BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu #401790 przez kasiorek0310
Agi no mój ez wkurzony zobaczymy czy będziemy płacić bo jedzie jutro do niej ze zdjęciami i będzie pisał pismo żeby mu wydłużyli czas na remont bo niby 2 miesiace mieliśmy go zrobić a ta nam mówiła ze spokojnie 2 lata na szczęście co miało byc zrobione prawie jest poza podłogą ale to w Weekend jak się uda będą kłaść i przeprowadzka bardzo realna od pon wtorku bo jeszcze z dzień potrzebuje żeby tam ogarnąć wszystko i można wozić wiec tak do środy może sie uda wynieść a jeszcze trzeba za piecem i pralka pochodzić. No proszę od rana pełna organizacja

my zasypiamy ok 12.30-13 ale przez to ze u nas robią z rurami z kanalizacji to tak godzinę tylko nam śpi niestety ale byle do piątku i kończą chyba ze uda im się szybciej skończyć

urszula to już nie pierwszy raz co wyszło ze inaczej gadała a potem dzwoniła bo z centrali sie upomnieli o coś i tak w kółko ja sie już do tego przyzwyczaiłam a wyglądała na taka co by sie jeszcze uczyła wiec może stad bark kompetencji do wszystkiego dzięki a znaleźne pójdzie na komodę dla małego bo tyle nam brakowało, to fajniutko bo na prawde fajnie sobie teraz wyglądasz o i domek na powrót z urlopu tez gotowy fajniutko o na spokojnie będziesz mogla wypoczywać no widzisz jak to czasem dobrze działa na człowieka :)

i dzięki za info odnośnie wody będziemy pic przegotowana albo nisko-zmineralizowana
ja czekam az sie pranko wypierze i powieszę to lada chwila i wyschnie bo tak gorąco ma byc poza tym obiadek i może drzemka malego sie uda chociaż z godzinkę bo juz chodzi i mu sie nogi plączą ze słabości a popołudnie to nie wiem gdzie sie wybierzemy

miłego dnia korzystajcie z pogody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401820 przez aniaw
Hej :laugh:

Kurcze nie miałam kiedy podczytać, bo w pracy znów zapiernicz ;) I szefowa się ostatnio burzyła jak zobaczyła, że siedzę na jakiejś nieweterynaryjnej stronie ;)
Postaram się nadrobić wieczorkiem :)

Wczoraj po pracy byłam na placu zabaw z bobasami jak Tomi jeszcze z pracy nie wrócił.
Ale się zdziwiłam jak nagle się zjawił i przyniósł róże :silly:
Bo wczoraj minął miesiąc od naszego ślubu :lol:
Zaprosił mnie na kolacje przy lampce wina i potem poszliśmy na lody i na wieczorny spacerek :silly: Ciekawe czy będzie tak co miesiąc :S
I znów nie poszłam biegać z siorą ;) Może dziś się uda :blush:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #402009 przez aniaw
Jestem już po bieganiu i kąpieli i padam na ryja :S
Chyba jednak tylko odsysanie tłuszczu mnie czeka :P Sama se zrobię :lol:

Agi jak masz namiary na stronę intrnetową tej odzieży koleżanki to daj znać, bo szukam dla siebie jakiegoś fajnego fartuszka :) Ami jaka słodziutka na zdjęciach i extra rowerek :) I proszę muzykalna, same talenty :) I gratulacje zakupów :laugh:
Fajnie Tobie z tym prankiem, my nadal mamy robotników na balkon ie i pranie suszy się w domu ;) A po skórze wcale nie widać mojej siory, żeby coś nie teges. Dokładnie 9,5kg mniej jest jej i dalej ćwiczy :laugh: Inaczej wygląda sytuacja jak tylko dieta a przy ćwiczeniach skóra u niej ładnie się dopasowuje, że tak powiem :)

Kasiorek no ja też nie lubię jak zwierzaki cierpią :dry: Super, że powoli kompletujecie co najpotrzebniejsze do domku :) Reszte sprzętów na spokojnie na później można zostawić :) Matko a ta babka od kredytu to jakaś niekompetentna :angry: Jak można tak narażać ludzi na koszta :angry: Ja bym na nią skargę napisłą :angry:
Fajniusio z tą 20zł znalezionym :) Akurat będzie na ciuszki :) Ja daję wodę żywiec zdrój zazwyczaj lub przegotowana. Gdzieś miałam zapisane jaki skład wody dopuszczalny jest dla dzieci, ale teraz nie mogę znaleźć, ale żywiec zdrój mieścił się w normach :)

Urszula super fryzurka i jak ślicznie wyglądacie :) Dominiś często podjada nam z talerza, ale staram się niezbyt często mu dawać, bo później wyskakują mu czerwone placki na policzkach ;) Ech u nas tez przydałaby się zmywarka ale nie będę inwestować w czyjeś mieszkanko ;) A domowe spa to najlepszy pomysł na regenerację :laugh:

A mój Dominiś zaprogramował się dziś i na wszystko mówi be :lol: Pokazuje palcem i tylko be be be :lol: Matko jakiś baran mi rośnie :S

Jam jutro znów na rano do pracy i już mi się nie chce ;) A w czwartek z Dominiczkiem na sczepienie :S

A wiecie tak próbowałam sobie przypomnieć czym mnie tak w niedziele wkurzył Tomi i jakoś nie pamiętam :S To chyba przez ten okres taka drażliwa byłam :S

I przyszła dziś moja piżamka letnia, którą wspólnie wybieraliśmy z Tomkiem :) Fajniusio się w niej czuję a małżowi bardzo się podoba :silly:

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #402023 przez aniaw
Dzień dobry :)

Chyba wykrakałam sobie nocną pobudke Dominika ;) (pisałyśmy na lipcówkach z Rika o nocnych pobudkach, że ostatnio jej Ola biegała w nocy po mieszkaniu bo spać nie chciała) Zazwyczaj Dominik budzi się raz lub wcale a jak już to dostaje mleczko i idzie grzecznie w kimę :)
A tu w nocy 2.30 wrzask i obgryzanie łóżeczka :angry: Nawet jakieś zabawki nawciągał sobie do łóżeczka, więc pewnie od dłuższego czasu nie spał i nudziło mu się ;)
Musiałam wstać i zrobić mu mleko a ten biedny krzyczał jakby się paliło i dopiero jak podałam mu balsam do ciała w opakowaniu to się uspokoił :S
Jak pił mleczko to cały czas przyciskał do siebie i tulił ten balsam a ja musiałam trzymac mu butelkę :S Jak mu chciałam zabrać balsam to przestawał pić mleko i krzyczał :S
A jak mu wypadł na podłogę to zerwał się z moich kolan i go podniósł i biegał z nim po pokoju śpiewając be be be :lol: DOM WARIATÓW :S

Oczywiście po nocnych przebojach zaspaliśmy do pracy i kolejny rekord 15min szykowanie się do wyjścia :S Ale jak mnie bolą gnaty po tym bieganiu, chyba za stara jestem już :S

Dziś extra pogoda a ja w pracy ;)

Miłego dzionka życzę :kiss: Udanych spacerków :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402186 przez agi-p
Aniu kochana my teraz chwilowo na FB piszemy,bo tutaj jakies problemy znowu sa :( Co chwilę wyskakuje info,że nie ma takiego serwera , podobno jest to najbardziej zawirusowana str w Polsce , a przynajmniej jedna z dziesięciu .

U Was jak zawsze wesoło :) Chłopaki dają Ci do wiwatu :P A Mąż to mega romantyk...kwiaty ,wino,kolacja,lody i spacer ? No szok....taki mężuś to skarb Kochana :)
Powodzenia na jutrzejszym szczepieniu . Daj znac jak Dominiczek ej zniósł i ile waży :)

Ja uciekam już do łóżeczka , bo zaraz oszaleje . @ okropna mnie męczy i boli jak cholera.Na chwilę posiedzę , potem leżę i chodze na zmianę , bo każda pozycja dobra na chwilę :(
A pytałam o tą str koleżankę . www.uniformix.pl może tam cos znajdziesz ciekawego,ale z tego co patrzyłam , to chyba ta Twój sklep ma lepszy asortyment , ale ja tam sie nie znam .Na bank można do kumpeli zadzwonic i na zamówienie coś sprowadzić .

Spokojnej nocy .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402217 przez kasiorek0310
Co do kredytu to szkoda gadać jeszcze sie okazało że miał być aneks do umowy jakiś i sie im przypomniało po 5 miesiącach od podpisania a mój ją zrypał jutro znowu do niej jedzie to am sie zapytać czy jeszcze coś nam czasem po roku nie wyskoczy bo to juz przegięcie niedouczona baba i tyle ;angry;

Aniaw to ładnie jak mąż tak zaskoczył nawet jak to był jednorazowy wyczyn a może co kolejna rocznica to będzie inna niespodzianka :)
Oj ta twoja szefowa a odrobina luzu po tym jak była na urlopie sie już nie należy a chociaż doceniła twoje rządzenie ?? Oj piżamka przyszła a to pochwal sie co to może i jak skorzystam :p A raczej małż :) A ty ze swoimi chłopakami to masz przeboje cały czas wesoło a ze oni w was obu poszli to masz kumulacje humoru i pomysłów.
Powodzenia na szczepieniu my za tydzień będziemy sie kluć i ważyć

agi o kurcze to witamy w klubie do mnie też dzisiaj zawitała @ ale jest do zniesienia odkąd mam tabletki a bez nich jeden dzień miałam wyjęty z życiorysy nie dało sie normalnie funkcjonować to oby samopoczucie było lepsze to tej nocy. A jak tam po mierzeniu wczoraj mama nadzieje że wszystko poszło pomyślnie

a my dzisiaj przywitaliśmy kolejnego wyczekiwane długo zęba górna 2 jzu sie przebiła bo da sie stukać o niego poza tym spacerki były a oczywiście musiała być huśtawka zaliczona nie przejdzie obojętnie koło niej poza tym ok byle do piątku i koniec wiercenia i tłuczenia bo maja skończyć wiec i może spanie wróci do normy bo po godzinnej drzemce popoludniu juz o 17 pada i marudzi a gdzie tam do 20 do kapania

no nic spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402262 przez Urszula
Witam!

Ja tylko na chwilkę, już późno a my musimy wstać o 2.30 :ohmy: nie mogłam się odrobić. Elizia na szczęscie dzielnie zniosła szczepienie. Zasnęla dopiero niedawno :ohmy: a Biduleczka nie wie, że musi za niedługo wstać.
Chciałam się szybciutko z Wami pozegnać. Będę tęsknić. Mam nadzieję, że ZP do tego czasu nie zniknie z sieci :)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :kiss: :kiss: :kiss:
Do spisania po powrocie!!!! PA



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402266 przez agi-p
Dzień dobry :)

Ula udanych wakacji :) Czekamy na relacje po powrocie :) Wypoczywaj i relaksuj się na calego :) Buziaki :kiss:

Kasiorek Ja na waszym miejscu poprosiłabym o zmianę babeczki od kredytu . Przeciez to osiwieć można .
Gratulacje z powodu kolejnego ząbka !!!! Super : )
A to tabsy antykoncepcyjne bierzesz ?

Ja osłabiona jestem na maksa . Dobrze , ze Paulisia jest to mi pomoże :)
Do niej do pokoju już mamy wszystko wybrane , jednak chcemy jeszcze do Agaty jechac i zobaczyć co tam mają , jak nic ciekawego to zamawiamy przez neta :)
Dywan do Amelki tez wybrany,tylko zaraz przelew zrobię i kolejny zakup za nami . Mebelki do Ami tez już wstępnie wybrane , teraz akceptacja Tatusia potrzebna :)

Zmykam , bo Misia już schodzi z nocnika :P
Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402427 przez kasiorek0310
Urszula wypoczywaj i sie nie martw jak nie tu na FB będziemy oby pogoda wam dopisała jak zapowiadają

agi tak anty anty biorę a co myślałaś że nic??? juz od długiego czasu zawsze te same i nie mam nic ze skutków ubocznych a po ich odstawieniu zaszłam 3 miesiące a na gumki mam uczulenie tzn na latex :) nie da zmienić sie tam jest jedna kobieta od tych kredytów poza nimi siedzą dwóch starszych ale sa od firm wiec niestety to fajniutko ja tez co mam upatrzone to nie ma ich w sklepach jak pisałam do gościa wiec nam pozostanie zamówić z all no proszę to żeś zaszalała z zakupami nie ma co my chcemy do małego ta wykładzinę z droga żeby potem mógł auta jeździć po nich ale to potem a i dziękujemy za gratulacje

I dzisiaj Nikoś miał swoje pierwsze malowanie kredkami i mu sie spodobało wiec chyba zakupie mu takie duże kredki dla małych dzieci i będzie malował a i już mały pokój tzn Nikodem jest pomalowany podobno ładny niebieski wyszedł ja zobaczę go już po przeprowadzce a w sobotę planują już położyć panele zobaczymy czy w dużym też sie uda czy tylko w małym przedpokój tez juz pomalowany jeszcze kuchnia i duży pokój mój dzisiaj sufity maluje dostał przeszkolenie do chrzestnego Nikodem i musi robić bo dzisiaj nie da rady wpaść wiec moze uda mu sie szybciej przyjechać to bym sobie wyprasowała bo mam stertę prania i kolejne się susza

miłego dnia oby sie pogoda nie zepsuła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402525 przez aniaw
Cześc babeczki :kiss:

U mnie cały czas ZP działało a nowo wgrany avast nic nie wykrywał :S
Wzięłam się ostatnio za podczytanie i odpisanie a patrze a Wy znikłyście, fajnie, że już jesteście :lol:

Agi dzęki za stronke :kiss: Bluzy ze zwierzakami nie znajdę tam ale czepki chirurgiczne tam mają fajnie a poszukuje takich własnie, więc super :laugh:
Oj dobór mebli i wystroju fajna sprawa :) Powodzonka :) @ współczuje ;)

Kasiorek
ta babka od kredytu szok, oby już nic nie wyskoczyło nowego :S
Gratki za ząbka :kiss: U nas na razie spokój :)
Fajnie, że Nikoś zaczyna przygodę z kredkami :laugh: My kupilismy takie grube z ikea :laugh: Szymi się bawi a Dominis je tylko obgryza :S

Urszula udanego urlopu :kiss: My tez będziemy tęsknić :kiss:


A my bylismy dziś na szczepieniu i ani nie zapłakał nawet Dominiś :kiss:
Mój klocek waży 10,18 i mierzy 75,5 :lol:
W poniedziałek jeszcze mykamy na kontrole dermatologiczną i bedzie tego :P

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402647 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiorek to dobrze , ze nie masz żadnych niepożądanych objawów po tabsach . My teraz jedziemy bez :P Ale uważamy ;) A gumek też nie toleruję .
Super , ze Nikosiowi tak spodobało się malowanie i rysowanie :) Ami ma już pierwsze rysunki za soba :) Ale szybko się zniechęca i dobre to zajęcie tylko na chwilę :P
Pokój Nikosia na pewno wygląda super :) I fajnie , ze zmierzacie do końca remontu :)

Aniaw dobrze , ze chociaż te czepki Ci się spodobały :)
Super , ze Domiś taki dzielny i piękna waga :) Żaden klocek z niego :)
Ale widze , że mały gryzoń z niego...kredkom też się dostało :P

Dzisiaj zrobiliśmy rajd po wszystkich sklepach meblowych i ...kupiliśmy meble :P Zupełnie inne niż te,które Linka wybrała na all. A co ciekawe od początku bardzo mi się podobały,te które ostatecznie kupiliśmy , ale Linka nie brała ich pod uwage :P Jednak na żywo okazały się dużo ładniejsze niż w necie i ciekawsze i wybrała właśnie te :) Grunt,że zadowolona :)
Teraz szaleje z kolorami dodatków , bo kupiła meble z dodatkiem zielonego :P i znowu konieczna zmiana detali w pokoju :P
Pod wieczór jeszcze znajomi z synkiem Igorkiem wpadli i posiedzieliśmy troszkę :)

A jutro rano jadę na spotkanie z kumpelą i jej córeczką Zosią ,która za parę dni roczek będzie miała :) Prezent już kupiłyśmy :) Umówiłyśmy sie na Sarnim stoku,wiec znowu zaszaleję w sklepach :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402694 przez kasiorek0310
Aniaw no to ładna waga ale nie klocek po prostu trochę cięży niż pozostałe dzieci i jaki dzielny ani zie zapłakał na szczepieniu ładnie ładnie

agi niop to teraz musisz uważać odważna jesteś nie ma co a co do pokoju podobno ładny wyszedł no cóz a meble znalazłam az w Gliwicach bo tutaj takich nie ma wiec czeka nas wycieczka i widzisz jak z czasem sama doszła ze te ładne meble sa grunt ze Paula zadowolona i szczęśliwa a dodatki no cóż czasem i tak trzeba wymieniać a ze czasem net nie oddaje to co w rzeczywistości temu i ja chce do Gliwic jechać i je zobaczyć na żywo bo to całkiem inaczej jest. To widać dzień zajęty na maxa.
A co do tabsów to nigdy nic mi po żadnych nie było :D O i widzę ze do naszego centrum zajrzysz to będziesz szaleć nie ma co same wyprzedaże sa i rozbudowują nam je :P wiec będzie więcej sklepów i szaleństwa A ta mama Zosi nie mieszka czasem na Sarnim Stoku ???
Miłego spotkania a i uważaj bo na spożywce wszystko przemeblowują :D

I spokojnej nocy dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403029 przez aniaw
Hej babeczki :laugh:

A ja od 15stej urlopuję oficjalnie :lol:
Mam poczatkowo do 5sierpnia, bo musiałam pokombinować, żeby spotkac się z dziewczynami z lipcówek:)
Od 2 do 5 jedziemy nad morze - to chyba Gdańsk o ile dobrze kojarzę :S
Póżniej wracam na 2 tyg do pracy, bo kumpela ma urlop (a ja bede pracowac codziennie 14-20 ;) ) a póxniej od 20 sierpnia 1,5 tyg wolnego i wtedy albo do Tomka rodzinki w góry albo na mazury o ile Tomi dostanie urlop :laugh: Jakbyśmy wyjechali do Tomiego to Agi i Kasiorek będę Was ścigać :lol:

Ja jestem wciąż pod wrażeniem mojego małża :blush:
Wczoraj tez sie postarał z okazji moich imieninek :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mam nadzieje, że nikt mi go nigdy nie zresetuje :S

Agi i jak spotkanko? :laugh: A masz jakieś linki do tych mebelków albo dywaniuku Amelki? Pewnie są cudne :)

Kasiorek oj to daleko tego chyba po te mebelki macie, ale najważnbiejsze, że cenowo rozsądnie i że podobają się :)

Co tam u Was dziewczyny???

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #403048 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiorek to cóż to za meble wybraliście , ze tylko w gliwicach są ? Pokaż linka...ja teraz odwiedziłam wszystkie sklepy w bielsku , to może mi się rzuciły w oczy :)
A koleżanka mieszka w Cieszynie :) Na sarnim się umówiłyśmy,bo tam Smyk,empik ,kawiarnia i sala zabaw ...a to nas interesowało najbardziej :)
A przebudowa to mnei wkurzyła...cala spożywka w rozsypce , tylko weszłam i od razu wyszłam .
Tabsów nie biorę , bo stwierdziliśmy , że bez sensu . Jakby nie było to szkodliwe dla organizmu...brałam przed Amelką 10 lat,teraz niech organizm odpocznie . Niby uważamy,ale jak się zagapimy , to będzie fajnie :P Jakoś bardzo nam nie zależy na 100% zabezpieczeniu :P

Aniaw Ale miło,że urlop się rozpoczął :) I ja licze na Nasze spotkanie ...nie ma co.Jak tylko będziecie w okolicy , to pisz,dzwoń i się umówimy :)
Kochana to , ze Ty jesteś pod wrażeniem swojego męża to jedno ...ale i ja jestem pod jego wrażeniem :P :) To Ci się fajny egzemplarz trafił :) Bosko to wszystko zorganizował .Pomysłowy facet !!! Sama przyjemność wrócić do domku po takim powitaniu :)

Nam dzień minął bardzo miło :) Spotkanie oczywiście udane . Poplotkowałyśmy sobie z kumpelą , dziewczynki poszalały na sali zabaw ...i będziemy często odwiedzać to miejsce , bo Amelka byla zachwycona :) Bardzo jej się podobało :) Zakupy przy okazji też zrobione i same pyszności zjedzone i wypite :)

Aniu podaje linka do mebli Paulisi : allegro.pl/zestaw-legoo-2-biurko-meble-m...0zl-i2504859720.html
Tylko kupowaliśmy w Bielsku w sklepie i troszkę drożej wyszły . I dokupiliśmy jeszcze szafkę nocną osobno . Ale przynajmniej jakby coś było nie tak , to mamy sklep na miejscu i nie trzeba się bawić w odsyłanie . I muszę Wam powiedzieć , ze na żywo te meble wyglądają zdecydowanie lepiej :) Kolory żywsze , nasycone . I ciesze się , bo nie sa to takie "dorosłe"meble . Pauli ma dopiero 12 lat,więc przyjdzie czas na meble poważne .

A dywanik dla Amelki zamówiłam taki : allegro.pl/dywan-dzieciecy-150x200-butte...iar-i2501154765.html Ten sam na innych aukcjach jest po przeszło 100 zl z przesyłką . Poszperałam i udało sie znaleźć tańszy :) Podoba mi sie , bo taki kolorowy :)

Walczę z odstawianiem Ami od piersi i dzisiaj az gorączkę miałam . Piersi to myślałam , ze mi eksplodują ,same kamienie miałam i bolało jak cholera . W nocy była twarda i mimo płaczu i histerii dopiero o 4 Amelka dostała cyca,bo już zalałam wszystko i nawet obracanie sie sprawiało mi ból . Zobaczymy co dalej będzie ....

Jutro jedziemy do znajomych na noc . Poimprezujemy trochę :) A co najlepsze to jutro i w niedzielę nie musze gotować ,bo jutro jedziemy na obiad gdzieś na miasto , a póżniej do tych znajomych . Z kolei w niedzielę zostajemy na obiad u Nich :P

Kochane uciekam , miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #403092 przez kasiorek0310
Aniaw no top czekamy na znak czy będziesz tutaj na południu czy jednak nie o i nad morze ale fajniutko dobre i te kilka dni chłopaki sie pokąpią w morzu fajniutko a to miło możesz ścigać my sie nie pogniewamy przynajmniej ja :P Oj ale cie rozpieszcza ten małż twój oby mu tak zostało na zawsze tego ci życzę :) Szalony romantyk z Tomcia :D

Niop daleko ale mój stwierdził że lepiej na żywo kupić niz w ciemno a bym sie nam nie spodobały i co a jutro jedziemy oglądać dywanik do pokoju małego niestety używany bo na inny nas na razie nie stać a tak to wypiorę wysuszę i na chwilę obecna bedzie ok wiem ze tak dziwnie ze na używanym ale cóz nie widzi mi sie jego pokój caly goły tylko panele bo nawet za bardzo nie posiedzi na zimnym a tak będzie na początek ok musi wystarczyć a co do melbli to cenowo ok ale na żywo chce zobaczyć bo nei wiem czy same szuflady czy 2 szuflady i dwoje drzwiczek bo nie pokazują jakie głębokie sa te szuflady a tak to przy okazji odwiedzę ta kumpele co w ciąży jest co z szpitalu była wiec przyjemne i pożyteczne będzie a mój lubi jeździć wiec tym bardziej a tam jest palmiarnia wiec tez sie zobaczy bo nigdy w żadnej nie byliśmy jakoś się to spożytkuje

a poza tym spacerki co chwile z kimś sie rozmawiało i czas zleciał

spokojnej nocy

edit
agi z tego co szukałam to nie było nigdzie ich ale może tobie sie rzuciły
a te co Paula wybrała bardzo fajniutkie sa i młodzieżowe i dywanik tez śliczny jak dla dziewczynki oj będzie miała teraz co do oglądania
Oj to sporo czasu brałaś ja tylko 6 lat będzie w tym roku z przerwa półtoraroczna na Nikodema a teraz biorę ale jakoś też nie za bardzo regularnie wiec zobaczymy co to będzie a z tym 100% to tez mi nie bardzo zależy ale u mnie to by była chwila i byłby kolejny a chce wytrzymać ten rok jeszcze przynajmniej. jeszcze trochę i skończą ta przebudowę co zrobić specjalnie wszystko robią. To fajniutko jak dzień zaliczasz do udanych i Ama tez wybawiona fajniutkie miejcie do spotkań mam z dziećmi, o kurcze to ciężko teraz będzie odstawić jeszcze jak cyce produkują dalej tyle mleczka ale trzymam kciuki żeby sie nie rozerwało i pamiętaj o liściach z kapusty tłuczone i mrożone dają ulgę w razie draki ale fajniutko bo ja tez nie muszę gotować mój będzie cały weekend na mieszkaniu

agi takie meble mi sie podobają
allegro.pl/zestaw-mebli-dla-dzieci-tenus...lep-i2511516391.html ten z niebieskim
allegro.pl/zestaw-mebli-dla-dzieci-mario...lep-i2511516431.html tez niebieskim
to fakt czasem dać lepiej więcej ale w razie draki jest bliżej i mniej ceregieli z tym wszystkim jakby się coś nie zgadzało ważne ze Pauli sie podobają i kolory żywsze temu tez ja chce zobaczysz te tenus i mario na żywo jakie one sa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl