- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
Oby jedynka szybko Matiemu wyszła i go nie męczyła, no i trzymaj się dzielnie w tej pracy mimo wszystko
A to kilka obiecanych fotek:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku świetne zdjęcia
Cieszę sie , ze Paulinka osłuchowo zdrowiutka , wyniki super i wszystko dobrze z jej zdrowiem
Kozłowska dobrze , ze w pracy bylo lepiej
Ja dla Amelki używam kremu do buzinki z oiliatum soft i szamponu z tej samej serii . Do kąpieli, i po, do ciałka mam z nivea .
Też ślini się okropnie i wiecznie do przebrania jest . Już od 2 tyg na miejscu dolnej lewej jedyneczki ma białą plamkę , i codziennie mam nadzieję , że się przebije ząbek . Mężuś już wczoraj myślał , że się przebił , ale niestety
Ta noc o dziwo lepsza
Popołudniu podałam jej kaszkę na MM ...także czynimy postępy
A mnie dzisiaj czeka zmiana firanek . Wczoraj wyprałam , dziś wyprasuje i powieszę. Okna mimo , ze niedawno myłam , to raz jeszcze by wypadało . Zobaczę
I prezent dla Paulineczki kupiony w końcu
Oki ...Amcia ucina sobie drzemkę , więc ide się przebrac , pościelić łóżko i może szybkie śniadanko się uda zrobic
Miłego dzionekczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęć
O to piszesz, że macie już chociaż widoki na ząbek i lada chwila może się przebić
I nocka już lepsza od poprzednich to oby tylk tak dalej
Pochwal się co tam wymyśliłaś na prezent dla córci
agi a Ty też podajesz Amelce wapno, dobrze kojarzę? I jak go jej podajesz, do herbatki na łyżeczce czy można do mleka. Ja mam calcium w postaci zawiesiny.
Miłego dnia kobietki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My dziś trochę na zakupach jeszcze. Kupiłam sobie i Paulinie po czapie :)a ja kupiłam sobie jeszcze perfumy, ale już coraz trudniej dostać zapach który by mi się spodobał, a uwielbiam taki gdzie główną nutą jest piżmo
A jutro mnie czeka sprzątanie a popołudniu goście.
Bomblu, Sylka co u Was? Mieszkania posprzątane już, choinka stoi?
Buziaki dla Waszych chłopaków
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki kochanaBomblu, Sylka co u Was? Mieszkania posprzątane już, choinka stoi?
![]()
Buziaki dla Waszych chłopaków![]()
Ja mieszkanko mam ogarnięte
Prezenty już wszystkie pokupione i popakowane
A Wy jak tam dziewuszki? Jak przygotowania??
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Fajnie, że jedziecie do dziadków na święta, na pewno są bardzo szczęśliwi że spędzą je ze swoim prawnusiem
No mnie zostało standardowe sprzątanko czyli kurze z mebli, odkurzanie dywanów, mycie podłóg i łazienek, ale to dopiero w przyszłym tygodniu. No a potem już tylko świąteczne przystrajanie domu i podwórka,ubieranie choinki- same przyjemności
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas ostatnio coraz wcześniejsze pobudki
Czeka mnie dziś sprzątanie co nie specjalnie mnie cieszy
Miłego dnia i całego weekendu mamusie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
U nas mieszkanko posprzatne, dziś tylko mąż ma wytrzepać dywany. Okna pomyte, firany wyprane, kuchnia, łazenka i pokoje na tip topBomblu, Sylka co u Was? Mieszkania posprzątane już, choinka stoi?
![]()
Buziaki dla Waszych chłopaków![]()
W następnym tyg. powiesze firany w dużym pokoju bo do Wigilli KUba by jewypaskudził jedzeniem
Choinka stoi już od czwartkowego wieczoru. Kuba nie ciągaza bombki i łancuchy. Nie interesuje go jej robieranie. Ogląda sobie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A u nas wczoraj tak wiało , że prąd Nam wywaliło ,więc spakowałam dziewczynki i pojechałam do Mamci na noc
Agusiaczku ja wapno mam w syropie o smaku bananowym . Podaję łyżeczkę dziennie . Amelka chętnie je pije (na początku nie chciała) .
A Paulisi kupiłam kolczyki , 2 bluzki ,bieliznę,kosmetyki ,książkę i standardowo słodycze . Bardzo chciała bluzkę z nadrukiem postaci z bajki Simsonowie , teraz jakaś moda nastała na takei drukowane ciuchy
U Nas też porządki zmierzają ku końcowi
Bombel i jak Jasiu zadowolony z wózka ? Zrób foteczkę jakąś i pokaż jak sie prezentuje
Sylka to super , ze Kubuś nie rozbiera choinki :)Amelka jest zachwycona choinką . Jak tylko przechodzimy koło choinki to chce jej dotknąć
A mój Mężuś idzie dziś na wigilię pracowniczą (czytaj:popijawę)
Oj u Nas w firmie to dopiero były wigilie
Nic uciekam się rozpakować . Buziaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba też ma swoja ulubiona bombkę zdejmuje tylko ją i się nią bawiSylka to super , ze Kubuś nie rozbiera choinki :)Amelka jest zachwycona choinką . Jak tylko przechodzimy koło choinki to chce jej dotknąć
Ma ulubiona bombkę
A jak kartki z magnesem Ci się podobają ?
Z kartek jestem bardzo zadowolona zarówno magnesy jak i papierowe wyglądają super. A jak Twoje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
To Was wietrzysko załatwiło z tym prądem ale najważniejsze, że macie do kogo w takich sytuacjach pojechać
A Paulinka z prezentów na pewno będzie zadowolona szczególnie z ich dużej ilości
Sylka to super, że już masz wszystko porobione i możecie spokojnie oczekiwać świąt
A Święta gdzie spędzacie?
Ja dzisiaj miałam cały dzień zwariowany. Najpierw polowanie na choinkę ale na szczęście zakończone powodzeniem
Miłego wieczorku
Ps. a o jakich kartkach piszecie, pochwalcie się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
I jak fajnie , że udało Wam się kupić choinkę
Mój wujek , jak jego synek miał roczek to podwiesił choinkę pod sufitem
Ja bym tak jej nie dała , ale też całkiem zrezygnować z choinki bym nie potrafiła .
A kartki Sylka wynalazła na necie . O takie :http://allegro.pl/super-kartki-swiateczne-ze-zdjeciem-magnes-i1977137349.html#tabsAnchor Tak mi się spodobały , ze skorzystałam z pomysłu Sylki i tez zamówiłam
Kozłowska co tam u Was ? Jak praca ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
To ja w takim razie też będę podawać małej to wapno bezpośrednio na łyżeczce
A choinka Kochana już ubrana
A tata od rana wędzi mięsko i rybki na święta
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A my musimy jutro nowe lampki kupić . Jeden komplet okazał się nie wystarczający , dokupiłam drugi , który świecił przez 1 dzień
To czekam na foteczki
Nic uciekam pod prysznic i może coś pooglądam w tv
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











