- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Co do gaworzenia to się nie matrw. Kuba od niedawna gaworzy mówiąc mama, dada, lala, baba, aga. i reszta w sowim języku. Wcześniej coś po swojemu mówił a częsciej krzyczał eee, aaaa ejo, ajo i takie tam i pyrskał jak konik. Jak zaczął 1 dnia wieczorem to teraz buzia mu się nie zamyka i nadaje jak te kłócące się blizniaki na youtube tak fajnie intonując te opowieści i machające rekoma.. Najbardziej zapytany przez tatę co dziś robił albo jak przynosi mi jakąs zabawkę to zaczyna kazanie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Agusiaczku ja też lubię jeździć do znajomych i gościć ich u Nas
Tylko teraz jak jest Amelka to wszystkie przygotowania zajmują mi dużo więcej czasu
To Paulisia zrobiła Wam pobudkę ...dobrze , ze nie płakała . Oby to był jednorazowy incydent
Sylka filmik z bliźniakami swietny
Co do gaworzenia to wszyscy mówią , ze mam się nie przejmowac , ale ja i tak cała zdenerwowana jestem przez to . Widzisz Kubuś przynajmniej piszczał czy krzyczal . Ama jedyne co to śmieje się na głos , pierdzi na buźce lub stęka jak stara babcia jak chce zasnąć
Ale byłam u lekarza . Tez mi mowi , ze Ama to okaz zdrowia . Wszystkie rzeczy , które powinna robić to robi , poza gaworzeniem . Powiedział , ze jest pogodną , silną i zdrową dziewczynką . Jednak naciskałam go trochę . Dodałam po raz kolejny , ze to jej nie spanie mnie dobija i wykańcza . Powiedziałam mu , ze żadne metody nie skutkują . Dał mi skierowanie do neurologa , ale jak to określił , jedynie po to abym się uspokoiła i upewniła , że mam zdrową córcię .
Już się umówiłam na 6 luty . Bałam się ,że terminy będą bardziej odległe ,a tu miła niespodzianka . Ciesze się , ze dostałam to skierowanie , bo jak tam wyjdzie wszystko oki , to dodatkowo się upewnię że Amcia jest zdrowiutka
A i waży 7800g
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A ja właśnie zgrałam fotki i muszę Wam tą moją Diablicę pokazać
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A u Nas pada śnieg i to taki z deszczem ,mokry i nieprzyjemny , wiec dzisiaj chyba znowu spacer odpada jednak
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Agi-p! Czy mała pije mleczko modyfikowane?
My pare razy próbowaliśmy, ale bezskutecznie. Raz jedyny wypiła wieczorem 200ml
Poza tym mała gryzie, także myślę, że już najwyższa pora na butle
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Moja tez mm nie chce . Już próbowałam wszystkich metod i nic . Nawet moje mleko odciągałam i chciałam jej z butli podać , ale nie chce pić . W ciągu dnia robię jej herbatkę lub soczek i podaje jej butelkę , ale pobawi się nią i na tym koniec . Raz czy dwa wypiła 20-35 ml , cieszyłam się jak głupia i co ? Kolejnym razem lipa
A ile Zuzanna waży ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
aniamaj Zuzia kochaniutka i jak pięknie stoi w łóżeczku
agi to super, że Amisia jest takim okazem zdrowia i na pewno nic jej nie dolega. Po prostu ma taki temperament i tyle. U neurologa także okaże się że jest zdrowa jak rybka i wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale dobrze że lekarz nie bagatelizuje Twoich obaw i kieruje na badania. Amelka jak zawsze słodka i śliczna
Zazdraszczam Wam tego drewna w domku, ach...
My też dziś spacer odpuściłyśmy ze względu na paskudną pogodę. Śnieg z deszczem padał i jest mało przyjemnie na dworze.
A mąż dziś zjeździł chyba pól województwa, a na pewno wszystkie Biedronki w okolicy za interaktywnym pluszakiem za 20 zł i w końcu dopadło go w Katowicach bo nigdzie już nie było, ale uważam że było warto bo za tą cenę to świetna zabawka jest.
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku fajnie , ze udało się Mężowi dopaść ta zabawkę . My byliśmy w biedronie , ale już wszystko przebrane i tylko miecze zostały
Udanych wizyt u babć i dziadków
Sylka głosik oddany
A filmik z bliźniakami robi u Nas furorę
My też wczoraj bez spacerku
Zaraz zabieram się za ostatnie przygotowania . I jeszcze do sklepu muszę , bo wczoraj oczywiście połowy rzeczy , które chciałam nie było .
Kozłowska co tam u Was ?
Przyjemnej soboty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Zuzia śliczna
Sylka jak tylko będę pamiętać do codziennie oddam głosik na przystojniaka
Dziewczynki udanych odwiedzinek, mnie też się szykuje weekend odwiedzinek. Dziś idziemy do znajomych haha bardzo daleko aż na przeciwko ale zawsze to wyjście z domu
My wczoraj też spacerek opuściliśmy po ciągle coś z nieba leciało z deszczem i w ogóle było tak nie przyjemnie
Dziewczynki wiecie co mój łobuz od wczoraj kładzie się o 21 wstaje ok 8 z kupą od razu
Ojj jeszcze muszę się wygraślać z piżamy i ubrać bo trza na ryneczek podskoczyć po warzywka i jakieś zakupy a tak mi się nie chce
Zajrzę później idę się szykować buziaczki zajrzę później. Udanego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka dzisiejszy głosik na Kubunia oddany
Kozłowska w takim razie udanych odwiedzin u znajomych . Nie ważne , ze blisko , to nawet lepiej bo mniej problemów
Ale fajnie , ze Matek tak smacznie śpi i faktycznie wychodzi na to , ze Hipp taki treściwy !!! Oby moja też już zaakceptowała inne mleczko .
Ja już sie odrobiłam i zaraz goście będą
Udanego popołudnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Kochana wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Spełnienia wszystkich marzeń i zdrówka dla Ciebie i całej rodzinki
Ja dziś nie obchodzę imienin, ale mimo to dziękuję za życzenia, to zawsze cieszy i jest mile widziane
Udanych i miłych odwiedzin kuzynostwa
Kozłowska to świetnie, że Mateuszek tak pięknie teraz śpi i później się budzi po mleczku
A my dziś byliśmy u moich dziadków, a wieczorkiem świętowaliśmy z rodzicami, jutro do teściów a w tygodniu jeszcze mój dziadziuś i dziadkowie T
Jeszcze w tygodniu musimy wybrać się także na cmentarze do mojej kochanej babuni i do dziadziusia mojego T.
Moi rodzice byli przeszczęśliwi bo to ich pierwsze święto w roli dziadków, dostali od Paulinki symboliczne prezenty i kartki z życzeniami i wierszykami i widziałam że się wzruszyli
Udanego wieczorku Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
jak Wam dziewczynki mija weekend?
My powoli szykujemy się na obiad do teściów.
Dzisiejsza noc była dziwna
Miłej Niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











