BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #918351 przez Kasia81
DOBRANOC


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918362 przez Kalinka90
Dzień Dobry :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918372 przez Karlinka
Dobry:-)
Chociaz pogoda za oknem nie sprzyja. Kurcze dzisiaj kończę 12tydzien ,zaraz 2trymestr sie zacznie-myslalam, że mdłości przejda a mi zaczęły się pojawiać takie typowe poranne. Nawet dzisiaj tabletki z imbirem wzielam przed wstaniem ale nie pomogly.
Nesqa 3mam kciuki za dzisiejsze usg ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918443 przez Ada2424
Dziewczyny czy Was też boli podbrzusze?Nie jest to silny i tępy ból nawet nie wiem jak za bardzo to opisać... Kurcze mnie całą noc bolało i nadal czuje martwie się czy to nic złego :( nic więcej się nie dzieje, moge wziąć no spe?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918452 przez Anabelle
Dzień dobry :) :)

NesQa koniecznie powklejaj zdjęcia z genetycznego :) Już się nie mogę doczekać :) Ja musze jeszcze czekać 1,5 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918470 przez Karlinka
Ada podobno mozna no spe w ciąży brać. Mnie tez czasem brzuch boli ale nie jest to mocny bol wiec ja nic nie biore. Ale ja jestem do bolu przyzwyczajona bo w mlodosci mialam zapalenie jajników i poza mega silnymi lekami nic nie pomagało. Jesli bardzo się martwisz to skonsultuj sie ze swoim lekarzem ,ale pewnie macica sie rozciąga i dlatego Cię boli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918472 przez Ada2424
Karlinka nie jest silny ból taki jakiś dziwny no nie wiem nawet jak to za bardzo opisać... ale też myśle czy to nie od jelit bo ze 2 dni nie byłam w toalecie :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918475 przez Kalinka90
Ja czasami czuję taki dyskomfort ale bólem tego nie nazwę. Ada a kiedy masz wizytę, koniecznie poinformuj lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918476 przez Karlinka
Aduś ja na Twoim miejscu nospy bym nie brała skoro ból silny nie jest i prawdopodobnie to jelita skoro 2 dni nie byłaś w toalecie. Jak mi się zdarzy nie iść ze 3dni to też solidnie jelita bolą- polecam spacer (ale taki dłuższy), dużo dużo warzyw . Mi najbardziej pomaga zupa ogórkowa- zawsze po niej idę ;p Możesz siemie lniane spróbować ,bo coś dziewczyny o nim pisały .Mam nadzieję, że CI szybko przejdzie. A na wizycie wspomnij lekarzowi tak jak Kalinka radzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918477 przez Amorfivell
hej kochana mnie tez pobolewa podbrzusze tez nie umiem opisac tego uczucia ale wczoraj bylam u połoznej to mowiła ze jest to normalne tak samo poinformowalam ja o swoich bolach glowy to powiedziala ze bol glowy moze nam towarzyszyc nawet do konca ciazy jest to bardzo czesta przypadłośc przyszłych mam ... ehh ;/
i kochane wczoraj słuchałam ruchów i bicie serducha swojego szkraba ale sie krecił ale walił takie dudnienia szły ze połozna sie smiala ze mamy niecierpliwe dziecko tak było ułozone ze na poczatku serca nie bylo słychac ale pod sam koniec niunia moja sie odwrociła i było słychac serduszko ... strasznie sie cieszyła :)
A we czwartek mam usg genetyczne a potem w szpitalu wszystkie badania beda robic ...
Pytałam sie o badanie na toksoplazmoze to położna powiedziała ze najlepiej jest je wykonywac miedzy 16-20 tygodniem ... a wy miałyscie robione ??
wiem ze nie jest w PL obowiazkowe tutaj tez nie ale mamy kota od poł roku i wolalabym zrobic zeby byc pewna że wszystko ok :)

AAAAA i z ruchów dziecka połozna stwierdziła ze dziecko napewno nie jest młodsze o tydzien tak jak mowila mi gin. na 1 usg ... i stwierdzila ze dzidzia powinna urodzic sie ok 7 marca ... i z jej opserwacji wczoraj zaczelam 12 tydzien ... wiec znow trzeba suwaczek zmienic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #918478 przez Ada2424
Dzięki Dziewczyny, byłam w toalecie ruszyło mnie po winogronie i ból przeszedł ufff :)

Kalinka wizyte mam 15 września.

Karlinka :kiss:

Amorfivell ja na toksoplazmoze miałam robione w 8 tygodniu, ale że jej nie przechodziłam to za jakis czas będę musiała powtórzyć.

Dżasta jak tam gazetki? :)

U Was tez dziś pada??

Edit. Dopiero zobaczyłam Karlinka, że pisałaś o tabletkach z imbirem...mi zaczęły pomagać po kilku dniach od ich brania, pierwsze dni też nie czułam wcale poprawy.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918483 przez Karlinka
Ada no i super :)
U mnie brzydko, ale jeszcze nie pada, chociaż pewnie niedługo zacznie.
Amorfivell ja toxo tak samo jak Ada miałam robioną ok 8tyg i też nie przechodziłam więc pewnie powtórka też będzie. Raczej w PL należy do badań obowiązkowych przynajmniej mi na nfz robił .
Fajnie , że słuchałaś serduszka :D Ja takie typowe spotkania położną środowiskową będę po 20tyg miała do końca ciąży a później będzie do mnie i do maluszka przychodzić chyba jeszcze przez 6 tyg czy jakoś tak :)
To wg wyliczeń położnej masz termin dzień przede mną :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918488 przez Ada2424
Kochane Wam też tak szybko leci ta ciąża? Mi strasznie, dzisiaj weszłam w 12 tydzień jeszcze troszke i drugi trymestr :woohoo:

Karlika a Ty już w 13 :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918489 przez Kasia81
U nas leje od rana:( A na problemy z wyproznianiem polecam suszone morelki (przy okazji sporo żelaza) lub sliweczki. Do tego oczywiście dużo wody,na czczo pół szklanki przegotowanej wody też podobno pomaga. Ale Wam zazdroszczę że widzialyscie już swoje maluszki :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #918492 przez Karlinka
dokładnie Ada- szybko leci :) niby poszczególne tygodnie się dłużą ,ale przecież dopiero co test zrobiłam a tu już zaraz II trymestr :D
Nie mogę się zimy doczekać i Świąt :D całego tego szykowania :) całej rodzinki razem :) ehhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl