z tym żłobkiem dwu jezycznym to fajnei szybciej bedzie chłonal język

obudził sie moj spioch czas kaszke zrobic milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317536 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #317708 przez hasia_86
hej

Małgorzatta wysłałam Ci maila, i muszę powiedzieć że się nakręciłam bo tak strasznie bym chciała żeby Misiek sam zasypiał, a tu z dnia na dzień co raz gorzej, dzisiaj to nawet jeść nie chce :( a marudzi że szkoda gadać teraz jak go bujałam to najpierw godzinny koncert urządził a darł się jakby go ze skóry obdzierali :dry:

no to widzę że dzieciaczki wzięły się za raczkowanie, Borysek słodziak fajniutki, i mój już sobie świetnie daje rade gdzie chce to pójdzie na czworaka, wczoraj poszedł do babci pokoju :P a my tu się wszyscy śmieliśmy jaki to wędrowniczek
do tego jak na kanapie siedzimy to wstaje opierając się o mnie i sie puszcza i w ten sposób udaje mu się ustać samemu przez kilka sekund a do tego przy meblach łazi na nogach chyba niedługo w ogóle zacznie mi tu chodzić

aniaw i ja sie zamierzam wziąć za siebie ale jakoś tak ciężko mam za miar stosować dietę proteinową Dankana czy jak mu tam a do tego nie wiem czy wiesz ale na odchudzanie pomaga też siemię lniane mielone, mój tata i babcia na tym ładnie schudli, no a ja sie bronie bo to strasznie śmierdzi jak sie zaparzy :P

agip fajnie ze sobie pojedziecie ze znajomymi, u nas wczoraj to już było widać wiosnę, śnieg się stopił, ładnie słoneczko świeciło ale strasznie wiało a dzisiaj szkoda gadać pada i wieje i znowu mały ma zaległości w spacerkach :(
no nic czekam na wiosnę wtedy przełożę wózek na spacerówkę i sobie odbijemy :P

kasiorek powodzenia z tymi mieszkaniami, no i tylko powiem że popieram zdanie dziewczyn, chociaż ja znowu czytałam że modne są teraz takie małe kawalerki ale sama bym takiej nie chciała, my mamy 48 m2 i to wcale nie jest jakoś za dużo, dwa pokoje i już np. przy drugim dziecku jakby dziewczynka była to może być problem, chociaż mój M tak tyle lat z siostrą w jednym pokoju mieszkał i jakoś przeżył

dobra bo mi tu znowu wypracowanie wyjdzie, mały jeszcze śpi może i ja drzemnę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #317922 przez agi-p
Małgorzatta jeszcze raz dzięki za książkę :) Mam nadzieję , ze okaże się pomocna :)
A ten żłobek to myślałam , ze prywatny jest, skoro nawet szczepienia oferują . Tym bardziej super . Ale państwowy,ale odpłatność i tak jest ?

Hasia pierwsze słyszę , żeby siemię lniane miało takie właściwości :) To piją je ? Kurzce może spróbuję ??? Tylko przy karmieniu zapewne nie wskazane :( Mi mama kiedyś maseczki z siemienia robiła .

Kasiorek to się najeździcie i naoglądacie . Ale w końcu coś znajdziecie :) Czyli stanęło na Czechowicach jednak ? To Małego będziesz dowozić do Mamy ?

Oj chłopaki chyba silniejsze od dziewczynek . Wasze dzieciaczki już raczkują , czworakują , a Amelka ma to gdzieś :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318165 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Jak minął Wam dzionek ? Mi zaskakująco i przyjemnie :)

Mężuś po powrocie z pracy porwał Nas na basen :) Nie chciało mi się jechać , ale ostatecznie sie zgodziłam i było rewelacyjnie :) Amelka pierwszy raz była na basenie , a już od dawna planowałam ją zabrać . Początkowo popłakała się , jak zobaczyła ogrom ludzi i hałas , ale już po 3 min przyzwyczaiła się i była zachwycona . Uśmiech nie schodził jej z buzinki i chlapała rączkami i nóżkami :) Będziemy teraz częściej jeździć :)
A do południa byłam na kawce u kumpeli i Ama pięknie zabawiała się z Igorkiem :) Jutro jedziemy do Nich popołudniu i zostajemy na noc :P Panowie mają w planach dłuższe posiedzenie przy flaszeczce ... nie jednej :P

Kochane dodam jeszcze fotki Naszej Pływaczki a jutro filmik :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318231 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318289 przez kasiorek0310
Malgorzatta nam takie male tez nei tym bardziej że dzisiaj oglądaliśmy 53 metrowe z dwoma pokojami i jest ok tylko odświeżyć i gotowe a o takim 3 pokojowym to trudno poczekam aż moje dzieci sie wyniosą to zrobimy sobie sypialnie wtedy :)albo segment szeregowca mamy oglądać i może to spasuje bo więcej terów ma nam tam 2 pokoje wystarcza nie musze miec koniecznie sypialni
A to ten żłobek rzeczywiście rewelacja jak państwowy i szczepią i dwujęzyczny

Hasia mnie tam nie przeszkadza bo tam co my oglądali 53m to da sie podzielić na dwa pokoje jak juz ale u an szeby dziewczynka byla to musiałby sie cud trafić tylko chłopaki u nas beda a co do kawalerki to dla nas za mala by byla tym bardziej ze jeszcze jedno dzidzi na pewno bedzie

agio tak w Czechowicach bo nei bedzie trzeba kombinować a nie bedzie trzeba tutaj wozik bo zrobimy ze zmianami tak ze ja bede później wychodzić do pracy a mój wcześniej tak zeby maly miał zawsze kogoś tak ze ajk ja wróce do domu z pracy to moj bedzie wychodził do neij z reszta z tego mieszkanka co sie nam spodobało to będziemy miec jakieś 10 minut spacerkiem a do mamy jak na nockach to bedzie wpadać do nas zeby sie ten wyspal jak ja np bede mieć 1 zmiany a moj nocki więc da sie pogodzić a jeszcze tylko we wtorek jedno i mamy decyzje potem tylko składać papiery i czekać.Fajniutko jak wypad na basen sie udał mimo braku chęci ale dobrze ze sie zmieniło i nie ma to jak zaplanowany weekend a co do Amy to i na nia przyjdzie czas
A to na którym basenie żescie byli na karpackim czy złote bo słysząłm że w czechowicach woda cieplutka i dla maluchów ok ???
A pieluchy jak tam sprawdziły sie nie przeciekły a to chyba huggies były tak???
Foteczki cudne widac ama zadowolona i sama przyjemność moj może tez sie doczeka wyjscia na basem na razie to tata sie dzisiaj skapł ze we wtorek była rocznica lepiej późno niz wcale nie ma co nic zmykam poczytac lipcówki i pograc na kurniku :D

a patrzyłam na te rajstopki w hurtowni to nie maja ale były na-kolanówki z anty-poślizgiem i teraz brak skarpet co maja na palcach cały te anty i bedziemy raczkowac na łóżku naszym chodzi a po podłoże mu sie nogi ślizgają jeszcze jak nie ma tych gumek ale to czas tyg i bedzie wszystko grało beda skarpetki to bedzie chodzil poza tym zaczyna nam stawac przy łożku i wędruje pocałym łóżeczku trzymając sie za nie oj za chwiel to bedziemy sie bawic w szukanie naszych pociech

malgorzatta to jeszcze nie az taki majątek za żłobek na szczęście a prezent fajny jak szczepią i dobrze nie bedzie chorował wam

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318373 przez Malgorzatta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318388 przez kasiorek0310
u nas ma bo chce a sie cały śliga w wiadomo ze jak ma sie na czym zaprzeć to łatwiej wiec chce mu to uławic i jak jest to korzystać z tego tam ale lada chwila sie to zmieni bo kolejna jedynka górna do kompletu w natarciu u nas sie sprawdzają jak mały chodzi po panelach czy płytkach a ja sie juz nauczy na antypolizgach to potem nie bedzie potrzeby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318399 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)

Małgorzatta ja jeszcze nie zaczęłam czytać książki , ale po tym co napisałaś , to koniecznie muszę wygospodarować trochę czasu . Ale niestety dopiero jutro . Napisz jak noc Wam minęła ? U Nas ta nocka masakrycznie , Ama prawie non stop na cycu wisiała :(
Żłobek spoko , wychodzi jak Państwowe przedszkole mniej więcej . Ale Prezydent , ze tak funduje szczepienia , to zasługuje normalnie na pochwałę . W szoku jestem . U Nas niestety kasę przeznaczają na jakieś pierdoły , ale żeby pomyśleć o szczepieniach to ich nie ma :(
To kupuje dziś siemię lniane , jak mówisz , że można pić , to spróbuję :) Tym bardziej , ze na zaparcia pomaga :P

Kasiorek byliśmy właśnie w Czechowicach na basenie . Pierwszy raz , zeby zobaczyć co i jak . Naprawdę super sprawa . Woda cieplutka i Paulisia zjeżdżalnie miała :) A pieluszki do pływania , to Huggiesy .Kupiliśmy na basenie po 4 zł/szt . Ale dziś jedziemy na zakupy , bo aparat chcemy kupić , to popatrzę na ceny w sklepie . Ale to szajs jak dla mnie i nabijanie kasy . Normalnie jak ściągałam pieluszkę , to była tak nasączona wodą , ze szok .
Fajnie , ze macie możliwość tak się wymieniać zmianami , zeby cały czas ktoś z Nikosiem był . Szkoda tylko , bo Wy nie będziecie się praktycznie widywać :( To już na bank idziesz od marca do tej pracy ???

Oj ja to raczkowania się chyba nie doczekam :P Miałam kupować te rajstopy z abs , ale na razie się wstrzymuję . Niby ja też mam wszędzie panele i będzie ślisko , ale dzieciom ta śliskość nie przeszkadza zbytnio . I tak sobie radzą :P A Ami to już taki ewenement , ze nic mnie nie zdziwi :P

Nic ide się ogarnąć :) Potem zakupy,robienie sałatki i jakiś przekąsek na wieczór , Pula dziś zostaje porwana na pół dnia , a my w tym czasie pojedziemy kupić aparat i odebrać laptopa z naprawy . Zobaczymy co było zepsute i jaki koszt :(

Miłej soboty Mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #318411 przez Rachela
Hej dziewczyny. jeśli chodzi o rajtuzy z abs na kolankach to się jeszcze nie doczekałam i teraz widzimy, ze nie potrzebnie kupowaliśmy, bo mały już świetnie radzi sobie na śliskiej podłodze. Wystarczyło go zachęcić i teraz już wszędzie za na przychodzi :)
udanego weekendu


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zaraz zmykam do koleżanki i jej rocznej Julki, a samej udało mi się zrobić obiadków dla małego na cały tydzień. :)

buziaki dla was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318459 przez agi-p
Aniaw Kochana zapomniałam wczoraj napisać , życzenia dla Dominiczka :) Wszystkiego najlepszego dla Domisia z okazji kolejnego miesiąca :) Buziaczki dla niego :kiss: :kiss: :kiss:

Rachela Marcinek to zdolniacha :)
Woow już rozliczyłaś Pity ??? Ja dopiero dostałam swój , a na Mężusia pit nadal czekamy . Nie ukrywam , ze też liczę na taki piękny zwrocik :)
Udanej wizyty u koleżanki :) Marcinek będzie pewnie zachwycony Julką :)

A ja gotuję i sprzątam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #318541 przez aniaw
Cześć cześc :kiss:

Dzięki Agi za zyczonka :kiss:
Super fotki z basenu i oby naprawa laptopa nie za drogo kosztowała.


Ja mam doła. Wkurza mnie wszystko.

Podczytałam Was, ale sorki nie mam ochoty odpisywać.

Nasze auto znów na weekend u mechanika a kase mielismy wyliczona na rachunki, więc jestesmy teraz na minusie ;)
T. odwoził mnie rano do pracy i po drodze nam feluś wysiadł :P
Jakis pech nas ostatnio prześladuje ;)
Pacjentów w lecznicy mało, więc wypłaty tez nie mam z czego odbierac ;)
Mieliśmy dziś tyle rzeczy pozałatwić a bez auta to dupka blada :P
Komputer dziś późnym wieczorem giościu nam dowiezie i powgrywał nowy system i programy i musi tylko na nowo ustawić internet.
Zobaczymy czy bedzie działać i mam nadzieje, że to nie przez te zawirusowane forum nam to siadło :P

Generalnie nie mam na nic ochoty, nawet na pisanie.

Z pozytywnych rzeczy Mały nauczył sie sam siadac, objawy zebowe się wyciszyły i śpi całą noc. Ja mam 2 kg mniej.

Pozdrawiam i miłego dnia Wam zycze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl