- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
To w takim razie gratuluję pracy i trzymam kciuki żeby się udało, tzn żebyś była zadowolona a także żeby nic Cię nie ominęło w postępach Matiego
Ja po cichu zazdroszczę Ci tej pracy...
Ja dziś pół dnia przeglądam oferty i nic nie znalazłam, chyba bez znajomości się nie obejdzie
Zauważyłam że brak pracy coraz bardziej mnie dołuje. Nie chcę też żeby T się zaharowywał
U mnie brak pracy powoduje lekki spadek samooceny, nie wiem czemu tak się dzieje.
Pracując też pewnie będę narzekać bo nie będzie mnie w domu
Chyba muszę iść się leczyć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska gratulacje z powodu pracy . Oby wszystko szło po Twojej myśli
Świetne te sanki
Agusiaczku Ja śpiworka też jeszcze nie zakładałam . Jeszcze wystarcza kombinezon i kocyk gruby , ale jak temp jeszcze spadnie to sięgnę po śpiworek .A kiedy na tą morfologię idziecie ? A i nic się nie martw ...nie musisz się leczyć hihihi
Powiem Wam , że mi do pracy nie śpieszno i nie tęsknię za nią
Ależ się rozpisałam
Nic uciekam na śniadanko . Dzisiaj czeka mnie wizyta u diabetologa i kolejna kontrola bioderek Ameleczki .
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi to wszystko co opisujesz to święta prawda. Mnie też nie spieszno do pracy, już kiedyś pisałam, że polubiłam siedzenie w domu i jest mi po prostu tu dobrze, ale czuję że muszę iść do pracy i tyle. Mąż woli jak jestem w domu i zajmuję się małą a nie ktoś inny lub Panie w żłobku, jest spokojny jak ja z nią jestem. Ale nie podoba mi się nasza obecna sytuacja , to że mąż całymi dniami pracuje, czasem nawet w weekendy, bierze różne zlecenia, to że mieszkamy u rodziców i wiele innych spraw. Może gdybyśmy mieszkali sami, a mąż zarabiałby krocie to chętnie i bez wyrzutów sumienia siedziałabym w domu, ale właśnie mam jakieś dziwne wyrzuty sumienia, nie wiem skąd i nie wiem jak sobie z nimi poradzić, ale są i jest mi z tym źle
Ech nie będę siebie ani innych dołować od samego rana.
W TV już pełną parą ruszyły reklamy świąteczne i zaczynam wkręcać się w klimat świąt.
Uwielbiam
Trzeba na poważnie pomyśleć już o prezentach żeby nie było potem na ostatnią chwilę
Miłego dnia dziewczynki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Barrrrrdzo mnie to cieszy!!!!Bombelku zajrzałam, poczytałam i nawet wpis pozostawiłam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
My już na nóżkach
Co do powrotu do pracy to siedzenie w domciu dobre i złe, praca dobra i zła nie ma chyba jak większości z nas dogodzić
Właśnie weszłam na wyniki konkursu i nic nie wygraliśmy
Jaki blog coś ominęłam gdzie to wejdę
Ano święta już tuż tuż ja zażyczyłam sobie od męża prezent:
allegro.pl/wisiorek-zloty-stopa-sliczna-...-50-i1927803765.html
chciałam taki medalik co się otwiera ale są strasznie drogie więc taką stópką się pocieszę
Buziaki zmykam do mojego rozdarci-ucha
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kurcze nam dziś nie udało się wyskoczyć na spacerek, a teraz jest już strasznie ciemno i nie przyjemnie. Może jutro nadrobimy
Paulina jadła dziś na obiad ziemniaczki z dynią i kurczaczkiem a do tego połówka żółtka, ale tak się krzywiła jakby cytryny jadła
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Moja Gwiazdeczka dziś tak wykończona , ze zaraz po kąpieli i mleczku zasnęła
Byłyśmy na kontroli bioderek ...już 3 raz i znowu za 2 m-ce musimy przyjechać
Bombelku bloga to ja tak polubiłam , ze codziennie zerkam w poszukiwaniu nowych tekstów i czytam od deski do deski z zapartym tchem
Agusiaczku może dzisiaj Paulisia smaka na coś innego
Kozłowska ja też nie mam szczęścia w konkursach ... ale jak to mówią kto nie ma szczęścia w... to ma w miłości
Dziś pobuszowałam z dziewczynkami po sklepach i normalnie wszędzie tony zabawek....ogłupieć można
Ide kolacyjkę stworzyć dla mnie i Paulinki . Mężuś dzisiaj znowu na masaz pojechał .
Buziolki ....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Co do prezentów to już Kubusia i dzieci w rodzinie mam obkupione, uffff
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Trzymam kciuki ale wierzę że będzie OK
Ależ ja zazdroszczę twemu mężowi tych masaży
A jeśli chodzi o prezenty to ja jestem przerażona, ograniczymy się do niezbędnego minimum bo kiepsko z kasą
Sylka moje dziecko się jeszcze niczym nie bawi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj ja też trzymam kciuki za Mamusie startujące w konkursie
Agusiaczku dzięki za słowa otuchy z tymi naszymi bioderkami . Tez wierze , ze będzie oki . Ja jak byłam niemowlaczkiem też miałam problem i musiałam nosić rozwórkę , a z Paulincią też chodziłam przez kilka m-cy do kontroli . Chyba genetyczne to mamy .
Oj ja też zazdroszcze mojemu Mężusiowi masaży
Mnie też prezenty przerażają ... tym bardziej , że mam 2 chrześniaków
Teraz wszystko mam wrażenie droższe ...wiadomo i tak ludzie kupią , to ceny w górę . A kasiory w budżecie brak ... hmmm ...coś będzie trzeba kombinować .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jak każdego roku sobie obiecuję, że już od stycznia jak tylko wpadnie mi w oko coś dla kogoś, jakiś prezent to od razu go kupię i będzie czekać już na święta i tak systematycznie prawie przez cały rok obkupiłabym wszystkich. Kolejny rok mija a my biegamy za prezentami w ostatniej chwili a i tak w większości przypadków kończy się zakupami na Allegro
Zabawy mojej córy też ograniczają się jedynie do wkładania wszystkiego do buzi i ślinienia
Ja na szczęście póki co nie mam chrześniaka ale mąż ma jednego od swojej siostry syna a ona ma zaś jeszcze roczne dziecko więc wiadomo że jemu też coś trzeba kupić
Ale stwierdziliśmy że nie kupujemy nic naszemu rodzeństwu tylko samym rodzicom coś symbolicznie i dzieciom. A na dodatek mój tata jest Adam a teściowa Ewa więc jeszcze w święta mamy imieniny
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











