- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Wpadam tylko na chwilkę życzyc Wam spokojnej nocki
My jesteśmy u znajomych , jutro wracamy do domku
Jechalismy w najwiekszej sniezycy i zamieci . 1,5 godz trwała jazda...normalnie 15-20 min . Widocznośc zerowa praktycznie , auta w rowach i kretyni na letnich oponach , którzy tamowali drogę . Zima na całego nie ma co ....
Agusiaczku zdjęcia wkleję moze jutro ,a jak się nie uda to w poniedziałek
I fajnie , ze roczek juz zaklepany
Sylka , Bombel ....Buziaki dla Kubusia i Jasia z okazji miesiecznic !!!!!
Sylka zdjęcie świetne
Dobrej Nocki Kochane
EDITTT....
Widzę , że wszystkie w jednym czasie napisałyśmy
Agusiaczku super , ze wizyta udana
Kozłowska oby teściowa zrozumiała pewne rzeczy i oby do niej coś dotarło ...choc szczerze wątpię . Tego pokroju ludzie raczej się nie zmieniają
Przekichane z tym mleczkiem ... Matek ma delikatne podniebienie
Nic Kochane zmykam do pogaduszek
Widze , ze mój naturalny kolor włosów Was dziwi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A jeśli chodzi o krem z Emolium to zamówiłam taki KREM SPECJALNY i jest bardzo tłusty więc na mrozy pewnie by się nadał. Ja go używam do smarowania rąk na noc bo od tych wszystkich płynów, chemikaliów, różnych specyfików i ogrzewania mam strasznie wysuszone. Co roku o tej porze mam ten sam problem
Oby wizyty teściowej rzeczywiście oznaczały poprawę a nie chwilowy "pokaz".
Udanej jutrzejszej dniówki w pracy, oby szybko zleciała
agi ale fajnie, że pojechaliście do znajomych
Oj biedni będą jutro Ci nasi mężowie. U nas chłopaki także obrócili flaszkę i teraz T śpi na kanapie w dużym pokoju bo chrapie
Dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jak mężuś po wczorajszych "pogaduchach" ?
Mnie T zaskoczył bo wstał już z samego rana,my jeszcze spałyśmy, a jak się Paulina obudziła to wziął ją do zabawy na puzzlach a ja jeszcze pośpiochałam troszkę
Po południu jedziemy do sklepu kupić małej jakiś duży basen dmuchany a w następnej kolejności dokupimy do niego piłeczki a na razie będzie tam miała zabawki
A łóżeczko już na najniższym poziomie jest i jest OK
Miłego dnia dziewczynki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku to Ci Mężuś zrobił niespodziankę
Kurcze ciekawe czy uda Wam się basen kupic , poza sezonem ciężko dostac takie rzeczy .
My też mamy dziś jeżdżenia . W Realu do deserków i ciastek , drugi produkt za grosza można kupic.Tylko zobaczę jakie smaki tych deserów .
Amelka pięknie spała . 2 razy się obudziła , ale dostałą cyca i spała smacznie dalej . Tak to moze sypiac
Miłego dzioneczka kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
DziękujęSylka, Bombel ....Buziaki dla Kubusia i Jasia z okazji miesiecznic !!!!!
![]()
![]()
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi-p napisał:
DziękujęSylka, Bombel ....Buziaki dla Kubusia i Jasia z okazji miesiecznic !!!!!
![]()
![]()
Bombelku my z Kozłowską też Wam życzyłyśmy tylko wystarczy się cofnąć jedną stronę, żeby nie było że nie pamiętałyśmy o naszych chłopakach
agi udało się z basenem, chociaż też wątpiłam że będą w sklepach o tej porze roku
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Amelka juz śpi smacznie od 19-stej
Oby ta noc byla podobna do poprzedniej ...
Musze szybko zamwoić na All coś na dzień babci i dziadka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Łłłoj to przeoczyłamBombelku my z Kozłowską też Wam życzyłyśmy tylko wystarczy się cofnąć jedną stronę, żeby nie było że nie pamiętałyśmy o naszych chłopakach
![]()
![]()
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Tak na początek do mam których pociechy przeszły trzydniówkę.. Mój szkrab dostał wysypkę wczoraj tylko na pleckach na wysokości pampersa, brzuszku i troszkę na szyi dziś ma już całe plecy brzuch klatka piersiowa w sumie tylko nóżki czyste bo nawet nad siusiakiem dostał. To są takie krostki miejscami nawet takie plamki ale nie czerwone bardziej różowe. Nawet za uszami i na brodzie? To tak ma być ? Czy mam rano lecieć do lekarza czekałam na tą wysypkę ale jest ogromna i żebym nie panikowała możecie mnie uspokoić
A z drugiej strony tej paniki to się tak cieszę że mam to za sobą
Co do mleczka to szukałam na Allegro ale w rezultacie z przesyłką to i tak wychodzi nie najtaniej
Ta noc była u nas straszna młody obudził się w nocy tzn o 1 z takim płaczem nawet nie zmieniłam pieluszki tylko od razu zrobiłam butle bo wiedziałam że na pewno jest głodny. Zjadł 100 i spał do 6 a później do 9 ale w nocy wiercił się nie mógł sobie miejsca znaleźć biedak. Pierwszy raz nam wstał po 22 na mleko zawsze przesypiał nam minimum do 4/5 ale też rzadko przeważnie wstaje na mleko przed6 mam nadzieję że to jednorazowy wyskok i nie poprzestawia mu się za bardzo. Dziś znów zjadł tylko 130
Zaraz wstawię zdjęcie
Agusiak basen świetny Amelka wygląda w nim Suer pewnie zastanawia się kochana księżniczka kiedy jej piłeczki wrzucicie
Agi fajnie że wizyta u znajomych udana.
A no i tak jak pisałam i tak jak większość z Was odpisała moja teściowa wczoraj odbębniła wizytę u wnuczków a dziś z myślą że nikt nie przyjedzie na pruła się jak bombowiec
Co do wózka to nawet fajny fajnie się prowadzi ale nie to co mój kolos. Zobaczymy jak to będzie wiosną. A może wcale nam się nie przyda bo młody staje gdzie tylko może
A my jutro jedziemy wyznaczać wizytę chrzcin i roczku zobaczymy co z tego wyniknie
Dobra kochane zmykam spać bo zmęczona jestem jednak pracować w niedzielę powinni zakazać
Słodkich, głębokich i długich snów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Tak się nastawiałam , ze ta nocka będzie fajna
Kozłwoska fajny ten wózek
Co do 3 dniówki to nie pomogę . U mnie dziewczynki nie miały . Ale wydaje mi się , ze to normalnie . Mogłaś na marcówkach zapytać u nich na bank dzieciaki przechodziły .
Teściowa znowu nawaliła
O już Ama maruduje
Idę do mojej płaczki , moze zaśnie
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska, wózek bardzo fajny, kolorki mi się podobają i Mateuszek super w nim wygląda
A co do teściowej to niestety ale tak jak pisze agi tacy ludzie się przeważnie nie zmieniają
Z trzydniówką też nie pomogą bo u nas jeszcze nie było. A każde dziecko ją przechodzi czy nie każde? agi pisałaś że Paulinka nie miała wcale tak? Ja bym wolała żeby moja ją jednak przeszła ale co będzie to będzie
Amelko nasza śliczna apeluję do Ciebie byś miała litość dla swojej biednej, niewyspanej mamusi i dała jej troszkę odpocząć. No Słoneczko postaraj się, pliiiiiiis
Idę do mojej Paulki bo też coś marudzi mi już.
Miłego dnia dziewczynki
a jeszcze wracając do tematu wózków, to nasz na wczorajszym spacerze spisał się rewelacyjnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
No moja Paulinka nie miała 3 dniówki . Wyczytałam,że lepiej jednak jak dziecko ją przejdzie,więc może przy Amelce się uda ... chociaż to taka indywidualistka i buntowniczka,że wcale się nie zdziwię , jak u niej będzie to coś zupełnie innego
Słuchajcie wczoraj w realu kupiłam 4 opak ciasteczk z bobovity po 150g za 9,99 zł ! normalnie 1 opak tyle kosztuje . A tu był 2-pach w tej cenie plus 2 taki zestaw za 1 gr
Powiem Wam , ze żałuję , ze takiej pogody nie było na święta . Biało , śniegu masa ...chyba dzisiaj spacer odpuścimy ...nie wiem czy dam rade wózkiem . Może jednak chociaż spróbuję
Dziś na śniadanie jadłam ryż z jabłkami i mój mały sęp jak zwykle domagał się tez i oczywiście nie inaczej tylko z mojego talerza
A dziś zrobię jej zupkę kalafiorową
I zamówiłam tez kalendarze na dzień babci i dziadka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agi ładne masz córeczki a Paulinka jaka roześmiana
My mamy takie kalendarze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Agi kalendarz super
Dzięki za miłe słowa mam nadzieję że jestem dobrą żonką
Poczekam na sylke i bombla bo szczerze powiem że nie mogę znalaźć nic na naszym forum znalazłam wątki ale przeniesione do archiwum a nie będę teraz czytała 300ztr.
Ale oczywiście matka panikara zadzwoniła z samego rana do pediatry i wypytała powiedziała że na stówę przeszedł 3 dniówkę więc mamy za sobą
Zapomniałam się tylko zapytać czy mogę normalnie z małym spacerować i czy ma czymś smarować tą wysypkę ale zadzwonię jeszcze po 16 jak będzie po szczepieniach i się dopytam
No i mój smrodek zupełnie inny
Amelko kochana dołączam się do Apelu
A no i rano o 6 butla cała zjedzona z apetytem
U nas sypie cały czas oo właśnie przestało
Dobra zajrzę później lub po pracy wieczorkiem buziaczki kochane udanego dzionka bez "marudzenia" samych uśmiechów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











