- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Agusiaczku dzięki za życzonka
Fajnie , ze tak miło Wam weekend mija
Biedna Paulineczka ... ciekawe co jej było ? Może nadmiar wrażeń ?
A u Nas weekend minął bardzo przyjemnie
Byliśmy też dzisiaj u teściów złożyć im życzenia na dzień Babci i Dziadka , ale teściowa jak zwykle obrażona jest
W tym tyg musimy jeszcze do rodziców jechac i do mojej babci , bo tylko telefonicznie życzenia złożyliśmy .
Oki , uciekam sprzątać i może uda się odpocząć
Udanej reszty niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Oglądałam dzis torty na roczek mam 4 na oku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Rany Ty już roczek lada moment będziesz wyprawiała
A prezent dla Kuby już macie ?
A i glosik dzisiaj tez oddany na Małego odkrywcę
Spokojnych snów Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Cieszę się, że wszystkim mamom i dzieciaczkom weekend upłynął miło i przyjemnie
My dziś byliśmy u teściów a potem jeszcze w sklepie i jestem bardzo zadowolona bo mężu kupił sobie w końcu spodnie i to aż trzy pary
agi brak słów co do Twojej teściowej
Sylka pokaż jakie tam torciki sobie upatrzyłaś
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Sylka z takiego świetnego kalendarza , to wiadomo że teściowie zadowoleni
Uśmiechnięty Kubasek jest rozbrajająco słodziutki
Rany Ty już roczek lada moment będziesz wyprawiałaJak wybierzesz tort to pokaż nam go tutaj . Ile mniej więcej będzie Was kosztował ? Masz już wybrany konkretny wzór ?
A prezent dla Kuby już macie ?
A i glosik dzisiaj tez oddany na Małego odkrywcę
Spokojnych snów Kochane
Wzory tortów mam wybrane, zobaczymy który wybiorę. Co do ceny dam znać
Na prezent kupujemy rowerek.
Dziękujemy za głosik
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
Nie było czasu wczoraj do Was zajrzec, za to dzis nadrabiam zaleglosci. Moje dziecko juz slodko spi w moim lozku, takze maz niestety znowu wyladuje w pokoju obok
Wczorajszy dzien caly spedzilismy na odwiedzinach, mamy nasze babcie blisko dlatego z samego rana wybralam sie spacerkiem do moich babc, a pozniej do rodzicow, w drodze powrotnej z mezem weszlismy do tesciow i jego babci, ale te ostatnie wizyty Zuzia juz zle znosila, bardzo marudna byla i szybko uciekalismy do domu. W prezencie babcie dostaly slodkosci i zdjecia Zuzi. Ale ku mojemu zaskoczeniu malutka tez otrzymywala prezenty.
Torty cudne.. ach sama nie wiem na ktory bym sie zdecydowala:)
Zalezy jeszcze jakie w smaku bedą i który z czym w srodku jest.
Jutro ide do gina, Dzieczyny po cesarce jak Wasza waga i brzuszki? Poznikaly juz? Ja mam jeszcze delikatny
Dobranoc Kochane!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My mamy dwie zaufane i sprawdzone cukiernie, w jednej zamawialiśmy tort na wesele i też musimy się poorientować w cenach gdzie nam się bardziej opłaci.
A macie zaproszenia? Jak tak to także się pochwal
Rowerek świetny i z pewnością sprawi Kubusiowi dużo radochy
aniamaj ja po cesarce czuję się już całkiem nieźle i z pewnością możemy już zacząć ćwiczenia. Oczywiście nie jakieś dźwiganie ciężarów ale lekkie jak najbardziej. Ja mam mój brzuchol ogromny, wyglądam jak w 4-5 miesiącu ciąży i właśnie mam zamiar ostro zabrać się za siebie. Najpierw dietka a jak już będę mogła pokazać się publicznie w kostiumie kąpielowym
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
likierem i przekladane delikatnym kremem o
smakach:
-cytrynowy z powidlami malinowymi,
-kawowy-cappucino,
-kokosowy z powidlami egzotycznymi
oraz torty z kremami na bazie prawdziwej czekolady
-biala czekolada i powidla malinowe,
-ciemna czekolada i powidla wisniowe,
-mleczna czekolada z truskawkami,
-mleczna czekolada z bakaliami.
Tort marchwiowy.
Smaki mozna pomieszac i kazde pietro zrobic innego smaku.
Zobaczymy jak cenowo wyjdzie bo sprawdzona mamy cukiernie z tortem nr 4. Zaproszeń nie mam ale mamy już dekoracje do domku, talerzyki do ciasta, serwetki, czapeczki i trąbki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiak , ale fajnie , ze zakupy takie udane . Mojego Mężunia namowić na zakup spodni to prawdziwy cud , ale ja tez dla siebie coś kupić mam ciężko . Za to uwielbiam dla Ameleczki kupować ...wszystko i w każdej ilości
Aniamaj moje samopoczucie po cesarce dużo lepsze niż po pierwszej . Nie swędzi mnie szew i nie ropieje jak to było za 1 razem . Blizna jeszcze czerwonawa niestety . A brzuch nie wrócił do wymiarów z przed ciąży
Co do spania to My stoczyliśmy walkę o to , żeby Ama spała u siebie w łóżeczku i udało się
Budzi sie nadal 3-4 razy w nocy , czasami jak jej coś się pomiesza to nawet 5 . I cycusia też najchętniej stosowałaby jako smoczek , i tak nawet było , ale lekarz wybił mi to z głowy .
Sylka mnie urzekł pierwszy torcik
Ja mimo , ze do roczku jeszcze 4,5 m-ca to już siedzę w necie i wybieram . Typy zaproszeń już mam , na prezent też chce rowerek , który już wybrałam
A Sylka możesz mi przesłać link do Twojego rowerka ? Widze , ze ma rączkę , na ktreej mi zależało .
Dopiero poranek a mi sie już nic nie chce
Musze na zakupy skoczyć i znowu ogarnać domek i przygotować coś na popołudnie , bo kolejne odwiedziny będą . Niby fajnie jak tak znajomi wpadają , ale kurcze co za często , to nie zdrowo . Czasami jestem przemęczona a tu jeszcze trzeba znowu w kuchni ślęczeć i potem jeszcze pięknie się uśmiechać . No ale cóż .... ważne , ze ma sie znajomych i przyjaciół
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi rowerek cudny, Amelka będzie na nim szaleć
Masz rację z tymi odwiedzinami, że co za dużo to nie zdrowo. Super jak ktoś chce nas odwiedzić, ale jak zbyt często mamy wizyty to jest to męczące. Ja kochane to niestety mam tak że gości przyjmuję kiedy ja mam na to ochotę
My dziś jedziemy do dziadków T ale tam będziemy dosłownie chwilkę.
agi to w takim razie Ty się pochwal jakie sobie zaproszenia na Roczek upatrzyłaś
Ja też muszę powoli zacząć drążyć temat.
U nas też deszcz pada
Staram się wyeliminować małej w ciągu dnia jedno mleko ok 16-17 i na razie od 3 dni się udaje. Daję jej deserek a potem jak jest głodna to jogurt z wkruszonym biszkoptem. Zobaczymy jak będzie dalej.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
u nas samo mleko jest rano i na noc a tak to multum innych smakołyków. Na str. bebiko Agusiak możesz przeczytać ile w tym wieku dziecko powino mm posiłków mlecznych zjadać czyli kaszki+ sam MM i deserki mleczne
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka podaj jeszcze raz link do tego konkursu z Kubuniem. Miałam w zakładkach ale mi wcięło
EDIT
Ze strony Bebiko pl:
Eksperci w żywieniu zalecają, aby dzieciom przed 1. rokiem życia podawać 4-5 posiłków dziennie, w tym 3-4 posiłki mleczne (po 180-220 ml mleka następnego). Oznacza to, że wszystkie główne posiłki oprócz obiadu powinny zawierać dodatek mleczny. Posiłkiem mlecznym jest też kaszka na mleku następnym lub deser mleczno-owocowy.
Wynika z tego, że wcale nie muszę eliminować tego mleka o 16-17 bo z nim włącznie mamy 4 mleczne posiłki w ciągu dnia.
Znalazłam linka do plakatu i głosik oddany
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aniamaj133
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 273
- Otrzymane podziękowania: 3
My dziś troche pozniej, nie chcialo mi sie rano wstawac wiec dalam Zuzie do zabawek a ja majac ja na oku poleniuchowalam jeszcze troche.
Jakie macie plany na dzisiejszy dzien? My mamy dlugi spacer do przychodni, a po drodze zostawie malutka u mamy.
U nas schemat zywienia wyglada nastepujaco:
1. Rano mleczko
2. Jogurcik lub Danonek
3. Cycus i spanie
4. Obiadek (tylko drugie danie)
5. Mleczko i spanie
6. Deser owocowy lub kaszka
7. Mleczko i spanie
A jak u Was sprawa chodzików, pchaczy itp?
My mamy jedno i drugie, ale na pchacz jeszcze za wqczesnie, bo dosc wywrotny jest
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











