BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #918143 przez Ada2424
Dżasta jak przeczytasz daj znać czy warte zakupu są :) ja m jak mama właśnie zaczęłam czytać i już mi się podoba :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918148 przez Dżasta86
Przegladalam je i najlepiej zapowiada sie dobra mama, ale pierwsza zaczelam czytac m jak mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918185 przez Kasia81
Witam Was dzisiaj :)

Madlen
witamy :) fajnie że jesteś - im więcej mam tym więcej doświadczeń :)
kalinka dziękuję za suwaczek ;)

Dzisiaj miałam wycieczkowy dzień. To śmieszne ale zabraliśmy dzisiaj naszego 3 latka na 1 podróż pociągiem :))) do czego to doszło :) uwielbia wszystkie ciufcie więc w końcu znaleźliśmy czas żeby go zabrać . W jedną stronę był zachwycony a w drugą ... zasnął . Ale to dlatego że pomiędzy kursami zaliczył mega spacerek... Ale zmierzam do tego że siedząc na dworcu dzisiaj weszłam do kiosku i po raz pierwszy w tej ciąży kupiłam gazety M jak mama i dobra mama :) Ja osobiście cała 1 ciąże prenumerowałam m jak mama bo jakoś najlepiej przypadła mi do gustu.

ps dziewczyny martwią mnie powracające bóle podbrzusza :( jednego dnia jest super a kolejne np 2 dni boli przez cały czas... też tak macie??


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918199 przez Dżasta86
Kasia81 ja na bóle dostalam magne b6 rozciaga sie tam wszystko dlatego boli, dodatkowo bralam nospe. Mnie bolalo do 12 tyg.
Ja steierdzilam ze musze pobudzic koje szare kom. bo glupieje 3 miesiace spania to za duzo ...

Dzisiaj byl rower, a jutro zaczynam basenik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918204 przez lalka
a mi jest cały czas zimno!!masakra....już chyba buty jesienne wyciągnę i rękawiczki!!!!!
na coś mam ochotę i sama nie wiem na co...może mięso w galarecie..czyt.galat!!!!
Dżasta ja pobudzam swoje szare już od dawna na wszystkie możliwe sposoby,ale na basenie nikt mnie nie zobaczy!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918212 przez Ada2424
Kasia o Ty też gazetki widze czytasz, ja też zaczęłam jestem w połowie m jak mama i baaaardzo mi się spodobała, co miesiąc będę ją kupować ciekawe artykuły są w niej :) a bóle podbrzusza takie lekki mam prawie co wieczór, to normalne bo macica się rozciąga :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918221 przez Karlinka
tak o tych gazetach piszecie, że pewnie i ja się w końcu skuszę żeby je kupić :)
Lalka ja też mam ochotę na coś. tylko jeszcze nie wiem co to jest ;) Może w sklepie mnie oświeci ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918223 przez bujanka
Dziewczyny zapisałam się na usg genetyczne na 4 września :) bagatela 300 zł :ohmy: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918226 przez lalka
weź mnie Bujanka nie strasz..bo ja idę 9 września i ciekawa jestem ile mi wygoli?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918227 przez Ada2424
Ja sobie zamówiłam jeszcze książke język niemowląt ponoć też super jest :) jak zaczne czytać to dam znać czy warto :)

Bujanka niezły koszt :blink: ja mam 15 września, ale będę płacić tyle samo co na normalnej wizycie :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918228 przez Karlinka
o kurczę 300zł ;/ toż to kupa kasy ;/ na szczęście ja mam na nfz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918230 przez bujanka
Nooo daj spokój.... warszawskie ceny :dry: Na moje lekkie zdziwienie w głosie odpowiedział, że to długie badanie jakieś 30 minut i składające się z jakiś 2 badań - nie wiem o co mu chodziło :pinch: No wiesz ja za normalną wizytę u innej lekarki płacę 200 zł, masakra - tylko trzeba było zostać lekarzem :huh:

Ada to trochę nie za późno to genetyczne u Ciebie, bo to chyba będziesz już mieć 14 tydzień? Ja czytam 9 miesięcy ciężarówką, extra książka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918231 przez Ada2424
Bujanka ja płace 100zł w tym badanie na samolocie i usg i tyle też zapłace za to genetyczne bo już go pytałam czy będzie drożej to mówił że nie ale 300zł strasznie dużo :unsure: co zrobić...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918241 przez anioleczek208
Kochane Wy te badania genetyczne robicie bo musicie czy tez chcecie ???
mi moj lekarz nic o nich poki.co nie mowil...u mnie nie bylo zadnych chorob genetycznych w rodzinie a wiwm ze wtedy zaleca sie je robic.no i ooedy kobieta skonczyla 35 lat....
ja chyba nie bede robic zresztaz zobacze co lekarz powie... jak pojde 3 na wizyte to bedzie 11 tydzoen + 3 dni
tez kupilam ostatnio ta gazetke m jak mama super naprawde ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918248 przez Ada2424
Aniołeczek mi sam gin powiedział że jak przyjde na następną wizyte to zrobi mi genetyczne, więc się nie sprzeciwiałam tym bardziej, że za tą samą cene co normalnie płace :) sama bym tego genetycznego nie robiła, ale że zaproponował to czemu nie ;) u mnie też nie ma chorób genetycznych.

Bujanka w dniu wizyty będzie u mnie skończony 13 tydzień, mówił że ok i sam mi kazał właśnie wtedy przyjść.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl