BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404206 przez kasiorek0310
Aniaw to ne fajnie jak ten fotograf tak z wami robi tyle czasu czekać na fotki a co do mebli ja dokładnie wiem co i jak chce żeby wyglądało wiec tyle prościej mam tylko kaskę mieć i działać niop po wypraniu i wytrzepaniu jest ok a nie wyobrażam sobie pokoju dziecka bez dywanu bo co to za zabawa na zimnej podłodze No właśnie nie zależy a ja chce mieć na tip top a nie po roku wszystko poprawiać bo będzie odpadać sam chrzestny mu mówił coś o kątowniku ale on sobe nic z gadek ludzi nie robi wiec skoda strzępić język Ładny zapas zabawek macie cała podłoga oj to chłopaki mieli co robić przez weekend a tekst szefowej nieoceniony nic tylko siedzieć cały czas w pracy ale wolne żeby miec to kicha i dobrze w domku posiedzisz chłopaki trochę skorzystają bo mama w domu caly czas, a poza tym mj chodzi cały czas wkurzony bo mu nie pasuje ze jeszcze nie gotowe m a jak mu mowie przyśpiesz tempo to po co będę robił jak mi sie podoba tak samo z kasa z kredytu sam sobie rządził i przefurtał kasę na pierdol i teraz nam brakuje i powiedziałam sobie ze następny kredyt jak będzie to kaska na moje konto i tyle bo tak to wiecznie na coś bedzie brakowało a poza tym znowu sie wszystko zepsuło wizyta u mamusi daje znaki bo od tego czasu cos mu sie poprzestawiało znowu i znowu zaczął kantować a zapytać sie cos to foch nawet maly nie chce mu sie dac ubrac ani nic wieczny płacz przy nim jest z pieluchy mu ucieka a jak go nie ma inne dziecko spokojniejsze i wszystko do soboty musi im sie udac zrobić wszystko bo chcemy sie wynieść. Tego mnie nauczyło życie niestety majac 7 lat musiałam szybko dorosnąć i teraz tak mam ze wszystko sama i jestem happy bo bez proszenia sie zrobię sobie


Agi no wiesz za pare groszy co to za firanka za 15zl z wysyłką używana bo na inna mnie niestety nie stać ale jest ok za pare groszy tanim kosztem i jakoś to będzie powoli o kurcze to strasznie duzo za firankę ale jak i okno dziwne to fakt kosztuje takie cos potem my mamy zwykle ale wysokie i dość duże wiec proste mam z wyborem a ze wyprzedają cto czemu nie kiedyś przyjdzie czas to kupie takie o jakich zawsze chcialam miec, a z tym zasięgiem to musiałam bo nikt by sie nie dodzwonił niestety a sms przychodzi z 24h opóźnieniem, A to do piątku nie daleko jakoś wytrwa skoro takie wybrała fajniutko bo zadowolona będzie a taka będzie miał co robić
To miłego pobytu w bielsku i u mamci trochę odpoczniesz

my śpimy a jak buszuje po necie miłego popołudnia oby sie pogoda nie zepsuła całkiem

BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ W SOBOTĘ SIĘ WYNOSIMY BO JUŻ NAM ŻYĆ NIE DAJĄ GADAJĄ ŻE KOŃCZYC MOŻEMY SOBIE JUŻ TAM ALE DO SOBOTY POWINNO BYĆ WSZYSTKO ZROBIONE
Podłogi sobie umyje a potem jak już tam będziemy to resztę powoli bede sprzątać bo na prawdę nie wyganiają nas ale moglibyście sie już wynieść zobaczymy jeszcze jak brat czy coś nie ma juz w sobotę zostało tylko kuchnie na gotowe pomalować i pokój dwa razy bo moj sie nie podejmuje za brzydko mu to wychodzi i farba nie taka i podłogi zrobić i trzeba za pralka i kuchenka ruszyć na raty niestety żeby coś w niedziele zrobić na obiad i jakos to będzie powoli sobie wszystko ograne i niech sobie maja to gdzieś bo im spieszno sypialnie robić w naszym pokoju bo juz mieli ja miec ze 4 lata temu zrobiona

to tyle dobrych wieści dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404543 przez aniaw
Hej hej :)

Kurcze Tomi musiał auto odstawić do warsztatu, bo się mu dziś przegrzewał i chyba termostat poszedł :angry: Mam nadzieję, że do jutra to naprawią, bo w czw mamy wyruszać :)

Wiecie byliśmy dziś obejrzeć ten plac zabaw z akcji Nivea, o który tak walczyliśmy głosikami internetowymi. Wiecie jaki to badziew :huh: Małe te, ogrodzone zwykła siatką :huh: jak zagroda dla zwierzów lub kojec :huh: Zupełnie na słońcu, zero cienia :huh: 2 małe łąweczki do siedzenia, piaskownica 3xmniejsza od naszej osiedlowej :huh: A żeby dostać się np do zjeżdżalni czy innych podestów na wysokości trzeba wejść po takiej pochylni ale takiej stromej, że dzieci mają z tym problem, bo nie ma czego się złąpać :ohmy:
Badziew totalny, to był nasz pierwszy i ostatni raz :P

Agi miłego bytowania u mamy :)
Ja do naszego ostatniego mieszkania zakupiłam firanki i zasłonki i ozdoby do zasłonek wszystko eleganckie nówki za jakieś 300zł bo tam okno i drzwi balkonowe na całą prawie ścianę były :laugh: Kasy się wydało, ale efekt był niesamowity :)
Myśłałam, że troszkę się to przerobi i tu się powiesi, ale Tomiemu nie chciało się jeszcze karniszy zamontować :angry: Już się przyzwyczaiłam do samych żaluzji, choć na początku wpieniało mnie to bardzo ;) Zasłonki leżą w garażu zapakowane i czekają na swój czas ;)
Co do zabawek to ja specjalnie wywaliłam im na środek pokoju, żeby je poukładać, posegregować a czego już nie używają to porobić foty i wystawić na sprzedaż :)

Kasiorek ale super wieści, że już w sobotę na swoje :) Jak już jest taka możliwośc to jasne, nie ma co się uprzykrzać komuś ;) Później na spokojnie wszystko sobie porobiszm jasne :)
Co do firanek to jak się podobają Tobie i pasują to super :) Ja pamiętam, że do kuchni szukaliśmy we wcześniejszym mieszkanku a rto okno jakieś niewymiarowe było i nic mi się nie podobało do wystroju ;) Kiedyś moja chrzestna mnie odwiedziła i przywiozła firanki i zasłonki, które kupiła w ciuchlandzie za jakieś śmieszne pieniądze i o dziwo pasowały idealnie :) Teraz też spakowane czekają w garażu ;)
Kurcze a my na razie nie mamy co liczyć na kredyt, mimo że ciągle podpytuje w bankach ;) Szefowa jednak nie podwyższy mi zarobków na umowie bo buja się z ZUSem ;) Chyba poszukamy znów czegoś innego na wynajem bo to jest wkurzające lokum ;)
Ech tak mi się marzy coś własnego :dry:

Dobranocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #404572 przez kasiorek0310
za to kupiłam taka allegro.pl/urocze-delikatne-szer-280-x-98wys-i2514814174.html zwykła prosta do kuchni pokoju wszędzie jeszcze licytuje zasłony do pokoju i kuchni zobaczymy co wyjdzie

aniaw no ja ciągle oglądam i kupuje wiesz firanka za 17zł czy zasłonki z Kubusia tez za tyle to dla mnie gorsze bo w ciucholandzie tez po tyle są szkoda jak dalej nic z twoim marzeniem o własnym M ale moze kiedyś sie uda myśmy w Getin bank dostali a tam pytałaś ???a co nie tak z tym mieszkaniem
Oby auto jutro było już gotowe bo z wyjazdu nici ale mam nadzieje ze sie uda niop mam bardzo wymiarowe oknko bo wysokie na 160 i szerokie na 150 wiec tak akurat z firankami trafiam :0
Niop same problemy tutaj robią wiec już powiedziałam sobota wynosimy sie i koniec nie beda nam marudzić za to zobaczymy jak beda przyjeżdżać do nas bo tak to tutaj nikt do nas tylko tam a my to przy okazji nie dzwoniąc do nas a atak to sie upominają żebyśmy jechali do nich zobaczymy jak to teraz będzie w piątek pakowanie i będzie git w sobotę wyjazd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404663 przez aniaw
Hello :laugh:

Kasiorek firanecza fajniutka prosta i pasuje super :) A Nikuś jaki duży chłopczyk z tym plecaczkiem, extra :)
Trzymam kciuki za przeprowadzkę i pewnie dowiem się dopiero co i jak po powrocie :)
Mam nadzieję, że auto będzie a jak nie to zostaje autostop lub pociąg - ja tak łątwo nie daję za wygraną :P
Moja mama nie miała auta a jeździła na wczasy ze mną i moja siorą jak byłyśmy małe sama bez taty bo on wiecznie pracował ;) Damy radę :)
A to mieszkanko jest strasznie małe jak dla nas, pomieszczenia beznadziejnie rozmieszczone i strasznie duszne ;) I mały balkonik a chcielibyśmy coś na parterze i z kawałkiem ogródka - oglądaliśmy różne i myśłimy :) O matko tylko znów ta przeprowadzka, ech ;) No jeszcze się zastanawiamy :)

Dobra czas wziąć się za robotę :blush:


Ps. jakby się ktoś pytał to ugryzienie pod pachę bardzo boli :lol: Mój kochany Dominiś dziś dobitnie mi to zademonstrował :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404720 przez kasiorek0310
Aniaw no fakt duży zobaczymy jak sobie dzisiaj poradzi na szczepieniu bo mammy ja kocham prostotę i może temu takie mi sie podobają szybko pójdzie przeprowadzka zbyt wiele nie mamy ale na początek starczy oby sie tylko wyrobili ze wszystkim No fakt wy nie złamani jesteście tak czy siak cos wymyślicie a co do mieszkania to widzisz mniejsze koszty utrzymania ale i uciążliwe to trochę a macie ocieplony blok bo tam co my mamy mieszkanko na parterze w ocieplonym i mamy chłód w pokojach i bardzo krótko słońce bo juz o 15 go nie ma :) O kurcze to już az tak że oglądaliście znowu coś fakt jak dacie rade i o wiele lepsze z ogródkiem to i piaskownica prywatna i posiedzieć można pod warunkiem ze nie ma tam cały czas słońca daj znać jak cos postanowicie w każdym bądź razie co postanowicie to i tak słuszne Zobaczysz przeprowadzki sa fajniutkie jak na nowe mieszkanko :)

miłego dzionka my dopiero popołudniu gdzieś ruszymy bo zaczyna sie znowu upał :( poza tym ok małz pojechał robic z łazienka malować tam może bo i tak nic nie widać :P i po kolejny komplet pościeli żeby byl na zmianę i czekamy na wypłate i kolejne zakupy do domku :D przesiedla troche kuchennych rzeczy i karnisze będziemy miec gole okna a tez by sie przydało je założyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404886 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Kasiorek woow juz w sobotę przeprowadzka ? super :) Pewnie już żyjesz tą chwilą . Przykre jednak , ze Mama tak czeka na Waszą wyprowadzkę :( Jeszcze zatęskni i moze pożałuje .
Oj zakupów do domku to cały czas jest masa . Jak nie to , to tamto i tak w koło .
Zdjecie Nikosia świetne :) Wygląda jak mały turysta :)
No i bombowo , ze znowu udało się wylicytować firankę ...niech żyje allegro :)

Aniaw u Was to zawsze jakieś przygody ...oby z autem zdążyli na czas , zebyście mogli wyruszyć na wczasy :)
Szkoda , ze plac zabaw okazał sie nie taki super , jak to obiecywali :(
Oj molestuj Męża o te karnisze ... nic tak nie "ociepla" wizualnie domku jak firaneczki :) Chociaż jak chcecie zamieniać znowu mieszkania , to szkoda czasu i kasy na karnisze .
Kurcze , ze też nie moze być tak , ze każdy mieszka sobie w wygodnym , dużym mieszkaniu i nie musi się martwić opłatami,kredytami i innymi bzdetami . Polska rzeczywistość jest już w ogóle ciężka :(
A ugryzienia ...współczuje . Mąły słodki gryzoń z tego Dominiczka :)

Czas u Mamci minął szybko i przyjemnie jak zawsze . Wróciłam do domku cięższa o zbędne kg oczywiscie , ale co tam...od jutra dieta hahaha :)
Zakupy porobiłyśmy duże ...kasy znowu nawydawałam wiecej niż powinnam :P Ale takie kuszące te promocje :P
U fryzjera znowu skróciłam włosy...a takie miałam mocne postanowienia , ze zapuszczać już tylko będe :P

Ami śpiocha juz słodko ... kolejna walka z odstawianiem od cyca za nami :)
A ja zmęczona i jakas zrezygnowana ...idę pod prysznic i potem wareczkę Radler sobie wypiję :)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404897 przez aniaw
Mamy auto mamy auto mamy auto :lol:

Nie cierpię kurcze się pakować ;)

Kasiorek mamy ocieplany blok i oni jeszcze kolejną warstwę ocieplenia kładą ale to działa tylko na niekorzyść bo duchota masakryczna i nie ma żadnej wentylacji a okna cały czas otwarte a jakbyśmy w saunie mieszkali ;)

Agi super, że czas u mamci minął fajniutko jak zawsze :) Promocje fakt kuszą oj kuszą :)
Co do karniszy to leża w garażu, ale jakoś to mieszkanko nas nie przekonuje i nawet zbytnio nie wysilaliśmy się nad wystrojem bo ono było z założenia tylko na chwile ;)
A Ty nałąduj swoje akumulatorki, żeby mieć siłę na odstawianie Amki :kiss:

A tu moje bobasy z rańca przy odkurzaniu :laugh:


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404969 przez kasiorek0310
Witam my po szczepieniu mały był dzielny tylko rozglądał się po przychodni i do recepcji ganiał patrzeć jak robią tam wiec cały czas był zainteresowany czymś i tylko patrzył jak pani mu wkłuwa i wyciaga i na pocztaku dostał balona w nagrodę żeby był grzeczny :)

i ważymy 13,400 i mierzymy aż 81 cm i kolejne szczepienie w listopadzie/grudniu

aniaw dziwne bo teraz co mieszkam tutaj to tez ocieplony i jak się wszystko pozamyka to chód jest wiec dziwne może temu ze masz wszystko pootwierane i nie zasłonięte a filmik bajka nieźle chłopaki sprzątają a mamuśka nagrywa :)

agi fajniutko jak zakupy się udały no cóż trochę więcej kaski ale ciuchy są a co do wyprowadzki to jzu mamy transport załatwiony bart nam pomoże sie wynieść w sobotę zobaczymy czy rano czy później sie uda bo nie wiadomo czy w sobotę rano nie beda podłogi kłaść ale sie ciesze wreszcie na swoje, a to lubię najbardziej zakupy do domku :) a co do mamy to wątpię już tylko zaciera ręce kiedy nas nie będzie a wątpię zeby za nami zatęskniła bo jej przeszkadzamy teraz to juz a każdym roku ciągle Nikodema wyrzuca od siebie z pokoju i tu mi przyprowadza a ona tam do szafek zagląda na balkon chodzi wiec sam widzisz a on wiele nie rozumie ze teraz tam nu nie wolno chodzić ale do soboty nie daleko wiec fajniutko ty weź nie żartuj bo wpadnę w trans kupowania i licytowania teraz tez licytuje dwie firanki dla małego po pokoju i zasłony do nas wiec zobaczymy No prosze i kolejny raz trochę zmieniona a walka z odstawieniem jak idzie lepiej z nocami trochę ???a jak ta wareczka dobra czy nie az tak bo ja łubie warte ale strong a ta chce spróbować ale jakoś przełamać sie nie moge

aniaw to fakt jak wam nie do końca pasuje to mieszkanie to po co robić skoro za niedługo znowu wyprowadzka i fajniutko jak sie udąło z autem i możecie jechac spokojnie :D

a i dobra wiadomość pokój już raz pomalowany kuchnia już tez gotowa łazienka tak samo potem tylko podłogi listwy i karnisze i koniec nareszcie a jutro wszystko z piwnicy zabierają bo już miejsce muszą zrobić na tych co rury zmieniają w pionach a tak to luzik jutro za pralka i kuchenka jedziemy i żelazkiem a i klamki do drzwi ale to do chrzestnego wejdziemy

to by bylo na tyle w piątek pakowanie :)dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405008 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniaw chłpcy sa genialni :) Normalnie nie wiem czemu ,ale od razu mi sie bajka "Sąsiedzi" przypomniała :P
Bosko , ze autko macie :) Czyli co ? dzisiaj wieczorem wyjazd ? Miłego pakowania , chociaż wiem , ze to nic przyjemnego zwłaszcza przy dwóch bobasach . Ja na wczasy jeszcze pakowac się lubię , ale jak pomyślę o przeprowadzkach to aż mnie gęsia skórka przechodzi :(


Kasiorek super , ze już po szczepieniu :) Waga Nikosia zdumiewająca !!! Wszystkie Nasze maluchy tak bardzo różnią się wagą , że aż sie wierzyć nei chce , że sa rówieśnikami :P
Oj Kochana jeszcze tylko 2 dni Wam zostały . Jutrzejszy to już w ogóle szybko zleci....pakowanie :)
Warka radler dobra ...tzn jak lemoniada smakuje .Podobnie jak lech shandy . Ale to sa piwa , które mają tylko 2% , nie wiem czy Ci podejdą ,jak Ty lubisz stronga . Mój Mężus też najbarardziej Stronga lubi,ale to mocne piwo . Radler taki delikatny,jak soczek prawie :)
A z tym licytowaniem i kupowaniem , to serio...w nałóg można wpaść . Mój Mężulek cały czas żartuje , ze mi kabel od neta odetnie , bo paczki to mi co chwilę przychodzą , a kurierzy to już mnie dobrze znaja :P Mężuś mówi , ze na zakrętach się mijają w drodze do mnie :P Ale co tam ...wszystko potrzebne :P

Pogodę zapowiadają jeszcze gorszą niż wczoraj ... tzn cieplej ma być :( Nie lubię takiej duchoty ....20-25 stopni , to dla mnie optymalne warunki .
Zaraz włączę pranko Amy , powieszę na polku , a potem dwa Nasze .
Dzisiaj Paulinkę zawozimy do rodzinki do niedzieli . A od niedzieli na tydzień przyjedzie do Nas kuzynka Pauli i będziemy miec wesoło :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #405191 przez kasiorek0310
Agi paskowania za wiele nie będzie fakt niby ten sam miesiąc a takie różnice wagowe ale to chyba tez przez to ze był duży jak sie urodził aj tam takie lajtowe piwka tez lubię pod warunkiem ze maja jakiś dobry smak a nie paskudztwo Niop ale zasłonki odpuszczam za drogie jak na używane a sie 6 ludzi o nie bije wiec poczekam az tak to nie mam musu ze już jakoś wytrzymam bez zawsze moge kocem zasłonić i bedzie git :D

a dzisiaj już pralka Kupina piec tez i żelazko wiec to co najpilniejsze mamy jutro nam przywiozą piec zamotują i gra klamki u chrzestnego w sklepie z rabatem porządne jeszcze tylko karnisze jutro kupić a w niedziele na solidne zakupy jedzeniowe pierwsze lista juz zrobiona
ja miałam dzisiaj prac ale po przyjściu odechciało mi sie jutro sobie puszcze z naszymi ciuchami co tutaj sa i będzie wszystko już nasze zabrane

O to będziesz mieć dwie dziewczyny w domu to wesoło ale i może ci posiedzą trochę z Ama a pogoda nie do wytrzymania za duszno oby tylko popoludniu nic nas nie nawiedziło

milego dzionka Ania miłego i bez kłopotliwego pakowania i udanego weekendu z lepsza pogoda niż zapowiadają

a co do licytacji trzeba mieć głowę na karku nie ma co

ZMIANA PLANÓW PRZEPROWADZKA W PONIEDZIAŁEK BO BRAT MA ZLECENIE NA SOBOTĘ Z JEDZENIEM WIEC TYLE DOBRZE ZE SOBIE POSPRZĄTAM WSZYSTKO I W PONIEDZIAŁEK RESZTĘ PRZEWIOZĄ I MY TEZ JUŻ PÓJDZIEMY


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405421 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniaw Kochana Ty już pewnie wczasujesz się na całego :) Udanych wakacji,super pogody,szampańskich humorków i samych ekstra chwil życzymy :) Czekamy na Ciebie i foto relacje :)

Kasiorek oby w poniedziałek przeprowadzka doszła do skutku :)
Super , ze pralka , piec i żelazko kupione . Teraz spokojnie możesz prać ,gotować i prasować :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


My Paulisię zawieźliśmy , zakupy zrobiliśmy i nawet Mamcię odwiedziliśmy :) Dzisiaj musze poprasować całą góre prania , co wczoraj wyprałam i kolejne pranko już się pierze . Najgorsza ta drobnica Amisiowa do prasowania :P
Upał ma być jeszcze większy , więc uważajcie na spacerach . My z Ami zaraz idziemy pranko na pole wywiesić , pospacerować troszkę i uciekamy do domku,przetrwać jakoś ten upał okropny .
No i meble dzisiaj przyjadą , wiec cały weekend w domku spędzimy , na skręcaniu ich .

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #405434 przez kasiorek0310
Agi no tak poniedziałek juz na pewno ale to nic bo sie posprząta lodówkę napełni i będzie na gotowe juz w poniedziałek a będziemy rano przewozić bo brat ma 2 zmiany wiec jeden kurs moze dwa i tyle bo dzisiaj wieczorem cześć będą przewozić z mojego starego mieszkania niop to co ważne bo będzie na czym ugotować i sami nam zamontują wiec luzik a co do babci to wiesz juz ponad 3 lata leząca jest po tym jak kość biodrowa załamała wiec każdy sie liczy że kiedyś to nastąpi
To fajniutko ja mam zamiar iśc nastawić jak wygram aukcje na zasłony :)nasze ciuchy bo juz piore wszystko w jednym a potem tesco i reszta zakupów domowych co wypiorę szybko wyschnie i będzie juz gotowe bo tam to nie wiem kiedy bede mięć suszarkę przed oknem o to mama sie ucieszyła z odwiedzin ale prasownie to chyba wieczorem bo tak w ten upal to cięzko by bylo caly dzie w domku myśmy tez przesiedzieli i dopiero po 17 ruszyliśmy i tak było gorąco

a u nas atakują dwójki dwie na raz z dołu poza tym kocha chodzić z chusteczka nawilżana i sprzątać wyciera podłogi szafki ściany i ludzi i cały wesoły chodzi :D a dzisiaj pobudka o 6 rano wiec nas nie rozpieszcza ale byl w sklepie po pieczywko nawet sąsiadka zaskoczona ze on już w sklepie ale jest juz i tak gorąco

miłego dnia i oby was upały nie wymęczyły

i prani nie puszcze matka sobie puszcza wiec ja poczekam do jutra :)

WYGRAŁAM allegro.pl/show_item.php?item=2520831144 :D za cale 27,50 z wysylka ale jestem happy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405704 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiorek widze , ze się rozkręciłaś z tymi aukcjami na allegro :P :) Ale dobrze , bo tym sposobem za małe pieniądze urządzisz sobie wszystko :)
Z Nikosia mały porządnicki rośnie :) Słodko musi z tą chusteczką wyglądać :) I biedulek z tymi ząbkami...aż dwie dwójki na raz mu idą ? Kurcze oby szybko wyszły :)
Męcz swojego Męża o tą suszarkę ...nie ma co , to konieczność :)

Ja dzisiaj poprasowałam wszyściutko i mam spokój :) Nawet pranie co dzisiaj wieszałam :) Meble Linki przyszły,więc jutro bierzemy się za skręcanie :) I dobrze , bo mnie uz denerwuje ten rozgardiasz .
Ami dzisiaj tylko raz pierś dostała , więc kolejny maly kroczek za nami :)
Przez ten upał znowu zaczęła sypiać po 2 razy w ciągu dnia :) Bardzo mnie to cieszy :)

Kasiu chyba zostałyśmy tu same ... :P Dobrze , chociaż My tu pisujemy , bo wątek by opustoszał całkiem . A na nowym mieszkanku macie neta ? Czy macie modem w lapku ?

Spokojnego wieczorku i przespanej nocki :) Do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405745 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wpadam tylko sie przywitać i zmykam na kawkę :) Amisia na nocniku rządzi , więc ogarnę jeszcze troszkę . Za niedługo na spacerek pójdziemy , z tego co widzę , to chyba troszkę chłodniej jest niż wczoraj , z czego bardzo sie ciesze :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #405782 przez kasiorek0310
Agi niop szkoda że tylko my ale po weekendzie ania w wróci a ciekawe co u reszty malgorzatta juz całkiem zapomniała aga od Kubusia tez juz nie ma czasu zajrzeć :( Niop ma z obu stron popuchnięte i to strasznie ciągle chodzi z palcami w buzi i sobie masuje pewno znowu ze 2 3 tyg marudzenia i wyjda tak jak przy górnych jeden za drugim wyszedł. O prosze to powoli z cycem odpuszcza Ama a co do spanie to mu wczoraj zaszaleli bo zasna nam na zakupach a potem jeszcze dwie godziny spal chyba upały daja w kość naszym maluchom a dzisiaj juz nie chce spac od 10 wiec pójdzie pewno po zupie i pięknie jak z prasowaniem wytrzymałas w takiej temperaturze


Niop małym kosztem a będzie jak chcialam zrobić dzisiaj przyszły zasłonki Nikosia do pokoju sa dużo ładniejsze niż na foto nie ma innego wyjścia małe koszta a efekt ten sam z ta chusteczka słodko wygląda a jak widzi ze sie mu cos robi to ucieka i nei idzie go nagrać a o suszarce to wie ze musi ja na urlopie zrobić bo nie ma ani rusz ale to wumierzyc i do kolegi pójdzie to mu zespawa i będzie git

a co do neta to ma mam na dzyndzlu jak ja to mowie podłącza sie na usb przy lapku wiec bede meic neta a jak mi sie z tego umowa skończy to chcemy wziąc na kablu z routerem wiec nie bój sie ja bez neta ani rusz wiec nie mątw sie będziemy w kontakcie a i byłam na mieszkaniu i wygląda fajniutko kolory takie jak chciałam tylko w kuchni małe modyfikacje wyszły teraz a dzisiaj jeszcze podłoga w dużym pokoju szafki w kuchni powiesić te co tam były i male drobne poprawki przy drzwiach i karnisze a sprzątanie w poniedziałek rano a popołudniu beda wszystko przewozić i koniec nowy tydzień na nowym :)Wiem że musze mojego pogonić na urlopie bo potem juz nic nie zrobi bo ma 2 zmiany po urlopie wiec zbyt wiele nie zrobi


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


to by bylo na tyle pranie sie robi już kolejne czeka i koniec wszystko co nasze zabiorę i nie będzie trzeba jeździć po nic w niedziele wieczorem sie spakuje wszystko resztę małż spakuje jak ja będę tam sprzątać

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl