BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #407812 przez aniaw
Cześć kochyane :)

Od rana przeglądam fotki ze slubu a bobasy mają jakiś kryzys i ciągle krzyczą :ohmy:

Kto ma ochotę to zapraszam - trochę ich dużo, ale to i tak tylko niewielka garstka tych co mamy :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Uciekam do pracy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407945 przez agi-p
Hej Kochane :)
My już w domku :) Pauliś zachwycona pokojem :) Teraz z Kasią razem tam układają i przestawiają :)

Aniu zdjęcia rewelacyjne !!!! Widać , ze zabawa była przednia i humory dopisywały :) Torty wyglądały znakomicie i pewnie równie świetnie smakowały . Wyglądałaś zjawiskowo , a Mężuś niezwykle wytwornie i jaki zadowolony był jak wychodziliście z kościoła , pewnie go duma rozpierała , ze jestes już Jego Żonką :) No i chlopcy, to mu z oka normalnie wypadli :)
Piękną macie pamiątkę :)

Kasiu super , że wreszcie doczekałaś przeprowadzki ... w końcu jesteście u SIEBIE !!!!
Ogarnij sobie spokojnie wszystko i czekamy na pościki :)

My zaraz gości będziemy mieli , wiec pędzę przygotowac co nieco :)

Do wieczorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #407984 przez aniaw
Kasiu super, że już u siebie :lol: czekamy na relacje, ogarnij się na spokojnie :kiss:

Agi dziękuję za miłe słowa :kiss: Udanej imprezki :kiss:
Wiesz ze zdjęciami siedziałam od rana żeby je przejrzeć, każde z osobna zmniejszyć i na pokazywarkę wrzucić, więc to nie takie proste :blush:
Ja to ostatnio na nic nie mam czasu, serio. W nocy Dominis popsuł sie i budzi się kilka razy a później ja od rana niewyspana ;)
Leże w wyrku do10tej a później mam tylko 2 godz żeby się ogarnąc i porobić coś z dzieciakami bo później uciekam na 14stą do pracy ;)
Po pracy jestem 21.30 w domu to bobasy juz spią ;)
Ledwo się ogarne i do wyrka i tak jeszcze 1,5tyg ;)
Ja chcę już urlop :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408040 przez agi-p
Oj Aniu właśnie tego boje się najbardziej po powrocie do pracy . Ten brak czasu na wszystko . Chociaż ja super odnajduje się jak mam dużo na głowie . Zawsze tak miałam i jakoś dawałam radę . No ale do 22-23 siedziałam w kuchni i obiad na kolejny dzień robiłam,ogarniałam 0prasowanie i sprzątanie itp ...
Ale teraz jest jeszcze Ami,która w nocy wiadomo jak śpi , albo lepiej napisać nie śpi.
Na szczęście mam ten komfort , że w razie jak będzie bardzo ciężko,to wrócę na wychowawcy i tyle .Oczywiście jak szef zezwoli .
Powiem Ci , ze dobrze masz z tym , ze do tej 10-tej w łóżku możesz poleżeć . Przy mojej Ami to max 6:30-7:00 już łózko pościelone :P
A zdjecia macie na prawdę świetne ...aż sama wróciłam do swoich :) Miło jest pooglądac je na nowo :) Ja mam na jednej płycie prezentację ze wszystkich zdjęć z podkładem muzycznym . W tle nasz pierwszy taniec :) I lubię sobie to puścić od czasu do czasu :)

Ami miała dziś mega problemy z zaśnięciem wieczornym . Ale udało się po wielkich trudach .
Starsze dziewczyny zjadły z nami kolację i buszują na górze ... będą siedziały do późna...nie ma co , to przywilej wieku :P

Uciekam , spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408148 przez kasiorek0310
Odgruzowanie trwa kartony częściowy wypakowane może do soboty sie uda ze wszystkim :D
wpadałam poczytałam ale na odpisanie sił brak a tu jeszcze podłogę wytrzeć żeby sie nie niosło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408162 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu spokojnie się uporasz ze wszystkim , a później już tylko na bieżąco będziesz sobie sprzątała :) Nic tak nie sprawia satysfakcji jak wysprzątany domek :)

Ja mam chwilę dla siebie , bo Misia dopadła pranie do prasowania :) Ubiera,rozrzuca i zadowolona na maksa ...uwielbia to :)
Starsze śpią na całego ...nawet nie wiem , do której siedziały :) Ale planują dziś wypad na miasto,odłożyły trochę kasy , Mężulek im wczoraj dołożył i już mają wymyślone co chcą kupić :) A jakbyscie je zobaczyły , to wyglądają jak siostry !!! Wszyscy tak mówią :) W tamtym tyg tez były na zakupach i nawet identyczne rzeczy sobie pokupowały , i mówię na nie syjamskie siostry , tylko Kasia o głowę wyższa :P

Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408402 przez aniaw
Cześć babeczki :)

Kasiu rozpakowuj się i ogarniaj, czekamy na Ciebie :kiss:

Agi moje chłopaki też uwielbiaja bawić się praniem :) Dominik to zaraz ściaga wszystko co powieszę a Szymi jak coś się tylko pobrudzi to bierze i mówi, że do prania i idzie do łazienki i pralkę chce uruchamiać :lol:
Co do spania do 10tej to ostatnio jakos ten tydzień taki męczący mam, ale może to po tym powrocie z urlopu, bo wciąz ogarnąc się nie moge ;) W nocy często się budze i nawet jak Dominik dziś tylko 1 raz się budził to ja wstawałam kilka razy i koło 7mej jak Tomi wychodził do pracy to czułam się taka niewyspana, że szok ;) Podziwiam Ciebie jak dajesz sobie z tym wszystkim radę :)
Do 10tej to powyleguję się w wyrku bo przeważnie Mały juz chce wstać i buszuje po pokoju czy po kuchni i jak na dłużej zamkne oczy to zaraz dostane czymś w głowę :lol:
A co do tego, że jesteśmy z męzem dobrani to czasem się zastanawiam :S
Ostatnio się tak pokłóciliśmy, że były ciche dni :angry:

Dziś już ciche dni za nami, nocka była przeprośna nie mylić ze sprośna :silly:

Oj my to wiecznie sie o coś kłócimy, ale zaraz później przytulamy się do siebie, bo ile można się fochać bez sensu, życie jest zbyt krótkie :lol:

W drodze do Gdańska pożarliśmy się nieźle :angry: Zasnęłam pod koniec podróży i mój Tomi nie chciał mnie budzić i zawiózł do Sobieszewa, bo myślał, że tam ma być spotkanko :cheer:
Jak się obudziłam i podałam mu adres Gdańsk - Wrzeszcz to się troszkę wnerwił ;) Dalej ja miałam pilotować a że mapy czytac nie potrafie to wywiozłam nas poza zasięg zakupionej mapy :lol: Ja miałam niezły ubaw a Tomi czerwieniał ze złości, że musi zatrzymywac się i kombinowac jak dojechać :laugh:
Za to juz na miejscu on postanowił wyczytując na mapie, że skoczymy na spacerek obejrzeć stadion Arena i wybrał drogę na skróty :S Podobno miało to być 15minutek a jak wyruszyliśmy z wózkiem z buta tak trafilismy na rozkopana droge, wielki plac budowy, objazdy, brak chodnika i szliśmy jezdnią dośc ruchliwą. To się na niego wkurzałam. szliśmy blisko 2 godz ale na koniec uznaliśmy to za śmieszna przygodę, bo i romantyczny spacer i zdjęcia przy zachodzie słońca na palcu budowy robiliśmy sobie :lol: Stadion zaliczony a na koniec ostatni tramwaj nam uciekł, więc musieliśmy wracać na piechotę a juz 21sza dochodziła i maluchy mega marudne były ze zmęczenia ;) Ale daliśmy radę :)
I jeszcze jedna historyjka mi się przypomniała jak w Gdańsku wracaliśmy w ulewie z tej plaży to wtedy ja też pilotowałam i miałam chyba jakieś przebłyski, bo nawet udało mi się prawidłowo drogę znaleźć :lol:
My to w ogóle taka włoska rodzina jesteśmy :lol: Jak się kłocimy to już na całego a wtedy moja siora ma z nas niezła polewke :laugh:

A dziś na znak protestu mykam do koleżanki nocować :lol: Troche się nie widziałyśmy i ona własnie z urlopu wróciła i podobno przywiozła pyszne winko i piwo belgijskie :blink:
Matko a tu jeszcze 3 godz pracy :S

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #408476 przez agi-p
Aniu Kochana...Kto się lubi , ten się czubi :P Kłótnie są bardzo potrzebne dla równowagi i oczyszczenia atmosfery . Chyba nie ma pary , która żyje w samej idylli . Nie wierze w takie związki :P
My też się sprzeczamy , zazwyczaj o pierdoły :P Dzisiaj wkurzyłam się na Mężusia, opieprzyłam go z góry na dół , ale już się nie gniewam i jest oki :)
Uśmiałam się z Waszej przepośnej/sprośnej nocki :P :) Takie są najlepsze :)
A co do podróżowania i czytania map...to ja totalnie nie łapię o co w tym chodzi :P Mężuś wie , ze moja orientacja w terenie jest katastrofalna , a jakbym czytała mapę i prowadziła go gdzieś , to jest pewne , ze znaleźlibyśmy się zupełnie gdzieś indziej :) Nie jest to moja mocna strona , ale jak to mówi moja gorsza połowa ...nadrabiam czymś innym :)

Oj czeka Cię dziś wystrzałowy wieczór :) Piwko i winko...niezła mieszanka :)

A ja właśnie też otworzyłam winko...znakomite , przywiezione z Włoch :) Ciesze się , że mogę sobie juz pozwolić na takie przyjemności :)

Urszula Kochana Ty sie nam wyurlopujesz na całego :) Tyle wczasowania :) Wracaj do Nas :)

Dzionek zleciał mi bardzo miło :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jutro od rana czekają mnie przygotowania do popołudniowego biesiadowania z przyjaciółmi . Zostajemy u nich na noc i mamy zamiar miło spędzić czas :)

Spokojnego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408635 przez agi-p
Dzień dobry :)

To niesprawiedliwe .... przychodzi weekend i taka ulewa :( Ale co tam...naszych planów nawet taka pogoda nie popsuje :P Już rozmawiałam z Karolką i normalnie sie spotykamy , tylko duszonek nie robimy , ale grill i cała imprezka jak najbardziej :)

Zraz zacznę przygotowania .

Amcia wsuwa właśnie płateczki z bobovity i wygląda jak mały brudasek :P Puściłam jej bajeczki na BabyTv i co jakis czas rzuci okiem . Najbardziej jej się muzyczka podoba i tańczy co chwilę :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #408669 przez aniaw
Cześć babeczki :kiss:

Matko musiałam wstać dzis bladym świtem do pracy - czyt.7.50 :lol:
Extra było u kumpeli :lol: Całę winko i po pół piwka takiego pysznego malinowego wciągnęłyśmy (a ja piwa ogólnie nie lubię, ale to nie smakowało jak piwo :S ) Ona wstała z bólem głowy a mnie jak zwykle nic nie ruszyło :S Tylko wczoraj lekki zawrót głowy :S
W ogóle włączyłyśmy sobie jakiś film i gadałyśmy a po godzinie się zorientowałyśmy, że w ogle tego filmu nie oglądamy :S
Odpoczęłam od krzyczącego nocnego Dominika i mam nadzieję, że M dał radę, bo na razie milczy :blush:

Jadąc wczoraj z pracy miałam niezłą akcje, bo nasz autobus został zatrzymany przez radiowóz. Przed skrzyżowaniem mega zamieszanie, syreny, wpadło dwóch mundurowych po awaryjnym otwarciu drzwi i jednego gościa skuli w kajdany :S On miał piwo, więc odebrali mu butelkę i oddali jego koledze, co siedział obok :S Założyli kajdanki i wyszli a tenn drugi koleś został z 2 butelkami piwa i ze szczena do podłogi :S
Ciekawe czy to jakiś seryjny morderca :unsure: :S

Agi co tam pogoda, ważne że miłe towarzystwo :laugh: Udanej soboty :kiss:
I fajniutko, że już możesz na winko sobie pozwolić :) A co do mieszanek alkoholu to ja jeszcze nigdy kaca nie miałam i tez jeszcze nikomu nie udało się mnie upić, raczej wszystko z umiarem :S

A słyszałyście o przesileniu deszczu meteorytów w nocy z 12/13 sierpnia? :lol:
Musze poszukac czy może jakieś fajne imprezki się nie szykuja :woohoo:

Dobra wracam do pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409233 przez kasiorek0310
my już rozpakowani i uporządkowani powiedzmy brak nam komody jakieś albo czegoś na ciuchy jeszcze bo mamy za ciasno ale Nikodem dostanie swoja to zrobi sie miejsce na wszystko

u na dzień dobry wygrałam aukcje z firanka dla Nikosia Kubusiową do zasłonek będzie jak znalazł i za cale 22,50 z wysyłka :D allegro.pl/kubus-puchatek-gotowa-firanka...cka-i2536120285.html

Ania wy to macie przygody z tymi wyjazdami nie ma co ale ważne ze i za długo sie nie dąsacie na siebie i jest ok To pewno po nocy u koleżanki Tomek zatęsknił znowu :)
al ty sie masz z ta kumpela nowe smaki ci pasują nie ma co a ta akcja w autobusie to dziwne a patrzyłaś po necie moze cos o tym pisali tam u was w lokalnej


agi ja też nie znam takich co by się nie kłócili ja to zawsze mowie ze by było nudno bez kłótni i malo wrażeń a jak tam noce Ami dalej walczy o cyca czy wam sie udało już ładnie noce przesypiać bo coś nie chwalisz się ani nic i jak tam udał sie grill mimo paskudnej pogody ?? U nas Nikoś lubi jak napisy leca i muzyka to tak śmiesznie kuca w wstaje i macha rękoma na boki

u nas na razie ok mieszka sie fajniutko tylko strasznie cicho tutaj poza tym echo sie niesie okropnie po mieszkaniu juz mamy sprzątnięte na tip top wczoraj do 2.30 sprzątaliśmy a dzisiaj juz lenistwo byliśmy w agacie zobaczyć na komody i coś tam maja zobaczymy jeszcze w innych i zdecydujemy na razie spi z nami w pokoju może końcem tyg sie uda go przenieść bo na razie to tam jest wciąż magazyn i od jutra popołudnia sami małż wraca do pracy ma juz po urlopie
poza tym było trochę przebojów wydzwaniania ale udało sie byliśmy u moich na kawusi dzisiaj i całkiem inaczej a widać po małym ze brak mu babci i dziadka ale cóż i okropnie marudzimy i gryziemy wszystko jak nigdy dotąd taki nie był i oczywiście tez pomagał we wszystkim ale fotek nie mamy bo szukałam aparatu to sie dopiero dzisiaj znalazł a by były nieźle fotki pech jak zrobimy fotki d banku to wam tez wstawię to sobie zobaczycie o iel chcecie chyab ze mam was nie zamęczać

aniaw fotki ze ślubu bajkowe i pasują do was wariackie i zarazem trochę romantyczne i fonograf tez z pomysłem i wcale źle nie wyglądałaś tylko po prostu Pięknie jak przystało na panią młoda <nie patrząc w metrykę :P :P>

dobranoc odezwe sie jutro

urszula jak tam urlop ale jej długo nie ma :) oby byl dobry wypoczynek i zregenerowała sie trochę psychicznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409236 przez aniaw
Hello :laugh:

Kasiorek super, że już jesteś u siebie :) Dzięki za komplementy :blush:
A jasna sprawa, ze chcemy foty :lol:
Tera na pewno inaczej i ciszej a mniej mebli, więc pewnie temu echo :S
I fajniusia firanka :)

Agi a Ty gdzie? :laugh:

18 spadających gwiazd udało mi się wczoraj wyczaić :lol: W 2 godz to niezły wynik :lol: Ale czad :lol: Muszę mojego M do jakiegoś planetarium wyciągnąc bo nigdy nie byłam :blush:
Każda gwiazda inna, ale jestem podniecona, to lepsze niż sex :lol: :lol: :lol:
Balkon to jednak najlepszy punkt widokowy :lol: Ale na początku wyciągnęłam Tomka na plac zabaw i siedzieliśmy na ławce, trochę dziwnie się patrzył na nas ochroniarz osiedlowy :S
Dziś tylko 13 widziałam :laugh:
A Wy ogladałyście niebo?

Poza tym chciałam się pochwalić, że moje bobasy pod przewodnictwem Dominika sprzątają po sobie zabawki :laugh: Szymi jak to widzi, że chwalimy Małego to zazdrości i też sprząta :laugh:

A i jeszcze zupełnie spontanicznie chciałąbym się jeszcze pochwalić - mam lufę przyłożona do skroni przez wiadomo kogo - mój małż genialnie sobie wczoraj poradził z bobasami :lol:

A tu foty dla tych co nie mogą spać :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #409250 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek super , ze już u siebie i wszystko fajnie się udało :) Kolejna firanka wygrana....bosko :) A za komoda podjedź jeszcze do beskidzkiej hali meblowej ,tam mają nizsze ceny niz w agacie .
I nawet odwiedziny się Wam udały :) Teraz pewnie Wasze stosunki z Mamą i ojczymem zmienią sie na lepsze :)
Fotki oczywiście dodawaj Kochana , chetnie zobaczymy :)

Ania nieba i gwiazd nie oglądałam niestety :( Ale z tym , ze to lepsze niz sexik...to nie uwierzę :P Sex najlepszy i koniec :P :)
Oczywiście wielkie gratki dla Twojego wspaniałego Męża , ze tak świetnie sobie poradził z małymi łobuzami :) Ach ta Twoja spontaniczność :P :P :P Pozdrowionka dla Męzusia :)
Zdjecia bombowe !!! Widac , ze było wesoło,tłoczno i mega zajebiscie :) Trochę Was tam było i mozna się zamotać oglądając zdjecia :) Ale Wasze z zoo , to ostatnie , to jest superoweeee!!!!

Nam weekend minął rewelacyjnie . Grillek się udał w 100% . Były Nas 4 pary i 5 dzieci . Wszystkie w podobnym wieku , wiec było wesoło na maksa . Kacperek tylko 12 dni młodszy od Ami,wiec miałam porównanie . I muszę przyznać , ze tak narzekam , ze Ami jeszcze sporo nie potrafi , ale wyprzedza małego kolegę we wszystkim. Najmłodszy 4 mies Wojtuś , tylko 8 sm mniejszy i niespełna 2 kg lżejszy od mojej Gwiazdeczki !!! Ogolnie Ami była jedyna dziewczynką i iście po krolewsku była traktowana :P
Ok 21 reszta się rozjechała i zostaliśmy z gospodarzami sami . Nasi panowie wcześniej tak pilnowali grilla na polu,że po 22 juz pdali,ale my z Karolką do 1:30 rządziłyśmy :) Nawet kaca nie miałyśmy :P
Wczoraj wrócilismy dopiero po południu . Paula z Kasią same zostały w domku i eksperymentowały trochę w kuchni...zastałam niezły sajgon :P
Pojechalisy do wypożyczalni i skelpu i potem maraton filmowy mięliśmy :) Pauli jeszcze po telefon nowy jechaliśy,bo oczywiście jej poprzedni model już "zacofany" i nwoey z bajerami chciała . Poprzedni ma rok i 4 mies , ale podobno już wstyd z nim :P

A Kasiorek odpowiadając na Twoje pytanie , to nocki Amelki o niebo lepsze , ale dalekie od ideału . Nie chcę chwalić , bo wiecie jak to potem wychodzi . Ale nie biorę Amelki do piersi aż do 4-5 rano . W międzyczasie oczywiście ma z 4 pobudki ...płacze,marudzi i wymusza ,ale jestem konsekwentna :)

W tym tygodniu czekają nas jeszcze szkolne zakupy .

Mój Mężuś w domku , bo nie wiem czy pisałam , ale w piątek rozwalił sobie siekierką rękę , prawie palec odciął !! Strasznie to wygląda i teraz pracować nie może .

miłego dzionka Kochane moje :)

Editt...zapomniałam się pochwalić...Ami wyszła wczoraj lewa dwójeczka dolna !!!!!! :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409273 przez Urszula
Witam Kochane!!!

Jestem w końcu. Wakacje udane, było wspaniale!!!!! Wróciliśmy bardzo wypoczęci, opaleni i szczęśliwi. Przylecieliśmy w czwartek popołudniu. W piątek i w sobotę byłam już w pracy.
Czytałam Was regularnie ale nie jestem w stanie odpisać na wszystkie poruszane sprawy :dry:

Kasiorek super, że jestescie już na mieszkanku i przykro mi z powodu Babci...

Aguś bardzo fajnie, że weekend się udał tylko powiało grozą z historią z siekierką :ohmy:

aniaw zdjęcia ślubne bajkowe!!! Wyglądałiście przepięknie. Wyczytałam, że M zawiózł Was przez przypadek do Sobieszewa. Trzeba było tam zostać Kochana i tam przenieść spotkanie!!! Nie ma lepszego miejsca na wypoczynek na całym polskim wybrzeżu :lol:

Uporządkuję fotki to wrzucę parę. Napiszę coś więcej popołudniem. Muszę lecieć.

Miłego dnia Kochane!!!

Ps. Cieszę się, że znowu jestem z Wami!!!! :kiss: :kiss: :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409276 przez Urszula
Aguś gratulacje dla Ameleczki za kolejnego ząbeczka :) :) :) U nas podczas wakacji pokazała się druga górna dwójeczka :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl